איך להתגרש מכרטיס האשראי שלך?

שקול להשתמש בכרטיס האשראי שלך בכמה חודשים כדי לשמור על פעילות חשבונך
אף על פי שגירושין מלאים ומוחלטים מכרטיסי אשראי הם המטרה, שקול להשתמש בכרטיס האשראי שלך בכמה חודשים כדי לשמור על פעילות חשבונך.

בעוד שכרטיס אשראי בשימוש מושכל יכול להיות נכס, כרטיס מנוהל בצורה גרועה יכול להיות רעיל. להתגרש מכרטיס האשראי שלך לכל הרכישות החיוניות ביותר, היא אחת הדרכים להחזיק הרגלי הוצאה גרועים, וללמוד לשלם שוב מזומן עבור רוב הדברים יחזיר תחושת ערך לבחירות הקניות שלך. אבל כמו כל פרידה, התהליך עשוי להיות כואב ויכולים להיות רגעים של פיתוי לחזור לבלות כמו שאתה אוהב. מציאת דרך פשוטה להשתחרר מחובות אשראי תעזור לך לחיות בצורה חופשית יותר, באמצעים שלך.

שיטה 1 מתוך 3: הערכת השימוש באשראי הנוכחי שלך

 1. 1
  בדוק את חשבון כרטיס האשראי שלך כדי לקבוע על מה אתה מוציא כסף בכל חודש. לפעמים אתה אפילו לא יכול להבין כמה אתה גובה עד שאתה רואה את זה בשחור-לבן. בנוסף, מכיוון שהונאת כרטיסי אשראי הפכה להיות דבר שבשגרה, ייתכן שתשלמו עבור פריטים שאפילו לא רכשתם. (אתה בודק מדי חודש, לא? אם לא, אלוהים יודע את מי המגפיים, ארוחות המסעדה וכרטיסי הקולנוע מימנת!)
  • חפש דפוס עקבי בכל חודש. השווה והבדל בין חשבונות כרטיסי אשראי לשלושה חודשים כדי לחפש מגמות. לדוגמא, האם אתה רוכש כל בוקר 4,10 € לאטה ו -2,20 € סקון? באיזו תדירות אתם קונים או אוכלים בחוץ ואז משתמשים בכרטיס האשראי שלכם?
  • הוסף את הוצאות כרטיס האשראי החודשיות שלך, יחד עם התחייבויות פיננסיות אחרות כגון תשלומי משכנתא, שירותים ומצרכים. זהה כל שטר שיש לשלם בכל חודש בנוסף לחשבון כרטיס האשראי שלך. אל תשכח מטיפול בילדים, שכר לימוד בבית ספר וגז (אם אינך משלם עבור דלק באמצעות כרטיס האשראי שלך).
  • השווה את ההוצאות החודשיות לסך ההכנסה הביתית שלך. האם אתה מוציא יותר כסף ממה שאתה מביא הביתה בכל חודש ואם כן, לאן עיקר זה הולך? בדרך כלל, הסכום הגדול ביותר אמור ללכת למשכנתא או לשכירות, אז התרכזו את ההוצאות על פריטי יוקרה כמו ביגוד, בילויים וסעודות.
  • מצא פריטי יוקרה שאתה יכול להסתדר בלעדיהם. ציין את ההוצאה העקבית והפחת אותה מהסכום הכולל. השווה את הסכום החדש שלך להכנסת משק הבית שלך וקבע אם אתה חי באמצעי שלך. אם אתה עדיין לא, חזור לרשימה שלך וקצץ בהוצאות אחרות. בעוד שרוב האנשים רואים בטלוויזיה בכבלים את "הצורך" במקום את ערימת ה"רצון ", עליך לשקול להעביר אותה לערמת ה"רצון" עד שתוכל לשלוט בכרטיסי האשראי שלך.
 2. 2
  זהה כמה כסף אתה שולח לחברת כרטיסי האשראי שלך מדי חודש. אם זה היתרה המינימלית, יש סיכוי טוב שבסופו של דבר תשלם כפל עבור הרכישות שלך. שיעורי הריבית בכרטיסי אשראי יכולים לחרוג מ -30%, אז הבין כמה מכספי חברת האשראי שלך מפצה ממך על כך שאתה משלם רק את החלק הקטן בכל חודש.
זהה כמה כסף אתה שולח לחברת כרטיסי האשראי שלך מדי חודש
זהה כמה כסף אתה שולח לחברת כרטיסי האשראי שלך מדי חודש.

שיטה 2 מתוך 3: גירושין מכרטיס האשראי שלך

 1. 1
  הפסק להשתמש בכרטיס האשראי. עכשיו כשזיהיתם במה השתמשתם באשראי ובמה זה עולה לכם, התמקדו בשני דברים - הראשון הוא תשלום החוב, והשני אינו משתמש באשראי עבור שום דבר שאינו ניתן להחזר במסגרת ההחזר תקופת ריבית. עבור אנשים רבים, הכי קל לעשות תרנגול הודו קר ולהפסיק להשתמש בכרטיס עד לתשלום זה, ואז לבחון מחדש את השימוש בו לאחר השינוי. הסר כרטיסי אשראי מהארנק שלך - למעט כרטיס החיוב שלך. תמרון זה עשוי להיות מעט כואב בהתחלה, במיוחד אם הנטייה הראשונה שלך היא להגיע לכרטיס האשראי שלך; עם זאת, זה כנראה קו ההגנה הטוב ביותר שלך. כמה רעיונות לשימוש באשראי באופן זמני מעבר להישג ידך כוללים:
  • שמור את כרטיסי האשראי שלך במקום בטוח בבית. לא רק לזרוק אותם למגירת זבל או לאזור בו מישהו יכול לאסוף אותם ולהשתמש בהם. שקול להציב אותם בתיק או אפילו בכספת לבית.
  • מכניסים את הכרטיס למיכל פלסטיק, ממלאים מים ומכניסים למקפיא. אתה צריך לחשוב זמן רב לפני שתשתמש בו עכשיו!
  • פתרון כדי לצמצם מספר כרטיסים לאחד. אתה יכול לחתוך את כל הקלפים האחרים ולשים את הנבחר במקום בטוח לעת עתה. יש אנשים שלא ממליצים לקחת את המספריים לכל כרטיסי האשראי שלך, כיוון שתזדקק להם בעתיד. עבור כל הכרטיסים שאתה מחליט שאתה כבר לא רוצה, הקפד לעבור את השלבים של סגירת החשבון שלך באופן פעיל, אחרת ספק כרטיסי האשראי שלך עשוי בסופו של דבר לגבות דמי חוסר פעילות בחשבונך.
  • הזכר לעצמך כל הזמן שכל דבר המונח בכרטיס אשראי נוטה לעלות לך כפליים, הודות לעמלות עבור תשלומים מחוץ לתקופה ללא ריבית.
 2. 2
  אם אתה מעדיף לשלם בפלסטיק, השתמש בכרטיס החיוב שלך. הבן את ההשלכות עם זאת - אם חשבון הבדיקה שלך ריק, אתה עלול להידחות במרשם. אם אתה חושש שידחו אותך, שוחח עם הבנקאי שלך על הסדרת הגנת יתר (המשמעות של עמלה עשויה להיות) או קישור המחאות, החיסכון וקו האשראי שלך שישמש כגיבוי. עם זאת, כמה פעמים של מבוכה יכולות לשלם דיבידנד בחיים שלמים של שמירה על זיכרון פעיל של כמה כסף אתה באמת צריך להוציא...
  • השתמש בבנקאות באינטרנט כדי לעקוב אחר ההוצאות שלך. כדי לדעת מה יש לך בחשבונך, היכנס למערכת הבנקאות האינטרנטית של הבנק שלך לפחות פעם ביום כדי לעקוב אחר מה שיש לך (ואין לך). כמו כן, שקול להשתמש בהפקדה ישירה להמחאות שלך כדי להפחית את משך הזמן שלוקח לתלוש המשכורת שלך.
  • חברות מסוימות יקבלו כרטיסי אשראי בלבד, כגון חברות תעופה ומקומות איצטדיון. במקרה זה, ייתכן שתצטרך לשמור על כרטיס אשראי בהישג יד, אך שמור על הכלל שאתה אמור להיות מסוגל לכסות את העלות באופן מיידי או בתוך תקופת התשלום שאינה ריבית. חלופה אחרת היא לתת את הכסף המדויק לחבר או לבן משפחה שיכולים לשלם באמצעות כרטיס האשראי מטעמכם.
  • שקול לעבור לכרטיסי אשראי ששולמו מראש עם מגבלה לרכישות מקוונות. זה מגן עליך מפני הונאה (מגבלת הכרטיס היא כל מה שיש להשתמש בה) והיא תמנע ממך להוציא יתר על המידה בקניות באינטרנט.
לשכות האשראי אוהבות לראות כי אתה משתמש לפחות בכרטיס שלך מדי פעם
בכל הנוגע לניקוד אשראי, לשכות האשראי אוהבות לראות כי אתה משתמש לפחות בכרטיס שלך מדי פעם, אך משתמש באשראי בחוכמה.

שיטה 3 מתוך 3: שחזור תרבות המזומנים

 1. 1
  גזור את כל ההוצאות הנוספות (הלא חיוניות) שלא ניתן לכסות במזומן. אם כרטיס החיוב או המזומן שלך אינם יכולים לכסות את ההוצאה, אל תקנה אותה. המשמעות של זה עשויה ללכת בלי לקנות פריטים חדשים במשך כמה חודשים (כל דבר החל מתלבושות וכלה באלקטרוניקה). עם זאת, אם אתה באמת רוצה לחיות בתוך האמצעים שלך ולהשתחרר מחובות כרטיסי אשראי, תצטרך לדבוק בהוצאות בתוך - או רצוי מתחת - לאמצעי שלך. רעיונות אחרים לחיסכון בכסף כוללים:
  • הכינו קפה בבית ו / או שקית חומה לארוחת הצהריים. אם לאטה הבוקר שלך היה חלק מהשגרה שלך, סביר להניח שאתה יכול לחסוך סכום כסף משמעותי רק על ידי הקפה בבית או הבאת ארוחת הצהריים שלך לעבודה. אם אתה לא מאמין בזה, הניח את אותו סכום כסף שעולה עבור אותו פינוק יומי בצנצנת בכל יום. הוסיפו אותו בסוף השבוע. הכפל אותו ב -52 שבועות בשנה. ואתה תהיה משוכנע שהכסף הזה יתווסף בקרוב!
  • הרכב עם חברים לעבודה או לבית הספר. עם עליית מחירי הדלק, הרכבת הרכבים פופולרית מתמיד. נגני רכב יכולים לקצץ את תקציב הדלק שלהם וללבוש את הרכב שלהם, מה שחוסך במשאבה ובחנות הרכב.
  • לך בציר. היכו בחנויות יד שנייה וחנויות יד שניה והפכו את מה שהיה פעם זקן למשהו חדש. התחייה הגדולה של מלאכה, עשה זאת בעצמך ושיקום הופכת את זה לא רק למקובל אלא לרצוי לתקן את הדברים מהעבר כדי לגרום להם לעבוד למען עתידך. יש הרבה ספרי ספרייה נהדרים ומאמרים מקוונים בחינם על מיחזור דברים ישנים למוצרים חדשים, כך שאפילו לא צריך להזמין כסף כדי לגלות איך!
  • מצא אלטרנטיבות של אוכל ביתי למאכל שרכשת בעת שהיית בחוץ. אולי יש בתוככם אופה שלא התגלה, שף מזון מהיר או טבח אוכל נשמה שמחכה להתפרץ. עכשיו ההזדמנות שלך לגלות.
 2. 2
  צור תקציב חדש שנסוב אך ורק על שימוש במזומן. פירוש הדבר הוא לחתוך ארוחות ערב ביום שישי במסעדה המועדפת עליך, אך בטווח הארוך תהיה במצב כלכלי טוב יותר (אתה עלול אפילו להיות קצת יותר בריא אם התזוזה השבועית המועדפת עליך היה חגיגה עמוסת קלוריות!). הכנסה על מזומנים פירושה שעליך למקד מחדש את הציפיות שלך לגבי תשלומים עבור דברים, להציב את הדברים העיקריים בחלק העליון והלא חיוני אחרונים בתור. זה אולי מרגיש מקופח בהתחלה, אבל התחושה הזו משתנה כשאתה מתחיל להתענג על הדברים שאתה יכול להרשות לעצמך ולהבין שיכולת הקנייה המיידית נוטה להוביל לבחירות לקויות ולבלאגן. תוך פרק זמן קצר תגלה תחושת חופש רבה ביכולת לכסות את הוצאותיך ופינוקים שלך במזומן ולא תצטרך לשלם עליהם מאוחר יותר.
  • הזמן את החשבונות שלך עם הגעת המשכורת שלך. אם אתה חי משכורת לתלוש משכורת (כעת כשאינך יכול לחייב פריטים רבים), ודא שתוכל לכסות תחילה את כל החשבונות העיקריים שלך על ידי רישום התאריכים המגיעים להם בהשוואה למועד קבלת התשלום.
  • החל עודפי מזומנים לאחר ששולם החשבונות שלך לכיסוי הוצאות כרטיס האשראי. שקול מזון, דלק והוצאות מחיה נחוצות אחרות לפני שתשלם את חשבונות כרטיס האשראי שלך. כמו כן, במידת האפשר התחל לחסוך באמצעות IRA או תקליטור בעל ריבית גבוהה.
 3. 3
  שלם את היתרה שלך בכל חודש. פירוש הדבר לשלוח יותר מהסכום הנדרש הנדרש לחברת כרטיסי האשראי שלך. הדרך הטובה ביותר לצאת מתחת לחיוב בכרטיס אשראי היא לשלם כמה שיותר בכל חודש.
  • הקציב סכום מסוים מדי חודש למשלוח לחברות כרטיסי האשראי שלך. שקול כמה זמן ייקח לך לשלם כל כרטיס, תוך התחשבות בריבית.
  • חפש הצעות להעברת יתרה להפחתת הריבית שלך. אחת הדרכים בהן אתה יכול להפחית את הסכום הכולל שלך היא לנצל את קידומי העברת היתרות באמצעות המוסד הפיננסי שלך. עם זאת, ברר לגבי דמי העברה ושיעורי טיזר כדי להבטיח שתקבל את אותו שיעור נמוך למשך כל תקופת ההלוואה.
  • בקש מחברת כרטיסי האשראי שלך ריבית נמוכה יותר. אף פעם לא כואב לשאול, ובנוסף כדאי לבקש שיוותר על העמלה השנתית. אמור לחברת כרטיסי האשראי שאתה מתכנן להעביר את היתרה שלך (מסיבית) לכרטיס אחר ואז תראה מה היא יכולה לעשות בשבילך.
 4. 4
  השקיעו זמן בהרהורים בערך הכסף, במאמץ ובזמנכם. הוצאת מזומנים לרוב מחזירה תחושה חדה של כמה שעות העבודה שלך לוקח כדי להרוויח פריט ובמהרה אתה פחות מוכן להיפרד ממזומנים בגלל אופנות ירודות או אופנות יתר. לחשוב על אופן השימוש וההערכה של כסף בחייכם, יאפשר לכם להתמודד עם האמיתות הפיננסיות במקום לאחל אותן. יש הרבה ספרים ומאמרים מעולים על ניהול פיננסי טוב - מצא אחד שיש לו סגנון שאתה אוהב והתחל לתרגל כמה מהרעיונות שלו כדי להישאר ללא כרטיס חוב.
  • שים לב שמהירות היא מה שהחברות שלנו סוגדות לה. לרצות דברים עכשיו ולבצע דברים עכשיו משווק כסימן להיות היפ, בעוד שמשתמע כי ללכת לאט זה לא מגניב. עם זאת, זה אף פעם לא מגניב לחשוב בזהירות, להקטין את החוב שלך ולהתנגד לרכישות מיותרות. להאט, להרוויח את מה שאתה קונה ולהעריך אותו באמת.

טיפים

 • אף על פי שגירושין מלאים ומוחלטים מכרטיסי אשראי הם המטרה, שקול להשתמש בכרטיס האשראי שלך בכמה חודשים כדי לשמור על פעילות חשבונך. בכל הנוגע לניקוד אשראי, לשכות האשראי אוהבות לראות שאתה משתמש לפחות בכרטיס שלך מדי פעם, אך משתמש באשראי בחוכמה.
 • פנה למוסד הפיננסי שלך או לוועדת הסחר הפדרלית בנוגע לניהול חוב או אשראי. היזהר מכל חברה חיצונית המציעה ניהול חוב או מיזוג ודורשת תשלום מראש. חברות טורפות רבות עשויות להעמיד אנשים רעועים במזומן במצב גרוע יותר, כדי לוודא שהחברה איתה אתה עובד היא לגיטימית.
 • ישנם מספר רב של כלי תקצוב מבוססי ממשלתי או ממומנים הזמינים באינטרנט שיכולים לעזור לך לשפר את הבריאות הפיננסית שלך.
 • התנגד לפתיחת כרטיס אשראי מבוסס חנות קמעונאית במרשם. קמעונאים רבים מציעים הנחה קטנה ברכישה הראשונית כאשר הצרכן פותח כרטיס אשראי מבוסס חנות. עם זאת, לעתים קרובות זה גורם לכך שהצרכן מחזיק בכרטיס, אך אז לא משתמש ושוכח ממנו, דבר שעלול להשפיע לרעה על ציון האשראי שלך. (זה לא חל בכל תחומי השיפוט, בדוק את התנאים וההגבלות בכרטיס.)
אז הבין כמה מהכסף שלך חברת כרטיסי האשראי שלך מפצה ממך על כך שאתה משלם רק את החלק הקטן בכל חודש
שיעורי הריבית בכרטיסי אשראי יכולים לחרוג מ- 30%, אז הבין כמה מהכסף שלך חברת כרטיסי האשראי שלך מפצה ממך על כך שאתה משלם רק את החלק הקטן בכל חודש.

אזהרות

 • טכניקות לחץ מכירות גבוהות? פשוט תגיד לא, שוב ושוב. המוח שלך לא מתפקד היטב בלחץ הלחץ לקנות, אז הרחק את עצמך מהמצב ותפסיק זמן הרהור מאיש המכירות. היזהר מלומר שאין לך כרטיס אשראי - אנשי מכירות רבים מאומנים להציע הצעות לפתיחת חשבון אשראי! מספיק "לא תודה" לכל לחץ מכירתי.
 • אל תסתובב וסגר את כל חשבונות כרטיסי האשראי שלך. אם אתם מתכננים להגיש בקשה להלוואה בקרוב, חבורת חשבונות סגורים תשלח דגל אדום לסוכנות האשראי, מה שעלול להוריד את הציון שלכם. (יתכן ולא מדובר בבעיה בתחומי שיפוט מסוימים, בדוק עם סוכנות האשראי הרלוונטית למדינתך).
 • מכירות אינן חבר שלך, נקודה. מכירות הן הזמן בו מסתיימים בבית הרבה דברים שאינם נחוצים ואינם הולכים להתאים / לעבוד / להיות / לפתור את כל כפי ששכנעתם את עצמכם בזמן הרכישה. בדוק את העומס שלך ואת כל הפריטים שאינך בשימוש לפני שאתה ממהר למכירה אחרת.
 • למד לרסן את קניית הדחף. לעיתים רחוקות מדובר בעסקה טובה וזה יכול להיות יקר, במיוחד כשהוא מופעל באמצעות כרטיסי אשראי. עשה את המחקר שלך על אובייקטים שאתה יודע שאתה רוצה וקח את הזמן שלך לבחירה.

שאלות ותשובות

 • אמי התקשרה לחברת כרטיסי אשראי ואמרה להם שהיא לא רוצה את הכרטיס והיא הולכת להחזיר אותו. המבטח של הכרטיס אמר לה אם היא תעשה את זה יפר את האשראי שלה! מה בעולם?
  תשכחו ממה שהם אומרים! זו טקטיקת הפחדה שיש לה מעט מאוד בסיס למעשה. אמא שלך לא צריכה להחזיר את הכרטיס שלה בחזרה. רק שתחתוך אותו לחתיכות קטנות ותזרוק אותו. היא לא צריכה לתקשר עם חברת הכרטיסים בשום צורה שהיא. יש אנשים שמפנים למחווה מעניינת, אם סמלית,: הם "מקפיאים" את הקלפים שלהם על ידי הכנסת אותם לשקית מקפיא והשליכתם למקפיא. זו תזכורת נראית לעין שהם צריכים להשתמש בכרטיסים לעתים רחוקות אם בכלל.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail