איך להרוויח ולחסוך כסף?

זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף, אבל אם אתה עובד בזה, אתה יכול ליצור תוכנית חיסכון שתעבוד בשבילך. אם אין לך עבודה, עיין ברשימות מקוונות וסיווגי עיתונים, והגיש מועמדות לכל משרה שאתה זכאי להן. ברגע שאתה מרוויח תלוש משכורת, שלם את כל החובות שיש לך, ואז הקים חשבון חיסכון בבנק שלך. הכנס סכום מוגדר מכל משכורת לחשבון החיסכון, ונסה לעמוד בתקציב כדי שלא תצטרך להשתמש בחסכונות שלך כדי לשלם את החשבונות או את ההוצאות היומיות שלך. לקבלת טיפים לבזבוז פחות כסף על מצרכים, המשיכו לקרוא!

כיצד אוכל לחסוך כסף כשבבית הספר שלי יש מערכת בסדר
כיצד אוכל לחסוך כסף כשבבית הספר שלי יש מערכת בסדר?

זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף, במיוחד אם אתה לא נהדר בניהול כספים ומתקשה לשלם את חובותיך. אך הכנסת הכנסה היא הצעד הראשון לחיסכון בכסף ולתשלום כל חוב העלול להגביל את הכספים שלך. יהיה עליך גם להתאים את הרגלי החיים שלך כדי להיות יותר ידידותיים לחיסכון ולהגדיל את החיסכון בחשבון הבנק שלך.

חלק 1 מתוך 3: השתכרות

 1. 1
  חפש עבודה במשרה מלאה. הצעד הראשון לבניית החיסכון שלך הוא קבלת משרה מלאה או חלקית. אתה יכול לחפש משרות פוטנציאליות באופן מקוון דרך רישום אתרי אינטרנט או במדור המודעות בעיתון שלך. המפתח לנחיתה של עבודה הוא למצוא תפקיד שאתה כשיר אליו ומשחק בכוחות שלך כמבקש.
  • כדי להגדיל את הסיכויים שלך תעסוקה, אתה צריך ליצור חזקת קורות חיים וכן מכתב מלווה שמותאם אישית לאותו העמדות אתה מתראיין. לאחר מכן עליך לשלוח בקשות למספר תפקידים שלדעתך יתאימו לך, על סמך קורות החיים שלך וכישוריך.
 2. 2
  שקול לקבל משרה חלקית. אם כבר יש לך משרה מלאה אבל אתה מתקשה לחסוך כסף, אתה יכול לקבל משרה חלקית כדי להרוויח קצת מזומנים נוספים. זו יכולה להיות עבודה במיומנות נמוכה כמו מלצרות, ברמנים או עבודה כעובדי שירות בקמעונאות. אתה יכול גם לקחת הזדמנויות צד שקשורות למשרה מלאה שלך. אם אתה מורה, למשל, אתה עשוי להרוויח יותר כסף בצד על ידי לקיחת תפקידים פתוחים בכנף או הוראת כיתה נוספת במכללה קהילתית בסמוך.
  • אם אתה מתכנן להרוויח כסף במשרה חלקית על ידי מלצרות או ברמנים, סביר להניח שתצטרך לקבל את רישיון ProServe לפני שתוכל להתקבל לעבודה אצל מעסיק בבר או במסעדה. ניתן לעשות את רוב אישורי ה- ProServe באופן מקוון תמורת 19 € -22 € באמצעות תוכנית Preserve של המדינה שלך.
 3. 3
  הציעו לבצע עבודות מוזרות בשכונה שלכם. אם אתם מתקשים למצוא עבודה במשרה מלאה או מחפשים הכנסה נוספת בצד, תוכלו לחפש דרכים אחרות להרוויח קצת כסף נוסף. זה יכול להיות על ידי הצעת חפירת שבילי שביל או כיסוח מדשאות עבור שכניך או שמרטפות עבור חבר משפחה בקרבת מקום. חפש עבודה זמנית שתוכל לבצע בקלות ובעקביות, כמו מסלול משלוחי שבועון שבועי או הופעה בתשלום כמטפלת בילדים באזור.
  זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף
  זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף, אבל אם אתה עובד בזה, אתה יכול ליצור תוכנית חיסכון שתעבוד בשבילך.
 4. 4
  הפכו תחביב או תשוקה למקור הכנסה. אולי תמיד אהבת לסרוג והשתכללת מאוד להכין כובעים וצעיפים למשפחה ולחברים. אתה יכול להשתמש בתחביב זה כמקור הכנסה פוטנציאלי על ידי הקמת חנות מקוונת בה אתה מוכר את המוצרים שלך בעבודת יד או על ידי מכירת המוצרים שלך בשווקים ובירידים. זה יאפשר לך לעשות משהו שאתה נהנה ממנו ולהרוויח הכנסה נוספת.
  • בעלי עסקים קטנים רבים מתחילים בקטן, עם מלאי מוגבל וחנות מקוונת בלבד, במיוחד אם הם היחידים שמייצרים, משווקים ומכרים את המוצרים שלהם בעבודת יד. אתה יכול לנהל את החנות שלך כעסק צדדי בזמן שאתה מקיים עבודה במשרה מלאה עד שהיא תהפוך לקיימת מספיק כדי להיות מקור ההכנסה שלך במשרה מלאה.

חלק 2 מתוך 3: יצירת חשבון חסכון

 1. 1
  שלם כל חוב לפני שתתחיל לחסוך כסף. כדי לחסוך כסף ביעילות, תצטרך לשלם תחילה את כל החוב הקיים שיש לך, כגון חיוב בכרטיס אשראי או חוב הלוואת סטודנטים. עשו זאת בתשלומים חודשיים ונסו תמיד לשלם כמה שיותר מהחוב שלכם, כמה שיותר מהר, מכיוון שהדבר ימנע מכם לחייב ריביות גבוהות.
  • אתה יכול להגדיר תשלומים אוטומטיים דרך הבנק שלך, שם אתה משלם את אותו סכום על חובות החוב שלך מדי חודש. עם תשלומים עקביים, אתה אמור להיות מסוגל לשלם את חובך במהירות וביעילות.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: אי אפשר לחסוך כסף כשעוד יש לך חובות שטרם נותרו, כי תצטרך לשלם אותם בשלב כלשהו והם ימשיכו לזכות בריבית כשלא תשלם אותם. העדיפו לשלם חובות לפני שתתחילו לחסוך.

 2. 2
  הקים חשבון חיסכון בבנק שלך. לאחר ששילמת את כל חובותיך, עליך לפתוח חשבון חיסכון בבנק שלך. שוחח עם נציג בנק בבנק שלך על פתיחת חשבון חסכון ללא ריבית, שם אינך מחויב בתשלום עבור הפקדת כסף לחשבון החיסכון מדי חודש. כמה חשבונות חיסכון מוגדרים גם כדי לתגמל אותך על הפקדת סכום מסוים לחשבון מדי חודש.
  • תלוי במעסיק שלך, ייתכן שתוכל גם להפנות חלק מתלוש המשכורת שלך לחשבון החיסכון שלך מדי חודש. שוחח עם המעסיק שלך על אפשרות זו.
  • אם אתה באמת רוצה להבטיח שאתה לא מוציא אף אחד מהחסכונות שלך, אתה יכול לפתוח חשבון חיסכון בבנק אחר שאינו הבנק הראשי שלך. בדרך זו, חשבון השובר שלך וחשבון החיסכון שלך נפרדים לחלוטין ואינם נגישים בקלות מחשבון אחד או מכרטיס חיוב אחד.
  • אפשרות אחרת היא לשלם לעצמך קודם לפני שאתה משלם את החשבונות שלך. פירוש הדבר להכניס את משכורתך לחשבון החיסכון שלך ולאחר מכן לבצע תשלומים שבועיים חוזרים לחשבון השובר שלך כדי לשלם עבור חשבונות והוצאות. זה יעזור לך להבטיח שאתה לא מזניח את חשבון החיסכון שלך או משתמש בחסכונות שלך כדי לשלם עבור הוצאות מיותרות.
 3. 3
  התחייבו לחסוך סכום כסף מסוים מדי חודש. קבעו סכום מינימלי של כסף שתפקידו לחשבון החיסכון שלכם מדי חודש ועמדו בו. זה יכול להיות קטן, 150 € -220 € להתחיל, במיוחד אם יש לך סכום גבוה של הוצאות. נסה להגדיל את הסכום ככל שההכנסות שלך גדלות וההוצאות שלך נהיות לניהול יותר. באופן אידיאלי, אתה צריך לחסוך סכום טוב מההכנסה שלך, כך שחשבון החיסכון שלך ימשיך לצמוח ולשגשג.
  • למעסיק שלך עשויה להיות גם תוכנית פרישה שתוכל להירשם אליה, המכונה 401 (k). תוכנית זו מאפשרת למעסיק שלך להתאים את סכום הכסף שאתה מפקיד בקרן 401 (k) שלך וההפרשות השנתיות המקסימליות עבור קרנות אלה גדלות ככל שאתה עובד בחברה. זה יכול לעזור לך לחסוך לפנסיה ולהיות חכם לגבי החיסכון שלך.
 4. 4
  השתמש בחסכונות שלך כהשקעה ברכישה או חוויה עתידית. זה יכול להיות קשה לחסוך כסף כל חודש, במיוחד כשאתה מתפתה לקנות בגדים חדשים או לצאת כל לילה. התמקדו בחיסכון במטרה, כאשר כל דולר שתחסכו ישמש כהשקעה ברכישות או חוויות עתידיות.
  • חשוב על פריט כרטיס גדול שאתה חוסך אליו, כמו בית חדש או קורס השתלמויות, או חוויה משנה חיים, כמו טיול תרמילאים של חודשיים או סמסטר לומד בחו"ל. המטרה לחיסכון שלך תניע אותך להמשיך להוסיף לחשבון החיסכון שלך ולתגמל את עצמך על היותך מודע להוצאות שלך.
אתה יכול לקבל משרה חלקית כדי להרוויח קצת מזומנים נוספים
אם כבר יש לך משרה מלאה אבל אתה מתקשה לחסוך כסף, אתה יכול לקבל משרה חלקית כדי להרוויח קצת מזומנים נוספים.

חלק 3 מתוך 3: התאמת הרגלי החיים שלך

 1. 1
  צרו תקציב והתחייבו אליו. אם עדיין אין לך תקציב, עליך ליצור אחד ולהתחייב אליו. המשמעות היא קביעת ההוצאות הדרושות והבטחת הכנסותיך מכסות את הוצאותיך. זה יכול גם לעזור לכם לחסוך כסף, מכיוון שתוכלו להדביק את תוכנית החיסכון שלכם ולא להוציא יתר על המידה על פריטים מיותרים. התקציב שלך אמור לכסות:
  • השכרה ושירותים.
  • הובלה.
  • מזון.
  • הוצאות שונות, כמו תשלומי רכב, ציוד לבית ספר, תשלומי בריאות וכו '.
  • אם יש לך תשלומי חוב כלשהם, הוסף אותם לתקציב שלך כהוצאות הכרחיות ותשלם אותם בהקדם האפשרי.
  טיפ מומחה

  התמקדו איך ההכנסה שלכם הולכת וגדלה, ולא בחוסר הכסף שלכם. שקול את חוק המשיכה. אם אתה תמיד חושב כמה אתה חוב, יש לך סיכוי גבוה יותר להישאר בחובות. אם אתה ממקד את תשומת לבך בכסף שמגיע לרשותך, כסף יתחיל להגיע אליך. חוק המשיכה מביא לך את מה שאתה מתמקד בו ביותר.

 2. 2
  הימנע מאכילה בחוץ. אכילת כל הארוחות בחוץ היא בזבוז כסף מובטח, אז צמצמו את הרגלי האכילה שלכם והתמקדו בבישול לפחות אחת עד שתיים ארוחות ביום. אם אתם נוטים לקנות קפה כל בוקר בדרך לעבודה, צמצמו את ההוצאות על ידי קניית פולי קפה והכנת קפה בעצמכם בבית. אם אתם אוכלים לארוחת צהריים כל יום, נסו לארוז ארוחת צהריים במקום לחסוך 7,50 € -11 € ליום. אפילו סכום קטן שנחסך מדי יום יכול להוסיף סכום רב יותר לחשבון החיסכון שלך.
 3. 3
  הכינו רשימת מכולת לפני שאתם יוצאים לקניות במכולת. תכנן את הארוחות שלך במשך השבוע והכין רשימת מכולת כדי שתישאר במסלול כשאתה יוצא לקניות במכולת. אתה צריך להספיק לפחות לשתיים-שלוש ארוחות ביום. זה יכול להיות מועיל לתאר יום אחד ליום הקניות שלך במכולת, כגון שבת או ראשון, כאשר אתה יודע ששוק האיכרים יהיה פתוח או כשיש לך מספיק זמן לעשות חנות מכולת טובה.
 4. 4
  קנו פריטים במחיר נמוך והשתמשו בתלושים. היזהר אחר מבצעים על אוכל באמצעות קופונים לחנות המכולת המקומית או לחנות הקופסאות הגדולות שלך. אתה צריך גם לבחור בגרסאות במחיר נמוך של אוכל או אוכל מוזל כשאתה עושה קניות במכולת.
 5. 5
  שים את השינוי הרזרבי שלך בצנצנת החלפה. אל תשמור איתך את השינוי הרזרבי שלך או עמוק בכיסי המעיל שלך. התחל צנצנת החלפה רזרבית והוסף אליה את כל השינוי שלך. לאורך זמן זה יכול להוסיף סכום משמעותי של כסף שתוכל להוסיף לחשבון החיסכון שלך.
  זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף
  זה יכול להיות קשה להרוויח ולחסוך כסף, במיוחד אם אתה לא נהדר בניהול כספים ומתקשה לשלם את חובותיך.
 6. 6
  חשוב על פריטים יקרים למשך 24 שעות לפחות לפני שאתה קונה אותם. כדי למנוע קניית פריטים בדחף, עליך להמתין לפחות 24 שעות לפני רכישת פריט או מוצר יקר. קח קצת זמן לשקול אם אתה רוצה את הפריט ואם הפריט הוא השקעה משתלמת. זה ימנע מכם להצטער על הרכישה אחר כך או לשלם יותר מדי עבור פריט שעליו תוכלו לשלם פחות עם מעט מחקר ושיקול לפני הרכישה.
 7. 7
  השתמש בחיוב או במזומן במקום באשראי כדי לשלם עבור פריטים. הימנע מחובות באמצעות חיוב או מזומן כדי לשלם עבור פריטים, במיוחד הוצאות נחוצות. שימוש בחיוב יאפשר לך לעקוב אחר הרכישות שלך ושימוש במזומן ייתן לך תחושה כמה אתה מוציא כל יום.
  • אולי תרצה להוציא את כספי המזון שלך לחודש, למשל, ולהשתמש במזומן זה בחוכמה על מצרכים. בדרך זו, לא תוכל להוציא יתר על המידה לפני שיחלוף החודש ותוכל להישאר בתקציב.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל להרוויח כסף בכתיבת רומנים או סיפורים קצרים מבלי לעשות ספרים אלקטרוניים?
  אתה יכול לפרסם את הרומנים שלך באופן מסורתי על ידי מציאת סוכן שייצג אותך וימכור הרומן שלך לחברת הוצאה לאור. חברת ההוצאה לאור תנהל את פרסום הרומן מבלי שתצטרך להתעסק בספרים אלקטרוניים או בהוצאה עצמית. ניתן למכור סיפורים קצרים למגזינים ולאוספים תקופתיים אחרים.
 • האם לחסוך כסף זה טוב או רע?
  בטווח הארוך זה טוב מאוד.
 • איך אני מרוויח כסף כילד?
  תסתכל מסביב. מצא מישהו עם צורך שלא משרתים אותו. הציעו לעשות זאת תמורת מעט כסף או ללא כסף. עשו עבודה טובה. בפעם הבאה שאותו אדם זקוק לעזרה במשהו, אולי הוא ישכור אותך. צבר מוניטין של עובד קשה. בקרוב תהיה לך המון עבודה והמון כסף.
 • איך אוכל להרוויח כסף אם אני צעיר מדי לעבודה ואין לי קצבה?
  הציעו לבצע עבודות מוזרות עבור הוריכם או שכניכם.
 • איך אוכל להרוויח כסף באופן מקוון כנער?
  אתה יכול להשתמש בכישורים שלך. לדוגמה, אם אתה יכול לצייר או להכין דברים (כלומר: תיקים, צעיפים, צמידים וכו '), תוכל לפרסם תמונות של עבודתך באופן מקוון. בסופו של דבר, תגרום לאנשים להתעניין בעבודה שלך, והם ירצו לקנות אותה. אולי אפילו תוכל לקבל עמלות!
 • איך אוכל להרוויח כסף כסופר אם אני נער?
  נסה לפתוח בלוג משלך או לכתוב כאורח בבלוג של אדם אחר. ניתן גם לכתוב ולפרסם ספרים אלקטרוניים בפלטפורמות שונות. ישנן פלטפורמות רבות הדורשות מאמרים שנחקרו היטב, הצטרפו אליהם ופרסמו את התוכן שלכם.
 • אני נער והשכונה שלי לא מציעה עבודות מוזרות ואין לי שום כישרון. מה אני עושה?
  אתה יכול לבקש מההורים שלך לתת לך קצת כסף בכל פעם שאתה עושה מטלה. בקש מהם סכום כסף מסוים בשעה כגון 3 ק"ג לשעה ואם הם יגידו לא, אתה יכול לבקש, למשל, אם תוציא את הפחים כל השבוע, תקבל קצת כסף בסוף.
 • כיצד אוכל להרוויח כסף מעבודה מקוונת?
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לחסוך כסף כשבבית הספר שלי יש מערכת בסדר?

תגובות (7)

 • jacksondonna
  עזר לי בעבודה מקוונת ולהרוויח כסף.
 • iemard
  זה עזר לי לדעת איזה סוג של משרות חלקיות אוכל להשיג ואיך אוכל להרוויח כסף עם התחביבים האהובים עלי.
 • sallybaker
  מאמר זה עזר לי ללמוד דרכים שימושיות לחסוך כסף. תמיד יש לי הרגל רע לבזבז כסף, אבל זה באמת עזר לי.
 • gking
  אני אוהב את האפליקציה הזו, זה מועיל.
 • marielle28
  זה הניע אותי לרצות להתחיל לחסוך יותר ברצינות עכשיו.
 • ghunter
  את רוב אפשרויות החיסכון שהוזכרו כאן אני עדיין מממש בפועל, ולכן זה מאוד מניע לראות את עצמי עושה 70 אחוז מהדבר הנכון.
 • laceymccullough
  זה עוזר. טיפים טובים לחיסכון בכסף רב יותר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail