איך להשקיע בשוק המניות עם מעט כסף?

אם יש לך רעיונות לסוגי המניות שאתה רוצה להשקיע בהם
אם יש לך רעיונות לסוגי המניות שאתה רוצה להשקיע בהם, ודא שהמתווך מציע את המניה לרכישה.

כולם יודעים שהם צריכים לחסוך לפנסיה. אבל כשאתה צעיר, זה יכול להיראות כאילו היום הזה נמצא בהמשך הדרך, ויש לך הרבה זמן. נוסף על כך, אם אתה רק מתחיל קריירה, ייתכן שלא יהיה לך הרבה כסף נוסף כדי לחסוך או להשקיע לעתידך. עם זאת, אינך זקוק לאלפי דולרים כדי להתחיל להשקיע. מתווכים מקוונים ואפליקציות סלולריות מאפשרים להשקיע בשוק המניות, גם אם תוכלו לחסוך רק כמה אגורות ביום.

שיטה 1 מתוך 3: השקעת השינוי הרזרבי שלך

 1. 1
  הערך מספר אפליקציות שונות להשקעה במיקרו. ישנן אפליקציות השקעה רבות הזמינות לטלפונים אנדרואיד ו- iOS. לרבים מהאפליקציות הללו יש גם אתר מלא עם תכונות השקעה נוספות שלא תמצאו באפליקציה.
  • חלק מהאפליקציות דורשות הפקדה מינימלית כדי לפתוח את חשבונך, או דורשות ממך להתחייב להפקיד סכום כסף ספציפי בכל חודש. לאחרים, כמו בלוטים, יש תכונת עיגול שבה האפליקציה מגלמת את הרכישות היומיומיות שלך לדולר הקרוב ביותר ומשקיעה את השינוי בשבילך.
  • האפליקציה הטובה ביותר עבורך עשויה להיות תלויה בכמה כסף יש לך להשקיע והאם אתה רוצה להתחיל להשקיע מיד. לדוגמה, רובינודה מציע עסקאות חינם במניות, אך אינך יכול לקנות מניות חלקיות במניות - רק מניות מלאות.
 2. 2
  חשב את העלות האמיתית של עמלות כלשהן. אפליקציות רבות להשקעה במיקרו משקיעות עמלות שטוחות קטנות יחסית לחודש, בדרך כלל פחות מ -3,70 €. עם זאת, תלוי כמה אתה מתכוון להשקיע, עמלה קטנה זו עשויה לייצג אחוז גדול מהכסף שהשקעת.
  • לדוגמא, אם האפליקציה שלך גובה דמי שירות חודשיים של 0,70 €, ואתה משקיע 7,50 € לחודש, זה מסתכם בעשרה אחוזים. מרבית המתווכים המקוונים גובים עמלות נמוכות משמעותית מזה, אם כי ייתכן שיש להם יתרת מינימום גבוהה או דרישות תרומה.
 3. 3
  הגדר את חשבון ההשקעה שלך. הורד את האפליקציה שברצונך להגדיר את חשבונך ישירות מהטלפון שלך. התהליך משתנה בין האפליקציות השונות. לכל הפחות תצטרך לספק מידע אישי בסיסי. סביר להניח שתצטרך לחבר את חשבון הבנק שלך.
  • לאחר שתגדיר את חשבונך, האפליקציה עשויה להעביר אותך במידע בסיסי אודות אסטרטגיית השקעה ואופן פעולתו של שוק המניות. רבים ממשאבים אלה יהיו זמינים עבורך בהמשך אם אתה זקוק לרענון.

  טיפ: חפש מבצעים לפני שתפתח את חשבונך. אפליקציות רבות מציעות עסקאות למשקיעים חדשים, כגון בונוסי הפניה או ללא עמלות בחודשים הראשונים.

  אך אינך יכול לקנות מניות חלקיות במניות - רק מניות מלאות
  לדוגמה, רובינודה מציע עסקאות חינם במניות, אך אינך יכול לקנות מניות חלקיות במניות - רק מניות מלאות.
 4. 4
  בחר את סוג החשבון שלך ואת אסטרטגיית ההשקעה שלך. אפליקציות להשקעה במיקרו מספקות בדרך כלל מגוון של תיאורי פורטפוליו רחבים ומאפשרות לבחור אחת. סביר להניח שתצטרך לענות על שאלות האם ברצונך להיות מסוגל לגשת לכסף שלך באופן מיידי.
  • אם אתה מקים חשבון פרישה, יהיה עליך להחליט אם ברצונך לשלם מיסים על הכנסות מחשבונות אלה כעת, או לדחות את המסים עד שתגש בפועל לכסף.
 5. 5
  הגדר תרומות שבועיות או חודשיות. לאחר שחיברת את חשבון הבנק שלך לאפליקציה שלך, תוכל להגדיר תשלומים אוטומטיים בכל שבוע או בכל חודש. יש אפליקציות שתרומת מינימום נדרשת.
  • בדוק את התקציב שלך וקבע כמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך להשקיע בהשקעות. זכור שלא מדובר בכסף שתוכל לגשת אליו באופן מיידי אם תזדקק לו.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש במתווך מקוון

 1. 1
  השווה בין מספר מתווכים מקוונים שונים. בדוק עלויות ועמלות, כמו גם את ממשק המתווך. אם היכולת לגשת לחשבון שלך מהטלפון שלך חשובה, בדוק גם את האפליקציה לנייד שלהם.
  • אתר המתווך צריך להיות קל לניווט, עם ממשק אינטואיטיבי יחסית.
  • אם יש לך רעיונות לסוגי המניות שאתה רוצה להשקיע בהם, ודא שהמתווך מציע את המניה לרכישה.
 2. 2
  בדוק את דרישת ההפקדה המינימלית בחשבון. אם אין לך הרבה כסף, דרישת ההפקדה המינימלית בחשבון עשויה להיות הגורם הגדול ביותר במתווך שתבחר. למרבה המזל, ישנם מתווכים מקוונים רבים עם דרישות איזון מינימליות נמוכות . חלקם אפילו מאפשרים לך לפתוח את חשבונך ללא הפקדה ראשונית.
  • לדוגמא, שיפור מאפשר לך לפתוח חשבון בעל יתרת אפס, וגם אינו דורש יתרה מינימלית לצורך ניהול חשבונך. ל- TD Ameritrade אין גם דרישת פיקדון ראשונית מינימלית.
  • צ'ארלס שוואב ואחרים מחייבים יתרת מינימום של 750 אירו, אך ניתן לוותר עליו אם תגדיר העברה חודשית אוטומטית של 75 אירו, או תפתח חשבון שובר ויקשר אותו לחשבון ההשקעה שלך.
 3. 3
  הגדר את חשבונך עם המתווך שבחרת. הקמת חשבון השקעה אינה שונה בהרבה מהקמת חשבון בנק כלשהו. התהליך כולו לא אמור לקחת לך יותר מכמה דקות כדי להשלים באופן מקוון.
  • קשר את חשבון הבנק שלך ובצע את ההפקדה הראשונית שלך או העברת כספים. עשויים לחלוף מספר ימים עד שהכסף יהיה זמין לשימושך לרכישת מניות. בזמן שאתה מחכה, אתה יכול להמשיך ללמוד על שוק המניות ואסטרטגיות השקעה.
  • ייתכן שתרצה גם להגדיר העברות שבועיות או חודשיות אוטומטיות מחשבון הבנק שלך לחשבון ההשקעה שלך. אם ההכנסה שלך משתנה, אתה יכול גם לתרום בעצמך כאשר זה אפשרי לעשות זאת.
  מתווכים מקוונים ואפליקציות סלולריות מאפשרים להשקיע בשוק המניות
  מתווכים מקוונים ואפליקציות סלולריות מאפשרים להשקיע בשוק המניות, גם אם תוכלו לחסוך רק כמה אגורות ביום.
 4. 4
  חקר מניות בהרחבה לפני שאתה קונה. למתווכים מקוונים יש מידע ישיר בפלטפורמה עבור מניות שתוכלו לקנות. יתכן שיש להם גם משאבי הדרכה כיצד לבחור את המניות הטובות ביותר. אבל אם אין לך הרבה כסף, חפש מעבר לפלטפורמת המתווך שלך.
  • בדוק את ההיסטוריה של החברה ואת ביצועי המניות במהלך 5 או 10 השנים האחרונות. קבע אם חלו שינויים משמעותיים ברמת ההנהלה לאחרונה, או שיש לחברה מוצרים חדשים שיוצאים לאור. אלה דברים שעלולים להשפיע על מחיר המניה.
  • מתווכים בשירות מלא יוכלו לתת לך המון ייעוץ לגבי המניות לבחור וכיצד לבנות את התיק שלך. עם זאת, אם אין לך הרבה כסף להשקיע, סביר להניח שמתווך בשירות מלא נמצא מחוץ לטווח המחירים שלך. זה אומר שתצטרך לעשות את עיקר המחקר בעצמך.

  טיפ: ניתן להסתכל על תשקיף מניות ועל חדשות החברה באתר החברה. בנוסף, חפש ניתוחים ומאמרים באתרים פיננסיים ובפרסומים פיננסיים מובילים, כגון וול סטריט ג'ורנל.

 5. 5
  בחר 1 או 2 מניות שתרצה לקנות. אולי שמעת שצריך לגוון את התיקים. עם זאת, אם יש לך רק סכום כסף קטן, עדיף להכניס את כל הכסף הזה לחברה אחת או שתיים. בחר חברות מבוססות שיש להן היסטוריה של יציבות ורווחיות.
  • אם צמצמתם את העניין לקומץ מניות, בחרו 1 או 2 שנמצאים כעת במגמת ירידה. לאחר עליית ערך, אפילו המניות היציבות והרווחיות ביותר נוטות להתקרר מעט. אם אתה קונה אז, יש לך הסיכוי הגדול ביותר להרוויח רווח טוב על המניה.
 6. 6
  הגדל את אחזקותיך ככל שיתרת חשבונך תגדל. בנה את יתרת המזומנים בחשבון ההשקעה שלך, ואז בצע סבב השקעה נוסף. בדיוק כמו בעבר, השקיעו בחברה אחת או שתיים. נסה לבחור חברות שאינן באותו ענף כמו החברות הראשונות שבחרת.
  • על ידי השקעה של סכומים קטנים בהדרגה, בסופו של דבר יהיה לך תיק עמוק ומגוון היטב.
  • ברגע שיש לך 5 או 6 מניות שונות, חלוק את תרומתך בין המניות כדי לשמור על תיק המאזן שלך. לדוגמה, אם מניה מתפקדת יתר על המידה ויש לה מחיר גבוה כתוצאה מכך, אתה בדרך כלל פחות ממניה.

שיטה 3 מתוך 3: תרומה לתוכנית פרישה בחסות מעביד

 1. 1
  גלה אם למעסיק שלך יש תוכנית 401 (k). אמנם ככל הנראה קיבלת מידע על תוכנית הפרישה של המעסיק שלך במהלך ההתמצאות, יתכן שמידע זה הלך לאיבוד בדשדוש כאשר התכווננת לתפקידך החדש. בנוסף, רוב המעסיקים דורשים ממך לעבוד איתם לפחות 60 או 90 יום לפני שאתה זכאי להשתתף בתוכנית פרישה כלשהי.
  • אתה יכול לבדוק דרך חומרי ההתמצאות שלך או מדריך לעובדים אם יש לך כאלה. אם לא, שאל את המנהל שלך או מישהו משאבי אנוש. הם אמורים להיות מסוגלים לתת לך מידע נוסף.
 2. 2
  בחר 401 (k) מסורתי או roth 401 (k). מעסיקים רבים מציעים את שני סוגי תוכניות הפרישה. ההבדל העיקרי בין השניים הוא האם אתה משלם מיסים עכשיו או מאוחר יותר. תרומות ל- 401 (k) מסורתיות נלקחות מדולרים לפני מס, בעוד שתרומות רוט נלקחות מההכנסה שלך לאחר מיסים.
  • מישהו במשאבי אנוש יוכל לעבור על האפשרויות הקיימות. עם זאת, הם לא יוכלו לתת לך ייעוץ השקעות פרטני.
  האפליקציה עשויה להעביר אותך למידע בסיסי אודות אסטרטגיית השקעה וכיצד שוק המניות עובד
  לאחר הגדרת חשבונך, האפליקציה עשויה להעביר אותך למידע בסיסי אודות אסטרטגיית השקעה וכיצד שוק המניות עובד.
 3. 3
  הערך את אפשרויות ההשקעה שלך. סביר להניח שתיצור איתך קשר עם מנהל תכניות שירשום אותך לתוכנית ויתחיל בעבודה עם ניהול ההשקעות שלך. רוב מנהלי 401 (k) מציעים קרנות נאמנות שונות, כולל קרנות אינדקס.
  • מנהל התוכנית שלך ייתן לך מידע על סוגי ההשקעות הקיימות. ייתכן שתרצה לעשות מחקר נוסף או להתייעץ עם יועץ פיננסי אם אינך חושב שאתה יודע מספיק כדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.
 4. 4
  השקיעו חלק קטן משכרכם או משכרכם. כאשר אתה רק מתחיל, סביר להניח שאין לך הרבה מקום להתנועע בתקציב שלך. עם זאת, בדרך כלל אתה יכול להתמודד עם תרומה של אחוז אחוז אחד או 2 משכר המשכורת שלך ל- 401 (k) שלך.
  • אם משלמים לך שכר שעתי, המעסיק שלך עשוי גם לאפשר לך לתרום סכום דולר מסוים מכל משכורת ל 401 (k) שלך, ולא באחוזים. לפעמים זה יכול להיות נמוך מ- 0,70 € עד 3,70 € לכל משכורת.
  • בדוק את התאמת המעסיק שלך כאשר אתה מחליט כמה משכרך להשקיע. מעסיקים עשויים להתאים 50 עד 100 אחוז מהתרומות שלך, עד לאחוז מרבי מהמשכורת שלך (בדרך כלל בין 3 ל -6 אחוזים). מכיוון שההתאמה בין המעסיקים היא בעצם כסף בחינם, אתה רוצה לקבל כמה שיותר מכך.

  תחשוב לפני שאתה מזנק! כספי התאמת מעסיקים עשויים להיות כפופים לתקופת הבשלה. אם אתה עוזב את החברה לפני סיום תקופה זו, לא תקבל שום כסף מהכסף הזה. תמיד תזכה לשמור על התרומות שלך.

 5. 5
  הגדל את התרומה שלך כשאתה מקבל העלאת שכר. בכל פעם שאתה מקבל העלאת שכר, חלק את מחצית הסכום לתשלום ואת המחצית השנייה לתרומות שלך 401 (k). בדרך זו ההשקעות שלך גדלות, אך לא תחמיץ את הכסף.
  • לדוגמה, נניח שאתה תורם 2 אחוז מהמשכורת שלך ל- 401 (k) שלך, ורק קיבלת העלאת שכר של 2 אחוזים. אתה יכול להגדיל את ההשקעה שלך ל -3 אחוזים. אם המעסיק שלך תואם עד 6 אחוזים, מיצית את התאמת המעסיק שלך.

אזהרות

 • מאמר זה עוסק בהשקעה בשוק המניות בארה"ב. אם אתה גר במדינה אחרת או מעוניין להשקיע בבורסה של מדינה אחרת, חפש יועץ פיננסי בעל ניסיון בתחום זה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לבחור מתווך מקוון?
 2. איך להשקיע בנדל"ן ללא כסף?
 3. איך לחשב את שיעור המכסה?
 4. כיצד לפתור סכסוכי השקעה בינלאומיים?
 5. כיצד להשקיע בקרן נאמנות של SIP?
 6. כיצד להמיר כסף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail