כיצד לנקוט פעולה נגד נייטרליות רשת?

ומשאירים אותם פתוחים לטיעון הפשטני שלפיו נייטרליות רשת חייבת להיות טובה מכיוון שנייטרליות פירושה לא להפלות
הרבה אנשים לא מבינים נייטרליות רשת, ומשאירים אותם פתוחים לטיעון הפשטני שלפיו נייטרליות רשת חייבת להיות טובה מכיוון שנייטרליות פירושה לא להפלות או להעדיף דבר על פני דבר אחר.

על פי התיאוריה של ניטרליות רשת, ועדת התקשורת הפדרלית (FCC) מסדירה ספקי אינטרנט (ISP) ככלי עזר ציבורי, ואוסרת על ספקי תוכן להתקשר בהסכמים פרטיים עם ספקי שירותי גישה מהירים ואמינים יותר. תוכן הדורש מהירויות חיבור מהירות באופן עקבי, כגון הזרמת טלוויזיה וסרטים, אינו מוקצה לרוחב פס יותר מכל דבר אחר, ואינו יכול לשלם עבור יותר. אם אתה סבור שספקי שירותי האינטרנט וספקי התוכן צריכים להיות חופשיים יותר לנהל משא ומתן על תנאי עצמם, ייתכן שתרצה לנקוט צעדים נגד נייטרליות רשת על ידי דיבור ודיבורים עם נבחרי ציבור על הסכנות הכרוכות בתכנית הרגולציה הזו.

חלק 1 מתוך 3: בניית הטיעונים שלך

 1. 1
  חקר מדוע אנשים תומכים בנייטרליות רשת. אם ברצונך לנקוט צעדים נגד נייטרליות רשת, עליך להבין תחילה את טיעוני האנשים התומכים בכך כדי שתדע להתמודד עם טיעונים אלה.
  • לדוגמא, אחת הטענות התומכות בניטרליות רשת היא שהיא מונעת מספקי האינטרנט להפלות ספקי תוכן מסוימים לטובת אחרים, ומאפשרת לספקי תוכן מבוססים לשלם עבור גישה עדיפה לחומר שלהם.
  • עם זאת, אתה יכול להתנגד לטיעון זה על ידי ציון כי תוכן כלשהו, כגון הזרמת סרטים ומוזיקה, דורש רוחב פס גדול יותר מאחרים. בשוק חופשי ופתוח, ספקי תוכן אלה יכולים לשלם לספקי אינטרנט עבור השימוש של לקוחותיהם ברוחב הפס המוגבר הזה, ובכך להבטיח שלקוחותיהם יוכלו לצפות בסרטים ולהאזין למוזיקה ללא האטות או הפרעות.
  • אנשים שתומכים בנייטרליות רשת טוענים גם שבחברה של ימינו, האינטרנט הופך להיות חיוני לחיי היומיום, לעסקים ולמסחר. לכן יש להסדיר ספקי אינטרנט באותו אופן להסדיר שירותים חיוניים אחרים, כגון חשמל.
  • אתה יכול להתנגד לטענה זו על ידי הצבעה כי רגולציה מוגזמת של שירותים אינה מעניקה תמריץ לחברות לשדרג את החוטים והכבלים הקיימים המביאים את שירותיהם לבתי האנשים. על ידי ביטול הרגולציה של האינטרנט ומאפשר לספקי האינטרנט להתחרות זה בזה, לספקי האינטרנט יש תמריץ בשוק לשדרג את מערכותיהם כדי לספק שירותים מהירים ואמינים יותר מהמתחרים שלהם.
 2. 2
  התחבר לארגונים המתנגדים לניטראליות רשת. ארגונים גדולים יותר המתנגדים לניטראליות רשת יכולים להעניק לקולך יותר כוח וסמכות, במיוחד כשאתה מדבר עם נבחרי ציבור.
  • רבים מהארגונים המתנגדים לניטראליות רשת הם קבוצות סחר המייצגות אינטרסים תקשורתיים וחברות טלקומוניקציה מרכזיות.
  • עם זאת, ישנן גם קבוצות פעולה ציבוריות שמרניות כגון מחויבות אירופית התומכות במאמצים עממיים ובפעילות פרטנית כנגד נייטרליות רשת ונושאים אחרים, תוך התמקדות בהפחתת הרגולציה הפדרלית.
  תומכי נייטרליות רשת רוצים כי ספקי שירותי אינטרנט מוסדרים ככלי עזר ציבורי
  לדוגמה, תומכי נייטרליות רשת רוצים כי ספקי שירותי אינטרנט מוסדרים ככלי עזר ציבורי, אך האינטרנט אינו כלי עזר ציבורי.
 3. 3
  למד על החוק ותפקיד ה- FCC. עליכם להבין את אופן הפעולה של החוקים והתקנות הפדרליים הנוכחיים אם ברצונכם להציע שינויים בחוקים אלה שיעשו את האינטרנט מהיר ויעיל יותר.
  • הרבה אנשים לא מבינים נייטרליות רשת, ומשאירים אותם פתוחים לטיעון הפשטני שלפיו נייטרליות רשת חייבת להיות טובה מכיוון שנייטרליות פירושה לא להפלות או להעדיף דבר על פני דבר אחר.
  • עם זאת, הנושא האמיתי כרוך בתחרות חופשית בשוק הפתוח, בניגוד לוויסות נוקשה של שירותים ציבוריים. הבנת תקנות FCC מסייעת לך לטעון טיעונים חזקים וניואנסים יותר נגד נייטרליות רשת.
  • לדוגמה, תומכי נייטרליות רשת רוצים כי ספקי שירותי אינטרנט מוסדרים ככלי עזר ציבורי, אך האינטרנט אינו כלי עזר ציבורי. השרתים והכבלים המביאים את האינטרנט לבתים הם בבעלות פרטית. עליכם להירשם לשירות כדי שיהיה לכם אינטרנט ויש לכם הרבה שירותים לבחירה. שירותים אלה מתחרים זה בזה על עסקי הלקוחות.
  • לעומת זאת, הבית שלך כבר מחובר לחשמל - אתה פשוט מתקשר לחברת החשמל ומפעילים אותו. הרגולציה של האינטרנט ככלי עזר ציבורי מרתיעה לפיכך את ספקי האינטרנט משדרוג הציוד שלהם כדי להביא לאינטרנט מהיר ואמין יותר, מכיוון שהיעדר התחרות מבטל כל תמריץ לשיפור איכות השירות שהם מספקים.

חלק 2 מתוך 3: הפצת המסר שלך

 1. 1
  צור בלוג או אתר. אתה יכול לנצל את האחסון החינמי וההקמה הפשוטה של פלטפורמות בלוגים כדי ליצור אתר משלך. השתמש בבלוג שלך כדי לכתוב פוסטים החושפים את הסכנות והבעיות הנובעות מניטראליות רשת, ודוגל בדרך אחרת.
  • שמור על כל פוסט בבלוג קצר, ישיר וממוקד בנקודה אחת. אם תנסה להכניס יותר מדי לפוסט אחד, הקוראים שלך עלולים להתבלבל ולאבד עניין. כמו כן, הקוראים עשויים להשתעמם עם פוסטים ארוכים שדורשים יותר מדי מזמנם.
  • כתוב במשפטים קצרים ופשוטים וקלים לקריאה. שמור גם על פסקאות קצרות. זכור שאנשים כנראה קוראים את הבלוג שלך במכשירים שונים עם מסכים בגדלים שונים. באופן אידיאלי, הם צריכים להיות מסוגלים להבין את הנקודה העיקרית של פוסט הבלוג שלך בלי הרבה גלילה.
  • בנוסף לכתיבה באתר האינטרנט שלך, אתה גם יכול לשלוח מאמרים כדי חדשותיים באינטרנט הוקמו צוברים כדי להגיע לקהל רחב יותר.
  • עודד את הקוראים שלך לשתף את המאמרים שלך עם אחרים ולספק לחצני מדיה חברתית בתחתית כל אחד מפוסטי הבלוג שלך כדי לאפשר לאנשים לשתף בקלות את ההודעות שלך במספר רשתות.
 2. 2
  צור ושתף פוסטים ברשתות החברתיות. אם כבר יש לך חשבונות מדיה חברתית, השתמש בהם כדי להפיץ את המסר שלך על ידי שיתוף מאמרים וציטוטים מאחרים המתנגדים לניטראליות רשת. עקוב אחר ארגונים המנוגדים לניטראליות רשת כדי לשתף זרם תוכן קבוע.
  • ייתכן שתרצה לבדוק את מקור הפוסט לפני שתשתף אותו, רק כדי לוודא שהוא נוצר על ידי אדם או ארגון שלא אכפת לך להיות משויך אליו.
  • זכור שכשאתה משתף דברים ברשתות החברתיות אתה פותח את עצמך גם לתגובות ולביקורת. נסו להתמודד עם אי הסכמה באופן שווה, והימנעו מלהגיב בכעס או בעלבונות אישיים.
  אתה יכול לשלוח מכתבים לנבחריך המסבירים את עמדתך ולהפציר בהם להצביע נגד נייטרליות רשת
  כשיש חקיקה או תקנות תלויות ועומדות הקשורות לניטראליות רשת או לוויסות האינטרנט, אתה יכול לשלוח מכתבים לנבחריך המסבירים את עמדתך ולהפציר בהם להצביע נגד נייטרליות רשת.
 3. 3
  כתוב מכתב לעורך. מכתב שפורסם בעיתון המקומי שלך או בפרסומים אחרים יכול להעלות את המודעות הציבורית לבעיות בתקנות הנוכחיות ולעודד אחרים לפעול נגד נייטרליות רשת.
  • מכתבים לעורך עשויים להתפרסם במהדורות מודפסות של עיתונים וכן ברשת. בפרסומים יש בדרך כלל הנחיות לאופן שבו יש לעצב את המכתב שלך ולאורך המרבי המקובל. חפש את ההנחיות האלה לכל פרסום שאליו ברצונך לשלוח מכתב ובצע אותם.
  • שמרו על תוכן מכתבכם בזמן וזכרו את הקהל. בעיתונים המקומיים יש קהלים רחבים, המורכבים בדרך כלל מאנשים שגרים באזור מסוים - כך שלמכתב שלך צריך להיות קשר מקומי כלשהו, או להראות כיצד נייטרליות רשת משפיעה על עסקים ותושבים מקומיים.
  • אם אתם כותבים מכתב למגזין או לאתר עם קהל לאומי יותר, חשבו מי הם הקוראים האפשריים שלהם והתמקדו במכתב שלכם כדי לפנות לאותם קוראים. יכול להיות מועיל לקרוא מכתבים אחרים שהתפרסמו כדי שיהיה לך מושג כללי על מה הפרסום מחפש.
 4. 4
  שוחח עם חברים ובני משפחה על ניטרליות רשת. אנשים שכבר מכירים אותך וסומכים עליך עשויים להיות התומכים החזקים ביותר שלך ברגע שתסביר את עמדתך ותעודד אותם להצטרף אליך לדבר נגד נייטרליות רשת.
  • בעוד שאנשים שכבר מכירים ומחבבים אותך נוטים יותר להקשיב לך, חשוב שלא לנצל זאת. אל תהיה דוחק או מעליב חברים או בני משפחה שלא מסכימים איתך.
  • אם יש לך חברים שמתעניינים בנושא ותומכים בנקודת המבט שלך, הפנה אותם למידע ומשאבים אחרים שהם יכולים להעריך בעצמם.
  • היו מוכנים להציע משהו אם חבר או בן משפחה רוצים לעזור לכם. לדוגמה, אם בת דודה שלך רוצה לעזור לך בבלוג שלך ואתה יודע שהיא כותבת טובה, הזמין אותה ליצור פוסט אורח כמה ימים בשבוע.

חלק 3 מתוך 3: שיחה עם מחוקקים

 1. 1
  כתוב מכתב לחברי הקונגרס שלך. כשיש חקיקה או תקנות תלויות ועומדות הקשורות לניטראליות רשת או לוויסות האינטרנט, אתה יכול לשלוח מכתבים לנבחריך המסבירים את עמדתך ולהפציר בהם להצביע נגד נייטרליות רשת.
  • תוכל למצוא מכתבים לדוגמא לחברי הקונגרס באופן מקוון, אך אל תעקוב אחריהם כלשונם. במקום זאת, השתמש בכל צורה או אותיות לדוגמה כמדריכים, אך צור מכתב משלך המשקף את המחויבות האישית שלך לנושא ואת הסיבות שאתה נמשך לדבר נגד נייטרליות רשת.
  • תן לפקיד מידע קטן על חייך ומדוע אתה מרגיש שנושא ניטרליות הרשת משפיע עליך.
  • סגור את מכתבך בקריאה לפעולה, ויאפשר לנציג שלך לדעת בדיוק מה אתה מצפה ממנו. זה יכול להיות ספציפי כמו הצבעה בעד או נגד פיסת חקיקה מסוימת, או שאתה יכול פשוט לבקש התחייבות כללית נגד נייטרליות רשת.
  • חתמו על מכתבכם וספקו לנציג דרך ליצור איתכם קשר אם הוא או היא רוצים לדבר יותר על הנושאים שהעליתם.
  רבים מהארגונים המתנגדים לניטראליות רשת הם קבוצות סחר המייצגות אינטרסים תקשורתיים וחברות טלקומוניקציה מרכזיות
  רבים מהארגונים המתנגדים לניטראליות רשת הם קבוצות סחר המייצגות אינטרסים תקשורתיים וחברות טלקומוניקציה מרכזיות.
 2. 2
  קבע פגישות עם נציגי הקונגרס שלך. גם אם אתה גר הרחק מד.סי., לנציגים יש משרדי מחוז במדינות משלהם שבהם אתה יכול לקבוע פגישה עם האנשים שמייצגים אותך בוושינגטון.
  • התחל בטלפון למשרד הביתי של הנציג ובקש את השם ופרטי יצירת הקשר עבור מתזמן המשרד. ברגע שיש לך מידע זה, שלח למתזמן הודעה ישירות ושאל מתי הנציג יהיה במשרד הביתי ומבקש פגישה.
  • זכור שנציגים - ועובדיהם - עסוקים ביותר. אל תדאג אם לוקח כמה שבועות עד שמתזמן יחזור אליך. עם זאת, ייתכן שתצטרך להתקשר או לכתוב יותר מפעם אחת לפני שלבסוף יציע לך פגישה.
  • בכל שיחות המשך או הודעות דוא"ל, פנו למתזמן לפי שמו ודברו רק לאותו אדם, ולא לעובדים אחרים.
  • ברגע שתקבל סוף סוף פגישה, ייתכן שזה לא עם חבר הקונגרס, אלא עם אחד העובדים שלהם. אתה עדיין צריך לקבל את המינוי ולהתייחס לאדם זה באותה הרצינות והכבוד שהיית מתייחס לפגישה אישית עם נציגך.
 3. 3
  הגש תגובה ל- FCC. ה- FCC מאפשר הערות פומביות על תקנות ופעולות אחרות שננקטו על ידי הנציבות, ואתה יכול להשתמש בפורום זה כדי להביע את מחשבותיך לגבי תקנות מסוימות ולהביע את טיעוניך נגד נייטרליות רשת.
  • בעבר, תגובות FCC נשלטו על ידי פעילי ניטרליות פרו-נטו. עם זאת, קבוצות כמו מחויבות אירופית החלו בכונני הערות FCC משלהם כדי לעודד את המתנגדים לניטראליות רשת להשמיע גם את קולם.
  • הגשת הערת FCC היא פשוטה כמו שימוש במערכת הגשת התגובות האלקטרונית של הסוכנות (ECFS) באתר FCC. כל שעליך לעשות הוא לבחור בהליך מהרשימה ולחץ על טופס ECFS כדי להוסיף את ההערה שלך.
  • הקפד לערוך את התגובה שלך לפני שתפרסם אותה, מכיוון שלא תוכל לבצע שינויים לאחר הגשתה.
  • בארגונים הקמפיינים נגד נייטרליות רשת עשויים להיות הערות טופס שתוכלו להעתיק ולהגיש, אם כי עליכם להתאים אישית את ההערה במידה מסוימת כך שתבלוט בקרב האחרים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail