איך למכור את הבית שלך תוך 3 ימים?

אתה יכול פשוט למכור את הבית שלך בעוד כשלושה ימים (לא ערובה)
בעקבות השלבים הבאים, אתה יכול פשוט למכור את הבית שלך בעוד כשלושה ימים (לא ערובה)!

מכירת נכסים יכולה להיות דבר מלחיץ מאוד, אבל זה לא חייב להיות. בעקבות השלבים הבאים, אתה יכול פשוט למכור את הבית שלך בעוד כשלושה ימים (לא ערובה)! להלן מספר טיפים לשיפור חוויית מכירת הבית שלך.

צעדים

 1. 1
  שכר מתווך טוב ומצליח. זכור, אתה תיפגש לעתים קרובות עם האדם הזה ותדון בעניינים חשובים, אז בחר תמיד מישהו שאתה סומך עליו ונוח לך לדבר איתו, אל תבסס רק את החלטתך על מספר הבתים שמכר הסוכנות. כאשר אתה בוחר מתווך, קבע זמן להיפגש לדיון על כספים ולראות את הנכס שלך.
 2. 2
  נפגש עם המתווך שלך לטיול בבית ולקבל טיפים להצגה להצגה שלך. על סמך עצתם, קחו בחשבון את העבודה שתצטרכו לבצע על מנת להביא את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר שניתן יהיה לצפות בו.
 3. 3
  נקה את החלק החיצוני של הבית שלך - במיוחד את החצר הקדמית שלך. שים כלי גינון מחוץ לטווח הראייה, צינורות משם, צעצועי ילדים מחוץ לכל הדרך וכו '. זכור, החצר הקדמית היא מה שמושך לראשונה קונה או את עין הסוכן שלהם - אם הרושם הראשוני אינו מושך את העין, מה יגרום להם להיכנס פנימה?
 4. 4
  הימנע מהאווירה הכהה והעגומה של צבעי הקיר הכהים. צבע קירות בצבע לבן או בצבע Off-White במטרה לתת תחושה של בית פתוח ומאוורר. לא רק שזה יאיר את הבית, הוא יגרום לו להיראות גדול יותר ממה שהוא.
 5. 5
  הסר את כל הרהיטים האפשריים בבית. אתם הולכים להסתכל על "המלון" בכך שאתם רוצים שרק הרהיטים הדרושים יהיו שם. הורידו שטיחי קיר, פוסטרים, תמונות, ספרים; קחו משם כמחצית הרהיטים בביתכם (אם אפשר); הפוך את החדרים שלך פחות צפופים. זכור, קונים פוטנציאליים לא רוצים לראות את רכושך בבית, הם רוצים לראות את חפציהם משתלבים.
 6. 6
  מחק את רוב הראיות של התושבים מביתך לצפייה, במיוחד חיות מחמד.
 7. 7
  נקי, נקי, נקי! חדרים מלוכלכים, מטבחים, חדרי אמבטיה, יכולים להוות מפנה חשוב עבור אנשים שצופים בביתכם. דברים קטנים ששוכבים גם נותנים רושם של סביבה עמוסה.
 8. 8
  הסתר את כל פחי האשפה - ארונות הם מקום טוב לאחסון זמני של החפצים המסריחים והחסומים.
 9. 9
  הגדר את הבית שלך לצפייה.
  • וודאו כי הבית שלכם אינו מריח לא נעים והחום נוח.
  • בדוק פעמיים שכל מכסה האסלה למטה, כל הנורות דולקות (כולל מנורות), הסתיר את כל חפצי החשמל (כמו חוטים ושלטים), כבה מחשבים וטלוויזיות וודא שאובייקטים קטנים לא שוכבים.
  • ודא שהקונים הפוטנציאליים תמיד מגיעים עם סוכן (אם המתווך שלך אומר לך זאת) וודא שהם יודעים איך להיכנס לבית (הסוכן שלך עשוי להשאיר תיבת נעילה עם המפתח שלך).
  • ערכו בית פתוח מתישהו כדי לאפשר לאנשים בשכונה לראות את הבית שלכם - מפה לאוזן עוברת באותה מהירות כמו פרסומים באינטרנט.
צבע קירות בצבע לבן או בצבע Off-White במטרה לתת תחושה של בית פתוח ומאוורר
צבע קירות בצבע לבן או בצבע Off-White במטרה לתת תחושה של בית פתוח ומאוורר.

טיפים

 • בבחירת מתווכים, חשוב ללכת על איזון בין אישיות למוניטין, אתה רוצה לבחור סוכנות ידידותית שזכתה להצלחה בעבר.
 • יש שעות צפייה נוחות עבור אנשים המעוניינים לקחת מבט הבית שלך.
 • קבעו מחיר ריאלי לבית שלכם, מחירים גבוהים מאוד ונמוכים מדי גורמים לרוכשים להיזהר.
 • בעת ניקיון הבית, הימנע מריח "מטהר אוויר". אם אתה נראה או מריח כאילו אתה מנסה יותר מדי להריח נקי, אתה עלול להיראות כאילו אתה מסתיר משהו. לכו על ניחוחות טבעיים כמו פרחים טריים על שולחנכם, קינמון בתנור, או (אם אתם בסביבה) אפיית לחם או עוגיות.
 • בית פתוח הוא דרך נהדרת למשוך תשומת לב של אנשים.
 • במיוחד אם יש לך ילדים צעירים או חיות מחמד, חשוב שיהיה לך שגרה למועד בו קונים מגיעים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לצאת מהבית בזמן שהם שם. קחו חיות מחמד לטיול ארוך, לכו לבית של השכן, או אפילו שבו ברכב ברחוב אם תצטרכו.
נפגש עם המתווך שלך לטיול בבית ולקבל טיפים להצגה להצגה שלך
נפגש עם המתווך שלך לטיול בבית ולקבל טיפים להצגה להצגה שלך.

אזהרות

 • אל תיתן לעצמך להתאכזב מכל משוב שלילי או קריטי של קונים פוטנציאליים או מהסוכנים שלהם שלא אהבו משהו בבית שלך. זכרו, בסופו של דבר רק אדם אחד / משפחה יקנו את הבית שלכם.
 • אל תטעה ממה שקראת על שוק הבית; מחירים, שכונות, זמן בשוק, כולם גורמים המשתנים בהתאם לבית. אל תהיה מודאג מבתים אחרים.
 • מעקב אחר טיפים אלה אולי לא יוביל להצלחה מיידית במכירת בתים, אך הם עצות מועילות להתחלה ולהכנות!

שאלות ותשובות

 • הדירה שלי עם 2 חדרי שינה הושחתה; כל החוטים הוסרו. האם אני עדיין יכול למכור את הבית ככה?
  כנראה שלא. בקש מסוכן נדל"ן מקומי להיות בטוח.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail