כיצד למצוא מכירות פומביות נדל"ן?

שאלו מתווך נדל"ן מקומי לגבי מכרזים קרובים
שאלו מתווך נדל"ן מקומי לגבי מכרזים קרובים.

קניית בית מעוקל היא דרך נהדרת להשקיע בנדל"ן. בדרך כלל, תוכלו להשיג את הבית במחיר זול, אך יהיה עליכם לקחת אחריות על כל התיקונים. כדי למצוא מכירות פומביות נדל"ן, עיין בעיתון ובאינטרנט. ואז התכונן להשתתפות במכרז הראשון שלך על ידי חקר נכסים ולמידת הכללים.

חלק 1 מתוך 3: חיפוש מכירות פומביות

 1. 1
  מצא רישומים בעיתון שלך. המאמר שלך צריך לפרסם הודעות משפטיות המודיעות לציבור על מכירות פומביות קרובות. בדוק בעמודים האחוריים של העיתון המקומי שלך.
  • רשמו גם את שמות חברות המכירות הפומביות. לאחר מכן תוכל לבקר באתרי האינטרנט שלהם כדי ללמוד על מכירות פומביות קרובות.
 2. 2
  בדוק אתרים ממשלתיים. נכסים מעוקלים רבים נמכרים על ידי הממשלה. תוכל למצוא מכירות פומביות עתידיות על ידי ביקור באתר הסוכנות. בארה"ב, לרוב יש בסוכנויות הבאות מכירות עיקול:
  • האוצר האמריקני יפקיע נכסי נדל"ן כאשר הבעלים לא ישלמו את מיסיהם. תוכלו למצוא מכירות פומביות קרובות בכתובת https://treasury.gov/auctions/treasury/rp/.
  • פאני מיי עוקלת נכסים. אם הם לא יכולים למכור בית מעוקל, הם מכניסים אותו למכירה פומבית באמצעות חברת מכירות פומביות של צד שלישי. צרו קשר עם פאני מיי בכדי לברר על מכירות פומביות קרובות.
  • סוכנויות אמריקאיות אחרות המקיימות מכירות פומביות כוללות את משרד החקלאות האמריקני ותאגיד ביטוח הפיקדונות הפדרלי (FDIC). בדוק באתרי האינטרנט שלהם.
 3. 3
  בקר באתרי מכירות פומביות. כמה מהאתרים הפופולריים יותר כוללים את Auction.com, הדסון ומרשל וויליאמס וויליאמס. בקר באתרי האינטרנט שלהם וחפש לפי תאריך ומיקום.
  • תוכלו למצוא מכירות פומביות גם ב- Xome.com וב- hubzu.com. ככל הנראה תצטרך לשלם פרמיה של קונה בעת שימוש באתרים אלה. בנוסף, קונים באתר hubzu.com חייבים לשלם מס בלו.
  ישנם אתרים רבים המציגים נדל"ן למכירה פומבית
  ישנם אתרים רבים המציגים נדל"ן למכירה פומבית.
 4. 4
  חפש שירותי רישום מקוונים. ישנם אתרים רבים המציגים נדל"ן למכירה פומבית. Zillow, למשל, מפרט את התאריך, השעה ומיקום המכירות הפומביות. אתרים מסוימים גובים תשלום עבור גישה למידע שלהם, אז ברר מבעוד מועד אם אתה צריך לשלם.
 5. 5
  שאלו מתווך נדל"ן מקומי לגבי מכרזים קרובים. לעתים קרובות יש למתווכים מידע פנים על אילו נכסים עולים למכירה פומבית. התקשר למתווך ושאל.
  • מכירות פומביות עשויות להיות רשומות ב- MLS, ש- REALTOR יכול לעזור לך למצוא.
 6. 6
  בדוק את eBay. לעיתים נדל"ן מוצעים למכירה ב- eBay, שהוא אתר מכירות פומביות מקוון. אתה יכול לחפש רשימות בחינם, אך יהיה עליך ליצור חשבון אם ברצונך להציע הצעות מחיר. רבים מהרישומים הם רק מודעות מסווגות, ולא רישומי מכירה פומבית בפועל. בדוק היטב את הרישום.

חלק 2 מתוך 3: חקר נכס

 1. 1
  תסתובב להסתכל על זה. אתה יכול לספר הרבה רק על ידי הסתכלות על פיסת רכוש מהכביש. אם הבניין נראה מוזנח לחלוטין, כנראה שהפנים לא טוב יותר. בדוק גם אם מישהו גר בנכס. אם כן, כנראה שיש בבית חשמל וצנרת.
  • לחברות פומביות מסוימות יש תמונות באתרי האינטרנט שלהן המציגות את החלק הפנימי והחיצוני של הנכס.
 2. 2
  דבר עם שכנים. היו ידידותיים וזיהו שאתם חושבים להציע על הנכס במכירה פומבית. שאלו את השכנים מה הם יודעים על הבעלים הקודמים. לדוגמא, אולי תגלה שהבעלים הקודמים זבל את המקום בדרכם החוצה.
  • נכסים נמכרים "כפי שהם" במכירה פומבית, מה שאומר שאתה נושא בכל הנטל של כל תיקון. אינך יכול לטעון שהבנק הסתיר ממך ליקויים מבניים.
  • שכנים עשויים גם לדעת אם פלשנים עברו לנכס. אם כן, יהיה עליכם לפנות אותם לאחר רכישת הנכס במכירה פומבית.
  כדי למצוא מכירות פומביות נדל"ן
  כדי למצוא מכירות פומביות נדל"ן, עיין בעיתון ובאינטרנט.
 3. 3
  חפש בדיקה. באופן כללי, לא ניתן לבדוק בית לפני המכירה הפומבית. עם זאת, ייתכן שהבנק ביצע בדיקה, או שהבעלים האחרון יכול היה לערוך בדיקה. חפש אם אתה יכול למצוא דוחות בדיקה כלשהם.
  • מתווך מקומי יוכל למצוא אחד בשבילך. אם יש לך יחסי עבודה עם REALTOR, אתה יכול להתקשר אליהם ולבקש מהם לבדוק.
 4. 4
  הפעל דוח כותרת על הנכס. דוח הכותרת יגיד אם הנכס כולל שעבודים כלשהם. ככלל, שיעבודים נמחקים לאחר מכירה פומבית. עם זאת, חלק מהבתים יימכרו בכפוף לשעבודים.
  • אתה יכול לבקר במשרד רשומות הקרקע ולחפש את המעשה. יש לרשום שם את כל שיעבודים.
  • לחלופין, תוכלו לשכור חברת כותרות שתנהל עבורכם דוח.

חלק 3 מתוך 3: הכנה למכירה פומבית

 1. 1
  בצע הפקדה כדי להראות שאתה רציני. מכירות פומביות רבות ידרשו להפקיד כמה אלפי דולרים כדי להראות שאתה מציע רציני. אם תזכה במכירה פומבית, הכסף יוחל על הרכישה שלך. עם זאת, אם לא תזכה בשום דבר, הכסף יוחזר.
  • תלוי במכירה הפומבית, ייתכן שיהיה עליך להפקיד צ'ק קופאית או להשתמש בכרטיס אשראי כדי לשלוח כספים.
 2. 2
  העריך את הצעת המחיר הזוכה. אם אתה מוצא בית ב- Zillow, תוכל לבדוק את אומדן העיקול. זה הסכום שצילאו מעריך שהבית ימכור עבורו. השתמש באומדן זה כדי להחליט אם להציע על נכס, ואם כן, את הצעת המחיר המקסימלית שלך.
  • ללא ספק, הבית שלכם יזדקק לתיקונים. מבלי להיות מסוגל להיכנס פנימה, יהיה קשה לאמוד את הסכום. עם זאת, עליך לתכנן תרחיש במקרה הגרוע ביותר שבו עליך להחליף אינסטלציה וחשמל. התייעץ עם קבלן בכדי לברר כמה עשוי לתקן תיקונים אלה.
 3. 3
  שאל את המכרז מתי התשלום נדרש. במדינות מסוימות, אתה צריך רק לבצע מקדמה במכירה הפומבית, והיתר צריך להיות בתוך 30 יום. עם זאת, מכירות פומביות אחרות עשויות לדרוש שתשלמו את כל הסכום מראש ביום המכירה הפומבית. התקשר למכרז ושאל.
  • מידע זה עשוי להופיע גם בפרסומת, אז בדוק גם שם.
  אוצר ארה"ב יפקיע נכסי נדל"ן כאשר הבעלים לא משלמים את מסיהם
  בארה"ב, לרוב הסוכנויות הבאות עורכות מכירות עיקול: אוצר ארה"ב יפקיע נכסי נדל"ן כאשר הבעלים לא משלמים את מסיהם.
 4. 4
  השג אישור מראש להלוואה. בקר במלווה באזור מגוריך ובקש שיהיה מאושר מראש. יהיה עליך לספק מידע על הנכסים, החובות וההכנסות שלך. המלווה ימשוך את היסטוריית האשראי שלך.
  • אם תאושר, תקבל מכתב המציין את הסכום שתוכל ללוות.
 5. 5
  אשר את המכירה הפומבית. מכירות פומביות רבות מבוטלות עם מעט מאוד התראה, לכן עליכם להתקשר יום קודם בכדי לאשר את השעה והמיקום. אתה בהחלט לא רוצה לאחר, מכיוון שכמה מכירות פומביות מסתיימות תוך דקות ספורות.
  • תוכל למצוא את הכתובת של חברת המכירות הפומביות באופן מקוון.

טיפים

 • אפשרות נוספת לרכישת נכס מעוקל היא לקנות מהבנק. חפש נכסי "REO", שמייצג נדל"ן בבעלות. על הבנקים לרשום את נכסי ה- REO שלהם באתרי האינטרנט שלהם. תגיש הצעה, בדיוק כמו שהיית עושה עבור רישום מסורתי.

שאלות ותשובות

 • איך יודעים מיהו הנאמן?
  הנאמן צריך להיות רשום בפרסומת המכירה הפומבית. חפש בעיתון או באינטרנט.

תגובות (1)

 • ejacobson
  נהדר למתחילים ולמקצוענים כאחד.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. כיצד לחפש רשומות פינוי?
 3. כיצד לבדוק רקע עבור דייר?
 4. כיצד לרכוש בית לאחר הגשת פשיטת רגל?
 5. כיצד לקבוע מה להציע על בית?
 6. איך לקנות בית בבריטניה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail