איך קונים ארגזים לאריזה?

חברות אחסון עצמי והובלות רבות מוכרות ציוד אריזה והובלה
חברות אחסון עצמי והובלות רבות מוכרות ציוד אריזה והובלה, כולל מגוון קופסאות קרטון.

אריזה היא חוויה שאף אחד לא מצפה לה, אבל היא לא צריכה להיות כל כך גרועה. לכל הפחות, תוכלו לחסוך זמן על ידי איסוף שפע של ארגזים מראש. לשם כך, ארגן את הפריטים שלך לפי גודל ונסה לאמוד כמה תיבות אתה צריך. לאחר מכן תוכל לרכוש מגוון קופסאות חדשות מקמעונאים או לקבל משומשות מעסקים מקומיים ומאנשים שסיימו לעבור.

חלק 1 מתוך 3: בחירת מידות התיבה הנכונות

 1. 1
  השתמש בקופסאות קטנות יותר עבור פריטים כבדים. הטעות שרוב האנשים עושים היא למלא קופסאות גדולות יותר עם פריטים כבדים כמו ספרים, דיסקים ופחיות. השג עבורם קופסאות קטנות יותר. הפריטים צפופים, כך שתחסוך מעצמך כאב על ידי הרמת קופסאות קטנות בלבד.
  • ארגזים קטנים מודדים כ- 1,5 רגל מעוקב (0,04 קוב).
 2. 2
  קבל קופסאות בגודל בינוני לפריטים גדולים יותר. כל הסירים והמחבתות, הצעצועים, המשחקים והבגדים שלך יכולים להיכנס בקופסאות בינוניות. תיבות אלה הן לאן שרוב מה שתארוז יכול להגיע, לכן כדאי לנסות למלא כמה שיותר מקום בארגזים תוך הגבלת המשקל. תכנן לארוז את הפריטים זה בזה תוך שמירה על המשקל הכללי מתחת ל 14 ק"ג (13,6 ק"ג). זה יקל על העברת הקופסאות הארוזות.
  • ארגזים בינוניים מודדים כשלוש רגל מעוקב (0,08 קוב).
 3. 3
  בחר קופסאות גדולות יותר עבור פריטים קלים. קופסאות גדולות יותר מיועדות לפריטים הגדולים והמגושמים שלך שאינם שוקלים הרבה. כריות, שמיכות, מצעים וגווני מנורה כלולים בהם. לעמוד בפיתוי למלא את הקופסאות האלה בפריטים כבדים, אחרת אתה תרגיש שאתה מנסה להזיז פיל.
  • תיבות גדולות בגודל של כ -4,5 קוב (0,13 קוב).
  קופסאות כלים או אריזות כלים הן קופסאות גבוהות יותר עם קיר קרטון שני להגנה נוספת
  קופסאות כלים או אריזות כלים הן קופסאות גבוהות יותר עם קיר קרטון שני להגנה נוספת.
 4. 4
  קנו קופסאות כלים לפריטים שבירים. קופסאות כלים או אריזות כלים הן קופסאות גבוהות יותר עם קיר קרטון שני להגנה נוספת. אלו הקופסאות הרצויות לכלים, כוסות, מנורות, אגרטלים ופריטים שבירים אחרים. עבור תיבות אלה, יהיה לך מקום לעטוף כל פריט בנפרד ולהגדיר אותו בתיבה כך שהוא זז כמה שפחות.
  • תיבות אלה נמדדות כ- 5,2 קוב (0,15 קוב).
  • אתה יכול גם לקבל חבילות תאים עבור קופסאות אלה, אשר נהדרות להפרדת סין או משקפיים לתאים בודדים.
 5. 5
  שמרו קופסאות מיוחדות לפריטים גדולים ועדינים. פריטים כמו ציורים, מראות וטלוויזיות בעלות מסך שטוח לא אמורים להיכנס לארגזים רגילים. זה יכול להיות כאב, אבל קח את הזמן לחפש תיבות תמונה או מראה. אולי תוכל לקנות אותם בחנויות, אך הכי קל למצוא אותם באמצעות קניות באינטרנט או דיבורים עם חברת הובלות. זה שווה את זה כשאתה מביא את הציור או הטלוויזיה לבית החדש שלה ללא קרעים ושריטות.

חלק 2 מתוך 3: הערכת מספר התיבות הדרושות

 1. 1
  ספר את מספר החדרים שאתה צריך לארוז. עבור חדר יחיד, ככל הנראה תזדקקו ל-15-20 חדרים. הבעיה בהערכה גסה כזו היא שכל החדרים שונים. חדר השינה שלך עשוי לדרוש יותר קופסאות מאשר המטבח שלך. כדי לפצות, העריך יתר על המידה את מספר התיבות שאתה צריך עבור חדרים שבהם אתה יודע שיש לך עוד דברים.
  • לדוגמה, כנראה שתזדקק לקופסאות נוספות לחדר השינה שלך כדי לארוז ספרים, בגדים ותקליטורים.
 2. 2
  קבל תיבות נוספות לכל אדם בביתך. הוסף כחמש עד עשר קופסאות נוספות לאדם. יותר אנשים במרחב אחד פירושם יותר דברים מצטברים, מה שמצריך תיבות נוספות. ספרו כל חדר בנפרד וקחו בחשבון שבנך, בתך או אחר חשוב לך ירצו להפריד את פריטיהם משלך. תמיד נראה שאתה צריך יותר תיבות ממה שאתה מקבל, אז אל תתאפק בתוספות.
 3. 3
  חלק את הפריטים שלך לפי גודל התיבה. עבור מחדר לחדר ולמיין את הפריטים שלך. הסר את מה שאתה לא רוצה לארוז תוך הפרדת פריטים במשקל דומה. עדיף לעבוד כאן חדר אחד בכל פעם. תוכל לקבל אומדן מדויק יותר על ידי כך לראות כמה קופסאות אתה זקוק לכל חדר ולדעת בדיוק מה יש בהם כשתארוז.
  קמעונאים לאריזה ומשלוח מיוחדים כמו Uline ו- Uboxes מוכרים קופסאות בצורות
  קמעונאים לאריזה ומשלוח מיוחדים כמו Uline ו- Uboxes מוכרים קופסאות בצורות, גדלים ועוביים רבים.
 4. 4
  פצל חבילות פריטים לקבוצות קטנות יותר. נסה לעבור על הפריטים המחולקים שלך ולחלק אותם לקבוצות נוספות. בפעם הראשונה שלך, תיצור קבוצות גדולות של פריטים שיהיו כבדות מדי עבור רוב הקופסאות. צמצמו את הקבוצות הללו ככל שתוכלו, כדי שתקבלו את אומדן התיבות המדויק ביותר האפשרי.
  • זכור כי אריזה רבה מדי לתוך קופסה אחת הופכת את הקופסה לכבדה וקלה יותר לשבירה.

חלק 3 מתוך 3: מציאת קופסאות שמישות

 1. 1
  חנות מקוונת לאריזת קופסאות. אם אתם מתכננים מספיק רחוק קדימה, זו אחת האפשרויות הטובות ביותר לרכישת קופסאות קרטון. קמעונאים לאריזה ומשלוח מיוחדים כמו Uline ו- Uboxes מוכרים קופסאות בצורות, גדלים ועוביים רבים. למרות שהם עשויים לציין כמות מינימלית של קופסאות שאתה צריך להזמין, זה סכום נמוך עבור מעבר ממוצע.
  • יתרון אחד בקנייה מקוונת הוא שלעתים קרובות קמעונאים אלה מוכרים ערכות נעות. ערכות אלה מורכבות ממגוון גדול של קופסאות שנבחרו כדי להקל על המעבר.
  • קמעונאים אלה הם גם המקום הברור למצוא ארגזים לפריטים מעוצבים או שבריריים באופן לא סדיר כמו מנורות רצפה, גיטרות וטלוויזיות.
 2. 2
  קנו קופסאות בחנויות ציוד משרדי ובחנויות כלליות. עבור כמויות קטנות יותר של קופסאות, אל תחפש רחוק יותר מחנות ציוד המשרדים המקומית שלך. חנויות אלה מספקות לרוב מגוון גדלים לצרכי אריזה כלליים אך אינן מחזיקים כמויות גדולות. הם בהחלט יכללו קלטת אריזה וריפוד, כך שתוכל לחסוך זמן על ידי קבלת כל האספקה שלך באותו זמן.
  • קמעונאים כללים כמו וולמארט וטארגט עשויים גם להכיל כמה ארגזים. סביר יותר שיהיו להם אמבטיות ופחים מפלסטיק שתוכלו להשתמש בהם אם לא אכפת לכם מהעלות.
 3. 3
  בדוק אם קיימות קופסאות אריזה במתקני מעבר ואחסון. חברות אחסון עצמי והובלות רבות מוכרות ציוד אריזה והובלה, כולל מגוון קופסאות קרטון. לדוגמה, U-Haul מציע מכולות שתוכלו לקבל בהזמנה מראש. בקר במתקנים או עיין באתר החברה לקבלת פרטים.
 4. 4
  חפש תיבות באתרי מודעות מקוונות. אתרים כמו קרייגסליסט ומחזור חופשי הם מקום טוב למצוא תיבות בעלות נמוכה או ללא עלות. אתרים אלה מאפשרים לך לדפדף ברשימות או לפרסם מודעה "מבוקשת" משלך. בדוק את החלק באזור שלך כדי לראות אם מישהו נותן תיבות. לא תהיה לך שליטה רבה על גודל הקופסאות, אך הן יהיו זולות.
  • Customer Connect של U-Haul הוא כלי מקוון נוסף שתוכל להשתמש בו כדי לחפש ולפרסם תיבות.
  בחנויות המשקאות ובחנויות הספרים יהיו קופסאות קטנות אך חסונות לפריטים הכבדים יותר
  בעוד שרשתות מזון מהיר יכללו קופסאות בינוניות, בחנויות המשקאות ובחנויות הספרים יהיו קופסאות קטנות אך חסונות לפריטים הכבדים יותר.
 5. 5
  בקר בעסקים מקומיים לקבלת תיבות משומשות. רשתות כמו סטארבקס ומקדונלד'ס תמיד ממלאות מלאי כך שיש להם הרבה קופסאות קרטון שאינן זקוקות לו. בקר אותם ובקש מהם תיבות שאינן זקוקות להן. אם הגרוע מכל הוא הגרוע ביותר, קבל אישור לחטוף את כל התיבות הבולטות מהאשפה.
  • במיקומים שונים יש גדלים שונים של קופסאות. בעוד שרשתות המזון המהיר יכללו קופסאות בינוניות, בחנויות המשקאות ובחנויות הספרים יהיו קופסאות קטנות אך חסונות לפריטים הכבדים יותר.
 6. 6
  בדוק אם יש חסינות בתיבות. יציבות היא בעיה בתיבות משומשות. לפני שבוחרים תיבה, בדקו אותה. חפש סימני נזק כמו כתמי מים או קרעים. כל שימוש שוחק מעט קופסא. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שחפצי הערך שלך יקרסו לקרקע כי הקופסה נתן.

שאלות ותשובות

 • מהי תיבת הגודל הטובה ביותר למעבר דירה?
  גודל בינוני, לא גדול מדי או קטן מדי. זה גודל מושלם לנשיאה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז זכוכית?
 2. איך להחזיק בית פתוח?
 3. איך כותבים מכתב פינוי?
 4. איך משכירים נכס?
 5. איך להשכיר את הבית במהירות?
 6. איך משכירים מרתף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail