איך לדבר עם בעל הבית שלך במהלך התפרצות וירוס העטרה?

תן לבעל הבית שלך לדעת כמה תוכל לשלם בנוחות
גם אם אינך יכול לבצע את תשלום דמי השכירות המלאים שלך, תן לבעל הבית שלך לדעת כמה תוכל לשלם בנוחות.

זה מתסכל ומאתגר אם אינך מסוגל לעבוד, והניסיון להבין איך להרשות לעצמך את הבית שלך יכול לגרום לך להילחץ עוד יותר. אם אתה מתקשה לשלם דמי שכירות בחודשים הקרובים עקב נגיף הקורונה (COVID-19), יתכן שבעל הבית שלך יוכל לעבוד איתך כך שזה לא כל כך עומס. בעוד שכל בעל בית יטפל באופן בו הם ינהלו אוהל במהלך ההתפרצות באופן שונה, אני מקווה שתוכלו למצוא ולהסכים על תוכנית תשלום המתאימה לכם.

שיטה 1 מתוך 2: משא ומתן על שכר הדירה שלך

 1. 1
  שלח דוא"ל למשכיר בהקדם האפשרי אם יש לך בעיות כלכליות. ההבנה שאולי לא תצליח לשלם דמי שכירות יכולה להיות מלחיצה ביותר, אך עשה כמיטב יכולתך כדי להישאר רגועים. השתדל כמיטב יכולתך לא לפנות לבעל הדירה שלך מיד עם פירעון דמי השכירות שלך, מכיוון שאולי הם לא יוכלו להציע לך כמה שיותר אפשרויות. במקום זאת, שוחח איתם מייד כדי שתוכל ליידע אותם על מצבך הכלכלי הנוכחי וכיצד נגיף ה Coronavirus השפיע עליך.
  • אתה יכול גם לשלוח טקסטים או מכתב פיזי למשכיר שלך אם אתה לא רוצה להשתמש בדוא"ל.

  טיפ: למרות שאתה יכול להתקשר גם לבעל הבית שלך, בדרך כלל עדיף לשלוח דוא"ל כדי שיהיה לך היסטוריה של התכתבות שלך במקרה שיש מחלוקות בהמשך.

 2. 2
  ספק ניירת המציגה אובדן הכנסה עקב נגיף העטרה. אתה יכול להשתמש במכתב מהמעסיק שלך אודות מדיניות הנגיף הכורוני שלהם או על המשכורות האחרונים שלך כהוכחה לכל קשיים כלכליים. אם אתה חלק מענף שנאלץ להיסגר, כגון קמעונאות או בידור, ייתכן שההוכחה שלך לעבודה תספיק. צרף עותקים של המסמכים לדוא"ל שלך, כך שבעל הבית שלך יכול להשקיף עליהם ולהכיר בכך שהושפעת באמת.
  • הימנע מנסיון לנהל משא ומתן על שכר הדירה שלך אם לא נגרם לך נגיף ה Coronavirus ועדיין אתה יכול להרשות לעצמך לשלם אותו במלואו.
 3. 3
  הציע לשלם תשלום שכירות חלקי אם אתה מסוגל. גם אם אינך יכול לבצע את תשלום דמי השכירות המלאים שלך, תן לבעל הבית שלך לדעת כמה תוכל לשלם בנוחות. בדרך זו, בעל הבית שלך יראה שאתה עדיין מנסה לעבוד איתם והם עשויים להיות מוכנים יותר לנהל משא ומתן או לוותר על התשלום שלך. רק הקפידו להשאיר לעצמכם מספיק כסף כדי שתוכלו עדיין להרשות לעצמכם מצרכים, תרופות או כל מוצר חיוני אחר שתזדקקו לו.
  • לדוגמה, אתה יכול לומר, "אני מצטער שאני לא יכול לשלם את מלוא דמי השכירות עבור החודש הבא מכיוון שעבודתי הושבתה במשך שבועיים עקב נגיף קורונה. אני עדיין יכול לכסות 900 €, אז נהיה מסוגל לגרום לזה להסתדר? "
  בנקים רבים מציעים הלוואות בריבית אפסית או נמוכה במהלך התפרצות וירוס העטרה כדי לעזור להקל על הנטל הכספי שלך
  בנקים רבים מציעים הלוואות בריבית אפסית או נמוכה במהלך התפרצות וירוס העטרה כדי לעזור להקל על הנטל הכספי שלך.
 4. 4
  שאל אם אתה יכול לעשות תוכנית להחזר שכר הדירה במשך כמה חודשים. אם אין לך מספיק כסף לשלם תשלום שכר דירה גדול, בדוק אם בעל הדירה שלך יקבל תשלומים קטנים יותר בפרק זמן מוגדר. בחר סכום תשלום רגיל שאתה יכול להרשות לעצמך בנוחות ותן לבעל הבית שלך לדעת כמה זמן אתה מתכוון להחזיר אותו. אם אתה מגיע להסכמה, דאג שתשלם את התשלומים בזמן כדי להראות שאתה אמין.
  • לדוגמה, אם תצטרך לשלם 900 € עבור שכר דירה, אתה יכול במקום זאת לשלם 220 € בכל חודש במשך 4 החודשים הקרובים או אפילו 150 € עבור 6 החודשים הבאים.
  • עדיין תצטרך לבצע את תשלומי שכר הדירה העתידיים שלך במלואם ובזמן, אלא אם כן תנהל משא ומתן עבורם.
  • בעל הבית שלך עשוי לבקש ממך לשלם אחוז נוסף כריבית אם תחלק את התשלום שלך לחודשים. לדוגמה, אם שכר הדירה שלך הוא 900 € ובעל הדירה שלך רוצה 10% תוספת כריבית, אתה תשלם סך של 990 €.
 5. 5
  ציין מה הופך אותך לדייר טוב שיעזור לשכנע את בעל הבית שלך. אם ביצעת תשלומים בזמן בעבר או שהיה לך היסטוריית שכירות טובה, ציין זאת בדוא"ל שלך כדי שבעל הבית שלך יראה שאתה בדרך כלל אמין מאוד. אמנם היותך דייר טוב לא בהכרח אומר שתקבל הפסקה בשכר הדירה שלך, אך זה עשוי לעזור לשכנע את בעל הבית שלך לעזור לך כדי שתמשיך לשכור מהם.
  • לדוגמה, אתה יכול לומר, "שכרתי ממך במשך שנתיים בלי לקבל תלונות, וביצעתי את כל תשלומי העבר שלי בזמן כדי שתוכל לדעת שאני בדרך כלל אמין. מכיוון שהיינו צריכים לעזוב את העבודה כל כך פתאום בגלל נגיף הכליה, אני מקווה שתבינו מדוע אני מבקש מכם לקבל תשלום חלקי עבור החודש הזה. "
 6. 6
  עדכן את בעל הבית שלך בכל שינוי בתעסוקה או בהכנסה. קיים קו תקשורת פתוח עם בעל הבית שלך לגבי המצב הכלכלי שלך לאורך כל החודש, כך ששניכם יכולים לתכנן בהתאם. אם אתה מקבל עבודה אחרת או שאתה מסוגל לחזור לעבודה, יידע אותם אם אתה עדיין צריך לעקוב אחר תוכנית התשלומים עליה הסכמת. אם אתה עדיין מתקשה בניסיון לעמוד בשכר דירה, אמור לבעל הבית שלך בהקדם האפשרי אם הוא יכול להציע סיוע נוסף.

שיטה 2 מתוך 2: מציאת פתרונות חלופיים

 1. 1
  בדוק אם באזור שלך יש פינוי כדי שלא תאבד את הבית. ערים, מדינות ומדינות מסוימות מציבות הפלות, או מחזיקות פינוי, כך שאתה עדיין מסוגל באופן חוקי לגור בביתך אם אתה מתגעגע לתשלום שכר הדירה שלך. בדוק באתרי האינטרנט אם הממשלות המקומיות, המדיניות והפדרליות הן אם קיימות הקפאות. אם אתה גר באזור עם הקפאה, אז אתה לא צריך לדאוג לפינוי אם אתה מתגעגע או מאחר בתשלום מיד. עם זאת, בדרך כלל עליכם להחזיר שכר דירה בתוך פרק זמן מסוים.
  • באירופה כל העיקולים והפינויים מושעים עד סוף אפריל.
  • אם אתה יכול להרשות לעצמך את שכר הדירה שלך ויש תוקף הקפאה, אתה עדיין יכול לשלם עבור זה בזמן.
  הימנע מנסיון לנהל משא ומתן על שכר הדירה שלך אם לא נגרם לך נגיף ה Coronavirus ועדיין אתה יכול להרשות לעצמך
  הימנע מנסיון לנהל משא ומתן על שכר הדירה שלך אם לא נגרם לך נגיף ה Coronavirus ועדיין אתה יכול להרשות לעצמך לשלם אותו במלואו.
 2. 2
  התארגנו עם שכניכם בכדי לפנות לבעל הבית שלכם ביחד. פנה אל הדיירים האחרים בבניין שלך באמצעות מדיה חברתית, דוא"ל או עלונים ושאל אותם אם הם גם מודאגים מתשלום דמי שכירות. אם ישנם מספר אנשים באותו בניין עם דאגות דומות, התכנן לשלוח דוא"ל באותו זמן לבעל הבית שלך. לחלופין, אתה יכול לאסוף חתימות מהשכנים שלך ולשלוח מכתב פיזי למשכיר שלך כדי לטפל בבעיה.
  • בעל הבית שלך עשוי להיות סביר יותר להקשיב ויוכל להציע סיוע אם למספר אנשים יש את אותה הבעיה.
 3. 3
  הגש בקשה לאבטלה כדי שתוכל עדיין לקבל הכנסה. אם אתה ללא עבודה עקב נגיף הכורון, אתה עדיין יכול לקבל ביטוח אבטלה גם אם תקבל את עבודתך בחזרה לאחר הסגר. חפש את תוכנית האבטלה של המדינה שלך כדי לראות אם אתה עומד בכישורים. מלא את המידע האישי שלך בטופסי התביעה המקוונים או התקשר ישירות למשרד אם ברצונך לדבר עם נציג. בדרך כלל תישלח לך כרטיס חיוב או המחאה תוך מספר ימים.
  • תוכל למצוא את רשימת ההטבות ותהליכי ההגשה הספציפיים למדינה: https://careeronestop.org/LocalHelp/Unem EmploymentBenefits/ find-unemployment-benefits.aspx.
  • משרדי האבטלה עסוקים מאוד מכיוון שאנשים רבים מחוסרים עבודה עקב נגיף הכורון, כך שעיבוד תביעותיכם עשוי לקחת יותר זמן מהרגיל.
  • אם אתה גר בבריטניה, ייתכן שתזכה בתשלום דיור אשראי אוניברסלי, הדומה לאבטלה. תוכלו למלא את הבקשה כאן: https://gov.uk/apply-universal-credit.
 4. 4
  חפש עבודה "חיונית" כדי שתוכל להתחיל לעבוד שוב. אמנם ישנם ענפים רבים שנאלצו להיסגר, אך עדיין ייתכן שתמצא פתיחות בעבודות שנחשבות חיוניות. נסה ליצור קשר עם בתי מרקחת מקומיים, חנויות מכולת או מסעדות כדי לראות אם יש להם משרות פנויות. אם יש לך רכב, אתה יכול גם להירשם לשירותי משלוח אוכל, כמו חברים לחברי דואר או אוכלים של אובר, מכיוון שהם עדיין פועלים במהלך ההתפרצות.
  • ענפים חיוניים אחרים כוללים אכיפת חוק, שירותי בריאות, שירותי שירות ושירותים פיננסיים.
  • אם נדבקת ב- COVID-19 או שאתה מרגיש חולה, אל תנסה לחזור לעבודה מאחר שאתה עלול להפיץ את הנגיף.
 5. 5
  חפש קבוצות לטובת דיירים באזור מגוריך שיכולים להציע סיוע כספי. לקבוצות עורכי דין יש בדרך כלל קרנות חירום שיעזרו לדיירים שאינם יכולים להרשות לעצמם שכר דירה בגלל חירום, אז בדוק אם למדינה או לעיר שלך יש. פנה לקבוצת הסנגור והודיע להם על מצבך כדי לברר כיצד הם יכולים לעזור. אם יש להם כספים זמינים, יתכן שהם יוכלו לספק קצת כסף כדי שתוכלו להרשות לעצמכם את מקומכם לחודש הבא.
  • קבוצות סנגור עשויות לפנות גם לפוליטיקאים או להציג בפני מועצת עירייה כדי להגן עוד יותר על זכויותיך כשוכרים.
  שוחח איתם מיד כדי שתוכל להודיע להם על מצבך הכלכלי הנוכחי וכיצד נגיף הכליה השפיע עליך
  במקום זאת, שוחח איתם מיד כדי שתוכל להודיע להם על מצבך הכלכלי הנוכחי וכיצד נגיף הכליה השפיע עליך.
 6. 6
  הגש בקשה להלוואה לטווח קצר בבנק אם תצטרך. בנקים רבים מציעים הלוואות בריבית אפסית או נמוכה במהלך התפרצות וירוס העטרה כדי לעזור להקל על הנטל הכספי שלך. התקשר לכמה בנקים או מלווים שונים וספר להם על מצבך. שאל על כמה אתה יכול לקבל, מה שיעורי הריבית וכמה זמן אתה צריך להחזיר אותם. הוצא רק כמה כסף שאתה צריך כדי שלא תיכנס לחובות.
 7. 7
  פנה לפוליטיקאי בכדי להעלות את דאגותיך. אם אתה גר באירופה, נסה לפנות למושל המדינה שלך או לנציג הקונגרס שלך. אחרת, אתה יכול לנסות ליצור קשר עם ראש עיר, חבר פרלמנט או מועצת העיר שלך. העלה את דאגותיך לגבי מתן שכר דירה והסבר כיצד בעל הבית שלך טיפל במצב. ייתכן שתוכל להניע את הפוליטיקאי לשקול מדיניות שכירות שונה שעוזרת יותר עבורך ועבור הקהילה.
  • אם אתה יכול, נסה להכניס מספר אנשים לסיפון מכיוון שפוליטיקאים עשויים לסייע יותר אם הם יודעים שאנשים נוספים הושפעו.

טיפים

 • הימנע מביצוע רכישות לא חיוניות כדי שתוכל לחסוך את כספך.

אזהרות

 • אל תניח שלא תצטרך לשלם שכר דירה גם אם אינך יכול לפנות. דן תמיד עם בעל הבית על האפשרויות שלך, כך שתוכל למצוא את הפיתרון הטוב ביותר יחד.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. איך להציע הצעה על בית?
 3. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 4. איך מסננים דיירים?
 5. כיצד לחפש רשומות פינוי?
 6. כיצד לבדוק רקע עבור דייר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail