איך לקנות מניות אירופאיות?

שאל את מתווך מניות מקומי אם הוא יכול לקנות עבורך מניות בינלאומיות
שאל את מתווך מניות מקומי אם הוא יכול לקנות עבורך מניות בינלאומיות.

מניות באירופה הן סחורה חמה, מכיוון שבאירופה יש כמה מהתאגידים הרב-לאומיים הגדולים ביותר וחברות בורסאיות ששווה להשקיע בה. רכישת מניות באירופה מאפשרת לך גם לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהגדיל את הכנסותיך בהתמדה לאורך זמן. התחל בבחירת מניות ומציאת מתווך מניות, מקומי או בינלאומי, שיוכל לקנות עבורך את המניות. לאחר מכן תוכל לקנות ולנהל את המניות כדי שיעשו טוב.

חלק 1 מתוך 2: בחירת מניות אירופאיות

 1. 1
  חפש מניות בינלאומיות הרשומות בבורסה המקומית שלך. מרבית הבורסות המקומיות בארה"ב ובבריטניה יציגו מספר מניות זרות למסחר. רכישת מניות זרות בבורסה המקומית שלך היא קלה, מכיוון שהן נסחרות באזור הזמן שלך ובדרך כלל במטבע שלך. הקפד ללכת על מניות בינלאומיות בחברות וחברות גדולות יותר, מכיוון שלרוב מדובר בהשקעה יציבה יותר.
  • לחלק מהמניות הזרות יהיו רשימות פיקדון (DR) בבורסה המקומית שלך, אשר יופיעו כתעודות פיקדון אירופיות (ADR) בארה"ב ותעודות פיקדון גלובאליות (GDR) או תקבולים אירופאיים (EDR) בבריטניה.
  • החיסרון של קניית מניות בינלאומיות בבורסה המקומית שלך הוא שאולי לא יהיו הרבה מאוד רשומים. אם אתה מעוניין להשקיע כסף רציני במניות באירופה, קנייה באמצעות מתווך עשויה להיות הדרך הנכונה.
 2. 2
  קנו מניות בתאגידים אירופיים גדולים. אפשרות נוספת היא לקנות מניות אירופאיות דרך הברוקר שלך בבורסה האירופית. זה יאפשר לך להשקיע בתאגידים האירופי רב לאומיות גדולות של השוק הצרכני כמו נסטלה Deo, אשר מחזיקה את כל מותגי אלכוהול באירופה.
  • השקעה במניות בתאגידים גדולים היא בדרך כלל אפשרות מוצקה, מכיוון שחברות אלה נוטות להיות יציבות ולייצר הכנסה קבועה.
  • מתווך המניות שלך יכול גם להציע לתאגידים גדולים באירופה שעושים טוב ושווה להשקיע בהם.
  השתמש בסוכן מניות בינלאומי לרכישת מניות לעיתים קרובות ובכמויות גדולות
  השתמש בסוכן מניות בינלאומי לרכישת מניות לעיתים קרובות ובכמויות גדולות.
 3. 3
  בחר מניות בתחום הבריאות האירופי. תחום הבריאות באירופה הוא שוק משגשג ושווה השקעה בו. ענקיות בתחום הבריאות כמו NVO אחראיות על פיתוח תרופות למאבק בסוכרת ובעיות בריאותיות אחרות, מה שהופך אותן לביקוש רב ולהשקעה טובה לטווח הארוך.
  • בקש מתווך המניות שלך להמליץ על חברות בריאות אירופיות אחרות שתוכל לקנות בהן מניות.
 4. 4
  חפש מניות בחברות אנרגיה אירופאיות. חברות נפט אירופיות גדולות כמו Royal Dutch Shell וחברות קטנות יותר כמו Eni SpA הן החזר השקעות טוב, שכן הן ממשיכות לצמוח ולשגשג. חברות כרייה אירופי כמו ריו טינטו, אחד בעולם "s חברות כרייה גדולות, הן אפשרויות טובות גם עבור מניות.
  • מתווך המניות שלך יכול גם להמליץ על מניות בתחומי אנרגיה צומחים אחרים באירופה, כגון רוח, שמש וגז טבעי.
 5. 5
  לכו למניות בתחום הבנקאות האירופי. מגזר הבנקאות האירופי הוא אפשרות טובה מכיוון ששוק הבנקאות האירופי משתפר וממשיך לצמוח. יתכן שתקבל מניות בקבוצות אשראי אירופאיות או בבנקים גדולים באירופה להשקעה יציבה.
אפשרות נוספת היא לקנות מניות אירופאיות דרך הברוקר שלך בבורסה האירופית
אפשרות נוספת היא לקנות מניות אירופאיות דרך הברוקר שלך בבורסה האירופית.

חלק 2 מתוך 2: קניית מניות אירופאיות

 1. 1
  שאל את מתווך מניות מקומי אם הוא יכול לקנות עבורך מניות בינלאומיות. לרוב מתווכי המניות המקומיים יהיו קשרים עם משרדים וחברות באירופה ויתנסו בקניית מניות באירופה, במיוחד אם יש להם מגוון לקוחות. בדרך כלל הם יגבו ממך את אותה העמלה שאתה משלם כדי לקנות מניות מקומיות.
  • כמה ברוקרים המניות לא יוכלו לקנות מניות אירופיות מסוימות בשבילך, כי אין להם חשבונות מקומיים להקים. הם יצטרכו לעבור דרך יצרנית שוק מקומית, או איש ביניים, אשר עלול לגרום לכך שעמלת העמלה שלהם תעלה.
  • אם מתווך המניות שלך לא יכול לקנות עבורך מניה בינלאומית, שקול למצוא מתווך שיעשה זאת. קשה לקנות מניות אירופאיות לבד ללא מתווך, לכן נסה להשתמש ב -1 במידת האפשר.
 2. 2
  השתמש בסוכן מניות בינלאומי לרכישת מניות לעיתים קרובות ובכמויות גדולות. אם אתם מתכננים לקנות הרבה מניות אירופאיות באופן קבוע, קבלת מתווך בינלאומי תקל על כך. חפש מתווכים המניות העובדים במרכזים פיננסיים גדולים באירופה, מכיוון שהם נוטים לקבל לקוחות זרים. עבור לסוכן מניות בינלאומי שיש לו רשימה ארוכה של לקוחות ונסחר בלפחות 20-30 מדינות.
  • בקש מתווך המניות המקומי שלך להמליץ על מתווך בינלאומי, מכיוון שהם עשויים להכיר מישהו אמין וטוב.
  • בדוק רשימת סוכני מניות בינלאומיים אמינים ב- Stockbrokers.com: https://stockbrokers.com/guides/internationaltrading.
 3. 3
  פתח חשבון רב-שוק עם סוכן המניות הבינלאומי שלך. אם אתה הולך למתווך בינלאומי, שאל אותם אם תוכל ליצור חשבון רב-שוק, מכיוון שהדבר יאפשר לך לקנות מניות במדינות רבות ושונות מחשבון אחד. ייתכן שיהיה עליך לקבל מסמך בקשה מאושר על ידי עורך הדין שלך או נוטריון ולשלוח אותו למתווך כדי לפתוח את החשבון.
  • יהיה עליך גם להגדיר העברות כספים בינלאומיות לסוכן המניות. אם אתה מתכנן לעשות זאת לעיתים קרובות, שאל את הבנק שלך להשתמש במומחה להעברת מטבע חוץ.
  אם אתם מתכננים לקנות הרבה מניות אירופאיות באופן קבוע
  אם אתם מתכננים לקנות הרבה מניות אירופאיות באופן קבוע, קבלת מתווך בינלאומי תקל על כך.
 4. 4
  קנה וסחר במניות באמצעות המתווך שלך. בדוק את השווקים הבינלאומיים לפחות פעם ביום והתייעץ עם המתווך שלך לפני שאתה קונה או סוחר מניות בינלאומיות כלשהן. ודא שיש לך תיק השקעות מגוון בבנקאות אירופאית, בריאות, אנרגיה ומוצרי צריכה כדי להגדיל את הסיכויים שלך להיטיב.
  • המתווך שלך אמור להיות מסוגל לארגן עבורך קניות או עסקאות, בהסכמתך, מה שהופך את התהליך לקל בהרבה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail