איך לנצח סוכנות איסוף במשחק שלהם?

אם סוכנות האיסוף לא תזוז
אם סוכנות האיסוף לא תזוז, אז תנתק ותמתין עוד חודשיים או שלושה.

האם יש לך סוכנויות איסוף שמתקשרות אליך לילה ויום? רוצה לנצח אותם במשחק שלהם באופן חוקי? עכשיו אתה יכול להפוך את השולחנות לסוכנויות האיסוף הנבזיות האלה.

שיטה 1 מתוך 1: הגש הצעה שהם לא יכולים לסרב לה

 1. 1
  דע שאתה לא צריך לדבר איתם. תחשוב על אותן סוכנויות איסוף מגעילות כמו כלבים נובחים קטנים: רועשים ואין מה לפחד. הסיבה שהם מתקשרים היא להוציא ממך כסף החייב מכיוון שהוא לא מאובטח. כלומר אין ביטחונות מאחורי החוב בניגוד להלוואת רכב או משכנתא. זכור שכשסוכנות איסוף מתקשרת ו"מתקשה "איתך.
 2. 2
  אם אתה מרים טלפון ומדבר עם סוכן הגבייה, הכחיש את כל הידע על אותו חוב. תקופת ההתיישנות היא שנתיים מהיום שנמצא שאי אפשר לגבות את החשבון. אם אתה מודה שיש לך את החוב השעון מאופס.
 3. 3
  שנה את מספר הטלפון שלך. זה יקנה לך כ -4 חודשים של שקט ושלווה לפני שהם ימצאו את המספר החדש. בברכת ההודעה הקולית שלך, הפוך אותו לגנרי מאוד.
 4. 4
  המתן כ-6 עד 7 חודשים לפני שאפילו תחשוב על משא ומתן איתם. בתקופת זמן זו סוכנות הגבייה התקשרה ולא קיבלה סנט אדום אחד. אלה חדשות טובות מבחינתך החייב מכיוון שכעת זה עולה להם יותר זמן ומשאבים לגבות.
  • תמשיך ככה. לאחר 6 או 7 חודשים התברר לסוכנות האיסוף כי קשה יותר ויותר לאסוף. כאשר אתה עושה משא ומתן בתקופה של 6 או 7 חודשים אתה יכול להסתפק בהרבה פחות מ- 100% מהחוב. לפעמים מסתפק ב- 30% או פחות.
 5. 5
  אם סוכנות האיסוף לא תזוז, אז תנתק ותמתין עוד חודשיים או שלושה. לאחר כ 9 או 10 חודשים אתה בהחלט יכול לנהל משא ומתן על מחיר טוב יותר. סוכנות הגבייה תאיים לקחת אותך לבית משפט, אך הם לא יעשו זאת. זה עולה יותר מדי ואין להם שום ראיות מלבד מספר טלפון וסכום מצטיין.
 6. 6
  השתמש בשיטה פשוטה אם אתה מתכנן לקנות מכונית או בית בחמש השנים הבאות. דירוג האשראי שלך יקבל מכה אבל לא כמו שיטת Go Thermonuclear. אם תחליט לנקוט בשיטה זו תהיה סמוך ובטוח כי זה טוב יותר מאשר להיכנע בהתחלה. שיטה זו מבטיחה שסוכנות הגבייה תרצה לקחת את ההצעה שלך.
 7. 7
  לך תרמו גרעין. אם קנייה של מכונית או בית אינה עומדת בקלפים במשך חמש השנים הבאות, אם תרמונוקליארים הולכים, יכול להיות שיש לה מושך. כפי שהוזכר לפני כן ההתיישנות באונטריו קנדה היא שנתיים, לאחר מכן אין לסוכנויות הגבייה שימוש משפטי עליך החייב. כל מה שהם יכולים לעשות זה להמשיך להתקשר אחרי זה. אל תשלם כלל סנט אדום אחד לסוכנות הגבייה והם לא יכולים לבוא אחריך החייב באופן חוקי.
בתקופת זמן זו סוכנות הגבייה התקשרה ולא קיבלה סנט אדום אחד
בתקופת זמן זו סוכנות הגבייה התקשרה ולא קיבלה סנט אדום אחד.

טיפים

 • סוכנויות האיסוף יכולות להיות ערמומיות בעליל ובדרך כלל מתקשרות למספרים "לא ידועים" או "פרטיים" כדי להסוות את מספרי הטלפון שלהם, כך שתטעו להרים טלפון.
 • סוכנויות גבייה אינן משלמות 100% עבור החוב אלא קונות אותו בהנחה של בין 75 ל 90% מסך החוב הבלתי מובטח. אל תרגיש רע כי כחייב אתה משתמש בשיטות אלה נגד סוכנויות הגבייה.

אזהרות

 • אם כחייב תבחר באפשרות Go Thermonuclear, דירוג האשראי שלך יהיה קלוי למשך 5 השנים הבאות. רק שקול היטב את שתי השיטות. אם גו תרמו-גרעין פונה אליכם תהיו בטוחים שאינכם צריכים להחזיר את החוב הזה. אלא אם כן מדובר בהלוואת סטודנט או חוב מס.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לסרב לשלם לגובה חוב אם יגיש תביעה לתשלום בגין פשיטת רגל בפרק 13?
  כנראה nt. גובה חוב הוא לרוב נושה לגיטימי ויש לו את הזכות להגיש תביעה כנגד הנכסים שלך.
 • הם אומרים שיש לי חשבונות של בתי חולים, אבל הם שילמו. איך אוכל להוכיח זאת?
  אולי יש לך קבלות. אם לא, בדוק את הצהרות חשבון בית החולים לגבי אינדיקציות לתשלום. אם אינך מוצא אף אחד מאלה, בקש מבית החולים עותקים טריים. כמו כן, דפי כרטיס האשראי שלך עשויים להציג תשלומים בבית חולים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להעסיק רואה חשבון?
 2. איך לקנות אוכל זול?
 3. איך לחסוך כסף במצרכים?
 4. איך להאכיל משפחה בתקציב הדוק?
 5. איך קונים אוכל בריא בתקציב?
 6. איך זכאים לחותמות מזון?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail