כיצד ליצור חשבונות לתרומה?

כדי ליצור חשבונות לתרומה, פנה לבנק שלך והסבר שאתה זקוק לעזרה בהקמת חשבון גיוס תרומות. הביא את המוטב, אם אתה יכול, ושם את החשבון על שם המוטב או הסיבה שלך, כגון "קרן בת'אני סמית '." לאחר מכן, החליטו למי תהיה גישה לכספים, כגון המוטב או האפוטרופוס החוקי שלהם, והשתמשו במספר הביטוח הלאומי שלהם לחשבון. אם יש לך כמה נהנים, הגש בקשה למספר זיהוי מעסיק באתר מס הכנסה כדי לפשט את הדברים ולהקטין את העלויות. לקבלת הצעות נוספות של מחברנו המשפטי, כולל כיצד לאסוף תרומות, המשך לקרוא!

כדי ליצור חשבונות לתרומה
כדי ליצור חשבונות לתרומה, פנה לבנק שלך והסבר שאתה זקוק לעזרה בהקמת חשבון גיוס תרומות.

אם יש לך סיבה שקרובה לליבך, תוכל לשקול לאסוף תרומות למען מטרה זו. כאשר אתה אוסף כסף, עליך לוודא שאתה שומר אותו במקום בטוח ונפרד מהכספים האישיים שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות פתיחת חשבון בנק ייעודי. סוג החשבון שאתה פותח והנושאים שאתה צריך להתמודד איתם תלויים בסיבה שאתה תומך בה.

חלק 1 מתוך 4: בחירת סיבה

 1. 1
  זהה העדפות. כאשר אתה מתחיל במשימה שלך לאסוף תרומות, הקדש זמן לשקול את הסיבה או הגורמים החשובים ביותר עבורך. האם אתה מתעניין בסביבה, בעוני או במחלות? אתה צריך גם לזהות עד כמה אתה רוצה שהמטרה שלך תגיע. האם אתה רוצה לשמור על המאמצים שלך מקומיים, אזוריים או שהאינטרסים שלך בינלאומיים?
  • קביעת החלטות אלה לפני שתבקש כספים תעזור למקד את המאמצים שלך ותקל על התורמים לעמוד מאחורי העניין שלך.
 2. 2
  בחר מוטבים. ברגע שיש לך מושג לגבי העדפותיך, תרצה למקד את מאמצי הגיוס שלך ככל האפשר. לשם כך, מצא אנשים או קבוצות ספציפיים שיכולים להפיק תועלת מהגיוס שלך. ייתכן שכבר מכיר אדם או קבוצת אנשים שאתה רוצה לעזור להם. מצד שני, ייתכן שתצטרך לבצע חיפוש.
  • לדוגמה, אם אתה מעוניין לעזור לחבר חולה סרטן, תוכל פשוט להודיע לו שאתה רוצה לעזור לו על ידי איסוף תרומות.
  • מצד שני, אולי אתה מעוניין לעזור לאוכלוסיית חסרי הבית בעירך. אם זה המקרה, יתכן שתצטרך לחבור לארגון במטרה זו או שתצטרך לצאת ולמצוא אנשים חסרי בית ספציפיים שיעזרו לך.
 3. 3
  צרו קשר עם משרד היועץ המשפטי לממשלה (AGO). אם אתה מגייס כספים עבור אדם ספציפי, סביר להניח שלא תצטרך ליצור קשר עם ה- AGO. עם זאת, ה- AGO במדינתך עשוי להצטרך להיות מעורב אם אתה מתכנן לגייס תרומות לטובת הציבור הרחב או חלק בלתי מוגדר מהציבור. גיוס כספים עבור אדם ספציפי, או אפילו אוכלוסייה מוגדרת, ככל הנראה לא ייחשב לגיוס תרומות.
  • אם תצטרך ליצור קשר עם ה- AGO במדינתך, ייתכן שתידרש לרשום את פעילויותיך ולהגיש מסמכים מסוימים. אם אינך בטוח לגבי פעילויותיך, פנה ל- AGO רק כדי להיות בטוח. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור באתר AGO של מדינתך ובאמצעות פרטי הקשר שנמצאים שם.
  • גם אם אתה מגייס רק כספים עבור יחיד או קבוצה מוגדרת של אנשים, ה- AGO עשוי להסתבך אם הם חושדים שתרמית או פעילות פלילית עשויה להתרחש.
אנשים יכולים לתרום לך ישירות על ידי לחיצה על כפתור "תרום עכשיו" בדף GoFundMe שלך
לאחר שתיצור את חשבונך, אנשים יכולים לתרום לך ישירות על ידי לחיצה על כפתור "תרום עכשיו" בדף GoFundMe שלך.

חלק 2 מתוך 4: פתיחת חשבון

 1. 1
  צרו קשר עם הבנק שלכם. כאשר יש לך סיבה ספציפית ואדם (או יחידים) בראש, יהיה עליך ליצור חשבון כדי שתורמים ירגישו בנוח לתרום תרומות. התחל בפנייה לבנק שלך ודון באפשרויות שלך. רוב הבנקים, במיוחד גדולים יותר, יידעו בדיוק לעזור לכם. אמנם אתה יכול לפתוח חשבון בכל בנק, אך ערוך מחקר לגבי עמלות אפשריות ודרישות אחרות. בחר בנק שמציע שירותים פיננסיים טובים וזה נוח לך.
 2. 2
  הסבירו את מטרתכם. כשאתה מתיישב עם בנקאי, הסביר מדוע אתה פותח חשבון. מתן הסבר לבנקאי שלך על מטרתך יעזור להם להמליץ על השירותים הנכונים. בנוסף, חשבונות גיוס תרומות עשויים לחייב אותך למלא ניירת שלא תצטרך אם היית פותח חשבון מסורתי יותר.
  • לדוגמא, אם אתה פותח חשבון בשם חברו ג'ים, הסובל מסרטן ריאות, ספר זאת לבנקאי שלך. הסבירו כי ברצונכם לפתוח חשבון לשם הכנסת תרומות בכדי לסייע בתשלום החשבונות הרפואיים של ג'ים והוצאות המחיה.
 3. 3
  כותרת על חשבונך. לאחר שהבנקאי שלך יש מושג לגבי השירותים שאתה זקוק להם, תתחיל בתהליך פתיחת החשבון. בעוד שלכל בנק יהיו צעדים שונים, ככל הנראה תידרש או תתבקש לתת שם לחשבון. הכותרת שתבחר צריכה לציין מיהו המוטב. לדוגמה, אתה יכול לתאר את חשבונך בערך כמו "חברים של ג'ים ג'ונס" או "קרן בת'אני סמית '."
  • בנוסף, השם יעזור לתורמים להפנות כספים לחשבון הנכון. לדוגמא, אם חברתי בטי רוצה לתרום לחשבון של ג'ים ג'ונס, היא יכולה ללכת לבנק שאיתו פתחת את החשבון ולבקש להפקיד כסף בחשבון "חברים של ג'ים ג'ונס".
 4. 4
  קבע למי תהיה גישה לכספים. אחת הקביעות החשובות ביותר שתקבע בעת פתיחת החשבון היא למי תהיה גישה לכספים בחשבון. עליכם לוודא שכל אדם שיש לו גישה יהיה אחראי על הכספים. כל אדם שתאפשר גישה לחשבון יוכל לקבל החלטות לגבי החשבון, כולל משיכת כסף וסגירת החשבון.
  • אם אתה מגייס כספים עבור אדם חי יחיד שמסוגל ומוכשר, תוכל לשקול להפוך אותם לחותמים היחידים. אם אתה צריך לכלול אחרים, קרוב משפחה או אפוטרופוס חוקי צריך להיות טוב.
  • אם אתה מגייס כסף עבור מספר אנשים, בחר חותם שאתה סומך עליו עם הכספים. אל תאפשר לתורמים להאמין שהבנק ינהל או יפקח על החשבון.
 5. 5
  השתמש במספר הביטוח הלאומי של המוטב. אם אתה מתכוון לגייס כספים לאדם יחיד, עליך לפתוח את החשבון באמצעות מספר הביטוח הלאומי שלו. עליכם לעשות כל שניתן בכדי להביא את המוטב אתכם כשאתם פותחים את החשבון. בנוסף, אם אינך קרוב משפחה או אפוטרופוס של הפרט, עליך לבקש ממנו להיכנס גם כשאתה פותח את החשבון.
  • אם המוטב לא יכול להיות נוכח כשאתה פותח את החשבון, ייתכן שיהיה מספיק הצהרה נוטריונית שמאפשרת לך להשתמש במספר הביטוח הלאומי שלהם לצורך פתיחת חשבון. בדוק עם הבנק שלך כללים ספציפיים.
 6. 6
  השתמש במספר זיהוי מעסיק (EIN) אם יש לך מספר מוטבים. כאשר אתה אוסף כסף עבור מספר אנשים, עליך לפתוח חשבון אחד בלבד. זה יקל על העניינים, יקטין את העלויות ויקל על התורמים לתרום. לדוגמא, אם פתחת חשבון לכל אדם, תורם יצטרך לכתוב צ'ק אחד עבור כל אדם שהוא רוצה לתרום לו, בניגוד לתרומה לקבוצה כולה.
  • כדי לפתוח חשבון יחיד, הגש בקשה לקבלת EIN. שירות מס הכנסה (IRS) משמש ל- EIN למטרות זיהוי. אתה יכול להגיש בקשה ל- EIN כאדם כל עוד יש לך מספר תעודת זהות תקף. כדי להגיש בקשה, בקר באתר מס הכנסה והשלם את בקשתך באופן מקוון. כל עוד אתה זכאי, ה- EIN שלך יונפק לך באופן מיידי.
   • שימוש ב- EIN, במקום מספר הביטוח הלאומי של אדם אחד, יסייע במניעת בלבול לגבי מי שבבעלות הכספים ויעזור להימנע מבעיות דיווח מס.
 7. 7
  עמוד בדרישות הספציפיות של הבנק שלך. מלבד הדרישות הבסיסיות, לכל בנק עשויות להיות דרישות ספציפיות יותר שאתה צריך לעמוד בהן. לדוגמא, אם אתם מתכננים לפרסם את פרטי החשבון (כלומר, "תרומות דואר ל"קרן ג'ים ג'ונס" ב "ABC ABC" בכתובת הבאה... ") לצורך גיוס תרומות, יתכן שתזדקקו לאישור מאת את הבנק לפני שעשה זאת.
 8. 8
  שמור רשומות מדויקות. כאשר החשבון נוצר וכשאתה מתקדם, הקפד לשמור רשומות מעמיקות לגבי הכסף שאתה מקבל, מי תרם, היכן הופקד, וכל התשלומים שתשלם למוטבים.
  • מידע זה עשוי להיות נחוץ לצרכי מס או אם הממשלה תיצור איתך קשר בנוגע לפעילותך.
חשבונות גיוס תרומות עשויים לחייב אותך למלא ניירת שלא תצטרך אם היית פותח חשבון מסורתי יותר
בנוסף, חשבונות גיוס תרומות עשויים לחייב אותך למלא ניירת שלא תצטרך אם היית פותח חשבון מסורתי יותר.

חלק 3 מתוך 4: התמודדות עם נושאים מיוחדים

 1. 1
  לזכר זכאי שנפטר. כשאתה מגייס כסף כדי להנציח מישהו שנפטר, עלולות להיווצר בעיות מיוחדות. לא תוכל להשתמש במספר הביטוח הלאומי שלהם לפתיחת חשבון, כך שתצטרך להשיג EIN. בנוסף, שם הקרן צריך לתאר את מטרתך, למשל " קרן הלוויות של שרה סמית '."
 2. 2
  ספק מתנות לקטינים. גיוס כסף לקטינים יכול להיות קשה במיוחד. נושא אחד שאתה עלול להיתקל בו הוא שהקטין לא יוכל להשתמש בכספים למטרה שגייסת עבורם. לדוגמא, אם אתה מגייס כסף עבור הוצאות המכללה של הילד, הילד לא יוכל להשתמש בכסף הזה עד שילמד למכללה ויהיה בעלויות מסוימות. ככלל, תרצה שההורה או האפוטרופוס של הילד יפתח את החשבון כדי שהם יבטיחו שהכסף משמש כראוי.
  • במצב זה, כדאי לשקול לפתוח אמון. כשתעשה זאת תעביר את כל הכסף שנאסף לנאמן שינהל את הכסף לטובת הילד. למידע נוסף על פתיחת אמון עיין ב [כתובת אתר זה].
 3. 3
  מחקר תוצאות מס. הכיר בכך שתרומות שתרמו למטרתך אינן ניתנות לניכוי מס עבור התורם. אלא אם כן יצרת עמותה 501 (c) (3) ללא מטרות רווח, התרומות שתקבל ייחשבו כמתנות. בהתאם לסכום שנתרם, התורמים עשויים אפילו להיות אחראים לתשלום מס מתנה.
  • בנוסף, עליכם להבין את השלכות המס שעומד בפני הנהנה. באופן כללי, הכסף שגויס לא יחויב במס כהכנסה מכיוון שהוא מתנה. עם זאת, ישנם יוצאים מן הכלל לכלל זה. שוחח עם עורך דין אם יש לך שאלות.
  • כמו כן, אם אתה מחזיק את הכסף בחשבון שמרוויח ריבית, ייתכן שיש חבות מס בגין הריבית שאתה מרוויח. שוב, שוחח עם עורך דין אם יש לך שאלות ספציפיות.
יהיה עליך ליצור חשבון כדי שתורמים ירגישו בנוח לתרום תרומות
כאשר יש לך סיבה ספציפית ואדם (או יחידים) בראש, יהיה עליך ליצור חשבון כדי שתורמים ירגישו בנוח לתרום תרומות.

חלק 4 מתוך 4: איסוף תרומות

 1. 1
  לבקש ישירות. לאחר שתבחר מוטב ותקים חשבון לאיסוף תרומות, תצטרך להתחיל לגייס כסף. אחת השיטות היעילות ביותר לעשות זאת היא ליצור קשר ישירות עם תורמים אפשריים. זה ייתן לך אפשרות ליצור קשר ישיר ואישי עם התורם. לבקש ישירות:
  • טיוטה ושליחת מכתבי ערעור. מכתבים אלה צריכים להזכיר לתורם האפשרי מהי הסיבה שלך, מה היעדים שלך, כיצד ישמש את הכסף וכמה כסף אתה מחפש מכל אדם. מכתב זה צריך להיות אישי ועשוי לכלול סיפור, תיאור מאמציך וסיכום ברור של פעולתך.
  • הקפד לכלול הוראות ספציפיות לגבי האופן שבו האדם יכול לתרום. זה עשוי לכלול את פרטי החשבון שלך או דרכים אחרות להשיג כסף למטרה.
 2. 2
  השתמש במדיה החברתית. אחת הדרכים להגיע למסה גדולה של אנשים היא להשתמש ברשתות החברתיות למטרות גיוס תרומות. המשמעות היא שימוש בטוויטר, פייסבוק ואינסטגרם. שימוש במדיה חברתית יכול להגדיל את החשיפה שלך, להציע סיפוק מיידי (כלומר, אנשים יראו את המסר שלך באופן מיידי) ויכול להיות גמיש (כלומר, אתה יכול לשנות הודעות בכל עת שתרצה). כדי להשתמש במדיה החברתית:
  • התקשר לעתים קרובות, כלומר פרסם הודעות מדי יום במידת האפשר.
  • פרסם את רשימות המשאלות שלך, מה שאומר להיות ישיר לגבי מה שאתה מבקש.
  • שקול מימון המונים, כלומר להפנות אנשים ברשתות החברתיות לאתר שבו הם יכולים לתרום.
  • קשר את אתרי המדיה החברתית שלך לאתרים אחרים הרלוונטיים למטרה שלך.
  • וודא שאתה הופך את התרומה לקלה וללא דאגות.
 3. 3
  השתמש באתרי גיוס תרומות. מלבד פתיחת חשבון בנק, נסה לאסוף תרומות גם באינטרנט. בעולם של ימינו, תוכלו לבחור בין מספר אינסופי של אתרים המציעים את היכולת לפרסם מטרה שניתן לתרום אליה באופן ישיר. גיוס כספים זה יכול להניב תוצאות מיידיות וגדולות.
  • לדוגמה, תוכלו להקים חשבון PayPal במיוחד לצורך גיוס כספים אישי. אם תעשה זאת, תוכל לאסוף תרומות במהירות ולהוציא את המילה בקלות. לאחר שתפתח חשבון PayPal, תוכל לגייס תרומות ולקבל תרומות ישירות לחשבון המקוון שלך.
  • דוגמה נוספת היא GoFundMe. אם אתה משתמש באתר זה, תוכל להגדיר פרופיל המתאר את הסיבה שלך. לאחר שתיצור את חשבונך, אנשים יכולים לתרום לך ישירות על ידי לחיצה על כפתור "תרום עכשיו" בדף GoFundMe שלך. אתה יכול גם לקשר את אתרי המדיה החברתית שלך לזה כדי להגיע למספר גדול של אנשים.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל להתחיל לאסוף תרומות בזמן שאני בבקשה להגיש בקשה לאפליקציה 501C3 שלי? כרגע יש לי מספר EIN.
  עליך להיות בעל מספר ה- EIN שלך לאיסוף תרומות ותוכל למצוא תשובות אלה באתר המדינה.
 • האם עלי לרשום את שם הקרן במדינת NH ליחיד, או פשוט להגיש בקשה ל- EIN?
  עליך להגיש בקשה ל- EIN.
 • האם כל הכספים שנתרמו מגיעים למוטב?
  לא בדרך כלל, לא. יש ארגוני צדקה שמפרסמים כי 100% מגיעים למוטב המיועד, אך רבים טוענים בעלויות. ככל שארגון צדקה מסודר יותר, כך יש יותר סיכוי שאחוז כלשהו ילך לאנשים שמארגנים אותו בצורה של שכר, הוצאות וכו '. זה מובן, אם כי אני באופן אישי לא אוהב את זה. אבל אם אתה מדפיס כרזות כדי להעלות את המודעות לחקר הסרטן, אני מבין שתרצה לפחות להחזיר את הוצאותיך. זו הסיבה שאתה צריך לחקור את הצדקה שלך. יכול להיות שיש להם כוונות טובות, אך כישורים ארגוניים ירודים. חלקם גם זדוניים; גם אם הם נותנים לצדקה כפי שפורסם, הם שומרים יותר מדי לעצמם.

תגובות (2)

 • bayeraustyn
  יש כל כך הרבה מחלות שנשים צריכות לסבול, מלופוס ועד סרטן. משום מה הרבה מאוד כספים לעולם לא מגיעים אליהם. אני יודע איך הם מרגישים, נראה שאף אחד לא מקשיב. אני כל כך רוצה לעזור.
 • chloe19
  זה כל כך מועיל! אני מתכנן אירוע בניו אורלינס בכדי להביא למודעות להפרעות שינה המשפיעות על מבוגרים וילדים כאחד. זו הפעם הראשונה שאני מתכנן אירוע לבד. תודה רבה!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail