איך לפתוח מכללה?

פתיחת מכללה יכולה להיות קשה ודורשת מימון רב, אך זה אפשרי בתכנון נכון. יהיה עליך להחליט על הנישה של המכללה שלך, כמו גם אם התלמידים יגיעו למתחם אמיתי או ילמדו באינטרנט. למימון המכללה שלך, חפש קרנות המציעות תרומות או מענקים לקהילה וממשלה. לאחר מכן יהיה עליך לבדוק את התקנות החינוכיות במדינתך כדי לוודא שהמכללה שלך עומדת בהן. לאחר מיון כל הפרטים, שווק את המכללה שלך באמצעות חוברות, אתר אינטרנט ומלגות כדי להתחיל למשוך סטודנטים. למידע נוסף על פתיחת מכללה, כמו כיצד לקבל הסמכה, המשך לקרוא!

אתר מתפקד לחלוטין שאליו הסטודנטים והסגל יכולים לגשת לשיעורים פירושו שתוכל להתחיל את המכללה שלך מייד
אתר מתפקד לחלוטין שאליו הסטודנטים והסגל יכולים לגשת לשיעורים פירושו שתוכל להתחיל את המכללה שלך מייד.

הקמת מכללה משלך דורשת הרבה זמן, מאמץ וכסף, אבל אתה יכול לעשות את זה! בדוק את כל האפשרויות שלך לגייס כמה שיותר כספים להשקת המכללה שלך. הכן רשימת קורסים שאתה מתכנן להציע ואת תוכנית הלימודים לכל כיתה, כך שתוכל להציג את המכללה שלך בפני ועדת ביקורת כדי לזכות בהרשאות והענקת תואר. אתה יכול לשכור מקום להקמת כיתות הלימוד שלך, לבנות קמפוס משלך מאפס, או להפעיל את המכללה שלך באופן מקוון על ידי בניית אתר. לאחר שכולכם מסודרים, שווקו את המכללה החדשה שלכם לסטודנטים פוטנציאליים וגייסו סגל מאתרי דרושים מקוונים ומכללות אחרות.

שיטה 1 מתוך 5: גיוס הכספים

 1. 1
  ערכו גיוס תרומות לגיוס כסף להקמת מכללה. הקמת מכללה דורשת מימון רב לתשלום עבור מתקנים, סגל, צוות, ומגוון עלויות אחרות. אתה יכול לערוך אירוע התרמה כדי לנסות לגייס כסף כדי לכסות את עלויות ההפעלה של הקמת מכללה.
  • ארגן גיוס תרומות על ידי חיפוש מתנדבים ושידול לנותני חסות שיעזרו בארגון והפעלת האירוע וכן בתרומה למטרתך.
  • התחל גיוס תרומות מקוון באתר כמו GoFundMe כדי לגייס כסף כדי להקים את המכללה שלך.
 2. 2
  העבר את רעיון הקולג 'שלך לקרנות כדי לקבל קרן. מכללות רבות נשענות על תורמים וקרנות עשירות בכדי לספק תרומות המאפשרות להפעיל את פעילותן השוטפת. אתה יכול לארגן פגישה עם קרן עשירה ולהציג את הרעיון שלך למכללה בתקווה להשיג קרן למימון המכללה שלך.
  • צור קשר עם קרנות התומכות בתוכניות חינוכיות לקביעת פגישה.
  • אם תוענק לך קרן להקים מכללה מקרן, סביר להניח כי ועד הנאמנים מחזיק בכוח על קבלת ההחלטות על המכללה שלך על הכספים.

  טיפ: כתוב הצעת מענק שתוכל להגיש לקרן כדי לשכנע אותם לממן את המכללה שלך.

 3. 3
  הרכיבו תוכנית עסקית להקמת מכללה למטרות רווח. במכללה למטרות רווח, כלומר במכללה המבקשת להפוך רווח ולא להשקיע מחדש רווחים כלשהם בחזרה, יש משקיעים ולא תורמים. תוכנית עסקית איתנה תדגים כיצד אתה מתכנן להשיג רווח עם המכללה שלך, כך שתוכל להשתמש בה כדי למשוך משקיעים פוטנציאליים שיעזרו לך לגייס את הכספים כדי להקים את המכללה שלך.
  • צרו קשר עם חברות השקעות כדי לקבוע פגישה כדי שתוכלו להציג את התוכנית העסקית שלכם למכללה שלכם.
  • מכללות מקוונות רבות, כמו אוניברסיטת DeVry ואוניברסיטת פיניקס, הן מכללות למטרות רווח.
כמה עולה להקים מכללה
כמה עולה להקים מכללה?

שיטה 2 מתוך 5: יצירת תכנית לימודים

 1. 1
  הכינו רשימת קורסים שהמכללה שלכם תציע. בין אם אתם רוצים להקים מכללה שתוכל להעניק תארים מלאים ובין אם תרצו להקים בית ספר המתמחה בתחום ספציפי, כמו הנדסת חשמל או בית ספר לקולינריה, אתם זקוקים לרשימה מקיפה של כל הקורסים שאתם מתכננים להציע. תוכלו להציג אותו בפני ועדות החינוך הממלכתיות לצורך הסמכה וכך תוכלו למשוך סגל וסטודנטים פוטנציאליים.
  • לקולג 'להענקת תואר מלא, צור רשימה של קורסים כלליים, כגון ביולוגיה 101, ואז בנה את הרשימה לקורסים ספציפיים וממוקדים יותר.
  • חפש את הדרישות החינוכיות באזור שלך כדי שתוכל לוודא שאתה כולל את כל השיעורים הנדרשים במכללה מוסמכת.
  • פתח תוכנית לימודים לכל אחד מהקורסים שאתה מתכנן להציע כך שהמכללה שלך תהיה מקצועית יותר ולגיטימית.
 2. 2
  עיין בתכנית הלימודים הקיימת כמודל שלך. חפש באינטרנט תוכניות לימוד וקורסים קיימים ששימשו מכללות אחרות לכל אחד מהנושאים. חפש רכיבים נפוצים והשתמש בהם כמודל כדי לוודא שתוכניות הלימודים שלך עומדות בסטנדרטים הנוכחיים ואין חסרות בהן מרכיבים עיקריים.
  • למשל, אם אתה מכין תוכנית לימודים לקורס אנטומיה בסיסי, חפש באינטרנט תכניות לימוד אחרות בכיתות אנטומיה כדי שתוכל לוודא שלך לא חסר שום דבר.
  • יצירת תכנית לימודים כיתתית מאפס קשה בהרבה משימוש בתכנית לימודים מבוססת כדוגמה.
 3. 3
  כתוב את השיעורים והמטלות לכל קורס. הפרד את הקורס ליחידות המכסות אלמנט או נושא ספציפי. לאחר מכן, חלק כל יחידה לשיעורים ספציפיים ומה יכוסה. כדי לסייע בחיזוק השיעורים בכל כיתה, עבודות מלאכה שעליהם התלמידים לבצע כדי לעזור להם להבין היטב את הנושא העיקרי של כל יחידה.
  • השתמש בראשי התיבות SWBAT, שמייצג "סטודנטים יוכלו" כדי להדריך את היחידות שלך. שאל את עצמך מה אתה מצפה שהתלמידים יוכלו לעשות או לדעת בסוף כל יחידה.
  • שלבו מבחנים וחידונים שנועדו להעריך את הבנת התלמידים בנושא.
  • יש לכלול מבחנים או הערכות מקיפות במחצית הדרך ובסוף כל קורס כדי שהתלמידים יוכלו להראות שהם מבינים את החומר.
 4. 4
  צור רשימת חומרים נדרשים לכל קורס. כתוב תוכנית לימודים לכל כיתה המפרטת את היחידות והנושאים שיוסקרו וכן את ספרי הלימוד, הספרים או כל חומר אחר שכל תלמיד יצטרך שיהיה להם בכיתה. כלול תיאור של הקורס, מדיניות הציונים וההערכה וכן מדיניות כיתתית כגון כללי כיתה, שיעורי בית ומטלות איפור.

  טיפ: נסח מדיניות בנוגע להשתתפות, השתתפות, כללי התנהגות, פלגיאט או רמאות, ומדיניות שגרתית אחרת של בתי הספר שניתן לכלול בתכנית הלימודים של כל כיתות שאתה מציע.

התחל גיוס תרומות מקוון באתר כמו GoFundMe כדי לגייס כסף כדי להקים את המכללה שלך
התחל גיוס תרומות מקוון באתר כמו GoFundMe כדי לגייס כסף כדי להקים את המכללה שלך.

שיטה 3 מתוך 5: קבלת הסמכה ומורשית להוצאת תארים

 1. 1
  שכר עורך דין שיעזור לך לנסח חקיקה למעמד הענקת תואר. על מנת שהמכללה שלך תוכר כמוסד שיכול להעניק תארים, עליך לקבל אישור ממשלתי. מצא עורך דין המתמחה בעריכת חקיקה ושכר אותם שיעזור לך לנסח את הניירת שאתה צריך להגיש.
  • היכנס לאינטרנט לחיפוש עו"ד מקומי שיוכל לעזור לך, או צור קשר עם עו"ד מקומי לקבלת הפניה למי שיעזור לך.

  טיפ: אם אתה מנסה להקים מכללה טכנית או מכללה באזור כפרי שאין בה, נסה לפנות למחוקק המקומי שלך כדי לראות אם הם יעזרו בניסוח החקיקה כדי לחפש מימון והכרה למכללה שלך.

 2. 2
  פנה למחוקק מדינה כדי לקבל רישיון למכללה שלך, אם נדרש. אם אתה מתחיל מכללה בארה"ב, מדינות מסוימות דורשות ממך להעניק למכללה הרשאות הענקת תואר באמצעות חקיקה. פנה לסנאטור המקומי שלך ובקש מהם לתת חסות להצעת חוק שתעניק למכללה שלך רישיון להוצאת תארים. הציגו את טיוטתכם בפני המחוקק שלכם. אם הם מקבלים את הצעתך, הם יכולים להגיש הצעת חוק למדינה שתכיר בבית הספר שלך כמכללה מוסמכת.
  • המכללה שלך תהיה הרבה יותר מצליחה ולגיטימית אם מדובר בבית ספר מוסמך.
 3. 3
  הגש את תוכנית הלימודים שלך כדי לזכות במעמד של הענקת תואר. על מנת להתחיל לרשום סטודנטים, המכללה שלך צריכה להיות מסוגלת להעניק תארים. בארה"ב, לכל מדינה יש מדיניות ונהלים משלה, אך בדרך כלל עליכם להגיש את תוכנית הלימודים לוועדה לבדיקה. אם תוכנית הלימודים שלך מאושרת, תוכל לרשום סטודנטים למכללה שלך.
  • חפש באינטרנט ופנה ללשכת החינוך המקומית שלך כדי לברר כיצד תוכל להגיש את תוכניות הלימודים במכללות לרישיון למתן תארים.
  • סטודנטים לא יוכלו לקבל סיוע בשכר לימוד ממשלתי או מענקי חינוך אם לבית הספר שלך אין רישיון להענקת תואר.
 4. 4
  הכן ביוגרפיות של הסגל הנוכחי שלך להגיש לבדיקה. גם ללא מתן הרשאות או הסמכה לתואר, עליך להתחיל לשכור מורים ומנהלים למכללה שלך. הגש רשימה של הסגל שלך, קורות החיים שלהם וביוגרפיה קצרה עליהם. אתה תגיש את המידע אודות הסגל שלך לוועדה לביקורת המדינה כדי שניתן יהיה להכיר במכללה שלך כמוסד המעניק תארים.
  • בקשו מהפקולטה שלכם להכין ביוגרפיות משלהם ולהרכיב את קורות החיים שלהם כדי שתוכלו לבדוק אותם ולהגיש אותם לוועדה האזורית.
 5. 5
  חפש הסמכה לאחר בוגרי הסטודנטים הראשונים שלך. אינך יכול להגיש את בית הספר שלך לוועדת חינוך אזורית המעניקה הסמכה עד שיש לך לפחות סטודנט אחד בוגר המכללה שלך. הכרת המכללה שלך כבית ספר מוסמך תהפוך את תלמידיך לזכאים לקבל סיוע ממשלתי, מענקים, ויאפשר להם להעביר את הזיכויים למכללה שלך וממנה.
  • בארה"ב, על המכללה שלך להיות מוסמכת כדי להרוויח ".edu" בכתובת האתר של בית הספר שלך, שעושה דרך ארוכה בהפיכת המכללה שלך ללגיטימית יותר.
  • פנה למחלקת החינוך הממשלתית שלך כדי להקים ביקורת על בית הספר שלך על ידי ועדה אזורית.
  • זה יכול לקחת יותר משנה עד שהמכללה שלך מוסמכת.

שיטה 4 מתוך 5: בחירת מיקום למכללה שלך

 1. 1
  בנה קמפוס חדש אם יש לך מספיק מימון. אם יש לך מספיק תמיכה כספית לרכישת קרקעות לא מפותחות לבניית קמפוס חדש למכללה שלך. שכר אדריכל ושרטט שרטוטים לבנייני הקמפוס שלך.
  • קמפוס חדש לגמרי יעזור לכם למשוך סגל וסטודנטים חדשים.
  • בנייה מאפס מאפשרת לך שליטה מלאה בעיצוב קמפוס המכללה שלך.
 2. 2
  השכירו בניין קיים שיהפוך לקמפוס אם אינכם יכולים לרכוש עדיין. שכור מקום קיים להמרה לכיתות למכללה שלך. חפש שטחים משרדיים או מסחריים באזור שתוכל להשכיר כדי שתוכל להתחיל את שיעורי הקולג 'שלך.
  • חפש באינטרנט מקומות פנויים באזור שלך שאתה יכול לשכור.
  • גם אם המתקנים זמניים, עדיין תוכל להפעיל מכללה מצליחה אם הוקמה לך שטח בכיתה.
  • השכיר מבנה עבור המכללה שלך עד שתוכל למצוא או לרכוש מקום קבוע.
 3. 3
  הפעל את קורסי המכללות שלך באופן מקוון במקום להשתמש בכיתה פיזית. בנה ועצב אתר עבור המכללה שלך שיכול לארח שיעורים מקוונים, כולל פורטל גישה לסטודנטים ומשאבים לסגל ולסטודנטים. אתר מתפקד לחלוטין שאליו הסטודנטים והסגל יכולים לגשת לשיעורים פירושו שתוכל להתחיל את המכללה שלך מייד.
  • אוניברסיטאות מקוונות אינן צריכות לשלם שטח שכירות או לשכור צוות לצורך אחזקת מתקנים.

  טיפ: קבל הסמכה על ידי ועדה לביקורת אזורית כדי להוסיף את ". Edu" בסוף כתובת האתר שלך ולגרום למכללה שלך להיראות מקצועית יותר.

חפש שטחים משרדיים או מסחריים באזור שתוכל להשכיר כדי שתוכל להתחיל את שיעורי הקולג 'שלך
חפש שטחים משרדיים או מסחריים באזור שתוכל להשכיר כדי שתוכל להתחיל את שיעורי הקולג 'שלך.

שיטה 5 מתוך 5: משיכת סגל וסטודנטים

 1. 1
  פרסם את המכללה שלך באופן מקוון כדי לרשום סטודנטים חדשים. השתמש בשיווק דיגיטלי כדי להפיץ את המודעות למכללה החדשה שלך לסטודנטים פוטנציאליים כמו גם לחברי סגל אפשריים. צור תוכן נקי ואטרקטיבי שתוכל להשתמש בו כדי לפרסם את המכללה שלך וליידע את האנשים שאתה פתוח להרשמה.
  • הקפד להוסיף קישורים לאתר שלך ולכלול מידע ליצירת קשר שאנשים יכולים להשתמש בו כדי ללמוד עוד על המכללה שלך.
  • השתמש בשיווק בדוא"ל כדי לקדם את המכללה שלך לקבוצה גדולה של אנשים בעלויות נמוכות יחסית.
 2. 2
  השתתף בירידי קריירה מקומיים לגיוס סטודנטים חדשים. בתי ספר תיכוניים, מרכזי אירועים וקבוצות חברתיות כמו אבירי קולומבוס מקיימים לעיתים קרובות ירידי קריירה כדי לעזור לסטודנטים חדשים ובהווה למצוא עבודה, התמחות ומכללות להשתתף בהם. בדוק שכירת שטח ביתנים באירועים בקרבתך כדי שתוכל להציג את המכללה שלך בפני סטודנטים פוטנציאליים.
  • חפשו אירועים מקומיים באזורכם ופנו לקבוצה המארגנת אותה בכדי לברר על השכרת ביתן.
  • גייסו מתנדבים או העסיקו אנשים להפעלת דוכן באירועים ברחבי האזור שלכם כדי שתוכלו להגיע לסטודנטים פוטנציאליים נוספים.
 3. 3
  פרסם מודעה המחפשת חברי סגל באתרי דרושים מקוונים. רשום מודעת תעסוקה המחפשת מורים ומנהלים למכללה שלך באתר דרושים מקוון. אנשים המבקשים לעבוד במכללה שלך יכולים לשלוח לך את קורות החיים שלהם כדי שתוכל לבדוק אותם, לקבוע ראיונות ולמצוא את האנשים המתאימים לתפקיד.
  • אתרי רישום משרות מקוונים פופולריים כוללים את Indeed ו- Monster.com.

  טיפ: שתף פרסום דרושים בקישור כך שתוכל לגשת ולהציג את הפרופילים הפוטנציאליים של חברי סגל, הכוללים תמונה שלהם, היסטוריית עבודתם וביוגרפיה קצרה.

 4. 4
  לגייס סגל ממכללות אחרות. הציעו משכורת והטבות טובות יותר לסגל במכללות אחרות כדי למשוך אותם לבית הספר שלכם. הוספת אנשי סגל מנוסים לצוות שלך תוסיף לגיטימציה רבה יותר למכללה שלך והניסיון יעזור לך לבנות תוכניות אקדמיות מצליחות.
  • פנה לסגל במכללות אחרות בדוא"ל כדי לראות אם הם מעוניינים בפגישה לדיון על תעסוקה בבית הספר שלך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לקבל רישיון להענקת תארים?
  יהיה עליך לפנות למחלקת החינוך המקומית שלך כדי לברר את הדרישות שלהם לקבלת הרשאות הענקת תואר. ככל הנראה תצטרך לעמוד בקריטריונים כגון עמידה בסטנדרטים מקומיים לתארים אקדמיים, מימון מספיק לניהול המוסד שלך ושכירת סגל מוסמך.
 • כיצד ניתן לקבל רישוי למכללה?
  גש למחוקק מקומי לנסח הצעת חוק שתעניק רישיון למכללה שלך ולהגיש את תוכנית הלימודים של כל הקורסים שלך לבדיקה על ידי ועדה לביקורת אזורית כדי לזכות במעמד הענקת תארים.
 • האם אוניברסיטאות מרוויחות?
  זה תלוי. אוניברסיטאות ומכללות רבות הן מוסדות פרטיים, למטרות רווח. מכללות ללא כוונת רווח ואוניברסיטאות מכניסות חלק ניכר מהכנסותיהן למשכורות סגל וצוותים, שומרות על מתקניהן, מספקות שירותי סטודנטים ופיתוח תכניותיהן האקדמיות.
 • כיצד אוכל להקים בית ספר טכני?
  זה יעזור אם היית מיומן מבחינה טכנית. אם קפצת מעל המכשול הזה, אתה צריך אישורים מהמדינה, ואולי גם לאומיים, יחד עם אישורים מוועדות טכניות, כמו אגודת הריתוך האירופית, ההסתדרות הרפואית האירופית וכו ', בהתאם לתוכניות שאתה מתכנן הצעה.
 • אני מתכנן להתחיל מכללה עם כחמישים סטודנטים. כיצד אוכל לקבוע את מספר הצוות / סגל שאזדקק לו?
  זה תלוי כיצד יבנו השיעורים. ראשית עליך להבין אילו שיעורים תציע וכמה סגל ייקח כדי ללמד את כל המקצועות שאתה רוצה להציע בזמנים הנוחים לסטודנטים.
 • ברצוני להקים מכללה מקצועית מהן הדרישות הבסיסיות
  יהיה עליך להגיש את תוכניות הלימודים שלך לוועדת ביקורת כדי שתוכל לקבל רישיון להנפיק תואר. פנה למחלקת החינוך המקומית שלך כדי לברר כיצד תוכל להגיש את החומרים שלך.
 • מהו החשבון המינימלי שאצטרך להקים בית ספר לרפואה? וכמה בית חולים יגבה ממני על השימוש במתקנים שלהם לסבב סטודנטים בשנה קלינית?
  תצטרך סכום עצום של מימון להקמת בית ספר לרפואה, וכנראה שתזדקק לגיבוי כספי של קרן. לאחר שבית הספר לרפואה מורשה ומוסמך, תוכל לפנות לבית חולים בנושא השימוש בתלמידים שלך במחזורים קליניים.
 • כמה עולה להקים מכללה?
  קשה למצוא נתונים מדויקים, אך קבלת מוסמך למכללה חדשה יכולה לעלות לפחות 22400 אירו לבד. כמו כן, תזדקק למימון שכירת צוותים ומדריכים, רכישת ציוד והשכרה או רכישה של קרקעות ומתקנים, שיכולים להסתכם במהירות במיליוני דולרים.
 • אם אני רוצה להתחיל מכללה או אוניברסיטה שאיש מעולם לא התחיל לפני כן, היכן אוכל לחפש מחקר על מה שאני צריך כדי להתחיל?
  חפש באינטרנט כדי לחקור כיצד המכללה שלך תתאים לנישה או לשוק הנחוץ ביותר. אתה יכול להשתמש במידע כדי לחפש מימון ורישיון להוצאת תארים.
 • אילו מסמכים דרושים בכדי להקים מכללה?
  תזדקק לתכנית הלימודים של כל הקורסים שלך, ביוגרפיות של הצוות שלך ורישיון להוצאת תארים.

תגובות (21)

 • obode
  טוב לראות מידע מסוג זה.
 • powellpatrick
  אני חושב להקים מכללה במדינה שאינה אירופה. למרות שקיימים הבדלים משמעותיים באופן בו ניגש להיבטים מסוימים, מאמר זה הוא ללא ספק המועיל ביותר שהצלחתי למצוא באינטרנט.
 • oliviamartin
  תמציתי את התמציתיות.
 • stehrchance
  קבלת ייעוץ ומימון, תקנות ודרישות ייסוד ושיווק המכללה.
 • ukulas
  שווה לקרוא מאמר זה. תובנה!
 • jpurdy
  תודה שנתת מאמר מפורט.
 • emanuel57
  מדהים! מאוד תובנה. אנשים כמוני שיש להם תוכניות כאלה להקים אוניברסיטה צריכים לקרוא את זה קודם! תודה.
 • alexwright
  תודה! מידע זה שימושי מאוד.
 • windlermaxwell
  חיפשתי רעיונות מובנים לפתיחת מכון להכשרה. מאמר זה עזר לי מאוד.
 • wintheiserlaure
  עצה מעולה, תודה!
 • alaina69
  אני מקבל רעיונות נוספים מכאן, תודה!
 • ophillips
  מאמר מדהים. תודה. זה נתן לי המון רעיונות ודרכים כיצד להתחיל עם המכללה שלי.
 • matthewssuzanne
  התהליך שלב אחר שלב היה נהדר. היה לי קל להבין. כעת אני יודע את הצעדים הנכונים לנקוט כדי להבטיח את הצלחת המכללה שלי.
 • wquigley
  אהב את האופן שבו כל פיסת מידע שנמסרה הייתה כה ברורה שהדיוט יכול להפיק תועלת.
 • cmarshall
  אם אתה מעוניין להקים מכללה, מאמר זה בהחלט יעזור לך להתחיל בצורה טובה. זה אינפורמטיבי ומקיף. כרגיל, גם הפניות נהדרות.
 • francesca45
  הכי אהבתי את דרכי ההצגה.
 • cprice
  לא היה לי מושג איפה להתחיל ליצור מכללה משלימה לתואר AA. כמורה בדימוס למדעים בן 36 שנים, אני פשוט לא מחזיק בכישורים להקים תאגיד. מאמר מדריך זה עזר לי לפתח מתודולוגיה משלי. תודה!
 • baumbachelza
  מאמר מצוין מאוד בסך הכל.
 • peteernser
  הצעדים לפתיחת בית ספר תיכון עזרו.
 • jamesjackson
  תודה. זהו המתווה המושלם לשימוש למפגש הקהילתי הראשוני שלנו בנוגע להקמת מכללה קטנה בעיר אלסקה הכפרית שלנו.
 • lily46
  מעורר מחשבה ומאוד אינפורמטיבי. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מלמדים באינטרנט?
 2. איך לפתוח בית ספר לשכר?
 3. איך מפרסמים גן ילדים?
 4. כיצד להקים עסק שיעורים פרטיים משלך?
 5. כיצד להקים בית ספר DUI?
 6. איך לשפר את עצמך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail