כיצד לנהל משא ומתן על תשלום שכר דירה מאוחר?

"אני כותב כדי לראות אם אוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלי
פתח את המכתב באומרו מדוע אתה כותב: "אני כותב כדי לראות אם אוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלי.

אם אין לך את הכסף כשמגיע לשכר דירה, עליך לחשוב מהר ולפנות לבעל הבית שלך. נסה לנהל משא ומתן על תשלום מאוחר. על מנת להצליח עליכם לוודא שתהיה לכם סכום השכירות המלא במועד מאוחר יותר. אם כן, כתוב את בעל הבית שלך ושאל אם אתה יכול לעכב את התשלום.

חלק 1 מתוך 3: כתיבה לבעל הבית שלך

 1. 1
  בררו מתי יהיה לכם את הכסף. לפני שתפנה לבעל הבית שלך, עליך להבין מתי תקבל את הכסף לתשלום שכר הדירה שלך. אינך רוצה לנהל משא ומתן עד שתהיה בטוח לחלוטין בתאריך שבו יהיה לך מספיק כסף לשלם שכר דירה.
  • לדוגמה, תלוש המשכורת שלך עשוי להתעכב מכיוון שהתחלת עבודה חדשה והחברה שלך לא משלמת עד שחלפו שלושה שבועות. במצב זה, תוכלו להיות בטוחים בתאריך בו יהיה לכם הכסף.
  • לעומת זאת, אם פשוט אין לך כסף, אין טעם לנהל משא ומתן על תשלום מאוחר. משא ומתן יעיל ידרוש שתמסור למשכיר תאריך לביצוע התשלום.
  • אם אין לך כסף, שקול אפשרויות אחרות.
 2. 2
  כתוב לבעל הבית שלך. ברגע שאתה מבין שאתה לא יכול לשכור שכירות, עליך לכתוב פתק או דוא"ל לבעל הבית שלך. שאל אם אתה יכול לשלם במועד מאוחר יותר.
  • פתח את המכתב באומרו מדוע אתה כותב: "אני כותב כדי לראות אם אוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלי. הוא אמור להיות הראשון במרץ."
  • אם אתה יכול לבצע תשלום חלקי מראש, כלול את המידע הזה במכתב. הצעה אפילו של תשלום חלקי מסמנת את ניסיון תום הלב שלך לשלם את שכר הדירה שלך.
 3. 3
  הסבירו מתי תוכלו לשלם. ציין גם את התאריך שבו תוכל לבצע תשלום. אם אינך יכול לבצע תשלום במועד התשלום, אז בעל הבית שלך ירצה לדעת מתי תוכל לשלם.
  • "המוקדם ביותר שאני יכול לבצע את התשלום הוא ה -15."
 4. 4
  תן סיבה מדוע אתה זקוק לעיכוב. בעל הבית שלך ירצה גם לדעת מדוע איחרת את התשלום. בהתאם לכך, עליך לתת סיבה בהערה או בדוא"ל שלך.
  • היזהר מהסיבה שאתה נותן. בעל הבית ירצה לראות שהסיבה היא אירוע חד פעמי ולא צפוי לחזור על עצמו. לדוגמא, אם אין לך כסף מכיוון שהתחלת עבודה חדשה, המשכיר עשוי לתת לך הפסקה.
  • עם זאת, אם אין לך כסף מכיוון שאיבדת את עבודתך, אז בעל הדירה עשוי לחשוד שלא תמצא עבודה אחרת ולכן לעולם לא ישלם שכר דירה יותר.
 5. 5
  הבטיחו שלעולם לא תאחרו. בעל הבית שלך רוצה גם סיבה להאמין שלא תבקש כל הזמן הארכות בתשלום שכר הדירה שלך. מסיבה זו, עליך להבטיח לעולם לא לבקש הארכה נוספת.
  • לדוגמא, אתה יכול לכתוב, "אני מבטיח לא לבקש הארכה שוב. ברגע שאקבל את הצ'ק הראשון שלי, אוכל לשלם דמי שכירות בראשון לחודש, כפי שמוסכם בחוזה השכירות שלנו."
 6. 6
  בקש מבעל הבית ליצור איתך קשר. המכתב או הדוא"ל שלך הם המהלך הפותח במשא ומתן. בקש בנימוס מבעל הבית לפנות אליך לקבלת החלטה האם תוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלך.
  • לדוגמא, אתה יכול לכתוב "אני מקווה שתסכים לעיכוב של שבועיים. אנא צור איתי קשר בהקדם האפשרי בכתובת [הכנס מספר טלפון]. אם אינך מסכים, נוכל לדון באפשרויות אחרות."
אתה לא צריך לתת לפחדים האלה להפריע לניהול משא ומתן לתשלום דמי שכירות מאוחרים
אתה לא צריך לתת לפחדים האלה להפריע לניהול משא ומתן לתשלום דמי שכירות מאוחרים.

חלק 2 מתוך 3: משא ומתן לתשלום מאוחר

 1. 1
  חכה לשמוע מבעל הבית שלך. בעל הבית שלך יסכים לאפשר לך לעכב את התשלום או לדרוש שתשלם את התשלום באופן מיידי. אתה צריך להיות מוכן לנהל משא ומתן לעיכוב אם בעל הדוחה ידחה את בקשתך.
  • אם היית דייר טוב, שלעתים נדירות איחר את שכר הדירה, אז על בעל הדירה שלך להיות מוכן לקבל תשלום מאוחר - במיוחד אם יש לך סיבה אמינה לאיחור.
  • הבין גם כי אין זה סביר כי בעל הבית שלך יעבור לפנות אותך. טכנית, הוא יכול. עם זאת, כעניין מעשי, הליך פינוי ייקח יותר מדי זמן. לדוגמא, בעל הדירה יצטרך להגיש תביעה לבית המשפט, ויהיה לך זמן מסוים (בדרך כלל מספר שבועות) להגיב לתביעה. בשלב זה, כנראה שיהיה לך את כספי השכירות שלך.
 2. 2
  תהיה אמיץ. לפעמים אנשים מפחדים לנהל משא ומתן. לרוע המזל, זה לרוב נכון לגבי נשים. אנשים חוששים ממשא ומתן מסיבות שונות. לדוגמא, הם עלולים לחשוש מלהיות דוחקים. או שהם מפחדים להכעיס את בעל הבית שלהם.
  • אתה לא צריך לתת לפחדים האלה להפריע לניהול משא ומתן לתשלום דמי שכירות מאוחרים. בפרט, אף על פי שבקשת העיכוב עשויה להכעיס את בעל הבית שלך, החמצת התשלום תכעיס אותו גם כן. אין לך באמת ברירה אלא להסביר את המצב שלך ולנסות להשיג הארכה.
  • יתר על כן, ראו את המשא ומתן כהזדמנות לעבוד על כישורי המשא ומתן שלכם. אנשים יכולים להפיק תועלת מניהול משא ומתן במגוון הקשרים: משא ומתן תמורת משכורת גבוהה יותר או מחיר רכישה נמוך יותר לרכב. התחשב במשא ומתן זה עם בעל הבית שלך כחוויה לימודית.
 3. 3
  הגש את ההצעה הנגדית שלך. בעל הבית שלך עשוי להתקשר אליך ולדרוש תשלום מלא בזמן. אתה צריך להיות מוכן להציע הצעה נגדית. נסה לתת למשכיר סיבה לקבל את האיחור בתשלום.
  • לדוגמא, אתה יכול לומר, "אני מצטער, אבל כמו שאמרתי במכתב שלי אין לי את הכסף כרגע. אבל אם תתן לי לשלם בחמש עשרה, אז אשלם 37 € נוספים".
 4. 4
  בקש ויתור על שכר טרחה מאוחר. חוזה השכירות שלך מאפשר ככל הנראה למשכיר להוסיף דמי איחור או לגבות ריבית עבור כל יום ששכר הדירה מאוחר. עם זאת, עליך לנסות לבטל את הוויתור על אלה.
  • מצד אחד, אתה לא רוצה ללחוץ על המזל שלך. אם אתה מתקשה מספיק לגרום לבעל הבית לקבל את התשלום המעוכב, ייתכן שתרצה לשתוק בדמי איחור.
  • מצד שני, אם בעל הבית שלך מסכים בקלות לעיכוב, שאל בעדינות אם תוכל לקבל גם את העמלות.
בקש בנימוס מבעל הבית לפנות אליך לקבלת החלטה האם תוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלך
בקש בנימוס מבעל הבית לפנות אליך לקבלת החלטה האם תוכל לעכב את תשלום שכר הדירה שלך.

חלק 3 מתוך 3: בחינת אפשרויות אחרות

 1. 1
  בקש מהמשפחה או מהחברים הלוואה. במקום לבקש עיכוב, כדאי לך לקבל הלוואה מחבר או בן משפחה. בקש הלוואה ללא ריבית. המשפחה והחברים שלך עשויים להבין את הקשיים הכלכליים שלך וישמחו לעזור.
  • לא משנה מה שתעשה, אתה לעולם לא צריך ללוות ממלווים "ליום תשלום". תלבושות אלה גובות לעיתים קרובות שיעורי ריבית שערורייתיים, יותר מ 200% במקרים מסוימים. אם תיקח אחת מההלוואות הללו, ככל הנראה תיפול עמוק עוד יותר לחובות.
  • במקום ללכת למלווה ליום תשלום, פנה לבנק או לאיגוד האשראי שלך. הם עשויים להעניק הלוואות לזמן קצר בריבית סבירה.
 2. 2
  שלם באינטרנט בכרטיס אשראי. אתה יכול גם לשלם את שכר הדירה שלך באמצעות כרטיס אשראי. ישנם אתרים רבים שם שישלחו צ'ק לבעל הבית שלך. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר ולמסור את כתובת המשכיר שלך. ואז אתה משלם בכרטיס האשראי שלך.
  • חברות מסוימות המספקות שירות זה הן RadPad ו- RentShare. הם לוקחים דמי עיבוד קטנים בתמורה לשירותם. RadPad, למשל, גובה 3,49% עבור מרבית כרטיסי האשראי, אם כי תשלום בכרטיסי חיוב אינו כרוך בתשלום.
  • אמנם, יהיה עליכם לשלם ריבית על רכישה בכרטיס אשראי (אלא אם כן תשלמו את הסכום במלואו). עם זאת, שיעורי הריבית בכרטיסי אשראי עדיין עדיפים על אלו של המלווים ליום התשלום.
 3. 3
  גייס כסף מהר. יתכן ולא תהיה לך ברירה אלא למכור רכוש לגיוס כסף עבור שכר הדירה שלך. במקרה כזה, עברו בדירה שלכם ומצאו חפצים שנראים בעלי ערך. בדרך כלל, אתה יכול למכור תכשיטים ו ציוד אלקטרוני הקלה.
  • לאחר מכן, מצא מקום למכור את הסחורה. תמיד תוכלו למכור פריטים ב- eBay. עם זאת, ייתכן שתצטרך לחכות זמן מה כדי לקבל תשלום, כך שזו לא האפשרות הטובה ביותר.
  • במקום זאת, חפש בספר הטלפונים שלך או חפש באינטרנט את בית המשכון הקרוב ביותר. בבתי העבוט מקבלים הלוואה עבור שווי הפריטים שהפקדתם. תקבל כרטיס בתמורה. כשיש לך מספיק כסף להחזיר את ההלוואה, אתה יכול לחזור לבית הבתים ולקבל את הדברים שלך בחזרה. אם אתה לא חוזר לעולם, הרי שבבית העבודות שומר על הפריטים.
  • אתה יכול גם לפרסם בקרייגסליסט. ציין שהכל למכירה "כמו שהוא" ובתמורה למזומן בלבד. אל תקבל צ'קים כי הם עלולים להקפיץ.
 4. 4
  שלם באמצעות הזמנת כסף. אם אין לך מספיק זמן להפקיד מזומן לחשבון ההמחאה שלך, היכנס לסניף הדואר הקרוב שלך וקבל הזמנת כסף. אתה יכול לבצע את הזמנת הכסף לבעל הבית שלך ולהורידה.
אינך רוצה לנהל משא ומתן עד שתהיה בטוח לחלוטין בתאריך שבו יהיה לך מספיק כסף לשלם שכר דירה
אינך רוצה לנהל משא ומתן עד שתהיה בטוח לחלוטין בתאריך שבו יהיה לך מספיק כסף לשלם שכר דירה.

טיפים

 • אם אתה מגלה שאתה מאחר כרונית עם שכר הדירה שלך, אז זה עשוי להיות זמן טוב להעריך מחדש את הכספים שלך. לדוגמא, שכר הדירה שלך עשוי פשוט להיות יקר מדי עבורך. אם זה המקרה, עליך למצוא דרך להביא הכנסות נוספות או לקצץ בהוצאות. בדוק כיצד לקבל משרה חלקית או שותף לחדר. אם אתה מאחר בעקביות עם שכר הדירה שלך, אז בעל הדירה שלך עשוי לתת לך התייחסות גרועה כשאתה מנסה לעבור לדירה חדשה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך למכור בית נייד?
 3. איך מוכרים בית משותף?
 4. איך למכור את הבית שלך מהר?
 5. איך מוכרים בית באופן מקוון?
 6. איך מוכרים בית ישן?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail