איך משווים הלוואות סטודנטים לא מסובסדות?

סקור את ההבדלים בדרישות ההלוואה בין הלוואות סטודנטים לא מסובסדות
סקור את ההבדלים בדרישות ההלוואה בין הלוואות סטודנטים לא מסובסדות.

כאשר סטודנט בארה"ב מגיש בקשה לסיוע כספי בקולג ', הסטודנט והוריו צריכים לדעת להשוות הלוואות סטודנטים מסובסדות ולא מסובסדות על מנת לקבל החלטה מושכלת באיזה סיוע כספי לבחור. ההבדל הגדול ביותר בין השניים הוא כמה מותר לך ללוות מדי שנה, אך ישנם גם גורמים אחרים שיכולים לשחק בבחירת ההלוואה שלך.

שיטה 1 מתוך 3: השוואת הצעות הלוואות

 1. 1
  מלא את הבקשה בחינם לקבלת טופס סיוע לסטודנטים פדרלי (FAFSA) כדי לקבוע כמה עזרה כספית אתה זכאי. מרבית הסטודנטים נכנסים לאתר http://fafsa.ed.gov/ כדי למלא את הטפסים, אך יתכן שתוכלו לרכוש עותקים קשיחים מצוות ההדרכה הבית ספרית או מכללה אליה אתם פונים.
  • טופס FAFSA יבקש מידע מס, אך אל תחכה עד שתגיש את דוחות המס שלך כדי להגיש את הטופס. ניתן לספק הערכות עד לקבלת המספרים בפועל. נסה לשלוח את הטופס בינואר לפני שתתחיל ללמוד בקולג '.
 2. 2
  גלה את "התרומה המשפחתית הצפויה" שלך (EFC). זהו סכום הכסף שהממשלה מצפה ממך ומשפחתך לתרום לעלויות ההשכלה שלך בכל שנה. את יתרת הסכום המגיע, יכסה מלגות והלוואות למכללות. מרבית המשפחות אינן יכולות להרשות לעצמן את מלוא סכום ה- EFC לשלם עבור המכללה ותשלים בהלוואות לא מסובסדות.
  הריבית לא תחויב עד שתסיים את הלימודים
  בהלוואת סטודנט מסובסדת, הריבית לא תחויב עד שתסיים את הלימודים.
 3. 3
  קבע את העלויות הכוללות שלך למכללה. זה כולל לא רק שכר לימוד ושכר טרחה אלא גם חדר ולוח (אלא אם כן אתה גר עם ההורים, קרובי משפחה או חברים בחינם), ספרי לימוד, ציוד, דמי מעבדה ועלויות הובלה.

שיטה 2 מתוך 3: ניתוח ובחירת הלוואה

 1. 1
  השווה את הצעות הלוואת הסטודנטים שלך לפי לוח החזרים. כסטודנט אולי אין לך את הזמן או האנרגיה להחזיק בעבודה בזמן שאתה בקולג 'כדי להתחיל להחזיר הלוואות, ולכן הידיעה באיזו הלוואה מאפשרת לך לדחות את כל התשלומים בזמן שאתה בבית הספר יכולה להועיל.
  • בהלוואת סטודנט מסובסדת, הריבית לא תחויב עד שתסיים את הלימודים. ריבית נחשבת לדחייה ומסובסדת על ידי הממשלה הפדרלית. אתה מתחיל לשלם את סכום הקרן ואת הריבית לאחר סיום הלימודים. בהלוואה לסטודנטים לא מסובסדת הריבית מחויבת מרגע שהכספים שולמים לך לראשונה.
  • שני סוגי ההלוואה יאפשרו לך לדחות את תשלומי הקרן והריבית עד לאחר סיום הלימודים. עם זאת, הלוואה לא מסובסדת תצבור ריבית החל מפרעון הכספים.
 2. 2
  השווה את אפשרויות ההלוואה שלך בכמה שאתה יכול ללוות. הסכום שאתה צריך ללוות עשוי להשפיע על הלוואה שתבחר. הבדלי העלויות במכללות שונות עשויים להכביד על החלטתך.
  • הלוואות מסובסדות נושאות מכסה ספציפי על הסכום שאתה יכול ללוות. גם בהלוואות לא מסובסדות יש מכסה, אך בדרך כלל מדובר בסכום של כ- 2990 אירו לשנה יותר מאשר בהלוואות מסובסדות.
  שיעור הריבית על הלוואות מסובסדות משתנה משנה לשנה ותלוי אם אתה סטודנט לתואר ראשון או סטודנט לתואר שני
  שיעור הריבית על הלוואות מסובסדות משתנה משנה לשנה ותלוי אם אתה סטודנט לתואר ראשון או סטודנט לתואר שני.
 3. 3
  סקור את ההבדלים בין דרישות ההלוואות בין הלוואות סטודנטים לא מסובסדות. ייתכן שהנסיבות הפיננסיות האישיות שלך אינן מאפשרות לך לזכות בהלוואה מסובסדת.
  • הלוואות מסובסדות מוצעות על פי מצב פיננסי וצורך ספציפי. כל מכללה קובעת לכמה כסף הסטודנטים שלהם זכאים בהלוואות לא מסובסדות או מסובסדות. סטודנטים רבים משתמשים תחילה בכספי הלוואות מסובסדות ואז מחזירים אותם באמצעות הלוואה לא מסובסדת.
 4. 4
  השווה בין קווי דמיון והבדלים בהלוואות. הלוואות סטודנטים לא מסובסדות ומסובסדות נותנות לך עשר שנים להחזיר אותן. בהתאם לנסיבות שלך, ישנן תוכניות אחרות המאפשרות לך לבצע תשלומים למשך 20 או 25 שנה. שניהם כוללים ריביות קבועות.
  • הלוואות לא מסובסדות מתחילות לגבות ריביות מרגע מתן הכסף. עם זאת, לפעמים המלווה ייתן לך אפשרות לבצע תשלומים "בריבית בלבד" בזמן שאתה עדיין בלימודים. אתה יכול גם לעשות סידורים לדחיית תשלום הריבית והמנהל עד שתעזוב את בית הספר ותחילת ההחזר.

שיטה 3 מתוך 3: מציאת אפשרויות אחרות

 1. 1
  חקר אפשרויות הלוואות אחרות. אם הצעות ההלוואה הלא מסובסדות והמסובסדות שלך אינן עונות על הצרכים הכספיים שלך, יש לך אפשרויות אחרות. אלה כוללים הלוואות פרטיות לסטודנטים מבנק או מאיגוד אשראי, תוכניות לסיוע ממלכתי, הלוואת הון עצמי המצורפת לבית הוריך, או הלוואת הורים לסטודנטים לתואר ראשון (PLUS) בה מוסדות פיננסיים מלווים כסף מסובסד להורים לכיסוי הוצאות חינוך של ילד תלוי.
  • סטודנטים לתארים מתקדמים זכאים אך ורק להלוואות פדרליות וסימודי תואר מוסמך בלבד. אם אתה רוצה ללכת ללימודים לתואר שני או לרפואה, הלוואה מסובסדת לא תהיה אפשרות עבורך.
  כל מכללה קובעת לכמה כסף הסטודנטים שלהם זכאים בהלוואות לא מסובסדות או מסובסדות
  כל מכללה קובעת לכמה כסף הסטודנטים שלהם זכאים בהלוואות לא מסובסדות או מסובסדות.
 2. 2
  הגש בקשה להלוואת פרקינס פדרלית. הלוואה זו מוגשת באמצעות בתי ספר וממומנת על ידי הממשלה הפדרלית לסטודנטים בעלי הכנסה נמוכה. לא גובים עניין בזמן שנרשמת ללימודים על-תיכוניים לפחות בחצי זמן. אינך צריך להתחיל להחזיר אותו עד תשעה חודשים לאחר סיום הלימודים או כאשר ההרשמה שלך פחותה מחציון.
 3. 3
  פנה למשרד הסיוע הכספי של המכללה שלך. בקש כי הצעת העזרה הכספית שלהם תוגדל על ידי הסבר, למשל, שמצבך הכלכלי השתנה, כגון אובדן מקום העבודה של ההורה. כמו כן, הודיעו להם על הצעות סיוע כספי גבוהות יותר ממכללות אחרות, ושאלו אם הם יתאימו לכך.

טיפים

 • אם יש לך הלוואה לא מסובסדת, אתה יכול לבצע תשלומי ריבית בזמן שאתה בבית הספר אם תבחר בכך. זה יקטין את סך הריבית שתשלם, אך רק דע כי כל ריבית שנצברה תתווסף לתשלום העיקרי שלך. זה יעלה את הריבית שלך כשתעזוב את בית הספר, מכיוון שהשיעור מבוסס על יתרת המנהל.

אזהרות

 • עליך להיות אזרח אמריקאי או שאינו אזרח תושב זכאי.
 • בתוכנית הלוואות מסובסדת אתה צריך להיות בבית הספר לפחות במחצית הזמן כדי לעמוד בדרישה לריבית נדחית.
 • זה יכול להיות קשה לפרוש הלוואות פדרליות לסטודנטים אפילו בפשיטת רגל. השאילו רק את מה שאתם צריכים.

שאלות ותשובות

 • מהו שיעור הריבית הנוכחי על הלוואה מסובסדת?
  שיעור הריבית על הלוואות מסובסדות משתנה משנה לשנה ותלוי אם אתה סטודנט לתואר ראשון או סטודנט לתואר שני. לשנת 2017-18, שיעור התואר הראשון הוא 4,45% ושיעור הבוגרים הוא 6,0%.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail