איך לקנות בית נטוש?

אם לא אכפת לך מהעבודה, לקנות בית נטוש ולתקן אותו יכול להיות דרך טובה להרוויח. לאחר שמצאתם בית נטוש שאתם אוהבים, תצטרכו לברר מי הבעלים ולקנות אותו אצלם. נסה לשאול את השכנים ולדבר עם בכיר המחוז המקומי כדי לברר מי הבעלים של הבית ואם הוא למכירה. אם זה מעוקל, שוחח עם הבנק שבבעלותו על החזרתו עליו. כמו כן, עליכם לבדוק את הבית על ידי איש מקצוע בכדי לגלות את עלות התיקונים. זכור כי אם החיווט, הצנרת או המבנה ניזוקים, התיקונים עלולים בסופו של דבר לעלות יותר מהבית עצמו. לקבלת טיפים נוספים ממחברנו לנדל"ן, כולל כיצד למצוא בתים נטושים, המשך לקרוא!

איך אוכל לקנות בית נטוש באי האריס בלברבורג
איך אוכל לקנות בית נטוש באי האריס בלברבורג?

בית נטוש הוא נכס פנוי. מסיבות רבות, כולל עיקול או פשיטת רגל, הבעלים עזבו את הנכס. בתים נטושים הם לרוב רכישות מפתות מכיוון שהם נמכרים בדרך כלל הרבה מתחת למחיר השוק. בין אם אתם מחפשים מקום מגורים ובין אם מתקנים את הבית למכירה חוזרת, ישנם מספר דברים שעליכם לזכור כשאתם שוקלים לקנות בית נטוש.

חלק 1 מתוך 4: תכנון רכישת נכס נטוש

 1. 1
  החליטו מה התוכנית שלכם לבית. הכוונות שלך לנכס ישפיעו על סכום ההוצאה שלך, כמו גם על סוגי התיקונים שתבצע. למשל, אם אתם מתכננים לגור בבית, תצטרכו לתכנן לבצע את כל התיקונים הדרושים בכדי להפוך אותו למגורים. זה ידרוש הרבה כסף, אז תצטרכו לשמור על מחיר הקנייה נמוך. אם אתם מתכוונים פשוט לשבת על הבית כמה שנים מבלי לבצע תיקונים ולנסות למכור אותו אחר כך, אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם קצת יותר. תהא אשר תהיה כוונתך, ודא שיש לך להבין אותן לפני שתמשיך ברכישת הבית.
 2. 2
  בדוק את הכספים שלך. אמנם ייתכן שתוכל להשיג בית נטוש בהרבה יותר זול ממחיר השוק, אך עדיין זו יכולה להיות הוצאה של עשרות אלפי דולרים, שלא לדבר על עלויות התיקון. ודא שאתה במצב פיננסי לרכוש בית, או שאתה עלול לספוג מכה כספית חמורה אם הבית מחוץ לטווח המחירים שלך. אתה צריך לפחות שיהיה לך מספיק מזומן עבור מקדמה, אחרת אתה עלול להיכנס מעל הראש.
  • שוקל לשתף פעולה עם מישהו אחר אם אין לך מספיק מזומנים משלך להוציא מיד. אז אתה יכול לחלק את הרווחים לאחר שאתה מוכר או שוכר את הבית.
 3. 3
  חנך את עצמך בעלויות אופייניות לתיקונים בבית. אם אתה קונה נכס נטוש, כמעט בוודאות הוא יזדקק לתיקונים מסוימים. זה עלול בסופו של דבר לעלות יותר מהבית עצמו, לכן חיוני לכלול אומדן של עלויות התיקון בתוכנית הפיננסית שלך. הנה העלות האופיינית לכמה תיקונים נפוצים בבית. זכור כי כל המשרות שונות, וזה נועד רק כהנחיה כללית.
  • בטון חדש: מעל 7460 € € בתים נטושים לעיתים קרובות שבילי שביל או מדרכות סדוקות. עבודות בטון הן יקרות מאוד, וחלק מההערכות יכולות להגיע עד 22400 אירו להנחת בטון נרחבת.
  • תיקוני גגות: 3730 € -8960 € בבתים נטושים יש גגות ישנים ומתפוררים. זה צריך להיות תיקונים כדי למנוע נזק פנימי וקריסה פוטנציאלית.
  • התקן צינורות אינסטלציה חדשים: קשה להעריך 75 - 2240 € עבודות אינסטלציה. כמה צינורות דולפים לא יעלו הרבה, ואילו התקנת מרכז מים חדש תעלה אלפים.
  • חיווט מחדש של הבית: 750 € -1490 € בית נטוש עלול לסבול מבעיות חשמל ולהחליף את החיווט כדי למנוע שריפות.
  • צבע חדש: כמה מאות עד 1490 €, תלוי בגודל הבית, עבודת צבע חדשה עשויה לעלות כמה אלפי דולרים.
  • החלף ריצוף: 750 € -3730 € העלות כאן תהיה תלויה בשאלה אם הרצפה זקוקה רק לגימור, או שהיא זקוקה להחלפה מלאה.
 4. 4
  הרכיבו קבוצה שתעזור לכם. אמנם היית יכול לנסות לקנות ולבנות בית נטוש לבד, אבל זה היה מקל על חייך אם היו לך כמה אנשי מפתח שיעזרו לך. נסה לאתר את האנשים האלה לפני שתתחיל בתהליך הרכישה, כך שהכל יתבצע עד למועד הרכישה של הבית.
  • עורך דין. יתכן והתחבטויות משפטיות כרוכות בקניית בית נטוש, לכן תרצה שעורך דין הבקיא בדיני מקרקעין ייעץ לך לגבי החלטות.
  • הנדסאי. כפי שראיתם, תיקוני הבית יקרים מאוד. אם יש לך חבר או בן משפחה שיודע הרבה על עבודות תיקון, אתה יכול לחסוך לעצמך קצת כסף בכך שהוא או היא יבצעו כמה שיותר תיקונים כדי שלא תצטרך להזמין מומחה.
  • רואה חשבון. קנייה ותיקון של בית היא השקעה כספית גדולה. זה יעזור להיות רואה חשבון שמנהל את הכספים שלך וייעץ לך לגבי מיסים וכו '.
 5. 5
  מתכננים לנוע במהירות. אם הכוונה שלך היא למכור את הבית מחדש, תוכל למקסם את הרווח שלך על ידי מעבר מהיר ברגע שאתה קונה אותו. אם אתה מחזיק בבית יותר מדי זמן, מיסים ועלויות אחזקה אחרות יצטברו. לאורך זמן, גם אם אתה מוכר את הבית, לא תרוויח אם העלויות המשלימות הללו הוסיפו. קנו את הבית, בצעו את כל התיקונים הנחוצים, ואז תכננו להוציא אותו לשוק.
איך אוכל לקנות בית נטוש אם אני לא מוצא את הבעלים
איך אוכל לקנות בית נטוש אם אני לא מוצא את הבעלים?

חלק 2 מתוך 4: איתור רכוש נטוש

 1. 1
  חפש בתים שנראים נטושים. לפעמים קל למצוא נכס נטוש כמו לנסוע בשכונה שלך. אם אתה נתקל בבית שנראה רעוע, עם דשא מגודל, דואר שוצף מתיבת הדואר וללא סימני חיים ברורים, הבית הזה יכול להיות נטוש. אם תיתקל באחד כזה, עדיין תצטרך לעבור כמה צעדים כדי לברר אם הבית אכן נטוש.
 2. 2
  בקר במשרד הנהלת המחוז. בדרך כלל יש לממשלת המחוז רשומות על בעלות על נכסים. יתכן שתוכל לאתר בתים שננטשו על ידי ביקור במשרד זה. שאל אם יש להם רשימה של נכסים נטושים. זה צריך להיות עניין של תיעוד ציבורי, ולכן זה יהיה רק עניין של למצוא את האדם הנכון לדבר איתו.
  • יתכן שלא יהיה מידע על בתים נטושים באופן ספציפי, אך למשרד המחוז יהיו רשומות של מיסים עבריינים. זה יכול להמליץ לך על נכסים שייתכן שננטשו, ותוכל לחקור עוד את הכתובות האלה אם אתה מגלה שהם נמצאים מאוד מאחורי המסים.
 3. 3
  בירור לגבי מכרזי נכסים. מחוזות מוכרים לפעמים בתים אם הבעלים התרשלו בתשלום ארנונה. חפש באתר המחוז שלך או שאל במשרד ההנהלה אם יש מכירות פומביות. במקרה זה, אינך צריך לעבור את הבעיה באיתור נכסים בעצמך.
 4. 4
  בדוק עם אתרי נדל"ן ומתווכים. לפעמים בעלי בתים העומדים בפני עיקול או צרות כלכליות מנסים למכור את בתיהם במהירות לפני שהם נוקטים בנטישה. אלה כנראה יופיעו באתרי נדל"ן עם ביטויים כמו "חייב למכור" ולעתים קרובות הם זולים מאוד. התחל בחיפוש באתרי נדל"ן כדי למצוא את האינדיקציות האלה על בית שעוקל.
  • תוכל גם להתייעץ ישירות עם מתווך. גם אם המשרד שלהם אינו אחראי על בית נטוש, מתווכים בדרך כלל שמים לב לשוק הנדל"ן המקומי. סביר להניח שהם יידעו על בתים נטושים באזור שתוכלו לחקור.
 5. 5
  שאל את הבנקים אם ברשותם רשימת בתים שעוקלה. לפעמים בעלי בתים העומדים בפני עיקול בוחרים לנטוש את הבית בפתאומיות. תהליך העיקול יכול להיות ארוך, ולכן בית נטוש עשוי להיות באיזושהי לימבו חוקי בזמן שהבנק מנסה להחזיר אותו מחדש. התייעץ עם הבנקים באזור כדי לבדוק אם הם החזירו בתים כלשהם, או שהתחילו בהליכי עיקול. זה יעזור לך למצוא בתים שבקרוב יהיו בשוק או יהיו בשוק במחיר השוק.
 6. 6
  צור קשר עם ארגונים מקומיים לשיפור הקהילה. מאחר ובתים נטושים רעים לערכי הרכוש ועלולים להוביל לפשע, אזרחים מודאגים מנסים לעיתים קרובות למנוע זאת. לעיתים הם מקימים ארגונים שינסו לקנות או למכור בתים נטושים כדי לשמור על האזור מושך. אם אתה גר באזור שאיבד אוכלוסייה ובתים נטושים הם בעיה, ייתכן שיש קבוצה מקומית העוקבת אחר בתים נטושים. חפש באינטרנט כדי לראות אם יש קבוצות מקומיות שיכולות לעזור לך וצור איתן קשר.
לאחר שמצאתם בית נטוש שאתם אוהבים
לאחר שמצאתם בית נטוש שאתם אוהבים, תצטרכו לברר מי הבעלים ולקנות אותו אצלם.

חלק 3 מתוך 4: אישור שהנכס נטוש

 1. 1
  חנך את עצמך לדיני קניין מקומיים. בערים, עיירות ומחוזות שונים עשויים להיות חוקים שונים המסדירים בעלות על נכסים. עשה קצת תחקיר וגלה מה הם החוקים האלה. זה יעזור לך לברר אם נכס נטוש כחוק.
  • לכל מדינה יש ועד נדל"ן המוסדר על ידי מזכיר המדינה. אתה יכול למצוא דיני נדל"ן ממלכתיים באתרים אלה.
  • במשרד המחוז שלך יהיה מידע על חוקי הקניין ביישוב הספציפי שלך.
  • זה יהיה מועיל גם להתייעץ עם מתווך באזור מגוריך מכיוון שהם מכירים את החוקים המקומיים.
 2. 2
  תשאלי עם שכנים. אם אכן נתקלתם בבית שנראה נטוש, עליכם לשאול תחילה את השכנים מסביב לבית. באופן ספציפי, שאלו אם הם מכירים את הבעלים, אם מישהו גר שם, מתי הוא עזב, כמה זמן הם עברו, ואם הם יודעים אם הדיירים חוזרים. שכנים יכולים לאשר שדיירי הבית לא נצפו מזה זמן, ואז תוכלו לעבור לאמצעים רשמיים יותר לגלות אם הבית נטוש.
 3. 3
  בדוק את מצב הבעלות של הנכס. לאחר שיחה עם שכנים, יהיה עליכם לברר מי הבעלים הרשמי של הנכס, אם מישהו. בדרך זו תוכלו לראות את המצב החוקי של הבית ולתכנן כיצד תתנהלו הלאה.
  • באזורים מסוימים אתה יכול למצוא הנדל"ן ואת רישומי הבעלות בנכס באינטרנט. נסה שירות כמו qPublic.net ובעל נכסים כדי לראות אם אתה יכול לאתר את בעל הנכס מבלי לעזוב את ביתך.
  • בקר במשרד ההנהלה המקומי שלך. שאל כאן מי יכול לעזור לך לאתר את בעל הנכס. לרוב זה יהיה משרד השומה, מכיוון שהם אחראים לגביית כל הארנונה. חקירה זו תראה לכם מי הבעלים הידוע האחרון של הבית.
 4. 4
  עקוב אחר הבעלים הידוע האחרון. גם אם בית ננטש, מישהו עדיין עשוי להחזיק בו באופן חוקי. קבלו מידע רב ככל האפשר ממשרד המחוז ונסו ליצור קשר עם הבעלים. אם אתה מצליח, שאל את הבעלים אם הוא מוכן למכור את הנכס. לאחר מכן תוכל להתחיל לנהל איתו משא ומתן לרכישת הבית.
 5. 5
  פנה לבנק אם אינך מוצא את הבעלים. אם הבעלים נעלם ואינך מוצא אותו, פנה לבנק שהעניק את המשכנתא. יתכן שתגלה כי הבית נמצא כעת בעיקול. במקרה זה הבנק מחזיר לעצמו את הבית. לאחר מכן תוכלו לברר לגבי רכישת הבית לאחר סיום התהליך.
 6. 6
  בדוק אם השלטון המקומי שלך גינה את הבית. רוב הבתים הנטושים כבר עוקלו או נמצאים בתהליך, כלומר הבנק הוא מי שתצטרך לפנות אליו. אולם יתכן שהממשלה המקומית גינתה את הבניין. במקרה זה, הממשלה עשויה למכור את הבית תמורת כספי מיסים. אם אתה מגלה שזה המקרה, חזור למשרד הנהלת המחוז ובדוק אם הבית עומד למכירה.

חלק 4 מתוך 4: רכישת הנכס

 1. 1
  תבדקי את הבית. אם הבית ננטש או עוקל, יש סיכוי טוב שהוא ידרוש תיקונים אם תקנו אותו. בקש מהנדס לעבור את הבית ולבדוק את החיווט, הצנרת והבסיס. אם אלה זקוקים לתיקונים, קבל הצעת מחיר לכמה הם ידרשו לתקן. אתה רוצה לדעת בדיוק למה אתה נכנס לפני שאתה מבצע קנייה. אם אתה לא נזהר, הבית שחשבת שתהיה השקעה נהדרת יכול להתגלות כהתחייבות יקרה.
 2. 2
  הגש הצעה לבעל הבית. תלוי לאן הובילו החקירות שלך, אתה יכול להתמודד עם הבעלים המקורי, הבנק או הממשלה. גש למי מהגופים האלה שבבעלותו בפועל הבית עם הצעה. הקפד לחשב את עלות התיקונים בהצעה שלך. אתה לא רוצה בסופו של דבר לשלם יותר מדי עבור הנכס כאשר אתה יודע שהוא זקוק לתיקון של כמה אלפי דולרים. לאחר משא ומתן מסוים, בתקווה שתגיע למחיר המספק את שני הצדדים.
  • אם אתה חדש במשא ומתן, קרא משא ומתן לקבלת טיפים טובים.
 3. 3
  קבל משכנתא. לאחר שעברתם את עבודת החקירה, תהליך קניית הבית הנטוש דומה מאוד לרכישת כל בית אחר. יהיה עליכם לגשת לבנק ולקבל משכנתא למימון הבית. קראו קבל משכנתא על כל מה שתצטרכו לדעת בזמן שאתם עוברים את התהליך הזה.
750 € -1490 € בית נטוש עלול לסבול מבעיות חשמל ולהחליף את החיווט כדי למנוע שריפות
חיווט מחדש של הבית: 750 € -1490 € בית נטוש עלול לסבול מבעיות חשמל ולהחליף את החיווט כדי למנוע שריפות.

טיפים

 • היכונו להרבה נייר דבק. לקבוע מיהו הבעלים החוקי של בית נטוש יכול להיות כאב ראש ודורש המון מחקר ושיחות טלפון. ידוע גם כי בנקים נעים לאט ומעכבים עיקולים וכן מכירות קצרות.

אזהרות

 • זכור כי לא ניתן לתלות בחוקי "החזקה שלילית" וחוקי "זכויות פושע". יש אנשים שמנסים לעבור לבתים נטושים מבלי לשלם עבורם, ובחלק מהקורסים בתי המשפט אפשרו להם לשהות בנכסים, בהתאם לחוקים הממלכתיים והמקומיים. בתים אלה הם תמיד בבעלות מישהו או גורם כלשהו, ואתה מסתכן בכך שהבית ייקח ממך ללא כל הודעה אם אינך קונה אותו כראוי בערוצים חוקיים.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל לקנות בית נטוש אם אני לא מוצא את הבעלים?
  התייעץ עם משרד גובה המסים במחוז שלך. ייתכן שתוכל לקנות שטר תביעה מהיר לנכס.
 • האם ניתן להחזיק לרעה בבית / רכוש נטוש?
  כן. בכל המדינות יש חוקים בנושא. היזהר כי אם אתה עושה את זה לא בסדר, אתה עלול לעבור על החוק.
 • אמא שלי ואבא שלי מתו בלי צוואה. הבית שלהם שלי עכשיו? אף אחד לא אומר לי דבר כשאני הולך לשם להסתכל מסביב. אני הבן הבכור וזה באילינוי.
  ההורים שלך נפטרו במעיים. רכושם יתואר על ידי בית המשפט (הצוואה) על פי חוקי אילינוי. בתור הבן הבכור, ככל הנראה תקבל חלק מהתמורה, הסכום תלוי אם יש לך אחים ואחיות חיים שגם הם זכאים לחלק מהתמורה.
 • כיצד אוכל לברר מי מחזיק במשכנתא בביתו של נפטר?
  מלבד לשאול בן משפחה ששרד, אני מאמין שבמשרדים במחוז, ולא בעיר, יהיה מידע זה. בקש משכן את הכתובת שאליה הם שולחים את הארנונה ואז התחל בכתובת זו.
 • האם רישיון יכול להשפיע על מכירת בית נטוש?
  לא הייתי חושב שלשום מדינה יש חוק המשפיע על מכירת בית נטוש, אלא אם כן אתה פועל כסוכן. גם אז ישנם חריגים התלויים בנסיבות.
 • מה לגבי נכס נטוש בו הבעלים מת?
  הבית יהיה בעיזבונו של הבעלים שנפטר. פנה אל מחוז המס או השמאות המקומי שלך כדי למצוא את שם הבעלים או, במקרה זה, את מנהל העיזבון.
 • איך אוכל לקנות בית נטוש באי האריס בלברבורג?
  יש אמירה שלכל דבר יש מחיר. גלה כיצד כותרת הנכס ואז כתוב הצעה למסור לבעל הרשומה. אם ההצעה שלך לא תתקבל, 99% מהזמן תינתן לך הוראות ספציפיות לגבי הנכס הספציפי כיצד להמשיך ולהציע והצעה שעשויה להיות מקובלת.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לרכוש או להשיג בית בו נפטר האדם שנפטר באולמו? כיצד אוכל להביא את המעשה לרשות קרוביו?
 • כיצד אוכל למצוא בתים נטושים?
 • האם ארכוש את המסים על נכס נטוש בו נפטר הבעלים?
 • כיצד אוכל לדעת אם בית נטוש כשיר לבית מגורים?

תגובות (8)

 • dominic00
  לא היה לי מושג איך לרכוש בית נטוש, וקטע זה של מידע היה מאוד מועיל. תודה!
 • christ51
  זה היה מאוד יסודי ואינפורמטיבי. מידע שימושי.
 • lpfannerstill
  מועיל מאוד, ומכניס אותך למצב מושכל לפני שקופץ מעל הראש.
 • cleveblick
  המידע היה פורה מאוד. במסע שלי להשיג נכסים, נדרש מחקר רב יותר לפני המיזם הראשוני שלי. תודה.
 • lvolkman
  זה היה מאוד חינוכי, שמח שקראתי את זה.
 • metzmikel
  כתבה נחמדה.
 • graypaul
  המאמר נתן לי מידע רב ערך אודות הערכת שווי ותהליך רכישת נכסים נטושים, כמו מי, מה ואיפה לחפש בעלים ומשרדי מחוז.
 • rickeymills
  זה היה מאוד מועיל. אני מעוניין לקנות נכס נטוש ברשות. זהו משאב נהדר להתחיל לפני שקופצים לרכישת נכסים. תודה על המידע היקר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail