כיצד לחפש רשומות פינוי?

באפשרותך לחפש ברשומות פינוי באתר בית המשפט
מכיוון שרוב בתי המשפט בארה"ב זמינים רשומות אלה באופן מקוון, באפשרותך לחפש ברשומות פינוי באתר בית המשפט.

אם אתם שוכרים בית או דירה, כדאי לכם להימנע מדיירים שפונו בעבר. מכיוון שרוב בתי המשפט בארה"ב זמינים רשומות אלה באופן מקוון, באפשרותך לחפש ברשומות פינוי באתר בית המשפט. דיוק החיפוש תלוי במידע שמסר לך דייר פוטנציאלי. שירותי דוחות פינוי מקוונים עשויים לתת לך דוח יסודי יותר על הסיכוי שלך.

שיטה 1 מתוך 3: בדיקת רישומי בית המשפט

 1. 1
  מצא את אתר המשפט המתאים. ברוב המדינות בארה"ב קיימים אתרים המאפשרים לך לעיין בכל רשומות בית המשפט האזרחי, כולל רשומות פינוי, בחינם. תלוי במצב, יתכן שלא תוכל להסתכל בתיעוד המלא.
  • חפש את אתר בית המשפט עבור כל מדינה בה המועמד רשם כתובת קודמת בבקשתם.
  • חלק מתיעוד בית המשפט נשמר באופן מקוון ברמת המחוז ולא ברמת המדינה.
 2. 2
  חפש רשומות עבור המועמד. בדרך כלל ניתן לחפש רשומות בית משפט לפי שם אחד הצדדים בתיק. הפעל את החיפוש שלך באמצעות השם שהמבקש סיפק בבקשתו.
  • כדאי לבדוק גם שילובים שונים של שם המבקש, כגון הוספה או הסרה של ראשי תיבות אמצעיות.
 3. 3
  בדוק פעמיים שמות חלופיים. כלול מקום ביישום ההשכרה שלך עבור דיירים פוטנציאליים לרשימת כל השמות בהם השתמשו. אם המבקש השתמש ביותר משם אחד, חפש בכולם כדי לוודא שאין רשומות שחולקות דרך הסדקים.
  • זה נפוץ במיוחד עבור מועמדים ששינו את שמם לאחר הנישואין. חפש את שם הלידה שלהם, כמו גם את שם הנישואים שלהם. עבור שמות מסוימים, ייתכן שתרצה לחפש גם באיות חלופי.
  מאמר זה מתאר את תהליך חיפוש רשומות הפינוי אם הפינוי התרחש בבית משפט אמריקאי
  מאמר זה מתאר את תהליך חיפוש רשומות הפינוי אם הפינוי התרחש בבית משפט אמריקאי.
 4. 4
  בקר בבית המשפט באופן אישי כדי להציג את התיעוד המלא. אתרי בית המשפט בדרך כלל לא מספרים לך הרבה על מקרה שאינו קיים. אם אתה מוצא רישום המתייחס למבקשך, גש למשרד הפקידות של אותו בית משפט כדי לראות את התיעוד המלא.
  • עליכם ללמוד את תוצאת המקרה. לא הייתם רוצים להעניש דייר פוטנציאלי אם, למשל, היה לו בעל תגמול שפינה אותם והם דחו את הפינוי בבית המשפט.
  • אם בית המשפט רחוק ואינך מסוגל לנסוע לשם, אתה יכול בדרך כלל לשלוח בקשה בכתב בדואר. התקשרו מראש למשרד הפקיד בכדי לברר אודות דמי העתקה.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בשירות דוחות פינוי

 1. 1
  מצא שירות מקוון המתאים ביותר לצרכיך. ישנם מספר שירותים מקוונים אשר יבצעו בדיקות רקע ופינוי מלאות עבור מועמדי השכירות שלך - בתשלום. שירותים אלה עשויים לחסוך לך זמן ומאמץ רב אם אתה מנהל מספר נכסים או שיש לך מועמד שהתגורר בכמה מדינות שונות.
  • שירותי דיווח על דיירים מקוונים משתנים בשירותים שהם מציעים, כמו גם במחירים שלהם. הערך כמה לפני שתבחר את אחד שאתה רוצה.
  • בדוק את הרקע של השירות לפני שאתה נרשם אליו וודא שהוא לגיטימי. אתה יכול לחפש את העסק מול ארגונים כמו הלשכה לעסקים טובים יותר כדי לברר אם היו תלונות נגדם.
 2. 2
  קבל אישור בכתב מהדייר. שירותי דוחות מקוונים בדרך כלל מבצעים בדיקות אשראי. אם אתה עומד למשוך דוח אשראי למועמד, החוק האמריקני מחייב אותך לקבל מהם אישור בכתב.
  • אתה יכול לכלול סעיף הסכמה בבקשת החכירה שלך שקובע כי על ידי חתימה על הבקשה, האדם נותן לך הרשאה לבצע בדיקות אשראי ורקע.
 3. 3
  ספק את פרטי המבקש לשירות. שירותים מקוונים מקבלים מידע לביצוע בדיקות אשראי ורקע בדרכים שונות. עבור חלקם תוכלו להזין את המידע בעצמכם ישירות מיישום ההשכרה. אחרים דורשים מהמבקש ליצור חשבון ולספק את המידע.
  • אם אתה מספק את המידע בעצמך, עדכן את יישום ההשכרה שלך כדי לבקש את אותו המידע שהשירות יצטרך כדי ליצור את הדוחות שלו. ככל שתספק מידע יסודי יותר לשירות, כך הדוח יהיה מדויק ומועיל יותר.
 4. 4
  אחזר את הדוח שלך. ברגע שיש לשירות את כל המידע הדרוש, הוא יספק לך קישור לגישה לדוח המבקש - בדרך כלל תוך מספר ימים. אם יש צורך במידע נוסף, הדוח יאמר לך מה השתבש.
  • לדוגמה, ייתכן שהשירות לא הצליח לאמת את מספר הביטוח הלאומי של מבקשך. ייתכן שהסיבה לכך היא שהמספר פשוט הוקלד בצורה שגויה בשירות. פירוש הדבר גם שהמבקש כתב בכוונה את המספר הלא נכון בבקשתו.
כולל רשומות פינוי
ברוב המדינות בארה"ב קיימים אתרים המאפשרים לך לעיין בכל רשומות בית המשפט האזרחי, כולל רשומות פינוי, בחינם.

שיטה 3 מתוך 3: נקיטת אמצעי הערכת מועמדים נוספים

 1. 1
  קבל תיעוד של הכנסה ותעסוקה. תיעוד עצמאי עוזר לך לאמת את המידע שמגישים המועמדים שלך בבקשתם. תלושי שכר, הצהרות בנק וזיהוי אישי הם כל צורות התיעוד החשובות.
  • לנתח את המסמכים שנמסרו בקפידה כדי לוודא שהם אינם מזויפים. בקשת מסמכי מקור ולא עותקים יכולה לעזור לצמצם זאת.
  • בקש לפחות שתי צורות של זיהוי רשמי שהונפק על ידי הממשלה. תעודת זהות לפחות צריכה להיות תעודת זהות.
 2. 2
  אמת את תלושי השכר ואת תזרים המזומנים. צרו קשר עם המעסיק שצוין כדי לוודא את ההכנסה וכמה זמן המועמד עובד שם. דוחות הבנק של המבקש נותנים לך מושג לגבי תזרים המזומנים שלהם והאם יש בידיהם הכספים לתשלום דמי השכירות מדי חודש.
  • אם הם שוכרים כרגע ממישהו אחר, בדוק מתי תשלומי השכירות עוברים דרך חשבון הבנק שלהם. בדקו את יתרתם לאחר שהשכירות עוברת בכל חודש.
  • תשלומים חוזרים ונשנים בכרטיסי אשראי בדוח בנק עשויים להצביע על יחס חוב להכנסה גבוה.
 3. 3
  בדוק הפניות. ביישום ההשכרה, עליך לבקש מהדיירים הפוטנציאליים שלך לספק לך את השמות ופרטי ההתקשרות עבור 2 או 3 הפניות. הפניות הללו צריכות להיות אנשים שאינם קשורים למבקש, ובעלי ידע על ההעסקה או ההיסטוריה הפיננסית של המבקש.
  • לעתים קרובות המועמדים מציגים חברים כהפניות, שבדרך כלל לא יגידו דבר שלילי על המועמד וייתכן שאין להם מספיק מידע כדי להועיל. אתה יכול להפחית את הסיכוי שזה יקרה על ידי בקשת התייחסות עם מערכת יחסים ספציפית, כמו למשל מעסיק לשעבר.
 4. 4
  השתמש בקריטריונים אובייקטיביים באופן עקבי. אולי לא תאהב מועמד מסיבה אישית, אבל זה לא אומר שהם לא יהיו דיירים טובים. קבע את אותם קריטריונים לזכאות עבור כל המועמדים, ללא קשר לרגשותיך האישיים.
  • התמקדו אך ורק בגורמים המשפיעים על האם המבקש ישלם את שכר הדירה במועד ויעמוד בהתחייבויות חכירה אחרות. גורמים אחרים, כגון מין או מצב משפחתי, אינם משפיעים על יכולתו של המועמד לשלם שכר דירה. זה גם לא חוקי להפלות שוכרים מסיבות מסוג זה.
 5. 5
  הפעל בדיקות אשראי ורקע. בדיקות אשראי רשמיות ובדיקות עבר פליליות הן אולי הדרך המוצקה ביותר להעריך את הסיכון בהשכרה למועמד מסוים. כלול שורה בבקשת ההשכרה שלך המציינת כי על ידי חתימת הבקשה, המבקש מסכים לבדיקת אשראי ורקע פלילי.
  • קבע ציון אשראי מינימלי שתקבל עבור מועמדים, והחל אותו בעקביות על כל המועמדים.
  • ייתכן גם שתרצה להגדיר טווח שלמענו תקבל את המבקש בתנאי שהוא משלם פיקדון גדול יותר. בדוק בחוק המדינה שלך אם יש מגבלה חוקית על סכום ההפקדה שאתה יכול לבקש.
  חפש בכולם כדי לוודא שאין רשומות שחולקות דרך הסדקים
  אם המבקש השתמש ביותר משם אחד, חפש בכולם כדי לוודא שאין רשומות שחולקות דרך הסדקים.
 6. 6
  השתמש בבקשה להערכת שוכרים. אם אתה מנהל מספר נכסים להשכרה, ייתכן שתרצה להירשם כמנוי לאפליקציית סינון שוכרים מקוונת. אתה יכול לקבל מספר דוחות, כולל אשראי, תעסוקה, הכנסה ובדיקת רקע פלילי.
  • רבות מהאפליקציות הללו יתנו לך ציון כולל עבור כל מועמד. שימוש בציון הכללי במקום לנסות לנתח הרבה משתנים שונים יכול להקל עליכם לקבל החלטות מהירות ביישומי שכירות.

טיפים

 • מאמר זה מתאר את תהליך חיפוש רשומות הפינוי אם הפינוי התרחש בבית משפט אמריקאי. במדינות אחרות עשויים להיות נהלים שונים לטיפול בפינוי ולהפצת רשומות אלה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail