איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?

מימן מחדש משכנתא תת-מימית על ידי ניצול תוכניות ממשלתיות כמו תוכנית Refinance Home Affordable (HARP) ותכנית
מימן מחדש משכנתא תת-מימית על ידי ניצול תוכניות ממשלתיות כמו תוכנית Refinance Home Affordable (HARP) ותכנית שינוי משתלמת ביתית (HAMP).

משכנתא מוגדרת כמי שמתחת למים כאשר הסכום שחייב בהלוואת הבית עולה על ערך הנכס. אנשים רבים מצאו עצמם במשכנתא תת-מימית במהלך 3 עד 5 השנים האחרונות, עקב קריסת שוק הדיור באירופה. באופן מסורתי, היה קשה לבעלי בתים למחזר מחדש משכנתאות מתחת למים מכיוון שהמלווים היו מצפים שיהיה לכם הון עצמי בביתכם לפני שיסכימו להסכם הלוואות נוח יותר. עם זאת, הוצגו מספר תוכניות ממשלתיות המסייעות לבעלי בתים להשיג שיעורי ריבית נמוכים יותר ותנאים אטרקטיביים יותר כדי למנוע מהם עיקול. מימן מחדש משכנתא תת-מימית על ידי ניצול תוכניות ממשלתיות כמו תוכנית Refinance Home Affordable (HARP) ותכנית שינוי משתלמת ביתית (HAMP).

שיטה 1 מתוך 3: מימון מחדש של משכנתא תת מימית באמצעות נבל

תוכנית השיפוץ הביתית המוצעת או הארפ היא תוכנית מימון משכנתא למי שיש להם פאני מיי או פרדי מק הלוואות לבית.

 1. 1
  בדוק את היסטוריית התשלומים שלך. אתה חייב להיות עדכני במשכנתא שלך ולא עברת את כל התשלומים ב -12 החודשים האחרונים.
 2. 2
  גלה מי הבעלים של המשכנתא שלך. לא תהיה זכאי ל- HARP אם ההלוואה שלך מטופלת על ידי רשות השיכון הפדרלית (FHA), המינהל הוותיק (VA) או משרד החקלאות (USDA).
  • ודא שהמשכנתא שלך בבעלות תאגיד המשכנתאות פדרלי לבית, המכונה גם פרדי מק, או תאגיד המשכנתאות הפדרלי הלאומי, המכונה פאני מיי.
 3. 3
  הוכיח שיש לך הכנסה לעמוד בתשלומי המשכנתא החודשיים שלך. יהיה עליך גם להגיש בדיקת אשראי.
 4. 4
  אל תעסוק בהערכה ביתית. ה- HARP 2,0 החדש הוא כיום ללא הגבלת הלוואה לשווי עבור הלוואות בריבית קבועה בתנאים של 30 שנה או פחות.
 5. 5
  מצא מלווה שיעניק הלוואות HARP. אתה יכול להשתמש בבנקים לאומיים כגון וולס פארגו ובנק אירופה, או בבנקים מקומיים ואיגודי אשראי בקהילה שלך.
מימון מחדש של משכנתא תת-מימית באמצעות המפ
שיטה 2 מתוך 3: מימון מחדש של משכנתא תת-מימית באמצעות המפ.

שיטה 2 מתוך 3: מימון מחדש של משכנתא תת-מימית באמצעות המפ

 1. 1
  להפגין מצוקה כלכלית. תוכנית זו נועדה למנוע מאנשים לעבור עיקול, כך שכמה תשלומים שהוחמצו יהיו בסדר. המצוקה הכלכלית שלך חייבת לסכן את המשכנתא שלך.
 2. 2
  בדוק אם המשכנתא שלך בבעלות פרדי מק, פאני מיי או מלווה מוסמך אחר שנרשם במשרד האוצר כדי להיות זכאי ל- HAMP.
 3. 3
  תעד הכנסה יציבה. HAMP נדרש תעסוקה קבועה על מנת להבטיח שלא יתפספסו תשלומי הלוואות או יאחרו.
 4. 4
  חפש ריבית ותנאי תשלום שיורידו את תשלום המשכנתא שלך לפחות מ- 31 אחוז מההכנסה החודשית שלך. זו המטרה של תוכנית HAMP.
 5. 5
  חפש את תאריך ההתחלה של ההלוואה שלך. זה חייב להיות לפני ינואר 2009.
 6. 6
  ודא שבדיקת רקע פלילית תראה שלא הורשעת בעבירה בעשר השנים האחרונות.
 7. 7
  חפש שינוי עם חברת המשכנתאות הנוכחית שלך. מרבית המלווים הגדולים משתתפים ב- HAMP ומעדיפים לשנות את המשכנתא שלך מאשר לעכב את ביתך.
מימון מחדש של משכנתא תת מימית באמצעות נבל
שיטה 1 מתוך 3: מימון מחדש של משכנתא תת מימית באמצעות נבל.

שיטה 3 מתוך 3: אפשרויות מימון אחרות

 1. 1
  חפש אלטרנטיבה להפחתת עקרון (PRA). אתה יכול למחזר את ההלוואה שלך על ידי משא ומתן על הפחתה עקרונית עם המלווה שלך. זו אפשרות טובה אם אינך זכאי ל- HARP או ל- HEMP ואתה בסכנה לאבד את ביתך.
 2. 2
  בקש מימון מחדש של FHA קצר. זה לא פופולרי בקרב המלווים כי זה עולה להם כסף, אבל שווה לנסות. זה פשוט מוריד את הריבית ומביא את התשלום החודשי שלך למטה.
 3. 3
  נצל את הסדר המשכנתא האחרון. מוקדם יותר בשנת 2012, הממשלה הגיעה להסדר עם 5 מלווים גדולים למשכנתאות. 3,5 מיליארד מההסדר הזה יתמכו במימון מחדש לבעלי בתים עם משכנתא מתחת למים.

טיפים

 • שימו לב לחקיקה חדשה ופוטנציאלית. הממשלה ספגה ביקורת על כך שלא עשתה מספיק כדי לעזור לבעלי בתים במצוקה, וכמה הצעות חוק הוצעו אך טרם הועברו שיעזרו לצרכנים שנמצאים בסכנת עיקול בשל המשכנתא שלהם מתחת למים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail