כיצד להגדיל את המכירות ברשת?

בהעתקה ובמכירות באתר העסק שלך עלולים להוביל לגידול משמעותי במכירות
כמה שינויים קלים בפריסה, בהעתקה ובמכירות באתר העסק שלך עלולים להוביל לגידול משמעותי במכירות.

הפופולריות של האינטרנט שינתה באופן דרמטי את האופן שבו אנשים קונים. קניות מקוונות הן דרך נוחה לחברה שלך להתחבר לבסיס צרכנים גדול בהרבה. זוהי גם דרך נוחה ללקוח להזמין את המוצר שלו מהנוחות שבביתו. עם זאת, הגדלת המכירות המקוונות שלך יכולה להיות משימה קשה אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת. כמה שינויים קלים בפריסה, בעותק ובמכירות של אתר העסק שלך יכולים להוביל לגידול משמעותי במכירות.

שיטה 1 מתוך 4: ביסוס היסודות

 1. 1
  קבע יעדים מדידים. אם אין לך מטרה מדויקת, יהיה הרבה יותר קשה לעקוב אחר השיפור. קבע בדיוק כמה אתה רוצה להגדיל את המכירות שלך ולאורך תקופת הזמן שאתה רוצה להשיג מטרה זו. ככל שהיעד שלך מעורפל יותר, כך יהיה קשה יותר להגדיל את המכירות שלך.
  • זה בסדר לבחור מטרה אגרסיבית, אבל אל תבחר במשהו שהוא בלתי אפשרי מחוץ להישג ידם.
  • עליכם לנקוט בצעדים למעקב אחר יעדיכם. התקן איזושהי תוכנה לניתוח אתרים באתר שלך על מנת לעקוב אחר כמות המכירות שגדלה.
 2. 2
  התמקדו בראיות. לעתים קרובות, אנשים נותנים לחוויות או דעות אישיות להכתיב כיצד הם מנהלים אתר משלהם. לדוגמה, אם אתה מתעצבן מפופ-אופ או מנוי של מנוי, אתה יכול להניח שכולם שותפים לדעה זו. זה יכול להוביל להתעלמות מראיות קשות ואמפיריות לגבי מה שיש לו עבודה בעבר. נסה להשאיר את הדעות הקדומות וההעדפות שלך מאחור כאשר אתה מתחיל לעבוד בהגדלת המכירות. ביסס את החלטותיך בעיקר על סטטיסטיקה ומחקרים ולא על דעותיך.
 3. 3
  הציעו פחות פריטי מכירה. לעתים קרובות אנשים נכנסים למכור עם מנטליות "יותר זה טוב יותר". עם זאת, מחקרים מראים כי קונים נוטים יותר לבצע רכישות כאשר האפשרויות שלהם מוגבלות. הסיבה לכך היא שקניית מוצר או שירות יכולה להיות מנקזת נפשית. עליך להעריך את האפשרויות הזמינות ולשקול את היתרונות והחסרונות שלהן. עם יותר מדי אפשרויות לבחירה, אנשים עשויים לחוש תסכול ולעבור למשהו אחר במקום לקבל החלטה.
  • עובדה זו מגובה במחקר אמפירי. במחקר שערכה אוניברסיטת קולומביה, מחקרים הקימו דוכן לבדיקת טעימות בחינם המציע טעמים שונים של ריבה בסופרמרקט מקומי. התא עמד בערך שתי שבתות ברציפות. ביום שבת הראשון הוצעו 24 טעמים של ריבה. באותו יום 60% מהאנשים עצרו לבדיקת טעימה, אך רק 3% קנו ריבה כלשהי. למחרת הוצעו 6 טעמים של ריבה. בעוד שרק 40% מהאנשים עצרו למבחן טעימה, 24% בסופו של דבר קנו ריבה.
  • נסה לצמצם כמה מוצרים או שירותים שאתה מציע באתר שלך. במקום למכור, נניח, 30 עיצובים שונים של כובעים מגבילים את זה ל 15. כדאי לשים לב לגידול במכירות בפרק זמן קצר יחסית. הקונים שלך ירגישו פחות המומים מהאפשרויות שלהם ויתעכבו מספיק זמן באתר שלך כדי לקבל החלטת רכישה.
 4. 4
  הוסף הצעת הסכמה. הצעת הסכמה היא כלי המשמש לאיסוף כתובת הדואר האלקטרוני של הלקוח ומידע אחר. זה יכול להוביל לגידול במכירות מכיוון שתוכלו לשלוח ללקוחות דואר אלקטרוני על מוצרים חדשים, מכירות, מבצעים ועוד. זה גם עוזר לך לבנות מערכות יחסים חיוביות עם הלקוחות שלך לאורך זמן. אם אתה רוצה להגדיל את המכירות המקוונות, חשוב להוסיף הצעת הסכמה באתר שלך.
  • הצעת ההצטרפות שלך צריכה להיות בדף הבית שלך במקום קל לצפייה. עיני המבקרים נמשכות לעתים קרובות לפינה השמאלית העליונה של הדף. זה יהיה מקום טוב לפרסם הצעה להצטרפות.
  • ודא שמבצע ההצטרפות שלך מופיע בכל עמוד באתר שלך. בדרך זו, ללקוחות יש תמיד הזדמנות לספק לך את פרטי הקשר שלהם.
 5. 5
  השקיעו במודעות רחף. מכיוון שמשתמשי אינטרנט רבים לא אוהבים מודעות קופצות, אתרים כמו Google ו- AOL פיתחו חוסמי חלונות קופצים. בעוד שהמבקרים שלך אמורים להיות מסוגלים לחסום חלונות קופצים אם הם לא אוהבים אותם, מודעות לעיתים קרובות מספקות מידע רב ערך עבור הצרכנים. לדוגמא, אם אתה מנסה להתריע בפני מישהו על מכירה או קידום מכירות, מודעת פופ יכולה להיות אמצעי יעיל לעשות זאת. מודעות רחף הן סוג של מודעה שמתנהגת פחות או יותר כמו חלונות קופצים. עם זאת, מכיוון שהם אינם חלונות קופצים מבחינה טכנית הם מתחמקים מחוסמי חלונות קופצים. מכירות מקוונות נוטות לגדול כאשר אתה משתמש במודעות רחף רלוונטיות כדי להתריע בפני קונים על מכירות, מבצעים ומבצעים מיוחדים אחרים.
  • הקפד להשתמש במודעות רחף רק כדי ליידע את המבקרים על מידע שמועיל להם בדרך כלשהי. מכירה של 20% הנחה עד יום ראשון, למשל, היא מידע נהדר לכלול במודעה מרחפת. אם אתה כולל מידע שמפנה מחדש מבקרים לאתר של חבר, עם זאת, חלקם עשויים למצוא את זה מעצבן. זה יכול להוביל לירידה בתעבורה לאתר שלך, וכתוצאה מכך פחות מכירות כלליות.
אם אתה רוצה להגדיל את המכירות המקוונות
אם אתה רוצה להגדיל את המכירות המקוונות, חשוב להוסיף הצעת הסכמה באתר שלך.

שיטה 2 מתוך 4: יצירת תוכן

 1. 1
  פרסם תוכן מדי יום. מחקרים מצביעים על המינימום המוחלט שעליך לפרסם הוא פעם ביום בפייסבוק ו4-6 פעמים ביום בטוויטר. עם זאת, שימו לב לצרכי הלקוחות הספציפיים שלכם. השקת סקר השואל את לקוחותיך מהי כמות התוכן האופטימלית עבורם יכול להיות רעיון טוב. אינך רוצה להציף את לקוחותיך בתוכן, אך ברצונך להזכיר להם מעת לעת את נוכחותך.
  • תזמון חשוב גם הוא. מחקרים מצביעים על כך שלרוב נלחצים על פוסטים בטוויטר לאחר השעה 18:00. ימי רביעי, שבת וראשון נוטים להשיג את מירב התנועה בטוויטר. יום שבת הוא היום הכבד ביותר בתנועה עבור פייסבוק. בימי חול, אנשים נוטים לבדוק את פייסבוק לרוב בין הצהריים לשעה 19:00.
  • אם אתה רוצה למזער את זמן פרסום התוכן שלך, ניתן לשלב את מאגר האפליקציות בדפדפן שלך. זה מאפשר לך לתזמן פוסטים לשקעים ברשתות החברתיות שלך ולגשת לכל חשבונותיך בו זמנית.
 2. 2
  הקל על לקוחות לשתף את התוכן שלך. הטמע כפתורי מדיה חברתית לתוכך הם הכותרת של אתר האינטרנט שלך, חתימת הדוא"ל שלך והעלון שלך. ככל שקל יותר לאנשים לשתף את התוכן שלך ואת המוצרים שלך, כך גדל הסיכוי שהם יעשו זאת.
  • כפתורי מדיה חברתית הם תמונות של סמלי מדיה חברתית שונים המקשרים לדפי המדיה החברתית שלכם. הציגו את הכפתורים באופן בולט. אם מישהו רוצה לשתף משהו בפייסבוק, למשל, כל מה שהוא צריך לעשות זה ללחוץ על לוגו הפייסבוק. לאחר מכן יופיע חלון המאפשר להם לכתוב פוסט מהיר ולשתף את המאמר.
  • אתה צריך לפרסם תוכן אם אתה מפרסם את המדיה החברתית שלך. וודא שלא תוסיף כפתורי מדיה חברתית עד שתקבע מספיק שתוסיף תוכן על בסיס קבוע.
 3. 3
  צור פרסונות של קונים. עליכם לזהות קבוצות לקוחות עיקריות בבסיס הלקוחות שלכם. דוגמה אחת פשוטה תהיה אם היית מוכר נעלי ריצה. יכול להיות שקיימת קבוצה אחת של צעירים כשירים שרצים 60 + מייל בשבוע, וקבוצה אחרת של רצי סוף שבוע מזדמנים. ישנם גם רצי שבילים מול רצי כביש, רצי סיבולת מול רצים. עליכם לספק חלקים שונים באתרכם לאישיות הרוכשים השונות הללו.
  • כדי להשיג זאת, ראיינו לקוחות קיימים. תכנן שאלות כדי לקבוע מה הצרכים והרצונות של הלקוח. לאחר שקיבלתם מספר הגון של תגובות תוכלו להתחיל לארגן אותן בקבוצות. במובנים רבים הקבוצות יגדירו את עצמן. לאחר שהבנתם מהן הקבוצות, תוכלו להתחיל לארגן את האתר סביבן.
 4. 4
  היזהר מתוכן וידאו. סרטונים יכולים להיות דרך מהנה להתקשר עם הלקוחות שלך. עם זאת, סרטונים ארוכים נוטים לשעמם את הצרכנים. בממוצע, שום דבר מעל 90 שניות לא סביר שיחזיק את תשומת ליבם של אנשים. אם תבחר להעלות סרטונים המפרסמים את החברה או המוצר שלך, שמור עליהם קצר.
 5. 5
  השתמש בתמונות בעת פרסום בפייסבוק. דרך אחת פשוטה להגביר את תשומת הלב למוצר שלך היא באמצעות תמונות. פוסטים מבוססי תמונה מייצרים למעלה מ- 50% יותר לייקים מאשר פוסטים רגילים. כשאתה מכריז על מכירה חדשה, מוצר או כל דבר אחר שקשור לחברה שלך, צרף איזושהי תמונה. זה יכול להוביל לתנועה רבה יותר לאתר שלך, ובסופו של דבר לגרום למכירות רבות יותר.
זה יכול להוביל לגידול במכירות מכיוון שתוכלו לשלוח ללקוחות דואר אלקטרוני על מוצרים חדשים
זה יכול להוביל לגידול במכירות מכיוון שתוכלו לשלוח ללקוחות דואר אלקטרוני על מוצרים חדשים, מכירות, מבצעים ועוד.

שיטה 3 מתוך 4: הנעת מכירות נוספות

 1. 1
  שפר את כפתורי הרכישה שלך. ישנן מספר דרכים פשוטות לפתות קונים ללחוץ על כפתור הרכישה שלך. ראשית, השתמשו בכתום. אף אחד לא ממש בטוח למה, אבל כפתורים כתומים מגבירים את המכירות המקוונות. שנית, השתמש בביטויים פעילים וספציפיים. לדוגמא, אם אתה מוכר סרטון מקוון, אל תגידי שלחצן הרכישה שלך אמור "מכירה מלאה". במקום זאת, תן לו לומר משהו כמו "השג גישה מיידית".
 2. 2
  התאם אישית את האתר שלך. עליכם לגרום ללקוח להרגיש שזהו העמוד האישי שלהם, ולא אתר המופנה למאות קונים אנונימיים. מעבר מהיר בשפה יכול לחולל פלאים בכדי להשיג זאת. במקום לכתוב "עגלת הקניות שלך", כתוב " עגלת הקניות שלי ". במקום לכתוב את "רשימת המשאלות שלך", כתוב "רשימת המשאלות שלי". ככל שהגוף הראשון יכתוב יותר באתר שלך, כן ייטב.
  • כדאי גם להתאים אישית את ההמלצות. זה ימשוך את הלקוח למוצרים שונים ויגרום לו להרגיש מוערך. לאחר סיום הרכישה, השתמש במילים כמו "ייתכן שתאהב את המוצרים האלה!" ולהפנות לקוחות למוצרים דומים.
 3. 3
  התמקדו בעקביות. השפה והמראה של האתר שלך צריכים להיות זהים בכל עמוד. ברגע שאנשים רואים עמוד אחד הם מצפים ששאר האתר ייראה וישמע אותו דבר. אם לאתר שלך עיצוב לא עקבי, אתה מסתכן במראה לא מקצועי. זה יכול להרתיע את הלקוחות. כמו כן, אם אתר משתנה פתאום בלחיצה אחת המבקרים יתקשו להסתגל לפריסה החדשה. הם עשויים להרגיש נוטים לעזוב.
המהירה והמשתלמת ביותר להגדיל את מכירות האתר שלך היא להציג חותמת אישור של צד שלישי
הדרך הקלה, המהירה והמשתלמת ביותר להגדיל את מכירות האתר שלך היא להציג חותמת אישור של צד שלישי, המכונה גם חותם אמון.

שיטה 4 מתוך 4: אבטחת אתר האינטרנט שלך

 1. 1
  תוכיח שאתה אמין. הראה ללקוחות שלך שאכפת לך מהבטיחות והפרטיות שלהם באינטרנט. השתמש בעותק האינטרנט שלך כדי להבטיח בטיחות ואבטחה עבור הלקוחות שלך. יש פחות סיכוי שתבצע מכירות מקוונות אם הלקוחות לא בטוחים אם מסירת המידע הכספי שלהם בטוחה.
  • המלצות לקוחות הן אחד האמצעים המהירים והיעילים ביותר כדי לגרום למבקרים להרגיש בטוחים. השתמש רק בדואר אלקטרוני או בתגובות מקוריות בהמלצות ובקש מלקוחות העבר לקבל את רשותם תחילה. לכו לפרטים. חפש הודעות דואר אלקטרוני בהן לקוח מתאר באופן ספציפי כיצד מוצר הועיל לו וממה הוא נהנה לבצע רכישות באתר שלך.
  • דבר קצת על עצמך. הכן קטע באתר האינטרנט שלך המתאר את האישורים, הניסיון והרקע שלך. זה גורם לך להיראות כשיר לקהל שלך. לקוחות נוטים יותר לקנות ממישהו שהם מרגישים שהם מכירים.
 2. 2
  הצג חותם אמון. הדרך הקלה, המהירה והמשתלמת ביותר להגדיל את מכירות האתר שלך היא להציג חותמת אישור של צד שלישי, המכונה גם חותם אמון. חותמות אמון הן בדרך כלל גרפיקה קטנה האומרת שאתר אינטרנט מהימן / מאומת / מאומת / מאובטח. אם לאנשים יש ספקות לגבי האמינות שלך הם לא יקנו שום דבר מהאתר שלך.
  • ישנם סוגים שונים של חותמות אמון: חותמות אמון סטנדרטיות, חותם ביטחון, חותם פרטיות, חותם עסקי, אך בדרך כלל מכונים כולם חותמות אמון.
 3. 3
  חקרו ורכשו חותם אמון מתאים. יש הרבה ספקי חותם אמון והמחירים משתנים בין עשרות דולרים לחודש לאלפי דולרים. עשה את המחקר שלך לפני שאתה קונה. חותמות אמון בעלות נמוכה רבים מבצעים ביצועים טובים או טובים יותר מאלה היקרים. בדרך כלל מומלץ להשתמש בחותמות אמון דומות למתחרים שלכם.
  • ספקים מסוימים מגבילים את מספר ההופעות החודשיות של חותם ויגבו ממך על הופעות עודפות. חותמות אמון מגיעות בסגנונות רבים, צבעים, גדלים וכו 'ומציגות הודעות שונות. בחר את המתאים ביותר לאתר שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail