איך מוכרים בית באופן מקוון?

מכירת בית באופן מקוון היא ייחודית ממכירה אישית בכך שהקונים חייבים להסתמך על תמונות ותיאורים לצורך רושם
מכירת בית באופן מקוון היא ייחודית ממכירה אישית בכך שהקונים חייבים להסתמך על תמונות ותיאורים לצורך רושם ראשוני.

כשאתה מוכר בית, כמו בכל דבר אחר, ככל שאתה יכול לקבל יותר "גלגלי עיניים" על המוצר, כך הסיכויים שלך לבצע עסקה טובים יותר. לכן, פרסום הבית שלך באינטרנט אינו מעניין. עם זאת, למעשה מכירת הבית שלך באופן מקוון דורשת תכנון חכם, קבלת החלטות ממולחת וכמה אסטרטגיות שנבדקו זמן כדי למשוך קונים פוטנציאליים לביתך.

שיטה 1 מתוך 3: הפצת המילה

 1. 1
  שלם על החשיפה הטובה ביותר. מכירת הבית שלך באופן מקוון ללא סוכן נדל"ן יכולה לחסוך לך עמלות של אלפי דולרים, אך אל תצפה לבצע מכירה מבלי לבזבז קצת כסף בתהליך. השקעה נבונה אחת ברוב המקרים היא לרשום את ביתכם באתר בתשלום "למכירה על ידי הבעלים" (FSBO). ישנם אתרים רבים של FSBO לבחירה, לכן אתרי מחקר בדקו היטב כדי לוודא שיש להם את המאפיינים הבאים:
  • דירוג גבוה במנועי חיפוש. הדרך הטובה ביותר עבורך לקבוע את חוזק ההחזרה של מנוע החיפוש באתר היא לבצע מספר חיפושים תוך שימוש במונחים שאתה, כקונה, עשוי להשתמש בהם כדי למצוא אתרי FSBO. האתרים המופיעים בחלק העליון של תוצאות מנועי החיפוש שלך הם האתרים המדורגים ביותר, ואתם עליהם לבחור.
  • נכון לעכשיו, כ -70% מתעבורת האינטרנט של נדל"ן למגורים בארה"ב עוברת דרך האתרים Zillow ו- Trulia.
  • ניווט קל. אתר FSBO שתבחר צריך להיות קל לשימוש, והוא אמור לספק חיפוש באתר לפי מחיר ואזור. זכור שקונים פוטנציאליים יצטרכו להשתמש באתר כדי למצוא את ביתך, ואם הדפים אינם ידידותיים למשתמש, סביר להניח שמבקרים יעזבו את האתר לטובת בית אחר.
  • רשימות איכות. מכירת בית באופן מקוון היא ייחודית ממכירות אישית בכך שהקונים חייבים להסתמך על תמונות ותיאורים לצורך רושם ראשוני. וודא כי אתר FSBO שתבחר כולל תמונות איכותיות רבות של הרישומים שלהם, כמו גם קטעי תיאור ברורים המדגימים ביעילות את מאפייני הבית.
  • העלאות מהירות. זה נוגע גם לידידותיות למשתמש. משתמשי האינטרנט רגילים לסיפוק אינטרנט מיידי. העלאות איטיות עשויות לגרום למבקרים באתר לחפש במקום אחר.
  • שירותים נוספים וכלי מכירה. חלקן, אם כי לא כולן, חברות FSBO מקוונות מציעות ללקוחותיה שלטי חצר, טפסים, חומרי שיווק, תיבות נעילה, הדרכה ו / או תמיכה במכירות כדי לסייע בתהליך.
 2. 2
  פנה זמן גם לאתרי FSBO בחינם, אם אפשר. בניגוד לאתרי FSBO בתשלום, אתרים בחינם מציעים בדרך כלל לא יותר מאשר מקום לפרסום. זה אומר שעליך להעלות תמונות משלך, לכתוב תיאורים משלך ולשמור על הרישום שלך כדי לעדכן אותו.
  • אם אתה בטוח ביכולתך (ויש לך זמן) ליצור רישום מושך את העין שימשוך קונים פוטנציאליים לגיטימיים, אתה יכול להסתמך בעיקר על אתרי FSBO בחינם.
  • אם אינך בטוח, עדיף להעדיף אתר FSBO בתשלום אחד או יותר. אתה תמיד יכול ליצור גם רישומי FSBO בחינם בסיסיים. אחרי הכל, אתה אף פעם לא יודע איזה "פיתוי" עומד לעבוד על "הדגים" שקונים את הבית שאתה מחפש.
  • שקול קישור לפרסומי FSBO שלך למודעות באתרי מסווגים מקוונים. מודעות מסווגות באינטרנט מאפשרות לך לכתוב תיאורים משלך ולהעלות תמונות, או פשוט לבחור לקשר לדף אינטרנט (כגון רשימת אתרי ה- FSBO שלך) המפרסם את ביתך למכירה.
 3. 3
  פרסם את ביתך למכירה באתרי רשתות חברתיות. אם אתה משתמש באתרי רשת חברתית ויש לך מספר רב של אנשי קשר, שיווק הבית שלך באתרים אלה הוא דרך נהדרת להפיץ מפה לאוזן בחינם.
  • שכונות רבות מקיימות אתר חברתי לתושבים. פרסום באתר עלול לגרום לתושב להמליץ על ביתך לחבר אחר.
  • אמנם תמיד יתכן שתמכור את הבית שלך רק עם פרסום בפייסבוק או ציוץ מתוזמן היטב, אך ככל הנראה עדיף להשתמש במדיה החברתית כדי להפנות קונים פוטנציאליים לרישום ה- FSBO שלך. טוב שיהיה לפחות מוקד מקוון אחד שאליו יוכלו הקונים הפוטנציאליים למצוא רישום מפורט בביתך. חשוב על זה כהבדל בין שלטי חצר לחוברת מכירה.
 4. 4
  ספר למתווכים מקומיים. כדאי לשקול לעבוד עם מתווך. אתה יכול להציע להם עמלה אם ימצאו לך קונה שנסגר על הבית. מכיוון שאתה רושם את הבית בעצמך באופן מקוון, לא תצטרך לשלם עמלת רישום, אלא עמלה למציאת הקונה.
  • אם אתה רוצה ייצוג למכירה זו, זכור שהמתווך ייצג את הקונה, לא אתה. תזדקק לעורך דין נדל"ן משלך.
איך מקימים אתר למכירת הבית
איך מקימים אתר למכירת הבית?

שיטה 2 מתוך 3: התחלת תהליך המכירה

 1. 1
  שקול את השוק שלך. כאשר אתה מתחיל למכור את הבית שלך בפועל, עליך לשקול כיצד האקלים של השוק ישפיע על הסיכויים שלך למכור. אם זה שוק של מוכרים, למשל, שם יש מעט מלאי ובתים נמכרים בתוך כמה ימים, תמונות של טלפון סלולרי יכולות להספיק. אחרת, ייתכן שתזדקק לעזרה מקצועית ביצירת רישום טוב יותר.
 2. 2
  קבל עזרה מקצועית. שימוש באנשי מקצוע לטיפול בחלק מהשירותים המכוסים בדרך כלל על ידי סוכני נדל"ן יכול להקל עליכם את התהליך.
  • אמנם לימוד בתים דומים באזורכם ("comps") יכול לעזור לא מעט, אולי כדאי לכם לשכור שמאי מקצועי שיעזור לכם לקבוע את מחיר הרישום הנכון לביתכם. אחרי הכל, מה הטעם לחסוך 11200 € בסוכן נדל"ן אם תמעיט בערך הבית שלך ב 14900 €?
  • כשמגיע הזמן לבצע עסקה בפועל, קשה להבין את כמות הניירת הנדרשת. חלק מאתרי FSBO בתשלום יספקו עזרה לתהליך זה. אחרת (ואולי בנוסף), כדאי לך לשכור עורך דין מקרקעין שיעזור לך לנווט בים הטפסים, המסמכים וכו '.
  • כמו כן, שים לב שככל שרבים מאתרי FSBO מתעדכנים על ידי בעלי בתים, אתרים אלה נוטים לא להיות מעודכנים.
 3. 3
  ערכו מכירה פומבית או מכירה ישירה במזומן. אם הזמן הוא מהותי, ואתם בטוחים ביכולתכם לקבוע את המחיר הנכון לביתכם ולעבור את תהליך העסקה במהירות, תוכלו לנסות לפרוק את ביתכם במהירות. עבור רוב האנשים, מכירות כאלה אינן צפויות להיות אפשרות ראשונה.
  • אתרי מכירות פומביות כמו eBay הם אפשרות קיימא למכירת הבית שלך באופן מקוון. הקים חשבון באתר, צור את הרישום שלך והעלה את התמונות שלך. אם יתמזל מזלכם, תבצעו מכירה מהירה במחיר הגון. אם אין לכם מזל, פשוט תעכבו את תהליך ביצוע המכירה.
  • חוקי המכירה הפומבית משתנים ממדינה למדינה, כולל אם תזדקק לרישיון מכרז. במידת האפשר, תרצה לקבוע הצעה מינימלית או עתודה שיש לעמוד בה כדי שהמכירה תתקיים.
  • אם עליכם למכור את ביתכם במהירות, תוכלו לחפש באינטרנט משקיע שירכוש את ביתכם במחיר מוזל, על בסיס מזומן מהיר. אתרים פופולריים כמו קרייגסליסט עשויים להיות אפשרויות טובות למכירה מסוג זה. אל תצפה להבטיח בדרך זו דולר עליון לביתך.
הגדר חשבון דוא"ל נפרד כאשר אתה משתמש במשאבים מקוונים כדי למכור את הבית שלך
הגדר חשבון דוא"ל נפרד כאשר אתה משתמש במשאבים מקוונים כדי למכור את הבית שלך.

שיטה 3 מתוך 3: שיפור משיכת המכירות

 1. 1
  הפוך את התמונות שלך ל"קופצות ". אלא אם כן יהיה לך מזל גדול, כמה תמונות דיגיטליות מגורענות לא יעשו את העבודה במכירת הבית שלך. מבט אחד ב- FSBO ובאתרי נדל"ן אחרים יגיד לך שתמונות רבות באיכות גבוהה ואפילו מקצועיות של בתים רשומים הם כיום הסטנדרט.
  • כאן, שוב, עשויה להיות השקעה נוספת ששווה לבצע. כדאי לשקול להעסיק איש מקצוע שיצלם את הבית שלך. אם לא תסתכל על זה, כדאי לך לפחות ליצור קשר עם בן הדוד הצלם החובב שלך שתמיד מבוקש בחתונות משפחתיות.
  • אם אתה מצלם את התמונות בעצמך, הקדש את הזמן כדי להבטיח תאורה, בהירות וגודל המתאימים לתמונות שלך. במה כל חדר כך שהוא נראה מגורים אך לא עמוסים. אתה רוצה לעורר את דמיונו של הצופה, ולא לפקד עליו או להגביל אותו.
 2. 2
  הוסף את "גורם וואו. " תמונות איכותיות הן קריטיות מכירות הבתים ביותר באינטרנט, אך לעתים קרובות סוגים אחרים של ערעור חזותי מועילים גם כן. אתה רוצה שהאדם שמסתכל על הרישום יוכל לדמיין אותו מתגורר בבית בזמן שהוא יושב על הספה או על כיסא השולחן שלו.
  • אפשרויות טובות לשיפור הפרסומת המקוונת שלך כוללות: סרטוני וידאו ברמה מקצועית של הבית, או אולי אפילו סיור וידאו בתלת מימד; מפות אזור, אולי כולל תמונות מזל"ט; תוכניות קומה מפורטות, ואולי תלת מימד; גישה מקוונת ללוחות הזמנים, לרשימות המסמכים ולמסמכים ברגע שמתחילה עסקה פוטנציאלית; ובימוי וירטואלי, המאפשר לקונים פוטנציאליים לדמיין חדר עם מערכי ריהוט ואביזרים שונים.
  • הגישה לתכונות כאלה צריכה להיות חלק מהחבילה שלך עם אתר FSBO בתשלום. דפדף ברשימות האתרים השונים והחליט איזה מספק את השילוב הטוב ביותר של תוספות שיעצימו את משיכת המכירות של ביתך.
 3. 3
  תמחור נכון. כפי שהוזכר במקומות אחרים במאמר זה, שכירת שמאי שיעזור לקבוע את מחיר המכירה הנכון לביתך יכולה להוסיף אלפים לכיסך, או למנוע ממך להעריך יתר על המידה את הבית ולעכב כל מכירה.
  • השמאי יציע את חוות דעתו המקצועית על שווי הבית, אך כמובן עליכם לקבוע את המחיר הראשוני ולקבוע את המינימום שתקבלו.
  • גם אם אינך המשא ומתן הממולח ביותר, הגיוני לבקש קצת יותר ממחיר היעד שלך (אולי 7,50 € -14900 € יותר, תלוי במחיר הכולל). זה מגדיר את הדברים כך שההצעה הנגדית הבלתי נמנעת תביא אותך בקנה אחד עם היעד שלך. זכור כי הדבר עלול לגרום לחלק מהקונים להתעלם מהבית שלך בעת חיפוש מקוון.
  • ככל שאתה תחת לחץ רב יותר למכור, כך תצטרך להיות גמיש יותר עם המחיר שתקבל. אך נסו להיצמד לקומת מחיר קשה, במיוחד אם אתם עורכים מכירה פומבית או מכירה ישירה במזומן, או שבסופו של דבר תוכלו להתחרט על מכירה נמוכה מדי.
 4. 4
  להיות זמין ומסוגל. אם אתה מתכוון לשמש כסוכן נדל"ן משלך בעת מכירה מקוונת, פירוש הדבר שאתה צריך להיות זמין באופן קבוע כדי להציג את הבית וידע ומרתק בעת הצגתו. יש לך את היתרון בכך שאתה מכיר את הבית טוב יותר מכל סוכן שיכול היה, אבל אתה צריך לשלב אותו עם הכנה, מצב רוח ודייקנות.
  • יש שיגידו שעליך להיות מוכן להציג את הבית בכל עת, למקרה שקורה לגיטימי יקרה לידו. עם זאת, יש לומר מה להגדיר שעות צפייה ספציפיות ו / או להציג רק בתיאום מראש. בדרך זו, אתה תמיד יכול להיות מוכן לחלוטין (ולסדר את הבית) כשמישהו בא להעיף מבט.
  • כמובן שאם אתה לוקח פגישות, שמור אותם תמיד. כמו כן, עם זאת אתה בוחר להראות את הבית, תמיד תהיה ידידותי ואדיב. גם אם מי שמסתכל לא מתגלה כקונה רציני, יתכן שהוא מכיר מישהו שכן.
  • בזמן שאתה ידידותי ואדיב, עם זאת, עשב קונים לא מוסמכים כדי שלא תבזבז זמן ואולי תחמיץ קונה לגיטימי.
 5. 5
  נקוט אמצעי בטיחות מתאימים בזמן הצגת הבית שלך. אם כי אין זה סביר שמי שבא לצפות בביתך אינו אלא קונה מעוניין, עליך עדיין להגן על עצמך מפני מישהו שעלול לגרום לך, למשפחתך או לנזק שלך ברכוש. זה כולל:
  • הורד את השם המלא ומספר הטלפון של כל מי שמעוניין לצפות בביתך, ואז התקשר למספר זה מאוחר יותר כדי לאמת את זהות האדם.
  • הסרת חפצי ערך רופפים כגון תכשיטים, כרטיסי אשראי או ארנק, מפתחות לרכב, מזומן או חפצי ערך קטנים אחרים.
  • שימוש בגיליון כניסה במהלך בית פתוח.
  • לא להכניס את עצמך לבד בחדר עם קונה פוטנציאלי (לעמוד במסדרון).
  • שמירה על הקונה הפוטנציאלי באופק כל העת.
  • העסקת אנשי אבטחה שתסתובב במהלך בית פתוח אם יש לכם חפצי ערך רבים.
  • מבקש זיהוי תמונה כאשר קונים פוטנציאליים יופיעו לביתכם. זה עשוי להרתיע בהתחלה, אבל אם אתה מסביר שאתה צריך לדעת למי מוענק מידע מפורט על הבית שלך, עליו להבין.
למעשה מכירת הבית שלך באופן מקוון דורשת תכנון חכם
עם זאת, למעשה מכירת הבית שלך באופן מקוון דורשת תכנון חכם, קבלת החלטות ממולחת וכמה אסטרטגיות שנבדקו זמן כדי למשוך קונים פוטנציאליים לביתך.

טיפים

 • הגדר חשבון דוא"ל נפרד כאשר אתה משתמש במשאבים מקוונים כדי למכור את הבית שלך. יתכן שתקבל זרם פניות וחשבונות דוא"ל נפרדים יעזרו לך לשמור על סדר.
 • בעת שימוש בשיטה הדורשת הגדרת רישומים משלך, הקפד לכלול תמונות של התכונות הטובות ביותר של הבית, ולכלול תיאור מידע רלוונטי אודות מערכת השכונה ובית הספר.
 • השתמש בכמה שיותר משיטות שיווק מקוונות אלה על מנת להגיע לקהל גדול יותר.
 • אל תשכח להסיר את הרישומים שלך מאתרים בחינם לאחר שמכרת את הבית שלך, אחרת קונים פוטנציאליים ימשיכו ליצור איתך קשר.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל למצוא אדם שיעלה את התמונות שצילמתי?
  באתר שאליו אתה צריך להעלות אותם, סביר להניח שיש קטע עזרה שינחה אותך בתהליך זה. אתה תמיד יכול לפנות לשירות הלקוחות כדי שיעבירו אותך גם בכך. לאחר שתלמד כיצד לעשות זאת, תוכל לעשות זאת בעצמך.
 • יש עצות כיצד לרשום מכירת נכסים בינלאומית, במיוחד דרום אירופה?
  אני ממליץ על קרייגסליסט במיקום בו הוא נמצא. אנשים המעוניינים יסתכלו במיקום זה. אתה יכול גם לחפש בתים למכירה באותו מקום ולראות אילו אתרי רישום עולים. נסה את אלה אם הם לא אתרי נדל"ן. גם Youtube הוא אפשרות.
 • איך מקימים אתר למכירת הבית?
  עדיף לחפש ספקי אתרים המתמחים באתרי רישום נדל"ן המספקים תבניות עבור FSBOs. הם יכולים לבנות אותו או לבנות אותו מהתבניות שלהם. יהיה עליכם לרכוש שם דומיין מהם ולשווק אותו כראוי כדי שיראו אותו. עליך לכלול קישור בהתכתבות הדוא"ל שלך והודעות אחרות באינטרנט בכל מקום שפרסמת שקישורים מותרים.

תגובות (5)

 • ofay
  אני מתכונן לרשום בית באופן מקוון, ומעולם לא עשיתי זאת לפני כן. אני מאוד אסיר תודה על כל המידע שקראתי, ואני בטוח שאחזור לרענן את זיכרוני לפני שאפרט את הבית. תודה.
 • saundersgraham
  היה נחמד מאוד לעבור על הדפים והיה מאוד אינפורמטיבי.
 • morrisalison
  כמעט סיימנו עם בית שאנחנו מתכננים להציע למכירה. אתר זה עזר רבות כיצד להתחיל לעבוד איתו. תודה!
 • charlotte47
  הכל בסדר. הסבר קל ומהיר על היסודות למתחילים, כמוני.
 • tavaresmiller
  זה עוזר לדעת לפרסם. אני גם מעריך את הטיפים לשמירה על בטיחות במהלך סיור בבית.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך לכווץ עטיפה?
 3. איך לארוז תרמילים?
 4. איך מכינים רשימת אריזה?
 5. איך לארוז כמו מקצוען?
 6. איך לארוז ולעבור במהירות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail