איך להזיז מתלים לבגדים?

העברת מתלים לבגדים לא חייבת להיות טרחה. הדרך הקלה ביותר להזיז אותם היא עם שקיות אשפה. שמור את הבגדים שלך על הקולבים, ואז השתמש בעניבת רוכסן או בחבל כדי לקשור את הקולבים בקבוצות של 5. ואז משוך שקית אשפה מעל כל חבילה של בגדים ומשוך את התיק חזק כדי לאבטח הכל. אם אתה מעדיף להזיז את הקולבים שלך בלי הבגדים עליהם, נסה לערום אותם. ראשית הסר את בגדיך. לאחר מכן, ערמו את הקולבים בערימות מסודרות של 10 או 12. עטפו עניבה סביב הסורגים התחתונים של המתלים ואז העלו את העניבה בחזרה וכרכו אותה סביב הצוואר כדי לאבטח את הצרור. כדי ללמוד כיצד להשתמש בארגזי ארון בגדים להעברת הקולבים שלך, המשך לקרוא!

שמור את הבגדים שלך על הקולבים ואז השתמש בעניבת רוכסן או בחבל כדי לקשור את הקולבים יחד בקבוצות של 5 נפשות
שמור את הבגדים שלך על הקולבים ואז השתמש בעניבת רוכסן או בחבל כדי לקשור את הקולבים יחד בקבוצות של 5 נפשות.

אריזת מתלים למהלך עשויה להיראות כמשימה קלה. עם זאת אריזה לא תקינה של המתלים עלולה לגרום לכיפוף או שבירה שלהם במהלך ההובלה. אם הם לא מאובטחים כראוי הם עלולים גם לקרוע או לפגוע בבגדים או בפריטים אחרים המועברים. העסקת קופסאות ארון בגדים, שימוש בשקיות זבל כתיקי בגד, או ערימה ועטיפה הן כל השיטות להובלת קולבים בקלות ובבטיחות במהלך המעבר שלך.

שיטה 1 מתוך 4: להיפטר מתלים נוספים

 1. 1
  סדר את המתלים שאתה רוצה לשמור. רוב המתלים הם לא יקרים, אז החליטו אם כדאי לטרוח להעביר את כולם לביתכם החדש. שים את החוטים או קולבי העץ האיכותיים יותר בערימה אחת שיש לשמור. הוסף את מתלי הפלסטיק והחוטים בעלי ערך נמוך יותר לערמה נפרדת לטיהור.
  • אפילו קולבים ארוזים ביעילות תופסים מקום רב אז וודאו כי המתלים שתחליטו לשמור שווים את המאמץ לזוז.
 2. 2
  תן את הקולבים העודפים שלך למכרים. שאל את החברים, השכנים והמשפחה אם הם זקוקים לקולבים. אם הם כן, תן להם את הקולבים שהחלטת שלא לעבור איתך. זהו זכייה כפולה: יש לך פחות פריטים לזוז וחבריך מקבלים קולבים בחינם.
  • נסה לפרסם את הקולבים באתרי רשת כמו קרייגסליסט או נקסטדור. אתרים אלה עשויים לעזור לך למצוא מישהו שרוצה את המתלים אם מכריך לא. הציעו עבורם בחינם ובדקו אם אתם מקבלים תגובות.
 3. 3
  שאלו מנקים יבשים בקרבת מקום אם הם רוצים מתלי תיל. כמה מנקים יבשים יקבלו מתלי תיל לשימוש חוזר בעסק שלהם. אם יש לכם הרבה מתלים, התקשרו לניקוי יבש המקומי ושאלו אם הם מעוניינים בכך. בדרך זו לא תצטרך ליצור פסולת על ידי השלכת המתלים החוצה.
 4. 4
  תרמו את הקולבים שלכם לעמותות מקומיות או לחנויות יד שנייה. כמה ארגוני צדקה חנויות יד שנייה יהיה לקבל פלסטיק רצויות או קולבי עץ ולהשתמש בהם כדי לאחסן בגדים או סחורה. לפני ביצוע הטיול, התקשרו מראש ושאלו על מדיניות הארגון בנושא קולבים. בארגונים גדולים כמו רצון טוב זה עשוי להיות שונה מחנות לחנות.
לאחר שהנחתם את הקולבים והבגדים בקרטון הארון
לאחר שהנחתם את הקולבים והבגדים בקרטון הארון, לחצו כלפי מטה את הדשים בחלק העליון של הקופסה.

שיטה 2 מתוך 4: העברת מתלים בארגזי ארון בגדים

 1. 1
  קבע כמה תיבות תזדקק. קופסאות ארונות בגדים הן קרטוני קרטון מיוחדים המיועדים להעברת בגדים שעדיין נמצאים על הקולב. לכל אחד מהם מוט תלייה ממתכת, כך שתוכלו לתלות את הבגדים. קופסת ארונות בגדים אחת כוללת בדרך כלל כ -2 מטר (0,61 מ ') שטח ארונות.
  • כדי לחשב כמה קופסאות ארונות בגדים אתה צריך, מדוד את הבגדים בארון שלך וחלק את המספר הזה ב -2 מטר (0,61 מ ').
  • ניתן להשיג ארגזי ארונות בגדים כמעט בכל חנות לאספקת אריזה.
 2. 2
  תלו את הבגדים בארונות הארון. אם יש לכם קולבים נוספים שאתם רוצים להביא, תלו אותם גם בארגז הארון. זוהי דרך קלה להזיז את המתלים שלך. תלייתם מהמוט בארגז הארון תמנע מהם להסתבך במהלך ההובלה.
  • כדי למקסם את שטח הנעים, נסה לתלות פריטים כמו חגורות וארנקים מהמתלים שלך.
 3. 3
  סגור ואטום את ארגז הארון כשהוא ארוז. לאחר שהנחתם את הקולבים והבגדים בקרטון הארון, לחצו כלפי מטה את הדשים בחלק העליון של הקופסה. השתמשו בסרט אריזה כבד לאיטום החלק העליון של הקופסה. ואז השתמש בקלטת כדי לאטום את חזית הקרטון.
 4. 4
  העבירו את ארון הארון לצד ימין למעלה. כדי למנוע מהבגדים והמתלים שלך ליפול ממוט הארון, הקפד להזיז את הקופסה כשצד המוט כלפי מעלה. במידת הצורך, צייר חץ בצד התיבה המציין באיזה צד המוט נמצא.
וודא שקצות המתלים מבצבצים מלמעלה
קח את שקית הזבל הריקה ומשוך אותה מעל הבגדים, וודא שקצות המתלים מבצבצים מלמעלה.

שיטה 3 מתוך 4: שימוש בטריק שקיות הזבל

 1. 1
  שים את הבגדים שלך על קולבים וחלק אותם למספר קטעים. הוציאו את כל הבגדים שתרצו לארוז והניחו כל פריט על קולב. לאחר מכן, סדר את הבגדים בחלקים מרובים של 5 עד 7 פריטים כל אחד. כדי להקל על הפירוק, כדאי למיין יחד בגדים דומים. למשל יש ערימות קיץ וחורף ואולי קבוצה אחרת לפריטי לבוש רשמיים יותר.
 2. 2
  קושרים כל סט קולבים יחד עם עניבת רוכסן, כבל או חבל. זה יקל גם על הנחת שקית האשפה מעל הבגדים וגם על העברת הקולבים. נסה לשמור על המתלים קרוב ככל האפשר; זה יעזור לחסוך מקום בטנדר הנוסע. זה גם יקל על הנחת התיק מעל הבגדים.
 3. 3
  הניחו שקית אשפה נקייה מעל כל צרור בגדים. קח את שקית הזבל הריקה ומשוך אותה מעל הבגדים, וודא שקצות המתלים מבצבצים מלמעלה. ניתן לעשות זאת כשהבגדים תלויים או שוכבים בערימה שטוחה, מה שנראה לך הכי קל. משוך בחוטים של שקית הזבל שלך כדי לאבטח הכל.
  • אם הבגדים שלך ארוכים ואתה לא רוצה שהם יתאגדו בתיק, תקע חור קטן בתחתית ומשוך אותם דרכם. רק זכרו שאם הם לא נמצאים בתיק, הם לא יהיו מוגנים מפני אבק או לכלוך.
 4. 4
  השתמש בחבל או בכבל כדי לאבטח את שקית הזבל במידת הצורך. אם הבגדים שלך גדולים במיוחד, מגושמים או כבדים, קשר את החלק העליון של תיק הזבל שלך עם עניבת רוכסן או כבל כדי לשמור על הכל. כשהתיק מאובטח, אתה יכול לסחוב את הבגדים שלך ליד הקולבים.
 5. 5
  הסר את התיקים כשתגיע לביתך החדש. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את החלק העליון של השקית ולהסיר אותה. ואז להתיר ולהפריד את הקולבים. הבגדים והקולבים שלך מוכנים כעת לתלייה בארון החדש שלך.
כמה ארגוני צדקה וחנויות יד שנייה יקבלו קולבי פלסטיק או עץ לא רצויים וישתמשו בהם לאחסון בגדים או סחורה
כמה ארגוני צדקה וחנויות יד שנייה יקבלו קולבי פלסטיק או עץ לא רצויים וישתמשו בהם לאחסון בגדים או סחורה.

שיטה 4 מתוך 4: ערימת ועטיפת מתלים

 1. 1
  הסר את כל הבגדים מהמתלים שלך. כדי שתוכלו לארוז את המתלים כראוי, דאגו להסיר את פריטי הלבוש שעדיין נמצאים עליהם. במידת הצורך, הסר גם כל ניילון או נייר מהמתלים.
 2. 2
  מיין את הקולבים שלך לפי חומר וגודל. נסו להחזיק קולבים בגודל דומה יחד, כך קל יותר לאגד ולזוז. הצב קולבי תיל בקבוצה משלהם כדי למנוע מהם לגרד מתלי עץ או פלסטיק.
 3. 3
  ערמו את הקולבים שלכם בערימות מסודרות. הניחו 10-12 קולבים (כשלא תלוי בהם דבר) לכל ערימה. ערמו את הקולבים בצורה נאה זה על גבי זה, ובמידת הצורך, הניחו רצועות גומי סביב המתלים כדי להחזיקם באופן זמני.
 4. 4
  קושרים כל צרור עם קשרי כבל או עטיפת מתיחה. התחל עם החלק העליון של הקולבים המקובצים, ליד הצוואר. עוטפים את העניבות סביב הסורגים התחתונים ואז מחזירים את העניבה עד הצוואר. קושרים את קשרי הכבלים ליד צווארי הקולבים כדי להחזיק את הצרור.
  • אל תשתמש בקלטת אריזה כדי לאבטח את הצרורות מכיוון שזה יפגע במשטח הקולבים.
 5. 5
  עוטפים את צרור הקולבים בסדין. לאחר שאגדתם את הכל יחד, עטפו את הקולבים בסדין, מפה או שמיכה ישנה כדי לספק הגנה רבה יותר. זה גם ימנע מהמתלים לגרד משהו במשאית הנע. איחוד המתלים יחד מקל עליהם את ההובלה ויסייע בהורדת הסיכון שהם ייסדקו או ישברו במהלך המעבר.
 6. 6
  פרוש כל חבילה בביתך החדש. כאשר אתה מוכן להשתמש בקולבים, פשוט הסר את הסדין ואת עניבת הרוכסן או הניילון. הקולבים שלך יהיו מוערמים בקפידה ומוכנים לשימוש בארונות החדשים שלך.

אזהרות

 • זה עשוי להיות מפתה פשוט לזרוק את כל הקולבים לארגז נע. עם זאת, קולבים מסתבכים זה בזה, והם יכולים בקלות להישבר או להתכופף במהלך ההובלה.
 • אם אתה מעביר ארון בגדים, הסר את המתלים להובלה. אחרת, הם יכולים להקפיץ במהלך המהלך ולהתכופף. הם גם יכלו לשרוט את פנים הארון.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail