איך לחיות ללא משכנתא?

מגורים נטולי משכנתא יכולים להיראות מרתיעים, אך יש הרבה צעדים שתוכלו לנקוט כעת, כמו הגדרת דו שבועי במקום תשלומים חודשיים, המאפשרים לכם לשלם תשלום נוסף בכל שנה. בנוסף לתשלומים הרגילים שלך, אתה יכול גם להכניס כל הכנסה נוספת שתקבל, כמו החזרי מס או בונוסים לחג, למשכנתא שלך. אם ברצונך לשלם את המשכנתא שלך לאורך זמן קצר יותר, ולפחות להפחית את הריבית שלך, אתה יכול גם לדבר עם מתווך משכנתא על מימון מחדש. לקבלת טיפים לשימוש בביטוח החיים שלך או בפוליסת הפרישה לתשלום המשכנתא, המשך לקרוא!

הכנס את הכסף הנוסף למשכנתא שלך אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך
אם אתה מקבל העלאת שכר, הכנס את הכסף הנוסף למשכנתא שלך אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך.

עבור רוב האנשים, החוב הגדול ביותר שיצברו אי פעם הוא המשכנתא שהם לוקחים לרכישת בית. משכנתא יכולה לקחת 30 שנה או יותר כדי לשלם, מה שיכול להרגיש מגביל עבור חלקם. אם אתה מעדיף לא להיאכף במשכנתא לכל חיי העבודה שלך, קיימות אפשרויות חלופיות. בין אם תשלמו את המשכנתא מוקדם, בחרו הלוואה מסוג אחר או הימנעו לחלוטין מהלוואות, תוכלו למצוא את ההחלטה הנכונה לאורח חייכם.

שיטה 1 מתוך 3: תשלום משכנתא במהירות

 1. 1
  הגדר תאריך יעד לתשלום ההלוואה שלך. קבע אם ברצונך לשלם את ההלוואה שלך בעוד מספר שנים, חמש שנים, עשר שנים או יותר. חישב כמה תצטרך לשלם בכל חודש כדי להגיע ליעד שלך, ותקצב את זה כל חודש כדי שתוכל להגיע לסכום המינימלי.
  • השתמש במחשבון התמורה למשכנתא כדי למצוא את שיעור התשלום החודשי שלך: https://calculator.net/mortgage-payoff-calculator.html.
  • זכור לקחת בחשבון את שיעור הריבית בעת קביעת סכום התשלום החודשי שלך.
 2. 2
  בצע תשלומים דו שבועיים במקום תשלומים חודשיים. אם אתה יכול לשלם את מחצית הסכום החודשי שלך כל שבועיים, תוכל לשלם תשלום משכנתא נוסף בשנה. הגדר תשלומים אוטומטיים באמצעות חשבון הבנק שלך כדי למנוע דילוג על שבוע או החמצת תשלום.
 3. 3
  הכניס למשכנתא כל מזומן או בונוסים נוספים שתשיג. אם זה עתה קיבלת את החזר המס שלך או בונוס בעבודה, הכנס אותו לתשלום משכנתא נוסף. אפילו כמה מאות דולרים נוספים יכולים לעזור, וכל סופה קטנה שתכניס למשכנתא שלך תצטבר עם הזמן מכיוון שהיא מקטינה את הריבית הכוללת שלך.
  • אם אתה מקבל העלאת שכר, הכנס את הכסף הנוסף למשכנתא שלך אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך.
  שוחח עם מתווך משכנתאות או יועץ פיננסי כדי להכין תוכנית מימון מחדש למשכנתא שלך
  שוחח עם מתווך משכנתאות או יועץ פיננסי כדי להכין תוכנית מימון מחדש למשכנתא שלך.
 4. 4
  מימן מחדש את המשכנתא שלך כדי להפחית את הריבית. על ידי מימון מחדש של המשכנתא לפרק זמן קצר יותר, באפשרותך לשנות את הסכום שאתה משלם בחודש ואולי להפחית את הריבית שלך. שוחח עם מתווך משכנתאות או יועץ פיננסי כדי להכין תוכנית מימון מחדש למשכנתא שלך.
  • מימון מחדש אינו בחינם, ככל הנראה תצטרך לשלם דמי בקשה ושמאות במהלך התהליך.
 5. 5
  קיצצו בהוצאות היכן שתוכלו והכניסו את הכסף הנוסף לקראת המשכנתא. ערכו רשימה לאן תלך המשכורת שלכם לחודש ומצאו דרכים לקצץ בעלויות מיותרות. השקיעו את הכסף בכל חודש במשכנתא כך שהסכום הנוסף יכול להצטבר לאורך זמן.
  • אתה יכול לבחור לאכול בחוץ פחות, למשל, או לעבור לתכנית טלפון זולה יותר.
 6. 6
  בצע תשלום שנתי נוסף בכל שנה אם אתה יכול. חלק את התשלום החודשי שלך ב- 12 ושמור את הסכום בכל חודש. בסוף כל שנה, תכנן לשלם סכום כפול מהרגיל רק עבור אותו חודש. זה יהיה ריפוד המשכנתא שלך עם תשלום נוסף כדי להאיץ את תהליך התשלום שלה.

שיטה 2 מתוך 3: בחירת הלוואה חלופית

 1. 1
  לווה מפוליסת ביטוח חיים. חלק מפוליסות ביטוח החיים מאפשרות לאנשים ללוות כסף כהלוואה כנגד הקרן. אמנם הלוואות אלו אינן דורשות לעיתים קרובות בדיקת אשראי ומגיעות עם שיעורי ריבית נמוכים, אך יורשיכם יקבלו פחות כסף אם יש להשתמש בביטוח החיים שלכם. על ידי הלוואה מביטוח החיים שלך, כל פרמיה חודשית שאתה עושה נועדה למימון הבית שלך במקום לקחת משכנתא.
 2. 2
  שקול להשקיע חלק מקרן הפנסיה שלך בבית שלך. הלוואה מ- 401 (k) או מ- IRA יכולה להועיל, אך יש חסרונות. אנשים מתחת לגיל 59,5 חייבים לשלם קנס משיכה של 50 אחוז, ואם אתה מאבד את עבודתך, עליך לשלם את מלוא הסכום תוך 60 יום. אך אם תעדיף ללוות מעצמך במקום לקחת משכנתא, זו יכולה להיות אפשרות אידיאלית.
  • אפשרות זו אידיאלית אם תעדיף לא לשלם ריבית על הלוואה.
  הכנס אותו לתשלום משכנתא נוסף
  אם זה עתה קיבלת את החזר המס שלך או בונוס בעבודה, הכנס אותו לתשלום משכנתא נוסף.
 3. 3
  קנו בית על פי חוזה. בקניית בית בחוזה, בעל הבית מסכים לממן את הרכישה ומגדיר עבורכם תשלומים חודשיים. לאחר ששילמתם את הסכום במלואו, הכותרת מועברת לשמכם. אפשרות זו מושלמת אם תעדיף לשמור את ההלוואה בינך לבין בעל הבית.
  • כאשר אתה קונה בית על פי חוזה, ההלוואה עדיין בדרך כלל כוללת ריבית.
 4. 4
  בנו בית משלכם ולקחו במקום זאת הלוואת בנייה לטווח קצר. הלוואות לבנייה לבית הן לרוב קצרות טווח ונמשכות עד שנה לאחר שסיימתם לבנות את הבית. משם, אם לא שילמת את ההלוואה, אתה יכול לקחת הלוואה נוספת לתשלום הסכום במלואו.
  • ניתן להמיר הלוואות בנייה למשכנתאות מאוחר יותר אם תבחר לקחת זאת.

שיטה 3 מתוך 3: הימנעות לחלוטין מהלוואות קבועות

 1. 1
  נסה אפשרות להשכרה לבעלות לעקוף חוזה ליסינג. ישנם בעלי בתים המציעים אפשרויות להשכרה לבעלות, כאשר כל שכר דירה שתשלמו על הבית יכול ללכת למקדמה אם בסופו של דבר תרצו לקנות אותו. בחר באפשרות זו אם אינך רוצה להגיש הלוואה עדיין אך ברצונך לעבוד לקראת הבעלות על ביתך בעתיד הקרוב.
  • במקרה של מרבית השכירות לבעלות אופציות, אינך צריך לחתום על חוזה המבטיח לרכוש את הבית.
  • מחיר הרכישה בדרך כלל גבוה יותר עבור שכר דירה לאופציות עצמיות.
 2. 2
  גר בבית נייד אם אתה רוצה להימנע מתשלומים חודשיים. אם אינך מעוניין לבצע תשלומים חודשיים על בית מדי חודש, ייתכן שתמצא מגורים בבית נייד אידיאלי. אם אתה גר בחניך או בקרוואן, אינך צריך לשלם דמי שכירות או הלוואות כל עוד אתה קונה את הבית הנייד במלואו. יתכן שתגור גם בבית נייד בזמן שתחסוך תשלומים בסופו של דבר על הבית.
  • אם תבחר לגור בפארק בית נייד, ייתכן שתצטרך לשלם תשלום חודשי עבור המגרש.
 3. 3
  חסוך כסף בכל חודש אם ברצונך בסופו של דבר להיות בעלים של בית. במקום לקחת הלוואה, קבע תאריך יעד בעתיד הקרוב (5-10 שנים) כאשר ברצונך להחזיק בית. הקדישו תשלומים חודשיים כדי להגיע למטרה זו. לאחר צבירת כסף לאורך מספר שנים, יתכן שיהיה לך מספיק כסף כדי לקנות את הבית במלואו או להוריד משמעותית את הסכום שתצטרך להלוות.
  • אתה יכול, למשל, לשכור חדר בבית הנוכחי שלך או לעבור לבית שכירות קטן ופחות יקר.
  תוכל לשלם תשלום משכנתא נוסף בשנה
  אם תוכל לשלם את מחצית הסכום החודשי שלך כל שבועיים, תוכל לשלם תשלום משכנתא נוסף בשנה.
 4. 4
  בנה בית זעיר כדי להימנע ממשכנתא ביתית. בתים זעירים זולים לבנייה. אם אתם נהנים מאורח חיים מינימליסטי ולא רוצים להיקשר עם יותר מדי דברים, בית זעיר יכול להעניק לכם את המרחב האישי שמספק בית מסורתי בלי שהמשכנתא הקבועה תלווה בו.

טיפים

 • תקצב את כספך בכל חודש כדי שתוכל לשלם את המשכנתא במהירות או לחסוך מספיק כסף לרכישת בית במלואו.
 • בנה את ציון האשראי שלך לאורך זמן כך שכאשר אתה מוכן לרכוש בית, תאושר לך לכל הלוואה שתבחר.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail