כיצד להוסיף חבר ל- LLC?

כיצד אוכל להוסיף חבר לחברה יחידה LLC באוהיו
כיצד אוכל להוסיף חבר לחברה יחידה LLC באוהיו?

בעלי עסקים קטנים קטנים רבים מארגנים את עסקיהם כ- LLC מכיוון שהוא מספק אחריות מוגבלת של תאגיד ללא הוצאות ומורכבות ההתאגדות. אם יש לך LLC קיים וברצונך להוסיף חבר חדש, יהיה עליך לקבל את הסכמתם של כל החברים האחרים ולתקן מסמכים מרכזיים כגון הסכם ההפעלה שלך ותקנון הארגון שלך.

חלק 1 מתוך 3: הכנה לצירוף חבר

 1. 1
  בדוק את הסכם התפעול שלך. הסכם התפעול של LLC כולל פרטים אודות התפקידים והאחריות של החברים, אופן קבלת ההחלטות, אופן חלוקת הרווחים וההפסדים וכיצד ניתן לשנות את מבנה העסק. אם ל- LLC שלך יש הסכם הפעלה, עליו להיות סעיף העוסק בשינויים בחברות. אם כן, יהיה עליך לבצע הליך זה כדי להוסיף חבר.
  • אם אין לך הסכם הפעלה, כדאי לשקול להעסיק עו"ד שישרטט עבורך אחד כזה. אם אתה מעדיף לנסח את המסמך לבד, למדינות רבות יש טפסים למילוי ריק שאתה יכול להתאים כך שיתאימו לצרכי ה- LLC שלך.
 2. 2
  בדוק את מעשה ה- LLC של מדינתך. אם אין לך הסכם הפעלה, בחוק המדינה בה רשמת את LLC שלך יש כללי ברירת מחדל המתארים את ההליך המתאים להוספת חבר חדש ואת המסמכים שיש לתקן או להגיש בחוק.
  • לדוגמא, באריזונה LLC יכול להוסיף חבר חדש רק אם כל החברים מסכימים ואם החבר החדש מזוהה כחבר בהצהרה בכתב שנחתמה על ידי כל החברים שזוהו בתקנון הארגון המקורי.
 3. 3
  נפגש עם שאר החברים. אם יש לך LLC רב חברים, קבע פגישה עם השותפים שלך כדי לדון בחבר הפוטנציאלי החדש לפני שתקיים הצבעה. בפגישה תרצה להדגים את הכישורים, המשאבים הכספיים והניסיון העסקי הכללי של החבר הפוטנציאלי החדש.
  • שאר החברים עשויים לרצות לראיין את המועמדת לחבר, אם הם עדיין לא מכירים אותה, ולשאול אותה שאלות. לאחר הראיון הם כנראה ירצו לדון ולדון ביתרונות ובחסרונות של העלאת חבר חדש לסיפון.
  • על החברים הקיימים להסכים על ריבית ההון של החבר החדש, וכן כיצד זה משפיע על ערך ההשקעות ההוניות שביצעו העמיתים הקיימים. אם האינטרסים ההוניים של החברים הקיימים לא יעודכנו בעת הוספת חבר חדש, החבר החדש יכול לקבל סכום לא פרופורציונלי אם העסק יתמוסס.
  כיצד אוכל להוסיף חבר ל- LLC במינסוטה
  כיצד אוכל להוסיף חבר ל- LLC במינסוטה?
 4. 4
  הצביעו על הוספת החבר החדש. חוק המדינה בדרך כלל מחייב הצבעה פה אחד של כל החברים כדי להוסיף חבר חדש, אלא אם כן הסכם ההפעלה של LLC קובע אישור בפחות מהסכמה פה אחד.
  • כאשר אתה מתיישב עם שאר החברים להצביע, וודא שאתה מתעד בכתב האם כל חבר מאשר או לא מוסיף להוסיף את החבר החדש.
  • יש לכנס את הפגישה להצבעה על החבר החדש באופן רשמי, תוך התראה מוקדמת לכל החברים.

חלק 2 מתוך 3: תיקון מסמכי החברה

 1. 1
  תקן את הסכם התפעול שלך. ישנם מספר סעיפים בהסכם ההפעלה שיש לעדכן כדי לתת חשבון לחבר החדש שלך.
  • לכל הפחות תצטרך לעדכן את הסעיפים המכסים את אחוזי האינטרסים של כל חבר בחברה, את תרומות ההון שלהם, את הקצאת הרווחים וההפסדים וכוח ההצבעה של כל העמיתים.
  • מאחר וחבר חדש רוכש עניין בחברה, האינטרסים של החברים הקיימים ברווחים, הפסדים והפצות יושפעו אוטומטית. כל סעיף בהסכם ההפעלה העוסק באינטרסים כלכליים של חברים יהיה צורך לשנות.
 2. 2
  תקן את מאמרי הארגון שלך. במדינות מסוימות, עליך גם לתקן את תקנון הארגון של LLC שלך כדי לשקף את צירופו של חבר חדש. לדוגמא, אריזונה דורשת ממך לתקן מסמך זה אם חבר חדש מרוויח 20 אחוזים או יותר מאחוזי האחוזים בחברה, או אם אדם חדש רוכש בכלל אינטרס חבר כלשהו בחברה המנוהלת על ידי חברים.
  • לחוק המדינה שלך יהיה מועד אחרון לתיקון שיוגש בעקבות האירוע שהביא לתיקון. לדוגמה, באריזונה יש לך 30 יום מהיום שתוסיף את החבר החדש שיגיש את התיקון שלך למדינה.
  • יהיה עליך גם לשנות את מאמני הארגון שלך אם אתה משנה את מבנה הניהול העסקי שלך מחברת LLC המנוהלת על ידי חברה ל- LLC המנוהל על ידי מנהל, או להפך.
 3. 3
  נסח מטלה של הסכם חברות. חוזה זה מתווה את הריבית שאתה מעביר לחבר החדש ומה משקיע החבר החדש בתמורה לאינטרס זה.
  • הסכם זה דומה לשטר או שטר מכר. אינטרסים של בעלות ב- LLC מתגדרים מחדש, מה שבסופו של דבר החברים הקבועים מוכרים חלק מהאינטרס שלהם לחבר החדש.
  כשאתה מוסיף אותו כחבר ב- LLC שלך
  כשאתה מוסיף אותו כחבר ב- LLC שלך, אתה רוצה לשנות את השם ל- "Sasquatch and Son Ice Cream, LLC."
 4. 4
  ניסח החלטה של חברים. אם יש לך LLC רב חברים, החלטה בכתב להוסיף את החבר החדש צריכה להיחתם על ידי כל החברים, כך שיש תיעוד של כולם המסכימים לשינוי בחברות ובאינטרס החברות.

חלק 3 מתוך 3: השלמת התיקים הממשלתיים

 1. 1
  הגש את התיקונים למזכיר המדינה. אם היית נדרש לתקן את תקנון הארגון שלך, עליך להגיש את התיקון למזכיר המדינה או לסוכנות אחרת האחראית על התיקים העסקיים במדינתך.
  • מכיוון שאין צורך להגיש הסכמי הפעלה למדינה, אתה יכול לתקן את ההסכם מבלי להגיש דבר. עם זאת, מדינות מסוימות נותנות לך אפשרות להגיש את הסכם התפעול שלך. אם ניצלת אפשרות זו, עליך להגיש גם את התיקון שלך.
  • פנה למשרד מזכירת המדינה שלך כדי לברר אם אתה יכול להגיש את התיקונים באופן מקוון או שאתה נדרש להגיש טפסי נייר.
  • יהיה עליך לשלם אגרה עבור הגשת תיקון, בדרך כלל בסביבות 75 אירו. פנה למזכיר המדינה או לסוכנות התיקים העסקית במדינתך כדי לברר את העמלות המדויקות ומה כוללים העמלות. אם העמלות אינן כוללות עותק מאושר, עליך לברר כמה זה יעלה כדי שתוכל לקבל לפחות עותק מאושר אחד לרישומי העסק שלך.
 2. 2
  קבע אם אתה צריך לקבל EIN חדש. ה- EIN הוא מספר המס של LLC שלך למטרות פדרליות ולעתים קרובות מדינות. באופן כללי, אתה זקוק ל- EIN חדש אם הבעלות או המבנה של LLC שלך משתנים.
  • אם היית פועל כחבר חד-פעמי והוספת חבר חדש, תצטרך לקבל EIN חדש.
  • עם זאת, אם כבר היה לך LLC רב-חבר ואתה פשוט מוסיף חבר חדש, בדרך כלל לא תצטרך לקבל EIN חדש.
  באריזונה LLC יכול להוסיף חבר חדש רק אם כל החברים מסכימים ואם החבר החדש מזוהה כחבר בהצהרה בכתב שנחתמה על ידי
  לדוגמא, באריזונה LLC יכול להוסיף חבר חדש רק אם כל החברים מסכימים ואם החבר החדש מזוהה כחבר בהצהרה בכתב שנחתמה על ידי כל החברים שזוהו בתקנון הארגון המקורי.
 3. 3
  הגש את טופס הבחירה לסיווג ישויות למס הכנסה, במידת הצורך. אם הוספת חבר חדש הביאה לשינוי באופן סיווג ה- LLC שלך, עליך להגיש טופס זה כדי להודיע למס הכנסה.
  • אלא אם כן תבצע בחירות אחרות באמצעות טופס 8832, מס הכנסה יסווג את LLC שלך על פי כלל ברירת המחדל. חברות LLC מרובות חברים מתייחסות כברירת מחדל כשותפויות לצרכי מס. לכן, אם אתה רוצה שיתייחסו אל LLC שלך כתאגיד לצרכי מס, תצטרך להגיש טופס 8832.
  • באופן כללי, כל עוד יש לך לפחות שני חברים לפני שתוסיף את החבר החדש, מצב מס ההכנסה של LLC לא ישתנה על ידי הוספת חבר חדש ואין סיבה להודיע על כך למס הכנסה.
 4. 4
  רשום שינוי שם ברשויות המדינה והפדרליות, במידת הצורך. לפעמים כשאתה מוסיף חבר, אתה גם משנה את שם החברה.
  • לדוגמה, נניח שאתה ובן זוגך ניהלת את " גלידת ססקואץ ', LLC." בנך סיים לאחרונה תואר עסקי והוא להוט להצטרף לעסק המשפחתי. כשאתה מוסיף אותו כחבר ב- LLC שלך, אתה רוצה לשנות את השם ל- "Sasquatch and Son Ice Cream, LLC." לשם כך יהיה עליך להגיש מסמכים למדינה ולמס הכנסה כדי לרשום את שינוי השם.
  • כדי לשנות את שמך במס הכנסה, עליך לשלוח הודעה למס הכנסה בכתובת שבה הגשת את ההחזר. הודעה זו חייבת להיות חתומה על ידי שותף של העסק שלך.
  • כדי לשנות את שמך עם מזכיר המדינה שלך, יהיה עליך למלא את טופס שינוי שם העסק המתאים ולשלם את האגרה הנדרשת, שעשויה להגיע לסכום של 150 אירו.

שאלות ותשובות

שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל להוסיף חבר ל- LLC במינסוטה?
 • כיצד אוכל להוסיף בן / בת זוג ל- LLC?
 • כיצד אוכל להוסיף חבר לחברה יחידה LLC באוהיו?
 • כיצד אוכל להסיר חבר מ- LLC באריזונה?

תגובות (1)

 • andersonzach
  אני מתכנן להוסיף חבר חדש ל- LLC שלי, ומאמר זה נתן לי את הצעדים הברורים לכך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד ליצור מלון ירוק?
 2. כיצד לתקן תקנון מלכ"ר?
 3. כיצד לארגן ניקוי חוף?
 4. איך לעסוק בלקוחות?
 5. כיצד לארגן נסיגה ארגונית?
 6. איך לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail