איך להתחיל חיים חדשים?

לפני שתנקוט צעדים להתחלת חייך החדשים, כתוב את המטרות שלך ואז פירק את המטרות שלך לסדרה של פעולות קטנות וניתנות לניהול. התחל לשלב את המטרות שלך בשגרה יומיומית חדשה, כמו לקום מוקדם אם אתה מחפש עבודה חדשה. שינויים אלה לא ירגישו טבעיים בן לילה, אז היה סבלני בתהליך. אם אתה מתקשה להסתגל לשינוי, שוחח עם חבר שהוא מאזין טוב או פנה לעזרתו של יועץ מוסמך. המשך לקרוא לקבלת טיפים מבודקנו כיצד להחליט על דרך חדשה לחייך!

כיצד אוכל להימנע ממשפחה וחברים אם אני רק רוצה שינוי חדש בחיים
כיצד אוכל להימנע ממשפחה וחברים אם אני רק רוצה שינוי חדש בחיים?

בין אם אתם מתחילים מחדש בגלל מערכת יחסים או נישואים שהסתיימו לאחרונה, אתם עוברים לעבודה חדשה, או שאיבדתם הכל בשריפה או באסון, תחילת חיים חדשים יכולה להיראות מכריעה בהתחלה. עם זאת, באומץ ובנחישות, ייתכן שתגלה שהתחלה מחדש היא הזדמנות להפוך את חייך לטובים עוד יותר.

שיטה 1 מתוך 2: הכנה לחיים החדשים שלך

 1. 1
  החליטו מה אתם רוצים. אולי אתה מתחיל חיים חדשים כי אתה רוצה לעשות שינוי. או, אולי אתה מתחיל חיים חדשים כי אתה צריך. ייתכן שטרגדיה אישית הרסה את ביתך, מקום עבודתך או מערכת היחסים שלך. כך או כך, הצעד הראשון להתחיל מחדש הוא לדעת מה אתה רוצה מהחיים.
  • גם אם אינך מרוצה מהתחלת חיים חדשים, עדיפות מה חשוב לך לעשות בחיים החדשים האלה מועיל. קיום יעדים ברורים וקביעת מה שעליך לעשות כדי להשיג אותם יעזור לך להרגיש בטוח יותר ואופטימי לגבי בניית חייך החדשים.
  • להקדיש זמן לקבוע בדיוק מה אתה רוצה יביא אותך לחשוב על הפריטים העסקיים שאתה צריך לטפל בהם, וכן יבהיר על השינויים שאתה יכול להשפיע.
 2. 2
  שקול את ההשלכות. אם שינויים בחיים שאתה שוקל הם לבחירתך, מומלץ להקדיש זמן לחשוב על ההשלכות שעלולות להיות למעשיך.
  • קשה לבטל שינויים משמעותיים בחיים. הקדש זמן לשקול על מה תרוויח, ועל מה אתה יכול לוותר על ידי פתיחת חיים חדשים.
  • לדוגמא, אולי אתה שוקל למכור את ביתך ולעבור לעיר אחרת. לעיר החדשה הזו אולי יש הרבה מה להציע, אך לאחר שמכרתם את הבית הקיים, לא סביר שתצליחו להחזיר אותו.
  • באופן דומה, ניתוק מערכות יחסים עם חברים ותיקים או בני משפחה יכול ליצור קרעים שקשה מאוד לתקן, אם היית מחליט שאתה רוצה את אותם אנשים בחיים שלך.
  • העניין כאן הוא שלא צריך להתחיל חיים חדשים או לבצע שינויים גדולים. אבל, החלטות אלה צריכות להתקבל רק לאחר בחינה מדוקדקת.
 3. 3
  העריך את המכשולים. אם התחלת חיים חדשים הייתה קלה, אנשים היו עושים זאת כל הזמן. הסיבה שהם לא היא שיש מכשולים רבים שיכולים להקשות על שינויים גדולים בחיים. קח קצת זמן לחשוב מה עשוי לעכב אותך, כדי שתוכל לתכנן את זה.
  • אולי אתה רוצה לעבור ולהתחיל חיים חדשים בעיר או במדינה אחרת. קבע אילו חלקים מחייך יושפעו. אם אתה מתרחק הרחק, האם אכפת לך לעזוב את הקהילה הנוכחית שלך, את החברים ואת הדפוסים הקבועים שלך לבוא וללכת? השווה את יוקר המחיה במקום בו אתה גר עכשיו למקום שאליו אתה רוצה להגיע. האם זה משתלם? האם משרות בתחום שלך זמינות? מעבר למיקום בינלאומי עשוי לקחת יותר מחשבה ותכנון מאשר מעבר למקום אחר. גלה האם עליך לקבל אישור לעבור או לעבוד ביעד שבחרת. כמו כן, מציאת דיור, משא ומתן על מטבע, בנקאות ותחבורה תהיה שונה בהרבה ממצבכם הנוכחי.
  • אם אין לך את הכספים להפסיק את עבודתך ולהתחיל חיים חדשים בגלישה על חוף הים (או כל חלום שלך), תצטרך לשמור על עבודתך. זה לא אומר שעליך לוותר על חלום הגלישה שלך, אך זהו מכשול שתצטרך לקחת בחשבון. אתה רוצה להיות בטוח שהתוכניות שלך מעשיות ומציאותיות ככל האפשר.
  אולי אתה רוצה לעבור ולהתחיל חיים חדשים בעיר או במדינה אחרת
  אולי אתה רוצה לעבור ולהתחיל חיים חדשים בעיר או במדינה אחרת.
 4. 4
  ליצור תוכנית. שקול מה תצטרך לעשות כדי להשיג את המטרות שלך ולהתחיל את חייך החדשים. מומלץ לשבת עם מעט נייר ועט ולרשום זאת. סביר להניח שתעבור כמה טיוטות כשאתה שוקל ושקול מחדש גישות שונות.
  • חלק את חייך לתחומים העיקריים בהם אתה מתכוון לבצע שינויים. לדוגמה, ייתכן שתרצה לשנות את הקריירה / העבודה שלך, את המיקום שלך, אחר חשוב, חברים וכו '.
  • לאחר מכן, כאשר אתה מפרט את השינויים בכל אזור, העדיף אותם. צמצמו את ההיבטים החשובים ביותר בתכנית חייכם.
  • חשוב על המעשיות של התחלת חיים חדשים. שקול את הצעדים שיינקטו והאם יש לך את הכספים, את התמיכה של אחרים בחייך ואת האנרגיה לבצע את השינויים הנחוצים.
  • לדוגמא, אם ברצונך להחליף קריירה, קבע את הצעדים שתצטרך לנקוט ואת החלקים בחייך זה ישפיע. משפחה, חברים, השכלה, משכורת, זמן נסיעה ושעות עבודה עשויים להיות משתנים המשתנים בחיים החדשים שלך. נסו לצפות, ככל האפשר, כיצד השינויים שתרצו לבצע ישפיעו על האזורים השונים בחייכם.
 5. 5
  קח קצת זמן ואז התקן את התוכנית שלך. ככל הנראה תצטרך ליצור את "תוכנית החיים" שלך על פני סדרת מפגשי תכנון. לאחר שתקדיש קצת זמן מהתוכנית שלך, יעלו דברים אחרים להוסיף, וייתכן שתרצה להסיר פריטים מהתוכנית הראשונית.
  • אל תמהרו לתהליך. כשאתה מוסיף, מחסר ומתעדף את תחומי החיים שלך, אתה מפרק פרויקט שעלול להיות מוחץ לפיסות מידע ומשימות קטנות יותר לניהול יותר.
  • במהלך תהליך בניית חייך החדשים, בדוק את התוכנית לעיתים קרובות, ובצע תיקונים נוספים ככל שיהיו נחוצים.

שיטה 2 מתוך 2: יצירת החיים החדשים שלך

 1. 1
  דאג לעסק. ברוב המקרים, התחלת חיים חדשים תדרוש מעט זמן בארגון הכספים שלך. לעיתים קרובות משמעות הדבר היא שיחות או ביקורים במוסדות הפיננסיים שלך. איש אינו מצפה לטפל בנושאים אלה, אך הטיפול בהם מוקדם יקל על כל מה שאחריו.
  • לדוגמא, אם אתה מתחיל מחדש מכיוון שאיבדת את ביתך בשריפה, תצטרך לפנות מיד לחברת הביטוח שלך בכדי להניע גלגלים לקבלת פיצוי.
  • אם התוכניות שלך כוללות פרישה מוקדמת, תצטרך ליצור קשר עם החברה שמנהלת את תוכנית הפרישה שלך כדי לראות אילו אפשרויות עומדות בפניך.
  • אם איבדת את עבודתך, תצטרך לבדוק קבלת חותמת אבטלה ו / או מזון בזמן שאתה עובד על פיתוח הקריירה החדשה שלך.
  • כל זה אינו זוהר או מהנה במיוחד, אך כל הפעולות הללו חשובות כדי לוודא שיש לכם את המשאבים הדרושים לחייכם החדשים.
 2. 2
  התחל בשגרה חדשה. לאחר מכן, התחל להכין לעצמך שגרה חדשה שתעזור לך להגשים את התוכנית שלך. הבן שהדבר יתפתח כשמשלבים התנהגויות שונות בחיים החדשים שלך.
  • לדוגמא, כעת אתה עשוי להיות בעלייה מוקדמת. אולי אתה עובד מהבית במקום נסיעה. יש כמעט אינסוף משתנים ושינויים שאפשר לעשות בתחילת חיים חדשים.
  • שינויים מסוימים נקבעים על ידי הבחירות שאתה עושה במקום בו אתה גר, מה שאתה עושה, בין אם חזרת לבית הספר, אם יש לך ילדים או בן זוג, ובסופו של דבר, לפי סוג החיים שאתה רוצה לנהל.
  • זה לוקח בערך שלושה עד שישה שבועות לבנות שגרה חדשה שעוקפת את הישן שלך. לאחר תקופה זו, השגרה החדשה שלך תהיה הרגל.
  העניין כאן הוא שלא צריך להתחיל חיים חדשים או לבצע שינויים גדולים
  העניין כאן הוא שלא צריך להתחיל חיים חדשים או לבצע שינויים גדולים.
 3. 3
  שמור על המיקוד שלך בעצמך. אל תשווה את עצמך לאחרים. המסע שלך הוא הדרך שלך ושלך בלבד.
  • התמקדות במה שאין לך, או במה שאחרים השיגו, רק יהפוך אותך לאומלל וביקורתי. עשו כמיטב יכולתכם לעבוד עם מה שיש לכם כדי להתחיל בחיים חדשים.
  • בילוי זמן בהשוואת עצמך לאחרים רק יסיח את דעתך ממה שאתה צריך לעשות כדי להשיג את המטרות שלך.
 4. 4
  לבקש עזרה. פתיחת חיים חדשים היא משימה מרכזית שתקל על כך אם תהיה לך תמיכה של אחרים. בין אם החיים החדשים שלך הם כאלה שבחרת ובין אם אלה שהנסיבות כפו עליך, מבנה תמיכה חברתית יהיה חשוב.
  • בעל תמיכה רגשית מהמשפחה, החברים והאנשים שנמצאים במצבים דומים או זהים יכול לעזור מתחילים חיים חדשים פחות מלחיץ.
  • במיוחד אם אתה מתחיל מחדש בגלל אובדן או טרגדיה, זה יכול להיות רעיון טוב להיעזר באיש מקצוע בתחום בריאות הנפש. עזרתו של מטפל מוכשר ורחום יכולה לעזור לך לרפא.
  • גם אם בחרת לשנות את חייך, על ידי מעבר לעיר חדשה למשל, יועץ יכול לעזור לך להסתגל אם אתה מתקשה. יתכן שאתה חווה מתח משמעותי, תחושת המום או דאגות כיצד להתנהל בחיים החדשים שלך. אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש מאומנים להקשיב, להיות אמפתיים ולעזור לך למצוא נחמה במצבך הנוכחי.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: כשאתה מרגיש מוצף או מודאג ממה שאנשים אחרים חושבים על ההחלטות שלך, בקש עזרה. התחלת חיים חדשים יכולה להרגיש מכריעה אך מציאת מאמן חיים או מטפל יכולה לעזור מכיוון שהם תמיד נמצאים בצוות שלך ומוכנים לתת לך תמיכה.

 5. 5
  להיות סבלני. חיים חדשים לא נוצרים בן לילה. להבין ששינוי ועשיית דברים אחרת זה תהליך. בחלקים מסוימים של התהליך הזה תוכלו לשלוט, ואחרים לא.
  • הזמן הוא גורם חשוב בהתאמה לחיים החדשים שלך. אם אתה מוכן לסמוך על התהליך, החיים החדשים שלך יתגלגלו, ותסתגל.

טיפים

 • כמו בהרבה דברים, להבין מה אתה רוצה ואיך לחוקק את התוכנית שלך היא הדרך הטובה ביותר להתחיל חיים חדשים. זה דומה לריצת מרתון. אתה לא מחליט לרוץ מרתון ולצאת למחרת ולרוץ 42,2 ק"מ. אתה מתכנן ומגדיל בהדרגה את המרחקים שאתה רץ בכל שבוע.
  התמקדו במה שהחיים החדשים שלכם יביאו לכם ולא במה שחייכם בעבר הביאו לכם
  התמקדו במה שהחיים החדשים שלכם יביאו לכם ולא במה שחייכם בעבר הביאו לכם.
 • להיות גמיש. אם אתה מרגיש שזה לא מסתדר, אל תוותר. שנה את הדברים שלא עובדים, עיין בתוכנית שלך והמשיך הלאה.

אזהרות

 • חשוב היטב לפני שתבצע שינויים גדולים בחיים. אם תשרוף את הגשרים שלך, ייתכן שלא תוכל לבנות אותם מחדש.

שאלות ותשובות

 • מה אם אני חושב על דברים רעים, אבל אני רוצה להתחיל חיים חדשים?
  תרשום את זה. על כל דבר רע שאתה יכול לחשוב עליו, כתוב שתי סיבות לכך שחייך החדשים יהיו טובים יותר. התמקדו במה שהחיים החדשים שלכם יביאו לכם ולא במה שחייכם בעבר הביאו לכם. בקש מחברים ובני משפחה שיעזרו לך להניע. קרא סיפורים מעוררי השראה.
 • כיצד אוכל להימנע ממשפחה וחברים אם אני רק רוצה שינוי חדש בחיים?
  פשוט שנה את מספר הטלפון שלך, ואם יש לך כסף, עבור למדינה אחרת.
 • מה לעשות אם אני לא מוכן לשנות, אבל אני רוצה לשנות כל כך?
  התפלל שאלוהים יעזור לך. הייתי במקום דומה (הרבה זמן, למעשה) ולבסוף אמרתי לאלוהים, "תראה, אלוהים, אני לא יכול להמשיך ככה, אבל אין לי את הכוח להתחייב לשנות. אתה חייב לעזור לי." הוא עשה.
 • איך אוכל לשכוח הכל ולהתמקד בחיים?
  נסה כמה מההצעות מתוך המאמר, כגון עריכת תוכנית. ברגע שאתה יודע איפה אתה רוצה להיות, התמקד בהגעה לשם. תן לעצמך מטרה, והשתתף בפעילויות שיעזרו להשיג אותה. תרגול מדיטציה הוא דרך נהדרת ללמוד מיקוד.
 • האם מאוחר מדי להתחיל חיים חדשים?
  אף פעם לא מאוחר להתחיל חיים חדשים. לפעמים לוקח הרבה זמן לפני שאנחנו מוכנים ומחויבים לעשות שינוי.
 • מה אם עשית דברים רעים וכולם שונאים אותך?
  לא כולם שונאים אותך. פשוט עדיין לא מצאת את האנשים הנכונים. אם אתה מרגיש שכולם נגדך, עליך להתיידד עם אנשים שעוברים את אותו הדבר שעובר עליך ושנדחו בדיוק כמו שעשית על ידי אנשים אחרים ככה שאתה יודע שאתה לא היחיד.
 • מה אני יכול לעשות אם אני מפחד להתחיל חיים חדשים כי אני לא יודע אם אהיה מאושר?
  תפחד ותעשה את זה בכל מקרה. אבל אתה יכול להעריך, בעזרת מישהו שמכיר אותך היטב, אם הפחדים שלך מבוססים. אם הרצון שלך לשנות חזק מהפחדים שלך, תצליח. ואתה תהיה פשוט גאה בעצמך! אושר מגיע יותר מבפנים מאשר מנסיבות חיצוניות, כך שתוכל גם לעבוד על עצמי שלך, ולנסות להיות מסוג האנשים שאתה רוצה להיות.
 • איך מוצאים עבודה ודירה במקום חדש?
  צאו החוצה, הכירו אנשים חדשים ושאלו מסביב. בדוק את הקרייגסליסט והסיווגים המקומיים.
 • אני מבין שלא משווה את עצמי לאחרים, אבל האם זה בסדר שיהיה לי אליל שאני רוצה לחקות?
  כן, זה בסדר לקבל השראה מאחרים, אבל תחושת עצמי חזקה חיונית לאושר לטווח הארוך.
 • איך אוכל לגרום לאנשים להבין ששיניתי לטובתי?
  פעולות מדברות בקול רם יותר ממילים, כך שאם אתה רוצה לגרום לאנשים להבין ששינית, אתה צריך להראות להם ששינית.

תגובות (18)

 • esperanza80
  אני מנסה להחזיר לי את החיים מאחר ובעלי מטופל כעת באלצהיימר ואובחנתי לאחרונה כחולי סרטן. אני צריך, איכשהו, ליצור לעצמי חיים והמאמרים האלה עזרו. אני בן 65.
 • roseevelyn
  זה נתן לי הרגשה טובה והבנה.
 • wendy80
  אני מאוד רוצה לשנות את חיי ועל ידי קריאה זו גיליתי מאיפה להתחיל. היו לי רעיונות אקראיים אבל עכשיו הכל מסודר ואני מוכן לשינוי הזה.
 • ahughes
  תודה על זה! עכשיו אני יכול לעוף כמו הרוח!
 • crogers
  תודה על עצה מעולה!
 • courtney98
  סוף סוף התחלתי בתהליך של חיפוש עזרה ואני נרגש למצוא דרכים חדשות להתמודד. דיכאון הוא כמו הרוע שמשתלט על הנשמה שלך.
 • vergiebraun
  אני עובד על שינוי אורח החיים שלי. זה היה מאוד מועיל.:)
 • greensean
  השנים האחרונות היו מחוספסות ומבלבלות עבורי. הרבה מכשולים השאירו אותי בתחושה חסרת תקווה. מצאתי את המאמר הזה בזמן הנכון, כיוון שאני מלהטט עם רעיונות לצאת מהמצב הזה, וזה ממש עזר לי להבין שמבנה חסון הוא מה שחסר לי כרגע. תודה רבה למחבר.
 • equigley
  יוקר המחיה, יצירת קשר עם העסק שלי באמצעות דוא"ל וכתבה נהדרת שכזו.
 • eulaliamedhurst
  קריאת מאמרים אלה מתגלה ככלי עוצמתי עבורי לקבל את ההחלטות שתמיד רציתי.
 • riley85
  אני רוצה לשנות כמה מפרטים בחיי, אז אני צריך לבדוק את השיטות האלה. זה טוב ורלוונטי מבחינתי. אנסה לעקוב בהדרגה, אני יודע שאני יכול לעשות את זה.
 • zwood
  החלק שאמר שתכנון חייך החדשים הוא החשוב ביותר והמועיל ביותר, אם כי בסך הכל כל הטיפים היו נהדרים.
 • lprice
  אלה טיפים טובים ליצירת חיי החדשים.
 • smithava
  ההצעות היו מאוד מועילות. תודה.
 • wwilliams
  רשום את הדברים שאתה רוצה להיות. בכל תהליך זה לוקח זמן, אבל סבלנות היא דברים חשובים ביצירת חיים חדשים. מעל לכל, התפלל לאלוהים וסמוך עליו בכל החלטה שקיבלת.
 • violette23
  אני מנסה להיות מסוגל להיות חזק בחיי. זה עוזר.
 • langsandra
  זה מאמר שימושי, אני אוהב אותו.
 • ephraim52
  זו הייתה עצה מדהימה אם אתה עובר גירושין.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להגדיר את עצמך מחדש?
 2. איך לשכוח זיכרון רע?
 3. איך לעצור זיכרונות רעים שחוזרים על עצמם?
 4. איך לא להתעכב על העבר?
 5. איך לאט לאט להתרחק מאדם?
 6. איך לוותר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail