כיצד לשנות את מטבע ברירת המחדל של חשבון ההוצאות שלך?

ולכן כשאתה מנסה לשנות את מטבע ברירת המחדל של חשבון Expensify שלך
מדיניות הוצאות מגדירה את כללי דיווח ההוצאות ואת ההרשאות עבור החברה שלך, ולכן כשאתה מנסה לשנות את מטבע ברירת המחדל של חשבון Expensify שלך, שקול תחילה אם יצרת או טרם יצרת את מדיניות ההוצאות הראשית שלך.

אם אתה מחפש שירות מקוון שיעזור לך לנהל את הכספים, כרטיסי האשראי, הקבלות ודוחות ההוצאות שלך, אז Expensify הוא המכשיר המתאים עבורך. באמצעות שירות זה, באפשרותך ליצור ולערוך את ההוצאות שלך באופן ידני בכל מטבע אפשרי ואז להציג ניתוחי הוצאות המיוצגים בתרשימים, אותם ניתן לשמור או לייצא לגיליון אלקטרוני. שים לב שלכל חשבון שנוצר ב- Expensify יש מטבע ברירת מחדל המשמש להמרת כל ההוצאות שלך ממטבעות זרים. מטבע ברירת המחדל עבור כל ההוצאות שנוספו לחשבון Expensify שלך נקבע במדיניות ההוצאות הראשית. מדיניות הוצאות מגדירה את כללי דיווח ההוצאות והרשאות עבור החברה שלך, לכן כשאתה מנסה לשנות את מטבע ברירת המחדל של חשבון Expensify שלך, שקול תחילה אם יצרת או עדיין לא יצרת את מדיניות ההוצאות הראשית שלך. כדי לשנות את מטבע חשבונך, גלול מטה לאחת משתי השיטות שלמטה.

שיטה 1 מתוך 2: שינוי מטבע ללא מדיניות הוצאות עדיין

 1. 1
  היכנס להוצאה. נווט אל www.expensify.com באמצעות כל דפדפן במחשב שלך, והיכנס או צור חשבון חדש.
  • ליצירת חשבון חדש, הקלד את הדואר האלקטרוני שלך בתיבת הטקסט מדף הבית של האתר ולחץ על כפתור "הירשם בחינם". הקפד לאמת את כתובת הדואר האלקטרוני שלך לאחר ההרשמה על ידי לחיצה על הקישור שנשלח לכתובת הדואר האלקטרוני.
  • אם חשבונך ב- Expensify נוצר בעבר, תצטרך רק להיכנס ולהתחיל להשתמש בשירותיו.
 2. 2
  גש להגדרות החשבון שלך. לאחר שנכנסת לחשבון Expensify שלך, לחץ על סמל המשתמש שלך הממוקם בפינה השמאלית העליונה של המסך; לאחר מכן לחץ על כפתור "הגדרות" ובחר באפשרות "העדפות" מהחלונית השמאלית של המסך.
 3. 3
  שנה את מטבע ברירת המחדל של חשבונך. מטבע ברירת המחדל של חשבונך מוצג בשדה "מטבע פלט ברירת מחדל". לחץ על החץ בתפריט הנפתח כדי לבחור מטבע חדש.
  • לאחר הבחירה ברירת המחדל החדשה שינויים במטבע נשמרים אוטומטית.
מטבע ברירת המחדל של חשבונך מוצג בשדה "מטבע פלט ברירת מחדל"
מטבע ברירת המחדל של חשבונך מוצג בשדה "מטבע פלט ברירת מחדל".

שיטה 2 מתוך 2: שינוי מטבע במדיניות ההוצאות העיקרית שלך

 1. 1
  היכנס להוצאה. נווט אל www.expensify.com באמצעות כל דפדפן במחשב שלך והיכנס באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני והסיסמה שלך.
 2. 2
  גש למדיניות החשבונות. לחץ על הקישור "מנהל מערכת" הממוקם בתפריט העליון. לאחר מכן בחר באפשרות "מדיניות" מהחלונית השמאלית של המסך. אתה אמור כבר ליצור מדיניות אחת לפחות - מדיניות ההוצאות הראשית שלך.
  • אם טרם יצרת מדיניות הוצאות, לחץ על הלחצן "צור מדיניות" מהמסך הנוכחי, לצד אחת מהאפשרויות "צוות" או "תאגיד". לאחר מכן מלא את כל הדפים / שדות של אשף המדיניות החדשה.
  • באשף המדיניות החדשה יש 12 שלבים המופיעים בחלונית השמאלית של המסך: יסודות, חיבורים, קטגוריות וכו '. כל אחד מהשלבים מגדיר כמה כללים והגדרות בסיסיות למדיניות ההוצאות הנוכחית.
 3. 3
  שנה את המטבע עבור המדיניות העיקרית של החשבון. ברגע שאתה נמצא במסך המדיניות, לחץ על כותרת המדיניות הראשית של החשבון ברשימה. תועבר למסך היסודות של המדיניות הנוכחית, שם תוכל לערוך את מטבע הפוליסה בשדה "מטבע פלט". פשוט לחץ על החץ בתפריט הנפתח כדי לבחור מטבע חדש.
  • לאחר בחירת מטבע ברירת המחדל החדש, השינויים נשמרים אוטומטית.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail