איך לחסוך כסף בביטוח רכב?

כדי לחסוך כסף בביטוח רכב, שוחח עם ספק הביטוח שלך לגבי העלאת ההשתתפות העצמית שאתה צריך לשלם אם אתה נקלע לתאונה, מה שיוריד את הפרמיה שלך כך שתשלם פחות מדי חודש. בנוסף, אם כבר יש לך ביטוח בריאות המכסה תאונות דרכים, בקש מספק ביטוח הרכב שלך להוריד את הכיסוי הרפואי מהתוכנית שלך כך שהחשבון החודשי שלך יהיה זול יותר. אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי אגירת ביטוח הרכב שלך עם פוליסות הביטוח האחרות שלך, כמו בעלי הבית שלך או ביטוח חיים. בנוסף, נסה להתקשר לספק הביטוח שלך ולשאול אם אתה זכאי להנחות כלשהן, כמו הנחה של סטודנט או בכיר. לקבלת טיפים נוספים, כמו לחפש תכנית ביטוח רכב זולה, המשיכו לקרוא!

אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי אגירת ביטוח הרכב שלך עם פוליסות הביטוח האחרות שלך
אתה יכול גם לחסוך כסף על ידי אגירת ביטוח הרכב שלך עם פוליסות הביטוח האחרות שלך, כמו בעלי הבית שלך או ביטוח חיים.

אם אתה נוהג ברכב או משאית, ביטוח רכב הוא עובדת חיים. עובדה נוספת בחיים היא שזה יכול להיות יקר. אתה יכול לחסוך כסף על ידי קניות של מבצעים טובים ועל ידי תשלום רק עבור הכיסוי שאתה באמת זקוק לו. אנשים רבים לא מבינים שהם יכולים להפחית עלויות על ידי הגבלת הכיסוי שלהם לשירותים שהם באמת יכולים להשתמש בהם או להזדקק להם.

שיטה 1 מתוך 3: בחירת הכיסוי המתאים לך

 1. 1
  גלה את דרישות המינימום של המדינה שלך. כמעט כל מדינה דורשת ביטוח אחריות לכל המכוניות הרשומות. זה מכסה נזק שעלול לגרום לרכבו של אדם אחר בתאונה, אם אתה אשם. זה גם מגן עליך אם אתה פוגע במישהו אחר. בנוסף לכיסוי האחריות, מדינות מסוימות ידרשו כיסוי נוסף מינימלי לרכב או לפציעה שלך.
  • כדי לברר את הדרישות המינימליות במדינתך, עליך לבקר באתר המחלקה לרכב מנועי במדינה ולבדוק את הכיסוי הביטוחי. לעיתים ניתן לקרוא ל- DMV הרישום של כלי רכב מנועים, חטיבת כלי רכב מנועים, או שם דומה אחר.
  • תוכל גם ללמוד על דרישות המינימום במדינתך על ידי שיחה עם סוכן ביטוח מורשה באזור מגוריך.
 2. 2
  חקר את סוגי הכיסויים השונים הקיימים. תוכלו לקרוא על סוגי הכיסויים הביטוחיים באינטרנט או לשוחח עם סוכן ביטוח באזורכם על האפשרויות שיש לכם. על ידי היכרות עם האפשרויות, תוכל להחליט אילו אפשרויות אתה צריך ואילו לא. אם אתה מגביל את עצמך רק לכיסוי שאתה באמת זקוק לו, תוכל להקטין את עלויות הביטוח שלך. להלן כמה מהאפשרויות הנפוצות ביותר:
  • אחריות לנזקי גוף. זה מכסה אותך בגלל פציעות שאתה גורם לאחרים אם אתה אשם בתאונת דרכים.
  • אחריות לנזק ברכוש. זה ישלם עבור נזק לרכוש של נהג אחר אם אתה אשם בתאונה.
  • כיסוי תשלומים רפואיים. זה יגן עליך ועל כל הנוסעים ברכבך מפני פציעות שנגרמו לתאונה. זה יחול ללא קשר לתקלה בתאונה.
  • כיסוי נהגים לא מבוטח או לא מבוטח. זה יכסה את ההוצאות שלך אם נהג אחר, ללא ביטוח, יפצע אותך בתאונה.
  • כיסוי התנגשות. זה משלם עבור נזק לרכב שלך אם הוא פוגע בחפץ אחר או שנגרם נזק אחר בתאונה, ללא קשר לתקלה.
  • כיסוי מקיף. זה משלם עבור נזק או אובדן של מכוניתך כתוצאה מגניבה או מכל סיבה שאינה תאונה, כגון סופות, שריפות או ונדליזם.
 3. 3
  בחר את הכיסוי המתאים ביותר לצרכיך. לאחר שתבין את האפשרויות הקיימות ותלמד על דרישות המדינה שלך, תוכל למזער את העלויות שלך על ידי בחירה רק בכיסוי שאתה זקוק לו. אתה יכול לדון בבחירות שלך עם סוכן הביטוח שלך להדרכה.
  • לדוגמה, אם יש לך רווחים גבוהים ונכסים נזילים, אתה פתוח לתביעות אפשריות במקרה של תאונה. במקרה זה, ייתכן שתעדיף לבחור ברמות גבוהות יותר של כיסוי אחריות.
  • אם הרכב שלכם ישן ולא שווה הרבה, תוכלו לבחור בביטוח התנגשות ברמה נמוכה, או לבחור בכלל לא לבצע ביטוח התנגשות. במקרה של תאונה, אולי פשוט תבחר לקנות מכונית חדשה.
  • אם אתה מממן או שוכר מכונית חדשה, הסוכנות עשויה להציב דרישות מסוימות כדי שתוכל לעמוד בהן בנוגע לכיסוי הביטוחי. זה יהיה מה לדון בזמן הרכישה.
תוכלו לקרוא על סוגי הכיסויים הביטוחיים באופן מקוון או לשוחח עם סוכן ביטוח באזורכם על האפשרויות שיש לכם
תוכלו לקרוא על סוגי הכיסויים הביטוחיים באופן מקוון או לשוחח עם סוכן ביטוח באזורכם על האפשרויות שיש לכם.

שיטה 2 מתוך 3: מציאת עסקאות הביטוח הטובות ביותר

 1. 1
  סקור את האלמנטים המשפיעים על עלות ביטוח הרכב. דברים כמו גילך, מין ומצב הזוגי שלך יביאו לשיעורי ביטוח שונים. בנוסף, חברות הביטוח ישקול את היסטוריית הנהיגה שלך, סוג הרכב שאתה נוהג בו וכמות הנהיגה הרגילה שאתה מבצע. לבסוף, במקרים מסוימים, ניקוד האשראי שלך יכול להשפיע על המחיר שתצטרך לשלם עבור ביטוח רכב. שוחח עם גורמים שונים וחקר כיצד משתנים אלה ישפיעו על הפרמיה שלך. אלה בדרך כלל לא גורמים שניתן לשנות. עם זאת, כאשר אתם קונים חברת ביטוח, תוכלו לבקש מהסוכן להסביר לכם כיצד כל גורם משפיע על מחירכם.
  • לדוגמא, חברות רבות יפחיתו את התעריף שלך אם אתה נוהג ברכב עם דירוג בטיחות גבוה. שאל סוכנים פוטנציאליים לגבי אפשרות זו.
  • נהגים מתחת לגיל 25 נחשבים בדרך כלל פחות מנוסים ולכן הם בסיכון גבוה יותר. חברות רבות יגבו פרמיה גבוהה יותר אם הדבר חל עליך.
 2. 2
  חפש מחירים. אתה יכול לעשות הרבה השוואות מחירים באינטרנט, כמו גם באופן אישי. חברות ביטוח רבות מאפשרות לכם לקבל הצעות מחיר בחינם ברשת. אתה רק צריך להזין מידע בסיסי על עצמך ועל הרכב שלך, והתכונה המקוונת תעניק לך הצעות מחיר משוערות. אם אתה מעדיף לדבר עם מישהו שיכול לענות על כל שאלה שיש לך, ייתכן שתרצה לבקר סוכן או מתווך באופן אישי. סוכן הוא מישהו שעובד בחברה ספציפית ויכול לתת לך מידע מפורט על כיסוי ושיעורים של אותה חברה. מתווך או סוכן עצמאי, לעומת זאת, עוזר לך לקבל כיסוי מכל אחת מכמה חברות. מתווך יכול לעזור לך להשוות הצעות מחיר ממקורות שונים.
  • סוכנים עובדים בדרך כלל על שכר בחברה, בעוד מתווכים עשויים לגבות ממך תשלום עבור שירותיהם.
  • כאשר משווים מחירים, כלל אצבע טוב הוא להשוות לפחות שלוש הצעות מחיר של חברות שונות. השווה את שיעורי הכיסוי שלהם בכדי למצוא את המדיניות המתאימה ביותר לצרכיך.
 3. 3
  השווה בזהירות הצעות מחיר לביטוח רכב. זכרו שבחירת חברת ביטוח כוללת כמה גורמים שונים. אל תתמקד רק בעלות הפרמיות. כמה גורמים משפיעים על מחיר הכיסוי הביטוחי, ועליך לשקול אם גורמים אלה שווים כשאתה מקבל את ההחלטה שלך:
  • סכום השתתפות עצמית. באופן כללי, השתתפות עצמית נמוכה מפחיתה את הפרמיות שלך.
  • מגבלת כיסוי. חלק מהאפשרויות יכסה אתכם עד למגבלה מסוימת. אם הנזק שלך גדול יותר, אז אתה לא מכוסה בעודף. אתה יכול לשלם יותר כדי להגדיר מגבלת כיסוי גבוהה יותר.
  • הנחות. גלה אם חברות כלשהן מציעות הנחות זמניות אם אתה רוכש מהן פוליסה. אם זה זמני, וודא שאתה מבין מה יהיה השיעור בסוף תקופת ההנחה.
 4. 4
  בחר חברת ביטוח אמינה. המחיר הוא גורם מרכזי בבחירתכם בחברת ביטוח, אך עליכם לדעת כי החברה שתבחרו אמינה ויעילה. לגורמים כגון שירות לקוחות, זמינות וקלות הגשת תביעה יש ערך שיש לקחת בחשבון. בחירת חברה עם אמינות גבוהה יותר ושירותים טובים יותר יכולה למעשה להיות חסכונית יותר, גם אם הפרמיות עשויות להיות מעט גבוהות יותר על הנייר.
  • כל מחלקת ביטוח של כל מדינה מרכיבה יחסי תלונות של לקוחות עבור חברות ביטוח המורשות לפעול באותה מדינה. אתה אמור להיות מסוגל לחפש זאת באופן מקוון ולעיין בנתונים עבור כל חברה שאתה שוקל.
  • רואים בזמינות גורם חשוב בבחירת חברה. בדקו את שעות הפעילות שלהם, האם יש להם אתר סלולרי, ובאיזו קלות תוכלו להגיע למישהו אם אתם זקוקים לתמיכה בשעות שאינן עסקיות.

שיטה 3 מתוך 3: מציאת דרכים להפחית את עלויות ביטוח הרכב שלך

 1. 1
  בחר השתתפות עצמית גבוהה יותר. ההשתתפות העצמית שלך היא סכום הכסף שתצטרך לשלם עבור כל תיקון ברכב שלך לפני תחילת הכיסוי הביטוחי. (אנלוגיה נפוצה היא תשלום השתתפות בגין ביקורי רופאים.) אם אתה רוצה השתתפות עצמית נמוכה יותר, תשלם יותר פרמיות, אך תהיה לך פחות אחריות בעת תאונה. מצד שני, עם השתתפות עצמית גבוהה יותר, אתה מקבל סיכון כלשהו שלא תהיה לך תאונה. אם כן, העלות הסופית שלך עשויה להיות גדולה יותר באותה עת.
  • אם ברצונך לסמוך על הימנעות מתאונות ואתה מעוניין להפחית את הפרמיות שלך, עליך לבחור רמת השתתפות עצמית גבוהה יותר.
  • הגדלת ההשתתפות העצמית שלך מ -220 אירו ל -370 אירו עשויה להפחית את הפרמיה שלך בכ -30 אחוזים.
  • הגדלת ההשתתפות העצמית שלך ל- 750 € עשויה להפחית את הפרמיה שלך עד 40 אחוזים.
  ספקי ביטוח רבים מציעים הנחות לשילוב ביטוח רכב עם פוליסות אחרות כגון ביטוח רפואי או בעלי בתים
  ספקי ביטוח רבים מציעים הנחות לשילוב ביטוח רכב עם פוליסות אחרות כגון ביטוח רפואי או בעלי בתים.
 2. 2
  בחר לרכוש את הכיסוי הרפואי המינימלי המותר. אם יש לך ביטוח בריאות טוב, אתה כבר מוגן מפני הגנה על נזקי גוף והוצאות רפואיות. לכן, ככל הנראה אינך זקוק לכיסוי רפואי נוסף במסגרת ביטוח הרכב שלך. ברר מסוכן ביטוח הבריאות שלך אם אתה מכוסה במקרה של תאונת דרכים, ואז קבל את ההחלטה.
  • התייעץ עם הסוכן או המתווך שלך כדי לברר אם מדינתך דורשת רמה מינימלית של כיסוי נזקי גוף כחלק מפוליסת ביטוח הרכב שלך.
 3. 3
  בחר רכב בסיכון נמוך יותר. חברות הביטוח מבססות את שיעורי הפרמיה שלהן, בין השאר, על סוג הרכב בו אתה נוהג. ידוע כי חלק מהרכבים הם בסיכון גבוה יותר לגניבה או לתאונות. כשאתה מחפש מכונית חדשה, עליך לשוחח עם סוכן הביטוח שלך לפני שתבחר בבחירה הסופית שלך. גלה אם המכונית שאתה שוקל נמצאת ברשימת הרכבים בסיכון גבוה. אם כן, ייתכן שתרצה לבחור מכונית אחרת.
  • מכוניות עם שני מושבים, מנועים בעלי ביצועים גבוהים וצמיגי מירוץ נופלים בדרך כלל לקטגוריית מכוניות הספורט. אלה נחשבים לעיתים קרובות בסיכון גבוה מכיוון שהם מפתים גנבי רכב ויש להם היסטוריה של תאונות עקב נהיגה לא בטוחה. הם עשויים גם להיות יקרים יותר לתחזוקה ולתיקון.
 4. 4
  אגד את הכיסוי שלך כדי להפחית עלויות. ספקי ביטוח רבים מציעים הנחות לשילוב ביטוח רכב עם פוליסות אחרות כגון ביטוח רפואי או בעלי בתים. נהוג זה מכונה בדרך כלל חבילות, ואם אתה מסתובב בזהירות, אתה יכול להשתמש בו כדי לחסוך סכומי כסף משמעותיים.
 5. 5
  התקן רכבי בטיחות תכונות בטיחות. כשאתה קונה מכונית חדשה, התייעץ תחילה עם סוכן הביטוח שלך כדי לגלות אילו מאפייני בטיחות יפחיתו את הפרמיות שלך. חלק מתכונות הבטיחות לא רק הופכות את מכוניתך לבטוחה יותר לנהיגה אלא גם מקטינות את הסבירות שרכבך ייגנב. תוכל לקבל הנחות בעלות ביטוח הרכב שלך אם תתקין תכונות בטיחות אופציונליות כגון מערכות אזעקה, מכשירים נגד גניבה, אורות בשעות היום וכריות אוויר למושב הנוסע.
 6. 6
  שמור תיעוד נהיגה טוב. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמור על דמי הביטוח נמוכים היא לשמור על שיא נהיגה נקי. כרטיסים להפרות תנועה, כגון נהיגה במהירות מופרזת או בנהיגה פזיזה, כמעט תמיד מעלים את שיעורי הביטוח שלך. לאחר זמן, פריטים אלה עשויים לרדת מהשיא שלך והמחירים שלך יירדו שוב, אך זה יכול לקחת שנים. חברות ביטוח רואות נהגים שמקבלים כרטיסים מהווים סיכון גבוה יותר לתאונות.
  • בנוסף לקבלת כרטיסים, הפרמיות שלך ככל הנראה יגדלו אם תמצא אשם גם בתאונות כלשהן.
  כדי לחסוך כסף בביטוח רכב
  כדי לחסוך כסף בביטוח רכב, שוחח עם ספק הביטוח שלך לגבי העלאת ההשתתפות העצמית שאתה צריך לשלם אם אתה נקלע לתאונה, מה שיוריד את הפרמיה שלך כך שתשלם פחות מדי חודש.
 7. 7
  חפש את כל ההנחות הזמינות. בקש מהמתווך או מהסוכן שלך הנחות כלשהן שעשויות לחול עליך. לדוגמא, חברות רבות יעניקו הנחה לנהגים מעל גיל 50 או 55 עם רקורד נהיגה נקי. בנוסף, בעוד שנהגים מתחת לגיל 25 מתמודדים לעתים קרובות עם פרמיות גבוהות יותר, חברות מסוימות מקזזות זאת בכך שהציעו הנחות לסטודנטים עם ציונים טובים. סטודנטים שמסיימים קורס נהיגה הגנתי או תוכנית מאושרת להכשרת נהגים עשויים לזכות בהנחות.
  • לא תמיד חברות ביטוח או סוכנים ממהרים לפרסם את ההנחות, אז כדאי שתשאלו.
 8. 8
  גלה אם אתה זכאי לתכניות קבוצתיות כלשהן. לדוגמא, אם אתה בוגר מכללה או אוניברסיטה או חבר בארגון מקצועי, ייתכן שתזכה בהנחת זיקה או תוכנית קבוצה מיוחדת עם חברת ביטוח אחת או יותר. כאשר אתם חוקרים חברות, שאלו על הנחות קבוצתיות. אתה יכול גם לשאול את המנהיג של כל קבוצה או ארגון שאתה משתייך אליו לגבי תמריצים שהם מכירים.
 9. 9
  לפקוח עיניים למחירי הביטוח. עבור אנשים רבים, ברגע שהם בוחרים חברת ביטוח, הם נשארים שם. זה יכול להיות טוב מכיוון שחברות מסוימות מעניקות הנחות או תגמול ללקוחות ותיקים. עם זאת, יש חברות שמעניקות תגמולים ללקוחות חדשים אך לא ללקוחות קיימים. עליך לשאול את החברה שלך לגבי הנחות נאמנות ולבדוק מדי פעם מחירים או תמריצים בחברות אחרות.

טיפים

 • בדוק את המדיניות שלך בכל חידוש. ודא שכל ההנחות שלך עדיין חלות, ובדוק אם אתה עשוי להיות זכאי להנחות נוספות. לפעמים צריך לאשר הנחות בכל שנה (למשל "הנחות" סטודנט טוב) ולפעמים תקלה במחשב תוריד בטעות הנחה מהפוליסה שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail