כיצד להפוך לעורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין עוסק ברכישה ומכירה של נדל"ן מסחרי ומגורים
עורך דין מקרקעין עוסק ברכישה ומכירה של נדל"ן מסחרי ומגורים, מנהל משא ומתן על חוזי שכירות ומטפל בסוגיות ייעוד.

עסקות עורך דין נדל"ן עם הרכישה והמכירה של נדל"ן מסחרי ולמגורים, חכירה ונותן, וידיות יעודות בעיות. כדי להיות עורך דין נדל"ן נדרש השכלה רבה והרבה ניסיון מעשי. התהליך דורש תואר אקדמי, תואר במשפטים וציון עובר בבחינת עורכי הדין.

חלק 1 מתוך 6: קבלת תואר ראשון

 1. 1
  סיפוק דרישות התואר. כדי להעפיל ללימודי משפטים תצטרך תואר ראשון בן ארבע שנים. למרות שבחלק מבתי הספר יש מגמות או ריכוזים "טרום משפטיים", בתי ספר למשפטים אינם דורשים שום מגמה מיוחדת. מצא נושא שמעניין אותך ושאתה יכול לעשות זאת טוב.
 2. 2
  צבר ניסיון בדיבור בציבור. היכולת לדבר עם כל אחד הוא מיומנות רבה עבור עורך דין, כולל עורכי דין מקרקעין. עורכי דין מקרקעין נפגשים עם מגוון אנשים במהלך יום העבודה שלהם, החל מלקוחות, לקוחות פוטנציאליים, יועצים מתנגדים, ואפילו שופטים או בוררים. אתה צריך להיות נוח לדבר עם מחוזות מגוונים, לעתים קרובות מעל לראשך.
  • בזמן הלימודים בקולג ', חפש הזדמנויות לעסוק בדיבור בציבור. הזדמנויות אלה יכולות להיות במועדוני דיונים, בתחרויות דוברי ציבור, או אפילו לשחק כמדריך טיולים לבית הספר.
  • חפש גם הזדמנויות לחיזוק כישורי המחקר והכתיבה שלך. הירשם לקבלת בחירות ברמה העליונה המאפשרת לך לכתוב עבודות מחקר ארוכות.
 3. 3
  להרוויח ציונים גבוהים. קבלה לבתי ספר למשפטים היא בעצם משחק מספרים, ושני המספרים החשובים ביותר הם ממוצע הציונים לתואר ראשון (GPA) והציון שלך במבחן הקבלה לבית הספר למשפטים (LSAT). כדי להפוך את מקרה הקבלה החזק ביותר האפשרי, כדאי לנסות להשיג את הציונים הגבוהים ביותר האפשריים. ועדות קבלה רואות ב- GPA גבוה כאינדיקציה לכך שאתה מוטיבציה ועובד קשה.
  • כדי להיכנס לבית ספר למשפטים מוסמך, תצטרך GPA בסביבות 3,0 ומעלה. מועמדים להתקבל לבתי הספר 50 המובילים הם בדרך כלל בעלי ציון ממוצע של לפחות 3,5.
 4. 4
  עבוד בצמוד לסגל. מרכיב מרכזי נוסף בבקשה שלך יהיה מכתבי המלצות של פרופסורים שמכירים אותך. כדי לקבל מכתבי המלצה חזקים, כדאי לנסות לעבוד עם אנשי הסגל כעוזרי מחקר או הוראה. ניסיון זה יאפשר לפרופסור לכתוב מכתבי המלצה מפורטים לתמיכה בקבלת בית הספר למשפטים.
 5. 5
  מתמחה אצל עורך דין מקרקעין. תוכלו לטעום מוקדם מחייו של עורך דין מקרקעין בזמן הלימודים. מתמחה או עובד במשרה חלקית אצל עורך דין מקרקעין. עורכי דין ומשרדי עורכי דין רבים זקוקים לעזרת אנשי משרדים ותומכים בקיץ אך גם לאורך כל השנה.
  • לעולם לא מוקדם להתחיל בבניית הרשת שלך. אם אתה עושה עבודה טובה בעבודה אצל עו"ד נדל"ן במכללה, אז כשתסיים את לימודי המשפטים תוכל להחיות את הקשר ולתת לעבודה.
יש בתי ספר למשפטים המציעים מרפאות נדל"ן או שיש להם מכוני נדל"ן
יש בתי ספר למשפטים המציעים מרפאות נדל"ן או שיש להם מכוני נדל"ן.

חלק 2 מתוך 6: הגשת מועמדות לבית הספר למשפטים

 1. 1
  הירשם ל- LSAT. ה- LSAT מוצע ארבע פעמים בשנה, ביוני, בספטמבר, בדצמבר ובפברואר. הוא מוצע בשבתות. יש הפעלות מיוחדות למי ששומר שבת בשבת.
  • צור חשבון חינם באתר האינטרנט של יועץ הכניסה למשפטים ("LSAC").
  • מצא תאריך ומיקום בדיקה. לשם כך התחל בדף התאריכים והתאריכים של יועץ הכניסה לבית הספר למשפטים של LSAC. המועד האחרון לבחינת קבלה לסתיו הוא בדרך כלל ספטמבר / אוקטובר. יתכן שתוכלו לעבור את המבחן בדצמבר או בפברואר, אך עד אז בתי ספר למשפטים רבים כבר ימלאו את רוב השיעורים שלהם.
 2. 2
  ללמוד עבור LSAT. ה- LSAT הוא ככל הנראה הגורם החשוב ביותר בבקשתכם ללימודי משפטים, אז קחו את זה ברצינות. הוא בוחן את הבנת הנקרא, חשיבה אנליטית וחשיבה הגיונית. חברות הכנה למבחנים מציעות שיעורי עזר, אך תוכלו גם ללמוד לבד.
  • בספרייה או בחנות הספרים המקומית שלך צריכים להיות עותקים של בחינות LSAT ישנות. מצא את האחרון שנבחן כמבחני תרגול.
  • ה- LSAT נקלע לסולם שבין 120-180, כאשר 180 הוא הגבוה ביותר. כדי להיכנס לבית ספר למשפטים מוסמך, נסה להשיג ציון סביב אחוזון החמישים, שזה בערך 152.
 3. 3
  שב למבחן. ה- LSAT מורכב מחמישה קטעי בחירה מרובה ומסה אחת ללא ציון. ארבעה מתוך חמשת קטעי הבחירה המרובים נחשבים לציון שלך. החמישי הוא ניסיוני ולא נחשב לניקוד שלך. לא תדעו מראש איזה קטע הוא ניסיוני.
  • קרא מבעוד מועד את כללי הבדיקה כדי שתוכל לעקוב אחריהם עד האות. אי ציות לכללים עלול לפסול אתכם מלבחון.
 4. 4
  שקול לקחת מחדש את ה- LSAT. אתה יכול לקחת את ה- LSAT יותר מפעם אחת. בתי ספר עשויים לבחור לקבל את הציון הגבוה יותר שלך, או שהם עשויים לבחור לממוצע בין השניים. אתה צריך לשלם בכל פעם שאתה לוקח את הבדיקה.
  • בממוצע, הנבחנים מסוגלים להגדיל את ציונם רק שתיים-שלוש נקודות בקבלת חוזר. יתכן שלא תרצה לקחת את המבחן מחדש אלא אם כן הציון שלך היה נמוך בהרבה ממה שזכית בבחינות תרגול.
 5. 5
  הירשם בשירות הרכבת האישורים (CAS). כל בתי הספר למשפטים משתמשים ב- CAS. תשלח להם את תמליליך, מכתבי ההמלצה וההערכה שלך. לאחר מכן CAS יוצר חבילה שהיא שולחת לכל בית ספר למשפטים אליו פונים. השירות דורש תשלום.
  • הקפד להעביר את כל המסמכים ל- CAS במועד. בית ספר למשפטים לא ימשיך את בקשתך עד שיגיע החבילה שלך מ- CAS.
 6. 6
  בקשו מפרופסורים מכתבי המלצה. שאל מוקדם. לפעמים פרופסור מסכים אבל אז שוכח כשהם עסוקים. שאל רק את הפרופסורים שאתה בטוח שיכול לכתוב מכתב המלצה חיובי ואל תלחץ אם הפקולטה מהססת. פרופסור מהוסס עשוי לכתוב מכתב המלצה חלש.
  • חשוב גם לקבל מכתבים ממעסיקים. אם עבדת במשרה חלקית אצל עו"ד נדל"ן, אז מכתב מפורט מהמעסיק שלך יכול לעזור גם לפנייתך.
  • יתכן שיהיה צורך להתבקש מממליצים מסוימים להשלים את המכתב. שלח תזכורת דוא"ל ידידותית, או עצור לצ'אט.
 7. 7
  כתוב את ההצהרה האישית שלך. בתי ספר למשפטים דורשים שתכתוב הצהרה קצרה (בערך 500 מילים) על נושא שבחרת. אתה רוצה שההצהרה האישית שלך תהיה מרתקת, נקייה משגיאות וקצרה.
  • עקוב אחר ההוראות. אם בית הספר רוצה שתכתוב על נושא מסוים, כתוב על נושא זה. כמו כן, אם הם נותנים לך מגבלת מילים, היצמד לגבול. מעבר, ולו בכמה מילים, יכול לפגוע בסיכויי הקבלה שלך.
  • אתם מוזמנים לכתוב על העניין שלכם בדיני מקרקעין. עם זאת, מומלץ לכתוב על הנושא רק אם יש לך משהו משמעותי לומר. ההצהרות האישיות הטובות ביותר מבוססות לרוב על אנקדוטות, לכן כתוב על דיני מקרקעין אם יש לך ניסיון מסוים בזה.
 8. 8
  טיוטת תוספות נחוצות. תוספת יכולה לעזור להסביר משהו שנראה רע ביישום שלך. הוא מספק הקשר לכל מידע שעשוי להניף "דגלים אדומים" בעיני חברי ועדת הקבלה.
  • הדגלים האדומים כוללים הרשעות פליליות, ענישה בגין בגידות או פלגיאט, או סמסטרים בדרגות נמוכות מאוד. תוספת עשויה גם להבהיר מדוע ציון LSAT גבוה בהרבה מאחר. זכור להסביר בתוספת שלך, אל תירץ תירוצים.
  • התוספת שלך לא צריכה להיות ארוכה. לדוגמא, אתה יכול פשוט לומר, "ברצוני להסביר מדוע ציון ה- LSAT הראשון שלי נמוך ב -20 נקודות מהשני שלי. יומיים לפני הבדיקה הראשונה חליתי בשפעת. מכיוון שחששתי שביטול יביא לכך שלא בהיותי מסוגל להגיש מועמדות ללימודי משפטים השנה, המשכתי לבחינה למרות שהייתי חולה. במהלך הבחינה השנייה הרגשתי הרבה יותר טוב וקלעתי קרוב יותר לממוצעים שלי בבחינות התרגול. "
תוכלו לטעום מוקדם מחייו של עורך דין מקרקעין בזמן הלימודים
תוכלו לטעום מוקדם מחייו של עורך דין מקרקעין בזמן הלימודים.

חלק 3 מתוך 6: בחירת בית ספר למשפטים

 1. 1
  השתמש בציון GPA ו- LSAT כדי למצוא בתי ספר מתאימים. אתה יכול לאמוד את הסבירות שלך להתקבל לבתי ספר ספציפיים באמצעות מחשבון LSAC. הזן את ציון ה- GPA ו- LSAT לתואר ראשון כדי לראות את הסיכויים שלך בכל בית ספר למשפטים המוסמך של ABA.
  • אם יש לך 3.5 GPA ו- 155 LSAT, יש לך סיכוי של 80% להיכנס לבית הספר למשפטים בברוקלין, אך רק 50% סיכוי להיכנס לבית הספר למשפטים בפיטסבורג.
 2. 2
  שימו לב למיקום. אלא אם כן תלמד בבית ספר 20 מובילים, סביר להניח שתתאמן באזור בו למדת בבית הספר למשפטים. רוב בתי הספר למשפטים מציבים את בוגריהם בקהילה המשפטית המקומית. בהתאם לכך, עליך לשים לב למיקום בית הספר ולוודא שתרגיש בנוח לגור שם.
  • אתה תמיד צריך לבקש מכל בית ספר פוטנציאלי למשפטים לקבל את הסטטיסטיקה שלו בנושא משרות. שים לב למספר הסטודנטים שמקבלים "משרות מלאות הדורשות JD" לאחר סיום הלימודים. זהו הנתון הרלוונטי ביותר. נתונים סטטיסטיים אחרים, כגון "אלה העובדים במשרה מלאה", עשויים לכלול אנשים העובדים במשרה מלאה בעבודה שאינה דורשת תואר במשפטים.
 3. 3
  השווה עלויות. כאשר אתה משווה בתי ספר למשפטים, עליך תמיד לשים לב לעלויות. שכר הלימוד בבית הספר למשפטים עולה כיום על 29900 אירו בשנה בבתי ספר פרטיים רבים למשפטים. פקטורינג בהוצאות המחיה יכול להיות שאתה לווה קרוב ל -149000 אירו להשלמת תואר לשלוש שנים.
  • שכר לימוד לתלמידי משפטים מחוץ למדינה דומה לרוב לשכר לימוד של בית ספר פרטי. אם ברצונך לעבור למדינה ולקוות להעפיל כתושב מדינה, פנה למשרד הקבלה של בית הספר למשפטים לקבלת מידע.
 4. 4
  חפש במרפאות נדל"ן. דרך נהדרת להשיג ניסיון משפטי מעשי בזמן לימודי משפטים היא להשתתף במרפאה. בבתי ספר רבים למשפטים יש מרפאות בהן סטודנטים מייצגים לקוחות בעלי הכנסה נמוכה תוך פיקוח של חבר סגל. יש בתי ספר למשפטים המציעים מרפאות נדל"ן או שיש להם מכוני נדל"ן. אלה בתי ספר כוללים ברוקלין למשפטים ו ג'ון מרשל ספר למשפטים.
  • במרפאת נדל"ן סטודנטים עשויים לייצג מועצות שיתופיות בעלות הכנסה נמוכה או מלכ"רים אחרים. הסטודנטים יסייעו בסגירת יחידות הלוואות ושיתופי פעולה, אסיפות בעלי מניות ועריכת חוק עזר או תיקוני חכירה.
 5. 5
  מצא בתי ספר עם ריכוז נדל"ן או תעודה. תוכנית הלימודים הבסיסית של תלמידי שנה א 'זהה כמעט בכל בית ספר למשפטים, אך לאחר השנה הראשונה, הכיתות הקיימות עשויות להיות שונות מאוד. בתי ספר רבים למשפטים מציעים התמקדות או תעודת נדל"ן. בתי ספר אלה יציעו בחירות רבות ברמה העליונה בתחומים כגון הסדרת שימוש בקרקעות, מקרקעין בסיסיים ומתקדמים, דיני בנייה וחוק עירוני.
 6. 6
  הגש בקשה למספר בתי ספר למשפטים. פנייה ליותר מבית ספר אחד מגדילה את הסיכויים להתקבל. אם לא תיכנס לאף בית ספר, תצטרך לחכות שנה לפני הגשת הבקשה.
אתה יכול לנסות להשיג ניסיון בדיני מקרקעין בזמנך הפנוי
ללא קשר לעבודה הראשונה שלך, אתה יכול לנסות להשיג ניסיון בדיני מקרקעין בזמנך הפנוי.

חלק 4 מתוך 6: קבלת התואר במשפטים

 1. 1
  עברו קורסים נדרשים. אלא אם כן תלמד בתכנית מואצת או במשרה חלקית, בית הספר למשפטים ייקח שלוש שנים. בשנה הראשונה תעבור קורסים בסיסיים בנושאי נזיקין, חוזים, רכוש, סדר אזרחי, משפט פלילי ומשפט חוקתי.
  • בסופו של דבר אתה יכול ללמוד שיעורים של 1 ליטר עם אותם אנשים. הכירו את ה"קטע "שלכם מכיוון שאנשים אלה עשויים להיות המקור להזדמנויות בקריירה ולמגעים בהמשך הדרך.
 2. 2
  להתידד. בית הספר למשפטים יכול להיות מאוד מבודד, מכיוון שכל התלמידים שואפים לעשות כמיטב יכולתם כדי לשלוט בחומר מורכב וקשה. תוכלו לבלות זמן רב לבד בספריה. הקפד לשים את הספרים מעת לעת ולנסות לפגוש אנשים אחרים. הצטרף לליגת ספורט או לארגון סטודנטים רק כדי להירגע.
  • דרך טובה נוספת לפגוש אנשים היא להצטרף לקבוצת לימוד. בנוסף לחברות, תוכלו גם לקבל עזרה בהכנת בחינות, לשתף הערות ומתארים ולקבל קבוצה של אנשים לשוחח איתם עם סוגיות משפטיות קשות.
  • אם אתה מצטרף לקבוצת לימוד, עם זאת, הישאר עם זה. אף אחד לא אוהב אנשים שמצטרפים לקבוצה רק כדי לנשור אחרי חודש.
 3. 3
  ללמוד קשה. הציונים שלך ילכו אחריך לאורך כל הקריירה שלך. למרות שחשיבות הציונים פוחתת עם הזמן, ציונים ירודים עלולים להשאיר אותך נעול ממקומות העבודה, לפחות בהתחלה.
  • אם אתה רוצה לעסוק בדיני נדל"ן במשרד גדול, אז זה טוב מאוד בשיעורי 1L שלך. חברות גדולות ישכרו שותפי קיץ על בסיס ציוני ה- 1L שלך. אם אתה רוצה לעבוד במשרד גדול או בבית בתאגיד גדול, עליך לתכנן להשיג ציונים בראש הכיתה שלך.
  • כדי לקבל מושג כמה טוב אתה צריך לעשות כדי להיות תחרותי עם מעסיקים גדולים, בקר במשרד שירותי הקריירה שלך ושאל אילו חברות גדולות או תאגידים מגיעים לראיון בקמפוס שלך. שירותי קריירה צריכים לכלול מידע על GPA הנדרש לשכירה על ידי חברות גדולות אלה.
 4. 4
  מתמחה אצל עורך דין מקרקעין. חלק מבתי הספר למשפטים עוזרים להציב תלמידים אצל עו"ד נדל"ן, בחברת ביטוח כותרת או במשרד עורכי דין. התלמידים יעזרו במגוון משימות, כגון כותרת, סגירה, חוזה ובעיות אחרות.
  • ניתן לקחת התמחות לקבלת אשראי. אם בית הספר שלך אינו מאפשר עבודות חוץ לעבודה עם עו"ד נדל"ן, תוכל לחשוב על עבודה במשרה חלקית לאחר שנת 1L שלך.
 5. 5
  לעבוד כשותף בקיץ אצל עורך דין מקרקעין. במהלך הקיץ תוכלו לעבוד אצל עורכי דין כפקיד או כשותף לקיץ. אתה צריך להתחיל לחפש הזדמנויות אלה בסמסטר האביב. חברות גדולות יותר יפרסמו באמצעות שירותי הקריירה של בית הספר שלך. עם זאת, תוכל גם לשלוח עותק של קורות החיים ותמלילך ולשאול אם משרה זמינה.
  • למרות שאתה עשוי לקבל תשלום, כסף לא צריך להיות המטרה העיקרית של עבודה בקיץ. במקום זאת, עליך להתחיל לבנות את המוניטין שלך. הקפד לעשות את העבודה הטובה ביותר שלך.
  • אם אתה עושה עבודה טובה, אז המעסיק שלך עשוי לזכור אותך מאוחר יותר כאשר אתה מחפש עבודה. הקפד לנתק פרטי קשר, כגון מספרי טלפון או מיילים, ושלח דוא"ל מדי פעם לבדיקה או פשוט אמור "היי".
  • הקפד לקבל ניסיון בכתיבה בעבודות הקיץ שלך. מעסיקים בדרך כלל מבקשים דגימת כתיבה כשאתם מגישים מועמדות לעבודה, והכי טוב שיהיה לכם מדגם כתיבה "עולם אמיתי", כמו למשל חוזה שעזרתם לערוך למעסיק, מאשר משהו שנכתב לשיעור כתיבה משפטית.
 6. 6
  העבירו את ה- MPRE. בחינת האחריות המקצועית הרב-קומתית (MPRE) נדרשת לעסוק בכל שלוש השיפוטים פרט לשלוש באירופה. הבחינה מורכבת מ -60 שאלות, שבודקות את הידע שלך באתיקה המשפטית. תבחן בשנה השלישית ללימודי משפטים.

חלק 5 מתוך 6: קבלת רישיון החוק שלך

 1. 1
  הגש בקשה לקבלה לבר מדינה. כל עורכי דין מקבלים עורכי דין משלה ומנהלים בחינת עורכי דין משלה. צרו קשר עם הבר של המדינה בה אתם רוצים להתאמן. הם יספקו לך רשימה של הצעדים הדרושים לנקוט.
 2. 2
  הירשמו לבחינת עורכי הדין. כמעט בכל מדינה אתה צריך לעבור בחינה בכתב לפני שתוכל להתקבל לבר. הבחינה כוללת בדרך כלל חלק מאמר וכן מבחן רב ברירה.
  • בחינת עורכי הדין מוצעת בדרך כלל פעמיים בשנה. בדרך כלל יש בחינת קיץ (מוצעת ביוני או ביולי) ובחינת חורף (מוצעת בדרך כלל בפברואר). אם אתה צריך לקחת את בחינת הלשכה, אתה צריך לשלם בכל פעם שאתה לוקח את זה.
 3. 3
  התכונן לבחינת עורכי הדין. יהיה עליך להתכונן בהרחבה לבחינת עורכי הדין. רוב האנשים מנסים לעבור קורס הכנה לבר, שלרוב נמשך מספר חודשים. העלויות יכולות להגיע לכמה אלפי דולרים.
  • אם אינך יכול להרשות לעצמך קורס הכנה מלא, כדאי לחפש מדריכי לימוד ישנים שפורסמו על ידי חברות הכנת ברים. אנשים רבים מוכרים מדריכים ישנים ב- eBay ובקמעונאים מקוונים אחרים.
 4. 4
  מלא את סקר הרקע. בנוסף למעבר בחינת עורכי הדין, עליך לעבור גם ביקורת אופי וכושר. אתה יוזם את הסקירה על ידי השלמת סקר מפורט על היסטוריית התעסוקה שלך, ההיסטוריה החינוכית וההיסטוריה הפלילית / פיננסית שלך.
  • בעיות נפוצות באופי ובכושר כוללות הרשעות פליליות, חוסר אחריות כלכלית (כגון פשיטת רגל), והאשמות בגניבה. אלה אולי לא חוסמים אותך לחלוטין מהכניסה, אך היו מוכנים לדון בהם עם ועדת האופי והכושר. אם משהו נראה חשוד בפני הוועדה, זה יקרא אותך לראיון.
  • היו תמיד כנים בעת מילוי סקר הרקע. עדיף להיות מראש מאשר לנסות להסתיר משהו ולהיתפס.
 5. 5
  שב לבדיקת עורכי הדין. בחינת עורכי הדין היא בדרך כלל בחינה בת יומיים. יום אחד מורכב ממבחן רב ברירה המכסה נושאים כגון חוזים, משפט חוקתי, משפט פלילי, ראיות ונזיקין. יום אחר יורכב ממאמרים בנושאים ספציפיים למדינה.
  • ייקח את הציון שלך כמה חודשים. באילינוי, למשל, מי שניגשים לבחינה ביולי לא יקבלו את תוצאותיהם רק בשבועיים הראשונים של אוקטובר.
כולל עורכי דין מקרקעין
היכולת לדבר עם כל אחד הוא מיומנות רבה עבור עורך דין, כולל עורכי דין מקרקעין.

חלק 6 מתוך 6: קבלת עבודה כעו"ד נדל"ן

 1. 1
  ראיון בקמפוס. אם אתה רוצה לעסוק בנדל"ן עם משרד עורכי דין גדול או עם תאגיד גדול, כנראה שתצטרך להירשם לראיונות בקמפוס (OCI) ולראיון. לפני תחילת שנת 2L שלך, משרדים עורכי דין גדולים ותאגידים מראיינים סטודנטים לתפקידים מקורבים בקיץ במשרד שלהם (או בבית) לקיץ הבא. אם הם יאהבו אותך, הם בטח יאריכו הצעה להצטרף אליהם לאחר שתסיים את הלימודים.
  • משרד שירותי הקריירה שלך ישלח דרישות מפורטות להשתתפות ב- OCI, כגון הכנת קורות חיים והזמנת עותקים של התמליל שלך. הקפידו לעקוב אחר כל המדיניות עד המכתב, אחרת ניתן יהיה לאסור עליכם להשתתף בראיונות.
 2. 2
  חפש באינטרנט מודעות דרושים. חברות קטנות יותר מפרסמות ברשת. אתה יכול לבדוק את קרייגסליסט, מצטברים של משרות כמו Indeed.com ועם איגוד עורכי הדין הממלכתי שלך, שעשוי להיות בעל משרות. תתבקש להעביר קורות חיים, מכתב מקדים ודגימת כתיבה, כך שיהיו מוכנים לצאת לדרך.
  • חברות קטנות לרוב מעוניינות כי מועמדים כבר עברו את בחינת הלשכה, כך שלא תוכל לחפש משרות אלה עד שתגיע לתוצאות בחינת הלשכה.
 3. 3
  קבע ראיונות מידע. דרך נוספת למצוא עבודה היא להיפגש עם עורכי דין לראיונות מידע. לאחר שנבחן בבחינת עורכי דין, עליך לזהות עורכי דין בתחום הנדל"ן שעליהם תרצה ללמוד עוד. נסח מכתב (לא דוא"ל) והציג את עצמך. הקפד לציין מי נתן לך את שמם.
  • במכתב ציין מפורשות שאינך מבקש עבודה. תקבל תגובה טובה יותר בדרך זו. מטרת הראיון היא ליצור קשר ראשוני. אם אתה עושה רושם טוב, עורך הדין עשוי לזכור אותך בהמשך למשרה מלאה או לעבודה במשרה חלקית.
  • נסח לפחות חמש שאלות בנוגע לפרקטיקה של עורך הדין והיה מעורב במהלך הפגישה. רשמו הערות ושאלו שאלות המשך.
  • שאל את עורך הדין אם היא מכירה מישהו אחר שתוכל להיפגש איתו. הקפד לשלוח לאחר מכן פתק תודה.
 4. 4
  צרו קשר עם מעסיקים לשעבר. אם אינך יכול למצוא עבודה לאחר שעברת את הבר, התחבר מחדש לעורכי דין שעבדתם עבורך במהלך הקיץ או במשרה חלקית במהלך שנת הלימודים. יכול להיות שיש לך עבודות גדולות עבורך, כגון מטלות מחקר, סקירת חוזים או סגירות להשתתף.
  • אתה יכול גם להתקשר עם עורכי דין אחרים בתחום הנדל"ן ולשאול אם יש להם עבודות הצפה. אם אין לך עבודה, אתה צריך להיות מרוכז ביותר בבניית המוניטין שלך ולא להיות בררן לגבי כמה אתה מקבל תשלום. אם אתה עושה עבודה טובה בשכר נמוך (או אפילו בחינם), אז עורך הדין עשוי לחזור אליך עם עבודה נוספת.
 5. 5
  קבל עבודה ראשונה. גם אם דיני מקרקעין הם החלום שלך, אתה צריך להתחיל בעבודה ראשונה כדי לצבור ניסיון משפטי (ולשלם את החשבונות). באופן אידיאלי, תוכלו לעבוד אצל עורך דין עסקי כללי, שעשוי לבצע עבודות נדל"ן כחלק מעיסוקו. אחרת, תצטרך איזושהי עבודה משפטית על מנת לקבל ניסיון משפטי.
  • ללא קשר לעבודה הראשונה שלך, אתה יכול לנסות להשיג ניסיון בדיני מקרקעין בזמנך הפנוי. לדוגמה, אתה יכול לעשות עבודות פרו בונו. להתנדב בארגון סיוע משפטי מקומי ולעזור למלכ"רים בסכסוכי החוזה שלהם, סגירת נדל"ן ובעיות משפטיות אחרות.
  • אתה יכול גם להגביר את ההיכרות שלך עם נושאי נדל"ן על ידי כתיבת מאמרים בנושא דיני מקרקעין, הצעת סמינרים לעסקים קטנים בנושאי נדל"ן או ישיבה במועצה ממשלתית מקומית המטפלת בשימוש בקרקעות ובאזורים.
 6. 6
  הגדל את המוניטין שלך. עם התקדמות הקריירה שלך, הקפד להעלות את הפרופיל שלך על ידי המציע קורסי לימודי העשרה, שהצטרפו ועדות לשכת עורכי דין, ועל הצטרפותו לשכות עורכי הנדל"ן. במדינות רבות, כמו אילינוי, יש איגוד עורכי דין מקרקעין. החברים מוזמנים לאירועים ולסמינרים, ופועלים יחד בכדי לטפל בחששות המקצוע.
  • אתה יכול גם לבקש הסמכת דירקטוריון בדיני מקרקעין, אם המדינה שלך מציעה זאת. אוהיו, למשל, מציעה שתי אישורי מומחה בתחום הנדל"ן, האחת בתחום דיני נדל"ן-עסקים, מסחר ותעשייה והשנייה בתחום דיני-מקרקעין.
  • כדי לזכות בהסמכה, על עורכי הדין להראות שהם מקדישים חלק ניכר מעיסוקם לדיני מקרקעין, לעבור השתלמויות בתחום ולהגיש הפניות. במדינות רבות, הם גם חייבים לעבור בחינה בכתב.

טיפים

 • בקש מאחד הפרופסורים שלך שעסק בעבר בדיני נדל"ן לקבל הצעות לגבי שיעורים שיעזרו לך ביותר לעו"ד עתידי.
 • המפתח לקבלת עבודה הוא לפגוש כמה שיותר אנשים ולהיות מוכנים לעבוד בהתחלה עבור מעט כסף או ללא כסף. המוניטין שלך הוא הנכס הטוב ביותר שלך, ומתחילה אין לך מוניטין אמיתי. תמיד עשו כמיטב יכולתכם והיו פתוחים להזדמנויות עבודה חדשות.

אזהרות

 • עלות לימודי המשפטים ממשיכה לזנק בעוד שוק העבודה נותר רווי בעורכי דין. עליכם לחשוב היטב האם בית הספר למשפטים הוא השקעה מושלמת עבורכם לפני ההרשמה.

תגובות (2)

 • bwaters
  זה מאמר מאיר עיניים. אני מניח שאני מונע בדרך הנכונה עכשיו.
 • kreigerelenor
  המאמר הזה עזר לי מאוד, זה המאמר הכי טוב שמצאתי עד כה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail