איך לשכוח את הדברים הרעים?

כדי לשכוח את הדברים הרעים עליך לזכור את הדברים הטובים
כדי לשכוח את הדברים הרעים עליך לזכור את הדברים הטובים.

האם אי פעם אתה משחזר דברים בראש שלך ורוצה לאחור ולהתחיל מחדש? זו לא הרגשה טובה, זה יכול להשאיר אותך ער בלילה ויכול למלא את היום בכעס, טינה או פחד. ללמוד לשכוח את הדברים הרעים הוא סוג של להרפות ולהניח. משהו רע קרה אבל למענך, הגיע הזמן לרפא ולהמשיך בחיים באופן שמטפל בעצמו ובמיקוד אחר.

צעדים

 1. 1
  לנתח את המצב או האירוע. עברו על מה שקרה או מה שנאמר, טיפין טיפ. אם לא היית מוכן להתמודד עם המצב או האירוע לפני כן, אך פשוט מרגיש שהכל רע ומפחיד, פירוקו וסקירתו עשויים לעזור לך להבין שהמצב או האירוע אינם רעים כמוך. נסה לאתר בדיוק איזה חלק באירוע או במצב הותיר אותך להרגיש כל כך רע לגביו.
  • יתכן שתזדקק לעזרת מטפל, יועץ או איש מקצוע רפואי בכדי לעשות זאת, במיוחד אם החוויה שעברת הייתה טראומטית ביותר.
  • אם אתה מתנתק, מרגיש ערפילי או שקשה לך להיזכר בו, אלה סימנים לכך שהמוח שלך מנסה להגן עליך ואתה תרוויח מאוד מפנייה לעזרה מקצועית.
 2. 2
  תכתוב יומן. רשמו את מחשבותיכם ביומן או ביומן. המוח שלך ירגיש נקי ורענן יותר כאשר אתה כותב דרך הרגשות והדאגות שלך - ללא מחשבות רעות. אם ההערות הן אישיות ופרטיות באמת, אתה יכול לגרוס את פיסת הנייר שכתבת עליה (אלא אם כן אתה רוצה לשמור אותה כתיעוד או תזכיר) - זה עדיין יש את אותו האפקט. אתה יכול כמעט לומר שהנייר סופג את השליליות, ואז אתה נפטר מאותם רגשות רעים.
 3. 3
  לדבר למישהו. ספר לאנשים על הרגשתך. שוחח עם מישהו שאתה סומך עליו, כדי להיות בטוח שהסוד שלך בטוח. הרגשות שלך הם כמו באג שנצמד אליך, אז תפתח את מערבולת האוי הפנימית הזו על ידי הורדתו מהחזה שלך.
  • בחר מישהו שמאזין טוב ושאינו שיפוטי או עשוי להפציץ אותך בעצות. קשה למצוא אנשים כאלה אבל יכול להיות שיש מישהו מבני המשפחה שלך או בין החברים שלך שיכול להיות העוזר המקשיב הזה. אם לא, מטפל או יועץ יכול להיות בחירה טובה, אך הקפד לבחור מנוסה.
 4. 4
  תבין שמחר הוא יום חדש. צפו לעתיד ותכננו מה אתם הולכים לעשות - היו מסודרים. זה יום רע לא חיים רעים. ככל שיותר ימים בינך לבין מה שקרה, כך הם מתרחקים וההבנה שהחיים נמשכים גדולה יותר, וזו בחירה כיצד אתה חי את החיים האלה.
  ללמוד לשכוח את הדברים הרעים הוא סוג של להרפות ולהניח
  ללמוד לשכוח את הדברים הרעים הוא סוג של להרפות ולהניח.
 5. 5
  צרו זיכרונות חדשים. כדי לשכוח את הדברים הרעים עליך לזכור את הדברים הטובים. הזמינו כרטיסים לאקט האהוב עליכם, תכננו טיול, הקימו תחביב חדש - יש למה לצפות.
 6. 6
  פגוש מישהו או מישהו אחר. אם אתה רווק, עבור לחיפוש שותפים. זה יעזור שיהיה מישהו על ידך. לפעמים להיות מרגיע שאתה אהוב ולקבל חיבוק יכול לעשות הכל טוב יותר. אם אינכם רווקים או שאינם מעוניינים ברומנטיקה, שקלו לעשות עבודה בהתנדבות. זה יכול להגביר את המורל להיות מועיל לאחרים ולהבין את הטוב שאתה עושה.
  • התחל ללמד משהו שאתה טוב בו. הציעו שיעורים בחינם לאנשים שרוצים ללמוד על משהו שאתם נהנים לעשות, כמו סריגה, כתיבה לוויקים או סיורים בהיסטוריה מהלכת.
 7. 7
  להעסיק. אם המחשבות ממשיכות לחבל בך, התחפר בעומס עבודה שצריך לעשות. לעטוף את הגרביים האלה, לנקות את המקרר, לכסח את הדשא, לסיים את החיבור, לכתוב תוכנית עסקית חדשה וכו '. עשו את מה שצריך לעשות והמוח שלכם יהיה טוב יותר בשביל זה.
  • שמור על עסוק באפייה. מה יותר טוב מאשר להתמקד בהכנת משהו שתאהב לאכול בסוף?
  • לכו לחדר הכושר, התעמלו או צאו לטיול ארוך. פעילות גופנית יכולה לשחרר את דעתך לזמן מה, במיוחד כאשר אתה מרוכז בתרגיל או נתפס לראות דברים שונים סביבך.
 8. 8
  מצא סליחה. אם מישהו אחר גרם למצב הרע אתה ממשיך לשחק שוב ושוב, בקש לסלוח לאדם. זה יכול לעזור לך להפסיק לאובססיביות לגבי זה ולעבור הלאה.

טיפים

 • נסה להאזין למוזיקה. מוסיקה מרוממת ויכולה לשנות את מצב הרוח שלך ולתת לך פוקוס שמוריד את דעתך מההמרה.
 • הפעל אמבטיה עם בועות. היו נדיבים עם הבועות, הוסיפו קצת נרות ותפסו ספר טוב. הספיגי את הצרות האלה.
  נסה לאתר בדיוק איזה חלק באירוע או במצב הותיר אותך להרגיש כל כך רע לגביו
  נסה לאתר בדיוק איזה חלק באירוע או במצב הותיר אותך להרגיש כל כך רע לגביו.
 • חפש ציטוטי מוטיבציה. מרגיש חסר השראה? החזירו מלחמה על ידי קריאת ציטוטים מעוררי השראה במקום זאת. תבין שאנשים רבים היו שם ועברו דרך הצד השני.
 • הגדירו לעצמכם מטרה / מטרה אישית. מטרות יכולות להיות דרך טובה להעביר אותך מחוץ לתלם ולעשות משהו שנראה לך כדאי.

אזהרות

 • הבלוז שלך עשוי להיות רציני ממה שאתה חושב. אם אף אחת מההצעות לא עובדת, או אם הזמן לא מרפא את הכעס, הפחד או החרדה שלך, אז קבע פגישה עם יועץ. מגיע לך להבריא שוב.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לשכוח משהו על ידי כתיבת אותו ואז קריעת הנייר או השלכתו?
  הרבה אנשים מוצאים שזה מועיל, אבל זה תלוי בך ובמה בדיוק מפריע לך. אם זה משהו רציני ושיטה זו לא עובדת עבורך, אנא דבר עם מישהו שאתה סומך עליו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail