איך למכור את הבית שלך בשוק למטה?

האם אוכל למכור כרטיסי לוטו ולהציע את הבית כפרס זכייה
האם אוכל למכור כרטיסי לוטו ולהציע את הבית כפרס זכייה?

שוק הדיור האירופי מורכב של בערך מיליון בתים שלא נמכרו בכל זמן נתון. התחרות בין המוכרים גוברת יותר, גם כשהכלכלה מתקשה להתאושש מהמיתון. אם אתה מנסה למכור בית, זה קריטי מתמיד שתבדיל את עצמך ממוכרי בתים אחרים. איך אתה יכול לעשות את זה? להלן עשרה טיפים שיכולים לעזור לך לבצע מכירה:

צעדים

 1. 1
  התאם אישית: הסר את כל התמונות המשפחתיות מהקירות, הסר את יצירות האמנות של הילדים וארוז קישוטי דשא. יש לעודד את הקונים לראות את עצמם גרים בביתכם.
 2. 2
  אי-עומס: הקונה הפוטנציאלי אמור להיות מסוגל לראות את נקודות המכירה הטובות ביותר של הבית שלך ללא הפרעה מעומס של חפצים שונים. הסר פריטים המפריעים לנוף של משטחי השיש, מעטפי האח ורצפות העץ. קונים בדרך כלל רוצים "לשדרג". ככל שהם רואים פחות עומס, כך הבית יופיע מרווח יותר.
 3. 3
  נקי: שטוף הכל ממאווררי תקרה ועד לוחות בסיס. וודא שהחלונות ללא רבב. הבית צריך להריח טרי. שטיחים צריכים להיות שמפו, לנטרל ריחות של חיות מחמד. השתמש בריחות תפוזים, לימון או אקליפטוס-נענע כדי להסוות ריחות לא נעימים. אתה לא רוצה שהריח ישתלט, אז שמור על האור.
 4. 4
  ניטרול: גוון עיצוב מקושט מדי או צבעי קיר חזקים. ספות או כיסויי מיטה עמוסים ומתוארכים מסיחים את תשומת לבו של הקונה. צבעו, החליפו או כיסו פריטים שנראים תפוסים. הוסף עיצוב רך וניטרלי יותר. זה יעזור לקונים לדמיין את החדרים המעוצבים בסגנון שלהם.
 5. 5
  חדרים ייעודיים: וודאו שחדרים מראים בצורה ברורה מה הם. אם זהו חדר משפחה, אל תכניסו לשם שולחן ביליארד או ציוד כושר. אם מדובר במשרד, אל תשתמש בו לאחסון צעצועי ילדים. עזור לקונים פוטנציאליים לראות כיצד ניתן להשתמש בכל חדר.
  שוק הדיור האירופי מורכב מכמיליון בתים שלא נמכרו בכל פעם
  שוק הדיור האירופי מורכב מכמיליון בתים שלא נמכרו בכל פעם.
 6. 6
  הגדל את כוח המשיכה: חשוב שהבית שלך יבלוט. שתלו פרחים עונתיים בעציצים ליד דלת הכניסה ובכניסות אחרות. הוסף גופי תאורה חדשים ליד הדלתות אם התאורה הקיימת מתוארכת או במצב גרוע. אם יש לכם מרפסת גדולה, הוסיפו רהיטי נצרים. זה ייראה מזמין ויבולט מהתחרות.
 7. 7
  תמחור נכון בפעם הראשונה: ככל שיש לך את הבית שלך בשוק זמן רב יותר, כך הוא יכול לאבד יותר ערך. אם אתה מתחיל במחיר הנכון, לא תצטרך להמשיך ולהוריד אותו כדי למשוך עניין.
 8. 8
  שמור על יחסי עבודה טובים עם הסוכן שלך: חשוב כי קווי התקשורת יישארו פתוחים. הישאר מעודכן אודות תוכנית הפעולה והתהליך השיווקי של הסוכן שלך. אם ידוע לך על משוב "מעבר דרך" אחרון, אתה יכול להגיב עם שינויים ושיפורים מתאימים.
 9. 9
  שקול להציע תמריץ: תשלום במשך שנה מדמי אגודת בעלי הבית או חלק מעלויות הסגירה מציעים ערך אמיתי מבלי להוריד את המחיר המבוקש. הימנע מתמריצים כגון שוברי מתנה, חופשות או טלוויזיות. אלה יכולים לערער את המאמצים שלך בכך שגורמים לך להיראות מעט מיואש.
 10. 10
  השתמש במגוון ביתי מקצועי: זה יעלה לך מעט כסף, אך זו השקעה משתלמת. על פי נתוני האיגוד הלאומי של מתווכים, בתים לא מבוימים נותרים בשוק 50% יותר מאלה שהוכנו באופן מקצועי. בנוסף, בתים מבוימים נוטים למכור עד 20% יותר מבית דומה ולא מבוים.

שאלות ותשובות

 • יש לי בית שזה עתה נבנה. האם אוכל למכור כרטיסי לוטו ולהציע את הבית כפרס זכייה?
  ברוב המדינות יש כללים מורכבים ומחמירים מאוד לארגון הגרלה. אתה יכול למכור כרטיסי הגרלה באירוע ספורט כדי לגייס קצת כסף, אבל כדי לארגן הגרלה ממשית, אתה זקוק לאישורים לעיתים קרובות. אז כן, אתה יכול למכור כרטיסי לוטו, בקנה מידה קטן, ולהעביר את מעשה הבית למי שיזכה בו, אבל לא נראה שזה יתקרב לסכום השווה לבית.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail