כיצד לשפר מכירות של עותקים בודדים?

הכלי הטוב ביותר שיש לך ליצירת שלך הם דברים שאתה יכול לעשות עכשיו כדי לשפר את מכירות העותקים החדשים שלך
הכלי הטוב ביותר שיש לך ליצירת שלך הם דברים שאתה יכול לעשות עכשיו כדי לשפר את מכירות העותקים החדשים שלך.

קל להתייאש מהניסיונות להביא את המוצר לקמעונאות ולמכור באחוז הגון. מפרסמים אפילו שוקלים לעזוב את הערוץ לחלוטין, ולהכניס את כל תקוות הביצים שלהם לשיווק מנויים או באינטרנט. עם זאת יש מגמות מכירות. הכלי הטוב ביותר שיש לך ליצירת שלך הם דברים שאתה יכול לעשות עכשיו כדי לשפר את מכירות העותקים החדשים שלך.

צעדים

 1. 1
  שים את המוצר על הכריכה. לא משנה איזה נושא מכסה הפרסום שלך, זו צריכה להיות התמונה שעל הכריכה לכל גיליון. מה יש על שער המגזין People? אנשים! בכל מגזין מחשבים מצליח מוצג מחשב על שערו. מגזינים לילדים מראים תינוקות וילדים. ישנה אמונה כי הצבת אדם על הכריכה תגדיל את המכירות, אולם זה לא תמיד נכון. על האדם להתייחס לנושא - אדם מתאים יכול לעלות על שער מגזין הכושר, סלבריטאי על מגזין סלבריטאים - זה בסדר. אחרת, אולי תגלה שמוטב לך אם תשאיר את האדם בחוץ ותתמקד במוצר עצמו.
 2. 2
  אלמנטים של כיסוי מבחן. איזה סוג של כיסויים עובדים בשבילך? האם קווים משופעים או ישרים תופסים את הקהל שלך? גופני Serif או Sans Serif? מה עם כיסוי מכל הסוגים? האם כיסויי "קונספט" עובדים בשבילך? עליכם לבדוק את כל האלמנטים הללו. אלה עם פיצולים של דוכן עיתונים או סקר מקוון, אבל בודקים הרבה ובודקים מוקדם.
  אתה עשוי לראות שאתה יכול להגדיל את המכירות וההכנסות בדרך זו
  אתה עשוי לראות שאתה יכול להגדיל את המכירות וההכנסות בדרך זו.
 3. 3
  ניתוח אסטרטגיית דוכן עיתונים הוא מידע מכירותי משלך. גלה האם הקטגוריה שלך מרוויחה או מפסידה? האם המכירות של הכותרת שלך באותה דרך, או שונות? האם אותן מגמות עוברות בכל הערוצים, או האם סיטונאי אחד, בלוק אחד או ערוץ הפצה אחד משתנה למגמה הכוללת? אם תנתח את הדברים האלה, תמצא אתגרים והזדמנויות בערוץ ההפצה שלך. התוודע למגמות המכירות שלך כדי שתוכל לתכנן מענה הולם.
 4. 4
  הרחב את המומחיות. כמה הזדמנויות שקיימות במומחיות עכשיו, כאשר לא היו זמינות בעבר: רשתות קמעונאיות שרק התחילו לשאת מגזינים, משאבי שיווק טלפוניים חדשים, הזדמנויות חדשות באמצעות נוכחותך באינטרנט כדי לטפח שותפויות קמעונאיות. הכירו את האפשרויות הללו וניצלו אותן.
 5. 5
  זכרו בינלאומי. מוציאים לאור רבים מתנערים מהבינלאומי ברושם שהוא יקר יותר, פחות משתלם, מאשר מקומי. עם זאת, לעתים קרובות זה לא המקרה. מכיוון שקמעונאים בינלאומיים אינם זקוקים לתשלום RDA נפרד, ההעברה אליך יכולה להיות גבוהה יותר מאשר דרך מקורות אחרים. כמה סיטונאים בינלאומיים משלמים את ההובלה לחו"ל, כלומר אתה צריך לשלם רק כדי להעביר את הפרסום שלך למשלח המטענים. ומכיוון שסיטונאי בינלאומי אוסף את ההובלה, הם נוטים להיות ערניים להזמנת יותר מדי עותקים, ולכן כמות העותקים שלא נמכרו תהיה לעתים קרובות נמוכה יותר מאשר בערוצים המקומיים.
  שקול להפעיל קידום מכירות עותק יחיד
  שקול להפעיל קידום מכירות עותק יחיד, כגון מסירה / הגרלה.
 6. 6
  צור תמריצים. אם אתה לחוץ להגדיל את ההנחה שלך ולשקול לעשות זאת, חשוב לעשות זאת באופן שאתה בטוח יותר לקבל תמורה. אולי קבוצת הסיטונאים שלך תחשוב לקשר את הנקודה הנוספת שלך או שתיים לתכנית מבצעים או תמריץ מכירות. בשותפויות קמעונאיות, ניתן לשקול תמריצים, או אפילו להוסיף גורפים או תחרויות לקוראים כדי לסייע במכירות ברמה הקמעונאית.
 7. 7
  הוסף ערך. בעוד שאנחנו מתחילים למצוא עמידות גבוהה יותר במחירים ברמה הקמעונאית, אנו עדיין רואים כי דפדפן דוכן העיתונים מעדיף תמורה טובה יותר על פני מחיר נמוך יותר. אם אתה צריך להחליט בין הפחתת המחיר בדולר לבין הוספת חתימה נוספת למגזין שלך, הוסף את החתימה. כמה דברים חשובים יותר למכירות דוכן העיתונים שלך מאשר למשקל המגזין שלך, או לגורם ה"דוד ".
 8. 8
  העלו את מחירכם. באותו אופן, אם עליכם להחליט בין הפחתת גודל המגזין שלכם לבין העלאת המחיר בדולר, בחרו להעלות את המחיר. נכון שתאבד מכירות מסוימות, גם אם לא לצמיתות, מכיוון שהתנגדות המחירים בדרך כלל הולכת ומתפוגגת ככל שעובר הזמן. אלא אם כן תעלה את המחיר מעבר ל"נקודת המפולת "- הנקודה בה ההכנסות המוגדלות אינן מפצות את ההפסד במכירה - העלייה בהכנסות תאפשר לך להגדיל את גודל הספרים, לעשות כריכות טובות יותר או להוסיף ערך אחר לאחרים. דרכים.
  ישנה אמונה כי הצבת אדם על הכריכה תגדיל את המכירות
  ישנה אמונה כי הצבת אדם על הכריכה תגדיל את המכירות, אולם זה לא תמיד נכון.
 9. 9
  לקדם. אם התחרות שלך מוכרת היטב בקמעונאים מסוימים שאתה פשוט לא יכול להיכנס אליהם, נסה לקדם. זה יעזור לך לקבל כניסה לשקעים מרכזיים אלה, ואם המכירות שלך יסתדרו טוב, אתה יכול לצפות להמשיך ולהפיץ את התוכן בהן.
 10. 10
  שקית פלסטיק. אם יש לך חוברות טיפים, תקליטורים או תקליטורי DVD, או מוצרי עריכה אחרים שיש להם ערך מיוחד ללקוח, חשוב לשקף אותם למגזין שלך ולעלות את התמחור. אתה עשוי לראות שאתה יכול להגדיל את המכירות וההכנסות בדרך זו.

טיפים

 • שקול להפעיל קידום מכירות עותק יחיד, כגון מסירה / הגרלה. אינך יכול לדרוש מאנשים לבצע רכישה על מנת להיכנס (אחרת זו תהיה הגרלה), אך מבצעים הם דרך יעילה להגדיל מכירות. אתה יכול לנסות להפעיל את הקידום בבית, או לעבוד עם משרד מנוסה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail