איך קונים תעודת שעבוד מס?

לפני רכישת תעודת שעבוד מס, החלט היכן ברצונך להשקיע בשעבוד מס, ולאחר מכן בדוק את החוקים הנוגעים לשעבודים במחוז ספציפי זה, שכן הם משתנים מאזור לאזור. לאחר שביצעת את המחקר שלך, קבל רשימת נכסים למכירה מגזבר המחוז, בדוק נכסים פוטנציאליים והכין רשימה של אלה שאתה רוצה. השתתף במכירה הפומבית ועבור רכישת שעבוד, הודיע לבעל הבית באמצעות מכתב מוסמך. כאשר בעל הבית ישלם את מיסיו, תשלם לך המחוז. כדי ללמוד ממחברנו ליועץ הפיננסי, על האיזורים המחפשים שיעבודים, המשך לקרוא את המאמר!

לפני רכישת תעודת שעבוד מס
לפני רכישת תעודת שעבוד מס, החלט היכן ברצונך להשקיע בשעבוד מס, ולאחר מכן בדוק את החוקים הנוגעים לשעבודים במחוז ספציפי זה, שכן הם משתנים מאזור לאזור.

שעבוד מס מוגש לעיתים קרובות על ידי ממשלה מקומית כנגד בעל נכס שלא שילם ארנונה. הסוכנות הממשלתית המעורבת תנפיק אישור ציבורי המציין את סכום המסים שלא שולמו ותוודא כי הוטל עיקול על הנכס. לעיתים קרובות הסוכנות תבחר למכור אישור כזה למשקיע פרטי על מנת לקבל חלק מהכסף המגיע להם מבלי שיצטרך לרדוף אחרי בעל הנכס. אם בעל הנכס ישלם מאוחר יותר את המס (עם ריבית), התשלום יעבור למשקיע. כמו בכל השקעה, קיימים סיכונים ברכישת תעודות שעבוד. אם אתה שוקל השקעה מסוג זה, זכור את המידע הבא.

חלק 1 מתוך 3: תחילת העבודה

 1. 1
  להבין שיעבודים מס. שעבוד מס מייצג חוב מס שלא שולם על נכס. אם בעל נכס לא משלם את מיסיו בפרק זמן מסוים (זה משתנה לפי תחום שיפוט), גובי המסים יעמידו את המסים שלא שולמו למכירה פומבית. באמצעות תהליך מכירה פומבית זו יש לך אפשרות לרכוש שעבוד מס.
  • במכירה הפומבית המציע הגבוה ביותר זוכה. לאחר מכן המציע משלם מזומן לממשלה בתמורה לשעבוד, ובכך מעביר את הסיכונים והתגמולים של העיקול מהממשלה למציע.
 2. 2
  למד כיצד אתה מרוויח כסף בשעבוד מס. ישנן שתי דרכים להשיג החזר השקעה משעבוד מס. הראשון הוא באמצעות תשלומי ריבית. השנייה היא באמצעות בעלות פוטנציאלית על הנכס.
  • בעת רכישת שעבוד בעל הנכס נדרש להחזיר את כל שווי השעבוד בתוספת ריבית. שיעורי הריבית יכולים להשתנות במידה רבה ממיקום אחד למשנהו. בדרך כלל הם עשויים לרוץ בין 5% ל -36%. כל הריבית מגיעה לבעל העיקול.
  • השעבוד יהיה בנוי כך שייתן לבעל הנכס פרק זמן בו ישלם את המסים, לרוב בין חצי שנה לשלוש שנים.
  • במקרה ובעל הנכס לא יכול לשלם את העיקול (עם ריבית) באותה תקופה, יש לך את הזכות לעקל את הנכס - או לקחת עליו בעלות. זהו תהליך מורכב וגוזל זמן וצריך לכלול סיוע של עורך דין..
 3. 3
  החלט על אזור לחיפוש שיעבודים. שעבודי מס מונפקים על ידי המחוז, כך שתצטרכו למקד את מאמציכם במחוזות ספציפיים אם ברצונכם לבצע השקעה כזו. מחוזות שמתוחים כלכלית עשויים להיות מוכנים יותר להציע עסקאות טובות על שעבודים. הם מחפשים כסף מיד במקום שיהיה עליהם לחכות לבעלי נכסים שישלמו את מיסיהם. בדוק את המצב הכספי של מחוזות שונים כדי לקבל מושג היכן תוכל לקבל את העסקאות הטובות ביותר על תעודות שעבוד.
  • רשימת מחוזות באירופה נמצאת בכתובת http://naco.org/Pages/default.aspx.
  • נתונים סטטיסטיים פיננסיים ממשלתיים הם עניין של רשומות ציבוריות. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מידע על כספי המחוז באינטרנט. נסה לחפש באינטרנט את רשומות המחוז שאתה מעוניין בו.
  כיצד אוכל למצוא קונים לתעודת שעבוד מס
  כיצד אוכל למצוא קונים לתעודת שעבוד מס?
 4. 4
  בדוק את חוקי המחוז או המחוזות בהם תפעל. דיני הנדל"ן משתנים בין תחומי שיפוט, לכן תרצה להכיר את החוקים שבהם אתה מתכנן להשקיע. רוב מה שתצטרכו לדעת יהיה באתר של מחוז, אז התחילו שם. אם יש לך שאלות נוספות, התקשר למשרד ההנהלה במחוז וקבל תשובות ספציפיות.
  • עליכם לברר באופן ספציפי מתי המחוז יכול להציב שעבוד באופן חוקי על נכס. אם הם לא פועלים לפי נהלים מתאימים, אתה יכול לסיים שעבוד שהוצב שלא כדין, ובמקרה כזה אתה עלול לאבד את ההשקעה שלך. זכור זאת כאשר אתה חוקר מאפיינים ספציפיים וודא ששעבוד הוא לגיטימי.
  • גלה אם יש מגבלות חוקיות לגבי מה שאתה רשאי לעשות בגביית תשלום מבעלי נכסים. האם יש מועד ספציפי ביום שאתה רשאי להתקשר אליו? כמה שיחות טלפון או מכתבים מהווים הטרדה? ודא שכל מאמצי הגבייה שלך הם חוקיים.
  • למד את תהליך העיקול באזור מגוריך. אם בעל בית לא מצליח לספק את העיקול בפרק הזמן שנקבע, אתה יכול להתחיל בהליכי עיקול להשגת הנכס. דיני העיקול משתנים. השתמש ב- http://foreclosurelaw.org/ כדי למצוא חוקי עיקול ביישוב שלך.
  • אם אתה מתקשה בניווט בחוקי המחוז, ייתכן שתרצה לדבר עם עורך דין נדל"ן בעל ניסיון בעניינים אלה. הוא או היא יכולים למלא אותך בכל מה שאתה צריך לדעת על חוקים מקומיים.
 5. 5
  גלה כיצד המחוז מבצע את מכירות תעודות השעבוד שלה. בדרך כלל, אוצר המחוז או משרד המסים מפקחים על מכירות אלה, אז התחל לפנות אליהם כדי לברר מה אתה צריך לדעת. לעתים קרובות מכירות שיעבודים מתקיימות במכירה פומבית. לפעמים הם מטופלים באופן מקוון. גלה בדיוק כיצד מחוז מבצע מכירות שיעבודים בכדי לעמוד בקצב של משקיעים אחרים.
  • בררו מתי ואיפה תתקיים המכירה הבאה.
  • גלה את פורמט המכרז. לפעמים הם יבקשו הצעות על העיקול. לדוגמא, הצעות מחיר עשויות להתחיל ב 750 € ואז לגדול עם כניסת הצעות המחיר. במקרים אחרים, תוכל להציע הצעה על ריבית השיעבוד. במקרה כזה, הריבית עשויה להתחיל ב -20% ולרדת. גלה באיזה פורמט המחוז שלך משתמש, כך שתוכל לתכנן אסטרטגיה למכירה הפומבית.
  • זכרו שהאחריות של בעל הבית אינה מושפעת מכמות התשלום עבור השעבוד. גם אם אתה משלם יותר מדי, הבעלים אינו חייב יותר מחיוב המס והריבית המקורית. זכור זאת בעת תכנון הצעות המחיר שלך.
 6. 6
  גלה מה תהיה האחריות שלך ברגע שאתה קונה שעבוד. לכל תחום שיפוט חוקים משלה המסדירים את שעבוד, לכן יש לחקור את היישוב שלך. יתכן שתידרש למסור הודעה בכתב לבעל הנכס שביצעת את הרכישה. דע גם את חוקי העיקול המקומיים, מכיוון שאתה יכול לאיים על עיקול הנכס אם בעל הבית לא משלם את חובו. וודא שאתה לומד על כל האחריות שתהיה לך בהתאם לחוק.

חלק 2 מתוך 3: מציאת שיעבודים לרכישה

 1. 1
  השג רשימת נכסים למכירה. כשאתה משוחח עם אוצר המחוז או משרד המסים, שאל על קבלת רשימת הנכסים אשר ימכרו במכירה פומבית במכירת העיקול הבאה. יכול להיות שיש להם רשימה מלאה בהישג יד, או שהם יפנו אותך לכתב עת מקומי שידפיס את הרשימה. וודאו שקיבלתם רשימה לפני תאריך המכירה הפומבית. כך תוכלו לחקור את הנכסים למכירה ולתכנן את ההשקעה שלכם בצורה יעילה יותר.
 2. 2
  שאל אם יש תעודות שעבוד שלא נמכרו ממכירה קודמת. אם נותרו אישורים מהמכירה האחרונה, המחוז עשוי להציע אותם למכירה מוקדם או בתעריף מוזל. אם יש שיעבודים שלא נמכרו, בקש לראות את הרשימה. ואז ברר אם הם יוצעו למכירה מוקדם.
  • זכור כי יתרת שיעבודים נותרו לא נמכרים פשוט משום שהיו השקעות גרועות. אם אתה נתקל בשעבודים שלא נמכרו, בדוק היטב את הנכסים. יתכן וגיליתם פנינה שאיש לא הבחין בה במכירה הפומבית האחרונה, אך גם השעבוד יכול להיות בור כסף. גלה כל מה שאתה יכול לגבי שיעבודים שלא נמכרו כדי לוודא שתשקיע טוב.
  אנשים רבים קונים שיעבודים ומס שטרות משכנתא המצפים לקבל בית אם המס לעולם לא ישולם
  אנשים רבים קונים שיעבודים ומס שטרות משכנתא המצפים לקבל בית אם המס לעולם לא ישולם.
 3. 3
  צמצם את הרשימה שלך. ברשימה יכולות להיות מאות שיעבודים למכירה, ואי אפשר לבצע חקירה מפורטת של רבים כאלה. אם יש הרבה, צמצמו את הרשימה.
  • דרך טובה לעשות זאת היא לחשוב כמה כסף יש לך להשקיע. אם אתם מתכננים להשקיע רק כמה מאות דולרים, תוכלו בקלות למחוק כל שיעבודים שדורשים יותר כסף מזה. אם יש לך כמה אלפי דולרים להשקיע ומחפשים רווח גדול, אל תטרח עם שיעבודים קטנים יותר.
  • אתה יכול להתמקד בסוגים מסוימים של שיעבודים. ניתן להציב שיעבודים למס על נכסים למגורים או מסחר, כך שהתמקדות זו או אחרת עלולה לצמצם את הרשימה שלך.
 4. 4
  בדקו את הנכסים מבעוד מועד. זכור שברגע שאתה קונה תעודת שעבוד, אתה לוקח את הסיכון אם הדיירים לא יחזירו את חובם. לאחר שהשגתם את רשימת שיעבודים, דאגו לחקור את כל הנכסים שעשויים להיות מעוניינים בהם. אתם רוצים השקעה טובה, אז חפשו את כל הסימנים לכך שהנכס לא עשוי להעניק לכם רווח.
  • גלה אם יש משכנתא על הנכס. במקרה זה, המלווה עשוי להיכנס לשלם את העיקול לפני שתזדמן לקנות אותו. המלווים עשויים להיות מוכנים לשלם יותר מכפי שתגנו על השקעתם הגדולה יותר בנכס ולמנוע עיקול. הם גם עשויים לנסות למנוע באופן חוקי את העיקול בבית אם תצליח לקנות את העיקול. עדיף ללכת על בתים שהמשכנתא משתלמת מכיוון שלא תתמודדו עם תחרות מצד חברות משכנתאות שעומדות לרשותם הרבה יותר כסף.
  • נכסים רעועים בשכונות מדוכאות כלכלית הם השקעה מאוד מסוכנת. שיעבודים כאלה עשויים לשאת ריביות גבוהות יותר, אך אם הדיירים אינם מסוגלים לשלם את חובם, הריבית לא תועיל לך, ובסופו של דבר תפסיד כסף.
  • לפעמים דיירים חייבים יותר בגב מסים משווי הבית. המשמעות היא שאם הם נוטשים את הנכס, אפילו לא תוכל להרוויח את ההשקעה שלך על ידי מכירת הנכס. הימנע ממקומות כאלה, או לפחות השקיע בזהירות.
  • נכסים שסבלו מבעיות סביבתיות כמו זיהום כימי הם גם סיכון. עלות הניקוי תעלה ככל הנראה על הרווח הפוטנציאלי שיירוויח ממסים אחוריים. קחו למשל תחנות דלק ישנות. מאפיינים אלה זקוקים לשיפוץ מלא. יש לחפור מיכלי גז ישנים ולנקות את הקרקע. זו השקעה מסוכנת שעלולה בקלות להפסיד לך כסף.
 5. 5
  בואו עם רשימה סופית. לאחר צמצום הרשימה שלך ובדיקת כמה נכסים שאתה מעוניין בהם, עליך לערוך רשימה סופית. כך תוכלו להיות מוכנים להתמקד בשעבודים ספציפיים ביום המכירה. גודלה של רשימה זו יהיה תלוי בכמות שאתה מחפש להשקיע. אם זו הפעם הראשונה שלך ואין לך הרבה מה להשקיע, שמירה על הרשימה קצרה היא כנראה רעיון טוב. אם אתה איש מקצוע עם הרבה מה להשקיע, הרשימה יכולה להיות גדולה ככל שתוכל להרשות לעצמך.

חלק 3 מתוך 3: רכישת העיקול

 1. 1
  השתתף במכירה הפומבית של שיעבודים. לאחר שביצעת את כל המחקרים ויש לך רשימה סופית, הגיע הזמן להציע הצעות מחיר על שיעבודים שאתה רוצה. עבור למיקום מכירת העיקול. הסתדרו מראש כמה אתם מוכנים להוציא על כל נכס. ללא תוכנית מראש, אתה יכול להיסחף ולהציע יותר מדי על שעבוד שלא יניב לך החזר טוב על ההשקעה שלך.
  • זכור לקחת בחשבון הוצאות אחרות מלבד עלות העיקול. לדוגמא, אם בעלי הבית אינם משלמים את מסיהם, יתכן שתצטרך להתחיל בהליכי עיקול שיפוט. זה יוביל להוצאות משפט, שעלולות להיות יקרות. זכור זאת כאשר מחליטים כמה להוציא.
  • מכירת השעבוד, בין אם באופן מקוון ובין אם באופן אישי, צריכה להיות בפורמט מכירה פומבית טיפוסי. שעבוד למכירה יוכרז, ייקבע מחיר פתיחה ואז יתחיל ההצעה. שים לב במהלך המכירה הפומבית כדי שתדע מתי עולה שעבוד שאתה מעוניין בו.
  • בדרך כלל מכרזים דורשים תשלום במזומן או בשיק מאושר. הוסף את מה שאתה מוכן להוציא על שיעבודים שלך, והביא מספיק מזומנים או כמה צ'קים מוסמכים. כמה מכירות פומביות מאפשרות לך לממן רכישה. אם זה המקרה, עליך לקבל אישור מראש כדי למנוע האטה אדמיניסטרטיבית.
 2. 2
  הודע לבעל הנכס אם אתה נדרש לעשות זאת. הקפד להישאר בחוק במהלך כל התהליך הזה. יתכן שתידרש למסור הודעה בכתב על רכישתך לבעל הנכס. יכולות להיות גם דרישות משפטיות אחרות, לכן אנא עדכנו את החוק המקומי.
  • בעת הודעה לבעלי הנכסים, שלחו מכתב מאושר לכתובתם. יידעו שקניתם את השעבוד על הנכס שלהם. המחוז אמור להודיע לבעל נכס כאשר שעבוד מוצע למכירה, ולכן עליהם כבר להיות מודעים לאפשרות זו. יידעו כמה הם חייבים מיסים חזרה ומתי יש לשלם סכום זה.
  שעבוד מס מוגש לעיתים קרובות על ידי ממשלה מקומית כנגד בעל נכס שלא שילם ארנונה
  שעבוד מס מוגש לעיתים קרובות על ידי ממשלה מקומית כנגד בעל נכס שלא שילם ארנונה.
 3. 3
  שימו לב לתאריך התפוגה בשעבוד. כשאתה קונה שעבוד זה בדרך כלל מגיע עם תאריך תפוגה. כאשר תאריך זה עובר, אין לך עוד תביעה על המסים האחוריים. אם בעלי הנכסים לא משלמים את חובותיהם, הודיעו להם שוב על חובם החוב. אם אינך עושה דבר, אתה מסתכן באובדן ההשקעה שלך.
 4. 4
  אסוף את כספך כאשר בעלי הנכסים משלמים את מיסיהם. בעלי הנכסים עדיין צריכים לשלם את כספם למחוז לאחר שרכשתם שעבוד. כאשר הם יעשו זאת המחוז ייצור איתך קשר, ותוכל ללכת לאסוף את כספך במשרד המחוז.

טיפים

 • אל תתביישו. שוחח עם כמה שיותר מציעים מכרזים אחרים כדי ללמוד עוד על שיעבודים שנמכרים.

אזהרות

 • אנשים רבים קונים שיעבודים ומס שטרות משכנתא המצפים לקבל בית אם המס לעולם לא ישולם. לעיתים נדירות הנכס נכנס לעיקול. אין זה אומר שהשעבוד הוא השקעה גרועה, אך דע כי לא סביר שתקבל בית ממנו.
 • ההשקעה שלך אינה נזילה. הכסף שלך יכול להיות קשור במשך שנים.

שאלות ותשובות

 • כמה עולה תעודת שיעבוד מס?
  זה תלוי. חלק משעבוד המס הוא 7,50 € ואחרים מעל 0,70 מיליון יורו. שיעבודות מס נמכרות על קרקע פנויה, נכסי מגורים, נכסים מסחריים ורכוש תעשייתי.
 • קניתי תעודת שיעבוד מס בלואיזיאנה ותקופת הפדיון הסתיימה. איך משיגים את הנכס?
  הודיעו לבעלים הקודמים ששילמתם את שעבוד המס שלהם בכתב ושכרו עורך דין שימשיך לעיקול. אם מדובר במלווה משכנתא (עו"ד יגיד לך או יבצע חיפוש בכותרת באופן מקוון או במחוז המקומי) הוא יצור איתך קשר, או איתך, ובדרך כלל ירכוש אותך בכדי לפתור את העיקול הזוטר. שכר טרחה משפטי והליכי עיקול כמובן כרוך בעלות.
 • היכן אוכל לרכוש שעבוד מס?
  bids4assets.com הוא אתר טוב, או עבור למשרדי שמאי, משרדי מחוז וכו '.
 • האם רוכש יכול לשעבד אישורי שיעבוד מס כבטוחה להלוואה ואם כן, היכן יגיש הבנק כדי לשכלל את שיעבודו?
  לא. שעבוד מס מספק את הזכות לגבות קנסות ואת הריבית מהעונשים. אף מלווה לא יספק אשראי ביטחוני בגין בעלות על שיעבודים למס.
 • מה קורה אם הבעלים לא משלמים את המסים וזה יפוג? מה הצעד הבא אחרי זה כדי להחזיר לי את הכסף?
  ניתן להגיש בקשה לעיקול על הנכס. זה בדרך כלל דורש עזרה של עורך דין מקרקעין.
 • כאזרח זר, מה יהיה הצעד הראשון בפתיחת עסק זה? לפתוח LLC?
  פתח תחילה LLC ואז שכר עורך דין נדל"ן. ה- LLC יקל על רכישת שיעבודים שלך, ועורך הדין ישמור אותך מעודכן ומודע בכל הכללים והחוקים. הוא גם יעסוק בחוזים ומסמכים משפטיים.
 • קניתי תעודת שעבוד מס בתקופת השפל של כלכלת ארה"ב בעד 30 דונם אדמות שעתידות להתפתח כ"חוואות "קטנות, אך בגלל ההתרסקות הכלכלית, פיתוח האזור נתקע. האם אקבל את כספי בחזרה אם קונה ירצה לקנות את הקרקע?
  תקבל קצת כסף מכיוון שזה שלך למכור. כמה אתה מקבל תלוי במחיר המכירה.
 • מה קורה כאשר הם לא משלמים בתוך תקופת הפדיון?
  עליך להודיע לבעל הנכס ששילמת את שיעבוד המס על נכסו. כאשר פרק הזמן חולף, תוכל לעכב אותם. אם יש משכנתא או שטר בנק על הנכס, הם יורים תחילה להגיע לרכישת שעבוד המס.
 • כיצד אוכל לרכוש שעבוד מס על הסף ללא המכרז?
  לרכישה על הסף, עיין ברכישת מטלות; זה מכירות ה- OTC. במדינות פדיון, קנו שיעבודים שתקופת הפדיון שלהם חלפה.
 • היכן אוכל למצוא את המקומות הטובים ביותר לרכוש שיעבודי מס?
  המקום הטוב ביותר לחיפוש רכישת שיעבודים הוא המדינה, המחוז, משרד האוצר ואתרי משרד השומה.
שאלות ללא מענה
 • מהם הצעדים והתיעוד הדרושים לאיתור בעל הבית הקודם, שביתו הוצע בהצעה מוגבלת במכירה פומבית של שיעבוד מס?
 • מה קורה אם בעל הנכס נפטר והנכס נכנס לתנאי ואינני יכול ליצור קשר עם הנהנים?
 • כיצד אוכל למצוא קונים לתעודת שעבוד מס?
 • מהו האתר הטוב ביותר שאוכל להשתמש בו כדי לקנות שעבוד מס באופן מקוון?
 • כיצד אוכל להשיג רשימת שיעבודים שכבר נמכרו?

תגובות (22)

 • pchapman
  אני מעודכן היטב עכשיו. תודה.
 • selmerconn
  מידע מדהים! מושלם! בדיוק מה שחיפשתי.
 • kristofferkeeli
  הסברים טובים. פשוט, אך עדיין מספיק כמחשב.
 • archie91
  סקירה מעולה. נתן לי רשימה של דברים למחקר נוסף.
 • ray76
  מאוד אינפורמטיבי וישר לעניין.
 • theo29
  מאוד מרוצה מהמידע הזה. ברור שזה רק צעד ראשון, אבל צעד מאיר עיניים. אני מעריך גם את הפשטות שהוא נכתב, בלי קישוט משפטי, כמו גם קישורים לאתרים נבחרים, ושאתה לא מנסה למכור לי שום דבר.
 • vhill
  מפורט מאוד. שלב אחר שלב עד הסוף. אני שמח שהאזהרה הונחה בסוף. מידע מדהים. תודה.
 • rmorris
  זה הודיע לי על התוכנות וההגבלות של אישורי שעבוד מס.
 • noahbaker
  המידע עוזר לי מאוד. מעניין אותי אפשרות מסוג זה של השקעה. מחפש לפרוש ולעשות זאת בצד. תודה לך על המידע.
 • roosevelt17
  זה היה מאוד מועיל. יש לי הצעה שתכלול תמונה של TLC בפועל כדי שאנשים יראו איך הם נראים ואולי מעשה, אבל בסך הכל, המידע הזה נהדר.
 • carterrob
  הבנה לגבי תעודת שיעבוד מס ואיך לקנות, עריכת תוכנית והתראה לגבי השקעות גרועות וכו '.
 • simonisdenis
  לאחר קריאת מאמר זה נראה בבירור כי רכישת שיעבונות מס איננה נטולת סיכון ואינה תמיד רווחית. אני תמהה על אותם "עסקים" שם, שתופסים השקעות מסוג זה כמצוינות ובטוחות.
 • harrisonemily
  יש לי יותר תובנות לגבי שיעבודים לאחר שקראתי מאמר זה. תודה!
 • pfeest
  לקחתי 7 מנות. זה היה טוב, אבל השאיר אותי לא יודע איך ואיפה להתחיל. עם מאמר זה עניתי על כל שאלתי. אני בדרך עכשיו, תודה.
 • fmarks
  ההסבר שלב אחר שלב היה קל להבנה והציע תובנה על כל התהליך. עבודה מעולה, אני מפרגן לך.
 • millsjoy
  אני אוהב את העובדה שאתה נותן עצות טובות לאורך כל התהליך, מההתחלה ועד הסוף.
 • will50
  אני אוהב את הדרך בה הכל הוסבר. ביטל חלק מהדאגות שלי לגבי זה. תודה.
 • watsicaelena
  אתר מדהים, מידע ממש שימושי.
 • woodalfie
  לא הייתי בטוח איך לגרום לכדור להתגלגל בהרפתקה זו של שעבוד המס, עכשיו אני מרגיש בטוח יותר.
 • handerson
  הרבה מידע טוב כאן.
 • kaia76
  מאמר נהדר. קראתי את זה ביסודיות ורכשתי שיעבודים מקוונים של טקסס והרווחתי 50% מהכסף שלי בשנה קצרה מאוד.
 • baron40
  אני חושב שקיבלתי הבנה ראשונית לגבי הסיכונים של שיעבודים ועיקולים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail