כיצד להקים חברה עם אחריות מוגבלת (LLC) באירופה?

למרות ש- LLC מציעה אחריות מוגבלת
למרות ש- LLC מציעה אחריות מוגבלת, המציאות היא שככל הנראה תצטרך להבטיח באופן אישי הלוואות עסקיות כלשהן.

חברת אחריות מוגבלת (LLC) היא הכלאה של תאגיד ושותפות. כמו תאגיד, הוא מגן על הבעלים מפני תביעות ופשיטות רגל. כמו שותפות, ניתן לחלק רווחים והפסדים בין הבעלים בכל דרך שהם רוצים. הבעלים של LLC נקראים "חברים", ובמדינות רבות אתה יכול להיות בעל LLC אחד. כדי להקים את LLC שלך, בחר שם עסק והשלם את הניירת הנדרשת עם משרד מזכיר המדינה שלך.

חלק 1 מתוך 3: בחירת שם עסק

 1. 1
  בחר שם בלתי נשכח. וודאו ששמכם הוא משהו שהצרכנים יזכרו. זה אמור להציע תכונות חשובות לגבי העסק שלך ולעודד אנשים להשתמש במוצרים או בשירותים שלך. למשל, "טיפוח הדשא של אקרון" משעמם. לעומת זאת, " Rolling Meadows Lawn Treatment, LLC" אומר לצרכנים שהם יכולים להיות מדשאה שופעת.
 2. 2
  פעל לפי חוקי המדינה שלך בנושא שמות עסקים. ברוב המדינות תידרש שיהיה לך שם מייצג מתאים בסוף השם, כגון "חברת אחריות מוגבלת", "חברה מוגבלת", או קיצור (כגון "LLC", "Ltd. Liability Co." וכו '.)
  • מדינות אוסרות גם על מילים מסוימות, כגון בנק, ביטוח או נאמנות. בדוק את חוקי המדינה שלך לרשימה מלאה.
 3. 3
  בדוק אם השם זמין. אינך יכול להשתמש בשם אם עסק אחר משתמש בו או שם דומה במדינתך. ברוב המדינות, תוכלו לחפש במאגר שמות עסק באתר מזכירת המדינה שלכם.
  • אינך יכול להשתמש בשם אם מישהו אחר כבר סימן אותו. חפש במאגר הסימנים המסחריים הפדרליים בכתובת https://uspto.gov/trademarks-application-process/search-trademark-database.
  • אם אתה רוצה אתר אינטרנט, ודא שכתובת האתר זמינה. לרוב העסקים שמם הוא חלק מכתובת האתר.
 4. 4
  שמור את שם העסק שלך. ברוב המדינות, אתה יכול לשמור את שם העסק שלך לתקופה קצרה, בדרך כלל 30-60 יום. זה נותן לך זמן להגיש את הניירת האחרת שלך. יהיה עליך לשלם אגרה כדי לשמור את השם. השלם את הניירת הנדרשת עם משרד שר החוץ שלך.
 5. 5
  סמן את שמך מסחרי, אם אתה רוצה. שם עסק יכול להיות כשיר גם כסימן מסחרי אם אתה משתמש בו כדי להבחין בין המוצרים והשירותים שלך. לדוגמא, אם אתה מוכר מוצר עם שם העסק שלך מפוצץ על האריזה או על המוצר, אז כנראה שמך הוא סימן מסחרי. אתה יכול להגיש את הסימן המסחרי שלך באופן מקוון.
  • יש לך זכויות בין אם אתה מסמן את שמך ובין אם לא. עם זאת, הגשת סימן מסחרי פדרלי נותנת לך את היכולת לתבוע בבית משפט פדרלי כאשר מישהו משתמש באופן בלתי חוקי בסימן המסחרי שלך.
חברת אחריות מוגבלת (LLC) היא הכלאה של תאגיד ושותפות
חברת אחריות מוגבלת (LLC) היא הכלאה של תאגיד ושותפות.

חלק 2 מתוך 3: ארגון ה- llc שלך

 1. 1
  בחר את מבנה הניהול שלך. אתה יכול להיות LLC מנוהל על ידי חבר או מנוהל על ידי מנהל. LLC מנוהל על ידי חברים מנוהל על ידי כל חבריו. לעומת זאת, בחברה המנוהלת על ידי מנהל יש משקיעים פסיביים שאינם לוקחים חלק בניהול העסק. אם אתה LLC קטן, רוב הסיכויים שאתה תהיה מנוהל על ידי חברים.
 2. 2
  בחר סוכן רשום. אם מישהו רוצה לתבוע את LLC שלך, הוא צריך להגיש ניירות על מישהו. אדם זה יהיה הסוכן הרשום שלך. אחד ממייסדי LLC יכול לשמש כסוכן רשום, או שאתה יכול לשלם לחברה כדי לשמש כסוכן שלך.
 3. 3
  הגש את מאמרי הארגון שלך. ניירת זו נקראת בשמות שונים, בהתאם למדינתך. לדוגמה, זה יכול להיקרא "תעודת היווצרות" או "תעודת ארגון". ללא קשר לשם, עליך להגיש את הניירת אצל מזכיר המדינה שלך.
  • המדינה שלך צריכה להיות "למלא את הריקים" מאמרים בארגון לשימוש. אתה יכול להוריד אותם באופן מקוון.
  • במדינות מסוימות, אתה יכול להגיש את מאמרי הארגון שלך באופן מקוון.
  • יהיה עליך לשלם דמי הגשה, אשר ישתנו בהתאם למדינה. עם זאת, זה לא אמור להיות יותר ממאתיים דולר.
 4. 4
  נסח את הסכם ההפעלה שלך. מסמך זה הוא מדריך ההפעלה לעסק שלך. ככל הנראה המדינה שלך לא תדרוש שתגיש את הסכם התפעול שלך, אך עליך לשמור אותו במקום העסקי העיקרי שלך. הסכם הפעלה איתן צריך להכיל את הדברים הבאים:
  • תיאור ייעודך העסקי.
  • זיהוי של כל חבר ואחוזי הבעלות שלו.
  • זכויות וחובות החברים.
  • הסבר על כוח ההצבעה של החברים. אתה יכול להחליט לתת לכל חבר הצבעה שווה או לשקלל את ההצבעה על פי אחוז הבעלות.
  • הסבר כיצד יחולקו רווחים והפסדים.
  • הכללים שלך להתקשרות ולקיום פגישות.
  • הסכם קנייה-מכירה, שמסביר מה קורה אם חבר נפטר, עוזב או מורחק מ- LLC.
 5. 5
  פרסם הודעה. במדינות מסוימות, עליך לפרסם את כוונתך ליצור LLC בעיתון מקומי. בדרך כלל, ההודעה חייבת להימשך מספר שבועות, ולאחר מכן אתה מגיש תצהיר פרסום כהוכחה. התייעץ עם משרד שר החוץ שלך.
 6. 6
  השג את מספר הזיהוי של המעסיק שלך (EIN). ה- EIN שלך הוא תעודת המס הפדרלית של LLC שלך. תצטרך את המספר הזה כדי לשלם מיסים פדרליים ולקבל חשבון בנק. השג את ה- EIN שלך באינטרנט בכתובת https://irs.gov/businesses/small-businesses-self-employed/apply-for-an-employer-identification-number-ein-online. אתה יכול לקבל את ה- EIN שלך בחינם.
 7. 7
  הירשם במשרד המסים הממלכתי שלך. צרו קשר עם המשרד ובדקו אילו מיסי מדינה עליכם לשלם. חברות LLC רבות חייבות לשלם מס מכירה, להשתמש במס, מס אבטלה והלנת ניכוי עובדים. צור קשר עם משרד המסים המתאים כדי לרשום את LLC שלך.
LLC מנוהל על ידי חברים מנוהל על ידי כל חבריו
אתה יכול להיות LLC מנוהל על ידי חבר או מנוהל על ידי מנהל. LLC מנוהל על ידי חברים מנוהל על ידי כל חבריו.

חלק 3 מתוך 3: נקיטת הצעדים הבאים

 1. 1
  השג רישיונות והיתרים נדרשים. תלוי בעסק שלך ובמקום בו הוא ממוקם, ייתכן שתזדקק לרישיונות או אישורים נוספים לפני שתוכל לפתוח את דלתותיך. לדוגמה, עסקים בתחום המזון והמשקאות זקוקים לרוב להיתרים או רישיונות מרובים. התייעץ עם פקיד המחוז שלך.
  • תוכל גם ליצור קשר עם מרכז הפיתוח העסקי הקטן הקרוב ביותר שלך (SBDC). יועץ שם יכול לעזור לך לזהות אילו רישיונות והיתרים אתה זקוק. מצא את ה- SBDC הקרוב ביותר שלך בכתובת https://sba.gov/tools/local-assistance/sbdc.
 2. 2
  לפתוח חשבון בנק. שמור על הפרדה בין העסק והבנקאות האישית שלך. אם תערבב כספים, אתה עלול לאבד את הגנת האחריות המוגבלת שלך מפני תביעות. חפש בנק שמציע את מה שאתה צריך. באפשרותך לפתוח את החשבון באופן אישי או מקוון ותצטרך את ה- EIN שלך, את מאמרי הארגון שלך, ואולי גם החלטה שתעניק לך הרשאה לפתוח את החשבון.
 3. 3
  קבל ביטוח עסקי. חברת LLC תגן עליך באופן אישי מפני תביעות משפטיות, מה שאומר שמישהו לא יכול לבוא אחרי הבית או המכונית שלך אם יקבל פסק דין נגדך. עם זאת, עדיין תרצה לקבל ביטוח אחריות כללי לעסקים. התייעץ עם מתווך ביטוח כדי למצוא פוליסה מתאימה.
 4. 4
  מצא מקום לעסק שלך. אם אתה רוצה לנהל את העסק שלך מהבית, בדוק אם חוקי הייעוד בשכונה שלך מאפשרים זאת. עצור למשרד הייעוד המקומי ובדוק. יתכן שתזדקק להיתר יעוד.
  • תוכל למצוא שטחים מסחריים באתרים כגון Loopnet.com או בעיתון המקומי שלך. דמי השכירות המסחריים מחושבים בדרך כלל על פי שטח הריבוע.
 5. 5
  העסיק עובדים באופן חוקי. תוך 20 יום מרגע שכירת עובד, עליך לדווח עליהם למשרד ההעסקה החדש של המדינה שלך. באופן כללי, תוכלו לדווח על שכירות חדשה באופן מקוון, לכן צרו חשבון במשרד המתאים.
  • יתכן שתצטרך לקנות ביטוח פיצויים לעובדים. פנה למשרד העבודה של המדינה שלך כדי למצוא סוכן ביטוח מורשה.
 6. 6
  קבל עזרה מקצועית לעסק שלך. ניהול LLC יכול להיות מסובך, ותוך זמן לא רב אתה עלול לגדול כל כך שאתה לא יכול לעשות הכל בעצמך. שקול להעסיק אנשי מקצוע שיעזרו לך להתיר חלק מהקשרים.
  • עורך דין עסקי. עורך דין יכול לייצג אותך בבית המשפט, אך הם יכולים גם לעזור לך להבין את דרישות הדיווח שלך כ- LLC. השג הפניה מטעם לשכת עורכי הדין הקרובה ביותר שלך.
  • רואת חשבון. רואה חשבון יכול לעזור לך בזמן המס. הם יכולים לשמש גם כיועץ עסקי שיוכל להעריך כל תכנית לצמיחה.
  • מנהל חשבונות. מנהל חשבונות מזין את העסקאות היומיות שלך. אולי תרצה להשתמש בתוכנה בעת ההתחלה, אך בסופו של דבר אולי יהיה הגיוני יותר להעסיק מישהו.
 7. 7
  החליטו כיצד רוצים למס. מס הכנסה אינו מכיר את טופס LLC. במקום זאת, אם יש לך לפחות שני חברים, יטופל ב- LLC שלך כשותפות. עם זאת, אתה יכול להגיש טופס 8832 ולבחור להתייחס אליך כתאגיד לצרכי מס. שוחח על אפשרויות אלה עם עורך הדין ורואה החשבון שלך.
  • אם יש לך חברה אחת של אדם, יתייחס אליך כאל בעלים יחיד, מה שאומר שתדווח על רווחים והפסדים בהחזר המס האישי שלך. עם זאת, אתה יכול להגיש טופס 8832 ולבחור להתייחס אליך כתאגיד.
 8. 8
  הגש דוח שנתי, במידת הצורך. במדינות רבות, עליכם להגיש דוח שנתי, אשר ישתנה בהתאם למיקום בו אתם נמצאים. לדוגמא, במדינות מסוימות אתה רק מעדכן מידע בסיסי, כגון כתובתך ושם וכתובת של חבר אחד. עליך לשלם גם אגרה שנתית.
  • עם זאת, מדינות אחרות ירצו רשומות פיננסיות מפורטות יותר. עליך לברר עם מזכיר המדינה שלך.
אחד ממייסדי LLC יכול לשמש כסוכן רשום
אחד ממייסדי LLC יכול לשמש כסוכן רשום, או שאתה יכול לשלם לחברה כדי לשמש כסוכן שלך.

טיפים

 • למרות ש- LLC מציעה אחריות מוגבלת, המציאות היא שככל הנראה תצטרך להבטיח באופן אישי הלוואות עסקיות כלשהן. המשמעות היא שאתה על ההלוואות אם העסק שלך לא יכול להחזיר אותה.
 • אולי תרצה ליצור טופס עסקי אחר במקום זאת, כגון שותפות, תאגיד או בעלות יחיד. אם יש לך שאלות, פגש עם עורך הדין העסקי שלך.

שאלות ותשובות

 • אני עובד מהבית ורוצה להקים DBA עסק. האם עלי להירשם למחוז או לעיר בה אני גר?
  צרו קשר עם משרד שר החוץ במדינתכם. אתה יכול גם ליצור קשר עם משרד רישום המעשים במחוז שלך כדי לסייע לך בשאלותיך.

תגובות (3)

 • dayton51
  השלבים מעשיים מאוד להבנה.
 • vross
  אתר זה מספק מדריך מפורט מאוד אחר שלב להקמת חברה חדשה (LLC), ומצאתי שזה פשוט יותר מרוב האתרים האחרים בהם ביקרתי. על ידי מעבר לרשימת הבדיקה, זה מוודא ששום דבר לא נשאר מאחור בתהליך ההתאגדות.
 • itzelstreich
  המדריך שלב אחר שלב DIY מועיל!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail