כיצד למלא טופס קרן נאמנות?

הטופס צריך לכלול סיכום של כמה כסף אתה משקיע בקרן הנאמנות
הטופס צריך לכלול סיכום של כמה כסף אתה משקיע בקרן הנאמנות.

על מנת להשקיע בקרן נאמנות תצטרך למסור לחברת ההשקעות מידע מגוון. מידע זה יכלול את המידע האישי שלך, פרטי התשלום שלך ובאילו קרנות נאמנות ברצונך להשקיע. לאחר שתמסור את כל המידע הזה, ניתן להשלים את ההשקעה על ידי המתווך.

חלק 1 מתוך 3: מתן המידע הבסיסי שלך

 1. 1
  מלא את שמך. בראש כל טופס קרנות נאמנות תתבקש למסור את שמך. מלא את שמך החוקי המלא, כך שההשקעה תוקצה לך כהלכה.
  • טפסים מסוימים יניחו לך את שם המשפחה שלך, ואילו אחרים יכניסו את שמך הפרטי. קרא את ההוראות בטופס ועקוב אחריהם תוך מילוי מידע.
 2. 2
  הוסף משקיעים נוספים. אם תרצה שיהיה אדם אחר בחשבון קרנות הנאמנות שלך, תוכל להוסיף אותו בשלב זה. עם זאת, אם השם של מישהו אחר נמצא בחשבון הופך אותם לשותפים שווים בהשקעה, אז עשו זאת בזהירות.
  • אם תרצה להקים חשבון לילדך או לנכדך, תוכל לעשות זאת על ידי הוספת שמם לחשבונך. זה צריך להיעשות בחלק מסוים של הטופס המיועד בדרך כלל ל"השקעות מטעם קטין ". הם לא יכולים לקבל חשבון משלהם אם הם מתחת לגיל 18. עם זאת, על ידי שמם בחשבונך, הם יהיו הנהנים.
 3. 3
  ציין את תאריך הלידה שלך. על מנת לאמת את הזיהוי שלך, הטופס יבקש את תאריך הלידה שלך. תאריך הלידה שלך יעזור גם לחברת ההשקעות להבטיח שאתה מבוגר מספיק להשקיע בקרן נאמנות.
  • סביר להניח שתתבקש להזין את תאריך הלידה שלך רק בספרות מספריות. בארה"ב זה נעשה על ידי הצבת החודש, היום ואז השנה. במדינות אחרות, היום יוכנס לפני החודש.
  בראש כל טופס קרנות נאמנות תתבקש למסור את שמך
  בראש כל טופס קרנות נאמנות תתבקש למסור את שמך.
 4. 4
  מלא את פרטי הקשר שלך. על מנת שחברת ההשקעות תיצור איתך קשר בנוגע לחשבונך, עליך למסור לשניהם מספר טלפון וכתובת דוא"ל שבה ניתן להגיע אליך. ברוב המקרים, כתובת הדוא"ל תשמש להתכתבות.
  • מבחינה משפטית, קרן הנאמנות נדרשת לעדכן אותך בשינויים באופן שוטף. עדכונים אלה בדרך כלל יישלחו אליך בדוא"ל.
 5. 5
  תן את הכתובת שלך. יהיה עליך לספק כתובת רחוב על מנת לפתוח חשבון בקרנות נאמנות. זה עוזר לחברת ההשקעות ולממשלה להבטיח שמותר לך לפתוח חשבון וזה נותן להם איפה לשלוח התכתבויות לגבי החשבון.
  • כשאתה פותח קרן נאמנות אתה עשוי לקבל בדוא"ל עדכונים על ההשקעה שלך. כמו כן, תקבל פרטי מס שנשלחו אליך על ידי הממשלה.
 6. 6
  ספק מידע דמוגרפי נוסף. תלוי בחברה בה אתה משתמש לפתיחת חשבון קרנות הנאמנות שלך, הם עשויים לשאול אותך מגוון שאלות אחרות. אלה הן בדרך כלל רק שאלות דמוגרפיות בהן הן משתמשות לצורך סטטיסטיקה או קמפיינים לקידום מכירות.
  • לדוגמה, הטופס עשוי לשאול את המין שלך או את המין שלך. זה משמש בדרך כלל כך שהחברה תדע את פירוט המשקיעים שלהם וכדי שהם יוכלו להשתמש בכינויים הנכונים איתך כאשר אתה מתקשר איתם.

חלק 2 מתוך 3: מסירת המידע הכספי שלך

 1. 1
  סמן כיצד תשלם עבור ההשקעה שלך. על מנת לשלם עבור ההשקעה שלך, אתה יכול בדרך כלל לקשר לחשבון בנק או לשלם באמצעות המחאה. צריכה להיות תיבה לבדיקה שמאותתת באיזה אמצעי תשלום תשתמש.
  • בהתאם לסכום שאתה משקיע ומה מעדיפה חברת ההשקעות שלך, תוכל להשתמש בצ'ק אישי, בהזמנת כסף או בשיק מוסמך כדי לשלם עבור ההשקעה שלך.
  זה יאפשר לחברת ההשקעות להעביר כספים לחשבון קרנות הנאמנות החדשות שלך
  זה יאפשר לחברת ההשקעות להעביר כספים לחשבון קרנות הנאמנות החדשות שלך.
 2. 2
  ציין כמה כסף תשקיע בקרן הנאמנות. הטופס צריך לכלול סיכום של כמה כסף אתה משקיע בקרן הנאמנות. הכסף עשוי להיות מושקע במגוון קרנות, אך יש לציין את הסכום הכולל שאתה משלם.
 3. 3
  מסור את פרטי חשבון הבנק שלך. אם אתה משלם באמצעות העברה ישירות מחשבון בנק, יהיה עליך לספק את שם המוסד הבנקאי שלך ואת מספר הניתוב של אותו בנק. יהיה עליך לספק את מספר החשבון הספציפי שלך כדי שניתן יהיה לבקש כספים מהחשבון.

חלק 3 מתוך 3: ציון קרן ההשקעות

 1. 1
  זהה בדיוק באילו קרנות נאמנות אתה משקיע. כדי להבטיח שאתה משקיע את הכסף שלך בדיוק היכן שאתה רוצה להיות, יש לציין את שם הקרן. אם אתה מכניס כסף למספר קרנות שונות, כולם צריכים להיות רשומים.
  • ישנם 4 סוגים עיקריים של קרנות נאמנות: קרנות שוק כסף, קרנות אג"ח, קרנות מניות וקרנות תאריך יעד. יש לציין בטופס את סוג הקרן בה אתה משקיע.
  • אם אינך בטוח בשמן של קרנות נאמנות ספציפיות, הרשה ליועץ ההשקעות שלך לרשום אותן.
  • שם הקרן עשוי להשתנות מעט בהתאם להשקעה של מתווך עצמאי או מתווך עבור הקרן.
  על מנת להשקיע בקרן נאמנות תצטרך למסור לחברת ההשקעות מידע מגוון
  על מנת להשקיע בקרן נאמנות תצטרך למסור לחברת ההשקעות מידע מגוון.
 2. 2
  ציין כמה מניות אתה קונה. עבור כל קרן נאמנות רשומה, תצטרך לרשום כמה כסף אתה משקיע וכמה מניות שקונה לך. אם אתה משקיע רק בקרן נאמנות אחת, סכום הכסף שאתה מציין יהיה זהה לתשלום הכולל שלך.
  • מחיר המניות בקרן נאמנות נקבע מדי יום. מחיר זה נקרא NAV (ערך נכס נקי). כך יתייחס למחיר בטופס שלך.
 3. 3
  אמת את ההשקעה שלך. לאחר שמילאתם את כל המידע הנדרש, תתבקשו לאמת את ההשקעה באמצעות שמכם וחתימתכם. זה יאפשר לחברת ההשקעות להעביר כספים לחשבון קרנות הנאמנות החדשות שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להשקיע בהון פרטי?
 2. איך מוכרים נחושת?
 3. כיצד להשקיע באמצעות תוכנית חיסכון צמודה למניות?
 4. איך קונים אג"ח קונצרניות?
 5. איך מורידים את דמי ההשקעה?
 6. כיצד להתגבר על פחד מהשקעות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail