איך לפתוח עסק במדשאה?

כדי לפתוח עסק בדשא, התחל עם קבלת הציוד המתאים, כמו מכסחת, מפוחי עלים, שוליים, ואתים. אתה גם רוצה לקרוא לעסק שלך משהו קליט כמו גם מקצועי, וליצור גם לוגו. בשלב הבא, בדוק מי יהיו הלקוחות העיקריים שלך וכיצד למשוך אותם, בין אם זה באמצעות מדיה חברתית, פליירים או מעבר לדלת לדלת. בנוסף, צור אתר המספק ללקוחות פוטנציאליים את כל המידע הדרוש להם, כולל תמחור, פרטי קשר ושירותים זמינים. כדי ללמוד כיצד להשיג את הרישיונות וההיתרים המתאימים לניהול עסק דשא משלך, המשך לקרוא!

כדי לפתוח עסק במדשאה
כדי לפתוח עסק במדשאה, התחל עם קבלת הציוד המתאים, כמו מכסחת, מפוחי עלים, שוליים, ואתים.

שירות מדשאות יכול להיות מקור נהדר להכנסה נוספת או אפילו להכנסה העיקרית שלכם. לבעלי בתים רבים אין את הזמן או האנרגיה לבצע תחזוקת דשא, מה שהופך את השירות שלכם ליקר. עם זאת, פתיחת העסק אכן אורכת זמן ותכנון.

חלק 1 מתוך 3: הכנה לעסקים

 1. 1
  למדו את הכישורים. גם אם אתה רק רוצה לכסח ולקצץ מדשאות, השתתפות בשיעורי גננות בחיתוך, גיזום וגיזום יכולה לעזור לך להתבלט בתחרות. אם אתה באמת רוצה להיכנס לגינון, תואר מועיל עוד יותר, במיוחד באדריכלות נוף.
  • שיעורי עסקים מועילים גם מכיוון שהם יכולים ללמד אותך כיצד להתמודד עם הצד העסקי של הדברים.
 2. 2
  היכונו לקשיים הפיזיים. טיפול במדשאות הוא לא עבודה קלה, ותצטרכו להיות מוכנים לעבודה מבעוד מועד. לכל הפחות, עליכם לבצע אימון אירובי של 150 דקות בכל שבוע, כמו ריצה, רכיבה על אופניים או שחייה, ואימוני כוח פעמיים בשבוע. עם זאת, כדי להיות מוכנים באמת, עליכם לעבור מעבר ליסודות הכושר הגופני.
 3. 3
  כתוב תוכנית עסקית. תוכנית עסקית היא מתווה מפורט של אופן הבנייה והניהול של החברה שלך. זה צריך לכלול דברים כגון סיכום מנהלים של העסק שלך, תיאור חברה וניתוח שוק. תכלול גם את הארגון והניהול, תיאור השירותים שלך ותוכנית לשיווק.
 4. 4
  הגדר את שטח הבית שלך. תזדקק לאזור משרדים לצורך עשיית עסקים. אתה גם צריך מקום לשמור את הכלים והציוד שלך. אם אין לך את שטח האחסון בבית, ייתכן שתצטרך לשכור יחידת אחסון שתחזיק את הציוד שלך.
  כדי ללמוד כיצד להשיג רישיונות והיתרים מתאימים לניהול עסק דשא משלך
  כדי ללמוד כיצד להשיג רישיונות והיתרים מתאימים לניהול עסק דשא משלך, המשך לקרוא!
 5. 5
  קנו את הציוד המתאים. ברגע שתבינו בדיוק מה העסק שלכם הולך להיות, תוכלו להבין איזה ציוד תצטרכו. אם אינך יכול לממן זאת בעצמך, תוכל לקבל הלוואה לעסקים קטנים, הזמינה דרך הבנקים המקומיים. אם זו לא אפשרות עבורך, שקול כרטיס אשראי עסקי כדי לממן את מה שאתה צריך.
 6. 6
  תן שם לעסק שלך. אתה יכול לבחור משהו קליט, אך וודא שהוא גם מקצועי. אתה לא רוצה להרחיק לקוחות עם משהו חמוד מדי או אפילו פוגעני. הקפיץ רעיונות מחברים ומשפחה שיעזרו לך להחליט.
  • אם אתה מתקשה להחליט, תוכל להמשיך ולמלא את הניירת החוקית עם שם מקום. אתה יכול לשנות את השם מאוחר יותר או למלא טופס "עושה עסקים תחת" כדי לייעד שם אחר לעסק שלך.
 7. 7
  מצא את קהל היעד שלך. הלקוחות העיקריים שלך יהיו אלו שאין להם זמן לעשות את הדשא שלהם או פיזית לא יכולים לעשות את זה. יתכן שתוכל לעשות גינון לעסקים, אם עבודתך מספיק מקצועית. ייתכן שתמצא גם כמה לקוחות שרוצים להשתמש במיומנויות שלך באופן זמני לפני שהם מוכרים את ביתם.

חלק 2 מתוך 3: טיפול בחלק המשפטי

 1. 1
  שכר עורך דין. למרות שאתה יכול לעשות את כל העבודה המשפטית בעצמך, שכירת עורך דין מוודאת שאתה מציית לחוק בכל היבט. בקש מסביב לעורך דין עסקי מוסמך שיעזור בעסק שלך.
 2. 2
  בחר מבנה עסקי. המבנה העסקי שלך הוא האופן שבו אתה מגיש את העסק שלך באופן חוקי. יש לך כמה אפשרויות, כולל בעלות יחידה, שותפות ו- LLC. אתה מגיש מסמכים אלה למדינתך, בדרך כלל מלווה בדמי הגשה.
  • בעלות יחיד פירושה שאתה הבעלים של החברה בעצמך, ואתה אחראי לכל חובות שהחברה תגרום לרכושך האישי. היתרון בכך שזה יכול להיות פחות ניירת. שותפויות בדרך כלל פועלות באותו אופן אך עם יותר אנשים, אם כי לפעמים הן עובדות יותר כמו חברה עם אחריות מוגבלת.
  • חברה בעירבון מוגבלת (LLC) אמצעי שאתה מופרד מהחברה שלך ואת חובותיה. במילים אחרות, לא ניתן לתפוס את הנכסים שבבעלותך באופן אישי לתשלום חובות החברה, בדרך כלל כל עוד אתה מציית לחוק.
 3. 3
  קבל את מספר הזיהוי של המעסיק שלך (EIN). אתה צריך את המספר הזה לצרכי מס מול הממשלה הפדרלית, אם כי זה לא הכרחי מוחלט עם בעלות יחיד. עם זאת, טוב שיהיה כי זה נותן לך מספר מלבד מספר הביטוח הלאומי שלך לשימוש לצרכי מס.
  • כדי להגיש בקשה למספר זה היכנסו לאתר מס הכנסה. היישום פשוט למדי, ותקבל מספר במהירות.
  אתה יכול לשנות את השם מאוחר יותר או למלא טופס "עושה עסקים תחת" כדי לייעד שם אחר לעסק שלך
  אתה יכול לשנות את השם מאוחר יותר או למלא טופס "עושה עסקים תחת" כדי לייעד שם אחר לעסק שלך.
 4. 4
  קבל את הרישיונות או האישורים המתאימים. עירך או מדינתך עשויים לדרוש רישיונות או אישורים מסוימים כדי שתוכל לנהל את העסק שלך. בדוק את החוקים הממלכתיים והמקומיים כדי להבין מה אתה צריך לעשות. אתה יכול גם ללכת למשרד הפקידות בעיר כדי לברר פרטים נוספים.
 5. 5
  ודא שאתה יכול לנהל את העסק שלך מחוץ לבית שלך. לרוב, תוכל לנהל עסק דשא מחוץ לביתך, מכיוון שלא יהיו לך לקוחות המבקרים שם. עם זאת, בדוק עם עירך אם יש בה הוראות מיוחדות.
  • יהיה עליך גם להחליט לאן למקד את העסק שלך. אם אתה נשאר בעיקר בשכונה שלך, לא תהיה לך נסיעה כה רבה. עם זאת, אתה יכול לשקול שכונות שיש בהן מספר גבוה של גמלאים, מכיוון שיש סיכוי גבוה יותר שירצו את השירותים שלך.
 6. 6
  להרכיב את הכספים שלך. ראשית, עליך ליצור חשבון בנק אך ורק עבור העסק שלך. בדרך זו תוכלו להפריד בין הוצאות ורווחים. בנוסף, עליך להגדיר מסמך בו תוכל לעקוב אחר הוצאותיך ורווחיך. אתה יכול לעשות את זה פשוט בגיליון אלקטרוני כדי להתחיל.
 7. 7
  שלם למסים הפדרליים שלך. אם אתה מצפה לשלם יותר מ- 750 € מיסים (כולל שני הצדדים של הביטוח הלאומי ומדיקר), אתה נדרש לשלם את המסים שלך מדי רבעון לאורך כל השנה. בדיוק כמו שמעסיק מונע מיסים, עליך לעשות זאת בעצמך.
  • השתמש במערכת תשלומי המס הפדרליים של הממשלה לצורך ביצוע תשלומים.
  • אם מיסים מכאיבים לך בראש, אל תפחד להזמין רואה חשבון שיעזור לך.
 8. 8
  אל תשכח מיסי מדינה. במקרים מסוימים תצטרך להירשם גם למדינתך. יהיה עליך לשלם מס הכנסה וחברות מס. בהתאם למדינתך, ייתכן שתצטרך לשלם יותר מפעם אחת בשנה, וייתכן שתצטרך מספר זיהוי של המדינה.

חלק 3 מתוך 3: עזרה לעסק שלך לפרוח

 1. 1
  מותג את העסק שלך. אתה צריך לוגו שיעזור לחברה שלך להתבלט. זה צריך להיות פשוט, אבל גם מעניין מספיק כדי לתפוס את עיני הלקוח. אתה יכול לשכור מישהו שיעשה את העבודה הזו כדי שהיא תהיה יותר מקצועית. השתמש בלוגו שלך בכרטיסי הביקור שלך. אתה יכול להשתמש בו גם בכל כלי רכב עבור החברה שלך על ידי רכישת שלטים ממוגנטים.
  אולי אתה יכול לפרסם טיפים לשמירה על ירוק הדשא שלך
  כלומר, אולי אתה יכול לפרסם טיפים לשמירה על ירוק הדשא שלך, מה שמועיל ללקוחות שלך מבלי להוציא אותך מחוץ לעסק.
 2. 2
  שווקו את המוצר שלכם. יש לך כמה אפשרויות להציב את שמך שם. אתה יכול להשתמש במדיה החברתית. אתה יכול גם להשתמש במדיה מסורתית יותר באמצעות מודעות עיתון, רדיו ומודעות טלוויזיה מקומיות. בכל דרך שתבחר, המסר שלך צריך להיות ברור וישיר.
  • הבונוס של השימוש במדיה החברתית הוא שזה לא עולה לך שום דבר להשתמש. החיסרון הוא שאתה צריך להיות נוכח מאוד בפני הלקוחות שלך, כלומר אתה צריך להפוך את עצמך לזמין ככל האפשר ולפרסם בעקביות. מדיה חברתית עוסקת בבניית מערכות יחסים ומעורבות עם אנשים אחרים במעגל שלך.
  • אחת הדרכים להשתמש במדיה החברתית היא לפרסם תוכן קשור לעסק שלך. כלומר, אולי אתה יכול לפרסם טיפים לשמירה על ירוק הדשא שלך, מה שמועיל ללקוחות שלך מבלי להוציא אותך מחוץ לעסק.
  • אל תשכח לשים לב למילות מפתח ולהאשטגים. מילים אלה עוזרות להסיע אנשים לפוסטים ולאתרים שלך. חשוב על מה אנשים יחפשו כדי למצוא את העסק שלך.
 3. 3
  שקול פליירים. לעסקי דשא, עלונים הגיוניים. שקול להכניס פליירים לדלתות של אנשים בשכונות שאתה רוצה לעבוד בהן. עם זאת, הקפד לבדוק את החוקים המקומיים שלך כדי לוודא שזה מותר. אתה יכול גם לעבור מדלת לדלת כדי לתופף עסקים ולהתמקד בבתים עם מדשאות לא מכוסחות.
 4. 4
  צור אתר. אתר מייצג אתכם בפני הלקוחות. בנוסף, הוא מספק מידע הדרוש להם, כגון תמחור, פרטי קשר וזמינות השירות שלך. רבי אתרים להציע דרכים כדי אתרים הופכים בקלות יחסית, או שאתה יכול לשכור איש מקצוע כדי לעשות את זה. רק הקפד לעדכן את התוכן שלך.
 5. 5
  שקול עבודה מחוץ לעונה. ברוב המקומות, עסק הדשא הוא עבודה עונתית. בחורף אתה עדיין צריך להסתדר. חלק מהאנשים בעסק הזה אוספים עבודות אחרות במהלך החורף, כגון הצבת קישוטים לחג או דחיית שלג והמלחת שבילים.

טיפים

 • דאגו לשאת כרטיסי ביקור לחלוקה לאנשים שפגשתם.
 • קבל ביטוח אחריות.

שאלות ותשובות

 • מה יהיה המחיר הממוצע לגבות עבור מדשאה קטנה, בינונית וגדולה? כמו כן, האם יש לקחת בחשבון גורמים אחרים, כגון מכשולים ושטח לא אחיד?
  גבו 22 € -30 € עבור מדשאה קטנה, 37 € -45 € עבור מדיום, ו -52 € + עבור חצרות גדולות. מכשולים נוספים פירושם עבודה רבה יותר והולכת עשבים שוטים, אז כן, העלו את המחיר בהתאם לזמן שהשקעתם ובגז.
 • לאיזה גודל מכסחת אני צריך?
  זה תלוי בסוג השטח שאתה מחפש לעבוד איתו. אם הוא קטן, מכסחת דחיפה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר. עם זאת, אם הוא בינוני, מכסחת רכיבה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר. ואז, אם מדובר בשטח גדול, מכסחת אפס סיבוב עשויה להתאים לצרכים שלך.
 • כיצד אוכל להוציא את הכרטיסים והעלונים שלי?
  עבור מדלת לדלת ושם את העלונים שלך על דלתות בשכונה שלך. אתה יכול גם ללכת לחנויות מכולת מקומיות ולהציב עלונים על שמשות המכוניות.
 • כמה פעמים עלי לבקר לקוח בחודש?
  זה יהיה תלוי בצמיחת הדשא, אך בדרך כלל 2-3 פעמים בחודש.
 • מה אני צריך לגבות מחיר מ 2?
  אין לטעון ידי מ ' 2, אלא על ידי בעלות משוערת בהתבסס על הגודל של הדשא. לדוגמה, מדשאה גדולה עשויה לעלות במחיר של 45 €, ואילו קטנה עשויה לעלות רק 34 €
 • כמה עלי לגבות לדשא אם אני ילד?
  7,50 € -15 € תלוי בגודל הדשא הוא מחיר מבוקש הוגן.
 • כיצד אוכל לעשות זאת כילד?
  שאלו ציוד או השתמשו בציוד של המשפחה שלכם, והתחילו בשאול חברים ושכנים אם הם צריכים מישהו שיכסח את הדשא שלהם.
שאלות ללא מענה
 • אילו סוגי דשא דרושים לעסקי דשא מסחריים?
 • המשפחה שלי ענייה ואני רוצה לעזור להורים שלי אבל אני רק בן 10. הייתי רוצה לכסח חצרות בשכונה שלי, אבל אחי מייאש אותי ואומר שאני צעיר מדי. מה עליי לעשות?
 • איך אוכל לדבר עם הלקוחות שלי?

תגובות (2)

 • mike46
  מאמר זה עזר לי ולעסק שלי.
 • jordi03
  אני בן 13 ואחי בן 15. חותכים את המדשאות של אחרים בשביל הכיף ומשלמים לנו. זה לא עזר כמו שחשבתי שזה יעשה אבל זה עשה קצת. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail