איך לארגן תוך כדי לארוז את המטבח?

אם אתה נותן לעצמך מספיק זמן ומתארגן בזמן שאתה אורז
אם אתה נותן לעצמך מספיק זמן ומתארגן בזמן שאתה אורז, התהליך אמור להיות פעולה חלקה.

כולנו יודעים על הלחצים והלחצים הקשורים לתנועה. אם אתה נותן לעצמך מספיק זמן ומתארגן בזמן שאתה אורז, התהליך אמור להיות פעולה חלקה. יש הרבה יתרונות לארגון הקופסאות שלך בזמן שאתה אורז אותן. אתה יכול להיפטר מכל הפריטים שאתה לא צריך יותר, כדי שלא תצטרך לסחוב אותם למקום החדש שלך. תוכלו גם לפרוק במחצית הזמן מכיוון שכל קופסה מכילה פריטים השייכים לאותו אזור בביתכם החדש!

צעדים

 1. 1
  התחל לערום את הפריטים לפי קטגוריות. נסה קטגוריות כמו מוצרי מזון, מוצרי חרסינה ושבר, חומרי ניקוי, מוצרי אלקטרוניקה, כלי אוכל, כוסות וכלים וציוד לבישול. אתה יכול אפילו לקבל ערימה לתרומות גם כן. אם הפריטים שלך כבר מסודרים תוכל לדלג על שלב זה!
 2. 2
  אסוף הצדה כמה פריטים כמו נייר אלומיניום, זיפלוק, מגבות נייר, מספריים, כמה כוסות פלסטיק, צלחות פלסטיק, כלים וסכין. ארזו פריטים אלה בקופסה ואל תסגרו את החלק העליון עד ליום המעבר. אלה יועילו עד יום המעבר. סמן תיבה זו כ"פתח ראשון ".
 3. 3
  אם תצטרך לנקות את מקומך לפני שתעזוב, השאיר כמה חומרי ניקוי מחוץ לארון, כך שלא תארוז אותם במקרה. בעזרת מנקה חלונות, מנקה לכל מטרה, מגבות נייר ומעט סמרטוטים, אתה יכול לעשות פלאים! סמן כ"פתח ראשון ".
 4. 4
  הכינו קופסה אחת בכל גודל. חיזק את תחתית הקופסה בעזרת רצועות קלטות גדולות מרובות המונחות בזוויות שונות. שכב את החלק התחתון של החלק הפנימי של הקופסה בכמה פיסות נייר עטיפה מקומט כדי לספק כרית ואז התחל לארוז. חפש מתחת לטיפים, יש כמה הצעות לתוכן בכל תיבת גודל.
 5. 5
  עבור סין המשובחת שלך, אתה יכול להשתמש בנייר אריזה ו / או בעטיפת בועות. אתה יכול גם לעטוף באמצעות מגבות המטבח שלך כדי לאבטח פריטים. צפו בסרטון למידע נוסף על How 2 Pack Breakables.
 6. 6
  הקפד להדביק את החלק העליון של כל הקופסאות הפתוחות המכילות פריטי מזון כגון בקושי, דגני בוקר, אורז... זרוק פריטים שפג תוקפם או שלא יעברו את המהלך. השאירו כמה חטיפים ובקבוקי מים כדי שיהיה לכם משהו ללעוס וללגום עליו.
 7. 7
  התאימו כלי בישול קלים ושבירים לא קלים וקערות עם מוצרי אלקטרוניקה כבדים יותר כמו יצרני לחם, טוסטרים או מסחטות מיץ. קופסה בינונית אידיאלית לארוז פריטים אלה.
 8. 8
  היזהר בעת אריזת סכינים וחפצים חדים אחרים. השתמש בכמה שכבות של נייר עטיפה, התגלגל, ואבטח את כולו סביב עם שכבת סרט אריזה. סמנו בבירור את החבילה בהדפס אדום גדול (סכינים / זהירות).
 9. 9
  כל קופסה צריכה להיות ארוזה חזק. מלא את החללים הריקים מעל או סביב חלקי הקופסאות עם נייר עטיפה צפוף, שקיות בועה, מגבות, שמיכות או סדינים.
 10. 10
  סמן תיבות עם שם החדר בו יש למסור את התיבה. הקפידו לסמן תיבות שבריריות ככאלה בהדפס אדום גדול (FRAGILE). אם אינך שומר רשימה המפרטת את תוכן כל תיבה, כתוב כמה מילים על כל תיבה כדי שתדע מה יש בפנים. סגרו והדביקו את החלק העליון של הקופסאות. תשמח כל כך שלקחת את הזמן הנוסף לאבטחת הפריטים שלך כראוי.
תמיד תזדקק לפחות לארגז אחד גדול במיוחד
גדול במיוחד: תמיד תזדקק לפחות לארגז אחד גדול במיוחד.

טיפים

 • בחדר גדול יותר הכינו ערימות מכל דבר לפני שתתחילו לארוז. אם אתה עובד עם חלל קטן או צפוף, עדיף לערום ולהתארגן ישר לקופסאות תוך כדי תנועה.
 • להלן מספר הצעות לתוכן בכל תיבת גודל.
 • קטן: חרסינה, קופסאות שימורים וצנצנות אוכל, פריטים כבדים
 • בינוני: מוצרי מזון, סירים ומחבתות, אלקטרוניקה, ציוד ניקוי, תרומות
 • גדול: פריטי פלסטיק, בגדי בישול קלים
 • גדול במיוחד: תמיד תזדקק לפחות לארגז אחד גדול במיוחד. כמה סירים, מגשים ופריטים גדולים אחרים או בצורת מביך לא יתאימו לשום קופסה בגודל אחר.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את הפריטים השבריריים שלך?
 2. איך להחזיק בית פתוח?
 3. איך כותבים מכתב פינוי?
 4. איך משכירים נכס?
 5. איך להשכיר את הבית במהירות?
 6. איך משכירים מרתף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail