איך כותבים מכתב פינוי?

כדי לכתוב מכתב פינוי, התחל בלציין בבירור כי המכתב עוסק בפינוי לפני שתמשיך לספק סיבה תקפה בשפה מובנת. במשפט הראשון, אמור לדייר כי עליהם לפנות את הנכס עד למועד ספציפי. כלול את כתובת הנכס כדי שיהיה ברור לאיזה נכס אתה מתייחס. לאחר מכן, ציין סיבה לפינוי, כגון אי תשלום דמי השכירות במועד או נזק לרכוש. וודא שניתן להבין בבירור את תיאור הסיבה שלך, מכיוון שהדייר עלול לנסות לערער עליו אם אינך ברור. לדוגמה, אם אתה טוען שהם לא שילמו שכר דירה, ציין מתי הם לא שילמו וכמה זה היה. לאחר שסיימתם את המכתב, העבירו אותו ביד לדייר שלכם כדי להודיע רשמית על הפינוי. אם זה לא אפשרי, שלח אותו בדואר מוסמך. לקבלת טיפים כיצד לפתור סכסוך מבלי לפנות את הדייר שלך, המשך לקרוא!

כדי לכתוב מכתב פינוי
כדי לכתוב מכתב פינוי, התחל בלציין בבירור כי המכתב עוסק בפינוי לפני שתמשיך לספק סיבה תקפה בשפה מובנת.

אם אתה בעל בית, ייתכן שיהיה עליך בזמן מסוים לפנות דייר מכל אחת ממגוון סיבות. כמה סיבות נפוצות לפינוי דייר עשויות להיות אי תשלום שכר דירה, הרס הנכס או שימוש בנכס לביצוע פשע. מכתב פינוי הוא צעד הכרחי בכדי לגרום לדייר לעבור. כבעל בית, עליך לציית לחוקים המקומיים והממלכתיים בעת ניסוח ומסירת הודעת פינוי.

חלק 1 מתוך 4: ניסוח מכתב פינוי

 1. 1
  הפנה את המכתב לשוכר כפי ששמו בחוזה השכירות. מערכת היחסים המשפטית שלך היא עם האדם ששמו בחוזה השכירות שלך. עליכם להפנות את מכתב הפינוי לאותו אדם.
 2. 2
  הודיעו לדייר על הפינוי. עליכם לקבוע, בצורה מאוד ברורה ותמציתית, שמטרת המכתב היא פינוי הדייר. אם תנסה להיות מנומס מדי או זהיר מדי בכתיבתך, אתה עלול להסתכן בבלבול הנושא.
  • על מכתבך פשוט לציין, במשפט הראשון, "מכתב זה נועד להודיע לך כי אתה מופנה לפנות את הנכס בכתובת __ (כתובת) __ לא יאוחר מ- __ (תאריך) __."
 3. 3
  ציין את הסיבה לפינוי, כגון הפרת תנאי השכירות או אי תשלום שכר דירה. אם אתה מאפשר לדייר לתקן את המצב ולהפסיק את תהליך הפינוי, ציין בבירור מה צריך לעשות ואת התאריך שבו הוא צריך להסתיים. ישנן מספר סיבות נפוצות לרצון לפנות דייר:
  • נכשל בתשלום דמי השכירות במועד;
  • מפר את הסכם השכירות או השכירות ולא יתקן את הבעיה (כמו שמירת חיות מחמד כאשר חיות מחמד אינן מורשות);
  • פוגע בנכס המפיל את הערך (מבצע "בזבוז");
  • הופך למטרד חמור על ידי הפרעה לדיירים ושכנים אחרים גם לאחר שהתבקש לעצור; או
  • משתמש ברכוש כדי לעשות משהו לא חוקי.
 4. 4
  היו ברורים וספציפיים. וודא כי תיאור הבסיס לפינוי ברור מספיק בכדי שניתן יהיה להבין אותו על ידי גורם שאינו מעורב. אם אתה טוען כי הדייר לא שילם דמי שכירות, ציין את התאריכים לתשלומים שהתפרעו ואת הסכומים של כל אחד מהם. אם אתה סבור כי הדייר פגע בנכס, זהה בבירור מה נפגע ומה דרוש לך כדי לבצע תיקונים מלאים.
  • לדוגמא, אם אתה מפנה את הדייר בגין אי תשלום שכר דירה, אתה יכול לומר, "הרישומים שלי מצביעים על כך שפספסת את תשלומי שכר הדירה הבאים: 1 במאי 2015 תמורת 930 אירו; 1 ביוני 2015 תמורת 930 אירו; ו 1 ביולי 2015 תמורת 930 € הסכום הכולל לתשלום הוא 2800 € "
  • אם אתה מפנה את הדייר בגין נזקים בנכס, אתה רשאי לכתוב, "על פי סעיף 8 להסכם השכירות, אתה אחראי לשמור על תקינות הנכס. בביקורי האחרון בדירתך, ביום 13 בנובמבר 2015, שמתי לב כוויות משמעותיות על השטיח המכסה על 3 מ ' 2, סריטה וקרעי הטפט, ולפחות חמישה חריצים או חורים נפרדים הקיר בסלון."
 5. 5
  כלול את התאריך בו תרצה שהדייר יפנה את הנכס. ודא שאתה נמצא במסגרת הזמן החוקית בתחום השיפוט שלך. ישנם חוקי מדינה המגבילים את המהירות שבה אתה יכול לדרוש מדייר לפנות את הנכס. זמן הפינוי תלוי בדרך כלל בשילוב בין אורך תקופת החכירה המקורית לבין הסיבה לפינוי.
  • לדוגמא, אם לדייר יש חוזה שכירות של 30 יום לחודש, בדרך כלל אתה צריך לאפשר את סוף החודש הנוכחי וחודש שלם אחר כך.
  • בגין הפרות קיצוניות, כמו ביצוע עבירה או כישלונות חוזרים בתשלום שכר הדירה, ייתכן שתוכל לדרוש פינוי מהיר יותר.
  • לאחר שתקבע מה החוק מאפשר לפרק זמן, קבע מכתב ספציפי במכתבך: "על פי הסכם השכירות, אתה מוזמן בזאת לפנות את הנכס לא יאוחר מ- 30 באפריל 2015."
 6. 6
  צור עותק של מכתב הפינוי לרישומיך. אם המצב בסופו של דבר פונה לבית משפט, תצטרך להראות הוכחה שסיפקת את משך הזמן הדרוש להודעת פינוי ופעל לפי החוק.
 7. 7
  הגישו את מכתב הפינוי לדייר. מכתב הפינוי שלך אינו תקף אלא אם כן אתה מגיש אותו לדייר ויכול להראות מאוחר יותר כי עמדת בתקנות המדינה לשירות. השיטה הקלה ביותר היא פשוט למסור את המכתב לדייר באופן אישי. עם זאת, דיירים רבים עשויים לנסות להימנע משירות, אם הם מצפים למכתב כזה. מסיבה זו, מדינות יאפשרו שיטות חלופיות לשירות.
  • לדוגמה, בקליפורניה תוכלו למסור עותק ישירות לדייר או להשאיר את ההודעה אצל מישהו מעל גיל 18 בבית הדייר או במקום העסק. במקרה השני, עליך לשלוח עותק אחד בדואר.
  • אתה יכול וצריך לשלוח עותק של מכתב פינוי בדואר מוסמך. זה דורש תשלום קטן כאשר אתה שולח אותו בדואר, אך אז ספק הדואר יקבל חתימה מהדייר כהוכחת המסירה.
  • אתה יכול גם לשכור שירות שליחויות למסירת מכתב הפינוי לדייר הנמצא ביד. זה דורש תשלום מעט גבוה יותר, אך מספק מידה גבוהה יותר של וודאות והוכחה.
עליכם להפנות את מכתב הפינוי לאותו אדם
עליכם להפנות את מכתב הפינוי לאותו אדם.

חלק 2 מתוך 4: לוודא שאתה יכול לפנות את הדייר שלך

 1. 1
  קרא בעיון את חוזה השכירות. מערכת היחסים שלך עם הדייר שלך מתחילה בשכירות בכתב. באופן כללי, אינך יכול לאכוף דבר שטרם הפך לחלק מהסכם השכירות ביניכם. לפני שתתחיל לנקוט צעדים כלשהם לפינוי הדייר שלך, וודא שאתה מכיר את כל תנאי החכירה, וודא שהשכירות תומכת בסיבת הפינוי שלך.
 2. 2
  בדוק את חוקי המדינה או תקנות דיור מקומיות. בנוסף להפרת הסכם השכירות, דייר עשוי להפר חוק כלשהו של המדינה או תקנה של דיירי דיור מקומיים. לכל מדינה יש חוקים משלה השולטים ביחסי בעל-דירה. עליכם להכיר את חוקי מדינתכם.
 3. 3
  פגישה עם עורך דין. אם יש לך ספק לגבי זכותך לפנות את הדייר שלך, עליך להתייעץ עם עורך דין מקרקעין. לפני שתתחיל לנקוט בצעדים לפינוי דייר, עליך להיות בטוח שאתה פועל במסגרת החוק. אם תחרוג מסמכותך, אתה עלול לגרום לדייר להגיש נגדך תביעה נגדית. החוק בדרך כלל מכביד על בעל הדירה נטל גבוה יותר מכיוון שבחרת להיכנס לעסק הזה.
 4. 4
  שוחח עם מועצת הדיור המקומית או רשות אחרת. בערים גדולות רבות תהיה סוכנות ממשלתית הנקראת רשות הדיור (או כותרת דומה כלשהי) שקובעת תקנות מקומיות. רשות הדיור קיימת גם כדי לספק סיוע משפטי מתון למשכירים ולדיירים ליישוב סכסוכים.
  • לדוגמה, לרשות השיכון של בוסטון (BHA), לרשות השיכון בשיקגו (CHA) ולרשות השיכון בעיר ניו יורק (NYCHA) יש אתרים המכילים מידע למשכירים ולדיירים.
אם ישנן שתי סיבות לפינוי (אי תשלום וסיום השכירות) האם אוכל לכתוב שתי סיבות באותו מכתב
אם ישנן שתי סיבות לפינוי (אי תשלום וסיום השכירות) האם אוכל לכתוב שתי סיבות באותו מכתב?

חלק 3 מתוך 4: ניסיון לפתור את הסכסוך לפני פינוי

 1. 1
  דבר ישירות עם הדייר על הסיבה. אם הסיבה לפינוי היא דבר שניתן לתקן, ייתכן שתרצה פשוט לדבר עם הדייר לפני שתנקוט פעולה אחרת. זו אינה דרישה חוקית, אך זהו צעד פשוט להימנע מהפיכת משהו קטן לסכסוך משפטי גדול.
  • לדוגמא, אם הדייר שלך לא מתחזק את הנכס באופן שאתה מאמין שיש לתחזק אותו, ייתכן והדייר פשוט יהיו בעלי סטנדרטים שונים. אם אתה נפגש עם הדייר ומסביר את ציפיותיך, ייתכן שהדייר יוכל לתקן את הבעיה.
  • מומלץ לרשום את דאגותיך בכתב. זה לא מכתב פינוי בשלב זה. זו רק הודעה בכתב שהיית רוצה שהדייר יתקן בעיה כלשהי. על ידי כתיבת הדאגה שלך בכתב, יהיו לך כמה ראיות בהמשך.
  • מכתב לדוגמא למטרה זו יאמר משהו כמו: "בביקורי האחרון בדירתך ב -30 בנובמבר 2015, הבחנתי בנזק בלתי מקובל בשטיח הסלון ובטפטים במטבח. יש לתקן אותם במהירות, או אני אאלץ לנקוט פעולה לפינויך. "
 2. 2
  אפשר לדייר זמן סביר לתקן את הבעיה. אל תצפה שהבעיה תיפתר מיד. כאשר אתה מציג לדייר את דאגתך, הרשה זמן סביר להתרחשות התיקון. ואז, אם הדייר לא מטפל בדברים, אתה יכול להמשיך במכתב פינוי.
  • פרק זמן זה צריך להיות קצר - כמה ימים בדרך כלל סבירים בשלב זה. כאשר אתה מגיש את מכתב הפינוי שלך בפועל, תהיה דרישה לתקופת התראה ארוכה יותר שנקבעה בדרך כלל בחוק המדינה.
  • היו ברורים ומדויקים. קבעו תאריך ספציפי, גם אם תוכלו להאריך תאריך זה מאוחר יותר. לדוגמא, מכתבך עשוי לומר: "אני מצפה שהתיקונים לבעיות אלה יסתיימו עד ה -15 בדצמבר 2015. אם הם לא יבוצעו עד אז, אצטרך להמשיך לפינוי."
 3. 3
  נסה גישור מקצועי. אם הסיבה לפינוי הדייר היא דבר ברור כמו אי תשלום דמי השכירות, ייתכן שגישור לא יעבוד. אך בסכסוך שהוא פחות ברור מאליו, כדאי לך לשקול פגישת גישור. גישור הוא סוג של פתרון סכסוכים חלופי שלעתים קרובות מצליח להגביל את התביעה המשפטית ואת העלויות.
  • פנה לבית המשפט לדיור או לבית העירייה שלך כדי לנסות לאתר שירות גישור. בתי משפט רבים לדיור או משרדי רשות הדיור יציעו שירותי גישור בחינם או בעלות נמוכה כדי לפתור סכסוכים של שוכר הדירות.
אתה עדיין צריך לעבור תהליך של מכתב פינוי
אתה עדיין צריך לעבור תהליך של מכתב פינוי, אך אתה יכול להתייחס לשפה הספציפית בחוזה השכירות.

חלק 4 מתוך 4: להיפטר מחבר או בן משפחה

 1. 1
  בקש מאורח לא רצוי לעזוב. זה נראה מובן מאליו, אך אנשים רבים במצב זה עשויים לדלג על הצעד הראשון הברור ולקפוץ לתביעה משפטית. אם יש לך חבר או בן משפחה שנשאר מעבר להזמנתו, אתה צריך פשוט לבקש ממנו לעזוב. אתה יכול להיות מנומס ואפילו לאפשר קצת זמן להתכונן לדרך, אבל אתה צריך להיות ברור ויציב בציפייה שלך.
  • אמור משהו כמו "נהניתי להיות כאן, אבל אני מאמין שהגיע הזמן שתמשיך הלאה. אנא קבע סידורי מעבר עד יום שישי הבא."
  • זה חל באותה מידה על הילדים שלך, אם הם גדלו אך עדיין לא עברו להתגורר. אם אתה מאמין שהגיע הזמן שיעברו הלאה ויהיה סומך על עצמך, נהל שיחה ותגיד להם שהגיע הזמן ללכת.
 2. 2
  קבע אם קיים חוזה שכירות או שכירות חוקית. אם יש לך הסכם שכירות רשמי בכתב, אז אין זה משנה אם הדייר הוא חבר או קרוב משפחה. עליך עדיין לציית לחוקים הממלכתיים והמקומיים בנוגע לפינויים. עם זאת, סביר יותר להניח כי נתת למישהו להישאר במקומך, והם העדיפו את קבלת הפנים שלהם, ללא הסכם כתוב. במקרים מסוימים, על פי חוקי המדינה, עדיין עשויה להתקיים שכירות משפטית.
  • אם החבר או קרוב המשפחה תרם לעלויות מחיה, מזון או כלי עזר, תשלומים אלה יכולים להיחשב "שכירות". על פי חוק המדינה בחלק מהמדינות, זה יכול להספיק כדי ליצור שכירות חוקית. יהיה עליך להתייעץ עם עורך דין מקרקעין מקומי .
 3. 3
  המשך בהודעות פינוי משפטי אם קיים שכירות. אם תחליט שנוצר שכירות חוקית, או אם אתה רק רוצה להיות זהיר, עליך להמשיך בצעדים לקראת פינוי רשמי. זה יכלול כתיבה ומסירת הודעת פינוי כמתואר כאן. במקרה כזה היית מתייחס לדמי השכירות של הפרט כדמי שכירות מחודש לחודש למשך 30 יום בכל פעם. זה יעזור לקבוע את משך זמן ההודעה שעליך לספק.
 4. 4
  המשך לשימוע מעצרים שלא כדין. זהו דיון בבית המשפט, בו אתה מציג את העובדות בפני שופט ומבקש להורות על עזיבתו של הפרט. יהיה עליך להוכיח שאתה הבעלים של הנכס וכי לחבר או קרוב משפחה אין כל זכות חוקית להישאר בנכס.
  • אם תצליח בדיון המעצרים הבלתי חוקי, השופט יוציא תאריך לעזיבת החבר או קרוב משפחתו את הנכס. אם הוא או היא לא יעזבו עד למועד זה, תוכל ליצור קשר עם השריף המקומי, להראות לו את הצו, והשריף יסיר את האדם בכוח פיזי במידת הצורך.
 5. 5
  שקול להגיש בקשה לצו מגן. אם החבר או קרוב המשפחה מתעלל כלפייך וגורם לך לחשוש לשלומך, אתה יכול לפנות לבית המשפט לבקש צו מגן. במידת האפשר, ניתן להעניק צו הגנה באופן מיידי, ללא תקופות המתנה הקשורות לפינוי.
  • אם אתה מצליח להשיג צו מגן, מומלץ בכל זאת להמשיך בצעדי פינוי רשמיים. למרות שהאדם נמצא מחוץ לבית, עליך לשלוח הודעת פינוי רשמית ולבצע את הצעדים הנותרים כדי להפוך את הפינוי לסופי.
 6. 6
  לעסוק ב"עזרה עצמית "אם אתה בטוח שאין שכירות חוקית. אם אתה בטוח שלאדם בביתך אין זכות שכירות חוקית (עליך להתייעץ עם עורך דין לפני שתגיע למסקנה זו), אתה יכול לעסוק במה שמכונה "עזרה עצמית". אתה רשאי לנקוט בכל הצעדים שאתה חושב שנחוצים להוצאת האדם מביתך. אלה עשויים לכלול החלפת מנעולים או העברת רכושו למתקן אחסון מסחרי.
  • היזהר אם תבחר לבצע פעולות אלה. אם אתה טועה בקשר לשכירות, אתה עלול להתמודד עם תביעה נגדך בגין פינוי שלא כדין. אם אתה עוסק בעזרה עצמית להסרת רכוש, האדם יכול לחייב אותך בפגיעה או בהפסד של רכוש כלשהו. עליכם להקפיד לערוך מלאי ולהיות עד כאשר אתם מתעסקים בדרך זו עם רכושם של אנשים אחרים.

טיפים

 • אם הדייר לא עוזב את הנכס עד למועד הנקוב, קבל ייעוץ משפטי כדי לקבוע את הצעד הבא שיש לנקוט.
 • מסרו ביד את מכתב הפינוי לדייר או שלחו אליו דואר מאושר. זה יבטיח שהדייר יקבל את המכתב.

אזהרות

 • הימנע משימוש באיומים או בשפה רעה כשאתה כותב מכתב פינוי. זה לא מקצועי ועלול להזיק מבחינה משפטית.

שאלות ותשובות

 • האם ניתן לפנות דייר בגין מעצרו בגלל שהכה את חברתו במקום?
  בדוק את הסכם השכירות בכתב. טופסי חכירה למגורים רבים יכללו פיסקה המפרטת סיבות לפינוי, ועליה בפעילות פלילית צריכה להיות שם. אם כן, אז יהיה לך מקרה פינוי קל. אתה עדיין צריך לעבור את התהליך של מכתב פינוי, אך אתה יכול להתייחס לשפה הספציפית בחוזה השכירות. אם חוזה השכירות לא מתייחס לכך ישירות, עדיין יש לך מקרה די טוב. שלח מכתב פינוי והתייחס לפעילות הפלילית בפירוט רב ככל הידוע לך (תאריך, אישומים). אם הדייר לא יעזוב בכוחות עצמו, כנראה שתצטרך לפנות לבית המשפט ולהסביר לשופט מדוע לדעתך זו סיבה מספיק טובה לפינוי. אתה יכול לכלול את זה, אם הדייר ינצח את חברתו שלו, אתה עלול לחשוש לביטחונך וגם של דיירים אחרים.
 • מכרתי את ביתי באופן חוקי עם שטר חוב. הקונה הפסיק לבצע תשלומים. עכשיו הוא רוצה למכור את הבית כדי לשלם את השטר ולשלם לי. האם זה חוקי?
  כן, זה חוקי. אתה כבר לא הבעלים של הבית, ולכן הוא רשאי למכור אותו כדי לשלם את חובותיו. אם אתה מעדיף לקחת את הבית בחזרה, אתה יכול להזמין עורך דין ולראות אם עיקול הוא אפשרות.
 • מכרתי את הבית שלי וצריך לגור באחד משכירות החודש עד החודש שלי. איך אני מוציא את הדיירים?
  תן להם התראה של 30 יום. אם שילמו עבור החודש, עליהם להישאר בחודש. רק שיידעו שזה החודש האחרון שלהם, אתה צריך את הבית ולא תקבל יותר תשלומי שכירות. אם הם לא עוזבים, אתה יכול לפנות אותם.
 • האם ניתן לפנות דייר על שלא שילם את שכר הדירה מוקדם?
  לא. כל עוד הם משלמים את תשלומיהם במועד, אין זו הפרת חוזה.
 • לפינוי במרילנד, מהו מסגרת הזמן החוקית עבור צעיר, בן 23, ששהה בשכירות בתים בחינם?
  יהיה עליך לבדוק עם היועץ המשפטי המקומי לפרקי זמן ספציפיים. אם "מבוגר צעיר" זה הוא בן משפחה שרק צריך "להתבגר ולעבור", אין מסגרת זמן חוקית.
 • אחותי גרה בבית הוריי. היא באמת בעייתית ולא תעזוב. הסיבה היחידה שהיא לא תעזוב היא שהיא ממשיכה ומבקשת מכתב שהיא צריכה שההורים שלי יכתבו כדי שתוכל לעבור. מישהו יכול לתת לי עצות??
  אם ההורים שלך מסוגלים לכתוב את המכתב (אני לא יכול לדמיין מה זה), זה יהיה הכי קל. תבקשי מהם לכתוב את המכתב הארור, לתת לה אותו והיא תלך. אחרת, עיין בסעיף במאמר זה על בני משפחה. לאחותך עשויה להיות זכות חוקית להישאר, אם שילמה שכר דירה, שירותים או תשלומים אחרים. אם לא, אז ההורים שלך חופשיים פשוט להעיף אותה החוצה.
 • אם ישנן שתי סיבות לפינוי (אי תשלום וסיום השכירות) האם אוכל לכתוב שתי סיבות באותו מכתב? או שאוכל לכתוב 2 אותיות נפרדות?
  אתה יכול (וצריך) לכלול את כל הסיבות לפינוי באות אחת. אם אתה כותב שני אותיות, זה פשוט היה מבלבל. כלול כמה שיותר סיבות באות אחת. הפינוי זהה.
 • כיצד יש לנסח הודעת פינוי לדייר?
  ביטא את מכתבך בצורה חביבה אך איתנה. דאג לכלול את התאריך למועד בו הם צריכים להחזיק את כל הדברים שלהם מהנכס.
 • בן משפחה גר בביתי אך לא משלם שכר דירה. אני צריך שהוא / היא יזוז. מה אני צריך לעשות?
  אני מניח מהשאלה שלבן המשפחה אין חוזה שכירות, אלא הוא פשוט גר שם. אם זה המקרה, אז זה לא נושא משפטי אלא פשוט עניין של הורות או משפחה. עליכם לומר לתושב הלא רצוי כי עליכם לעזוב אותו. הגדר תאריך ספציפי. אינך מחויב על פי חוק לספק תקופת הודעה מסוימת כלשהי. לדוגמא, הורה נמצא בזכויותיו לומר לילד שגילו מעל גיל 18 לפנות את הבית באופן מיידי, מבלי שבאמת נתן שום סיבה. אין חוק לגבי סוג זה של סיטואציות (אם כי מה שתיארתי לא יהיה נחמד במיוחד). בסופו של דבר, אם האדם לא יעזוב, אתה יכול לנקוט בפעולות כגון החלפת מנעולים, העברת רכושו למתקן אחסון או אפילו להתקשר לשריף המקומי להסיר את האדם.
 • לפינוי ב LA, קליפורניה, מהו פרק הזמן החוקי?
  התשובה תשתנה בהתאם לסיבת הפינוי, מיקומך, חוזה השכירות המסוים שלך וגורמים אחרים. תוכל לעיין במדריך מידע לשוכר-שוכר ממערכת בתי המשפט בקליפורניה בכתובת http://courts.ca.gov/selfhelp-housing.htm.

תגובות (4)

 • lstevens
  זה נתן לי את הדיקציה המושלמת לשימוש.
 • roxanneroberts
  הניסוח המדויק של התוכן הדרוש במכתב היה מועיל ביותר! תודה.
 • carriebailey
  זה הראה לי את הדרך הנכונה לכתוב הודעת פינוי במתכונת משפטית.
 • wlegros
  המאמר שסופק היה מאוד אינפורמטיבי והסביר בפירוט כל שלב. תודה על השירותים הניתנים בחינם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail