איך משגעים את גובי החובות?

אתם בטח שואלים "איך תשלום על החוב יטריף את גובה החובות
שלמו את החוב: אתם בטח שואלים "איך תשלום על החוב יטריף את גובה החובות?

ישנן דרכים רבות לגרום לגובה חובות להשתגע כאשר הם מנסים לגבות חוב. עם זאת, הדבר הטוב ביותר לעשות כאשר אתה מתמודד עם חוב שנכנס לגבייה הוא לשמור על קור רוח. גם אם גובה החובות גס רוח ולא עוזר, להיות מנומס זו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם גובה חובות. אז איך אתה משוגע את הנושים שלך?

צעדים

 1. 1
  דע את זכויותיך: לכל מדינה ולממשלה הפדרלית יש חוקים שנועדו למנוע מגובי חובות להטריד את הצרכנים. ככל שתדעו יותר מה סוכנויות הגבייה אינן יכולות לעשות, כך תגן טוב יותר על עצמך.
 2. 2
  אמת את החוב: כל גובה, במיוחד אלה שמנסים להונות אותך, רוצה שתשלם רק על חוב. הם שונאים את הצורך לעשות כל דבר שאינו כרוך בקבלת כספכם. וגובה, שמנסה להונות אותך לשלם חוב שאתה לא חייב, שונא את זה כשאתה לא רק נותן להם את הכסף שלך.
 3. 3
  אמת את החוב: אימות דומה מאוד לאימות. כאן, אתה מוודא שלנושה / סוכנות הגבייה יש את הזכות החוקית לגבות את החוב במקום לשאול את הנושה / סוכנות הגבייה אם אתה באמת חייב את החוב.
  ישנן דרכים רבות לגרום לגובה חובות להשתגע כאשר הם מנסים לגבות חוב
  ישנן דרכים רבות לגרום לגובה חובות להשתגע כאשר הם מנסים לגבות חוב.
 4. 4
  התייעץ עם עורך דין: כמו בתיקוף / אימות, גובי חובות שונאים את זה כאשר עורך דין או משרד עורכי דין מסתבכים. מכיוון שגובי החובות רוצים לקבל ממך כמה שיותר כסף, ומכיוון שהאדם הממוצע אינו מאומן במשא ומתן כמו עורך דין, הם חושבים שהם יכולים לקבל ממך יותר כסף אם אינך מיוצג.
 5. 5
  לתבוע את הגובה: אם גובה החובות מפר את FDCPA (חוק נהלי גביית חובות הוגן) אתה יכול לתבוע אותם. אם בית המשפט ימצא אותם אשמים בהפרת ה- FDCPA, הגובה ייקנס בסכום של 750 אירו לכל הפרה וייתכן שיהיה עליו לשלם שכר טרחת עורך דין והוצאות משפט.
 6. 6
  שלם את החוב: אתה בטח שואל "איך תשלום על החוב יטריף את גובה החובות? האם זה לא ישמח אותם?" לפעמים כן. עם זאת, אם אתה בטוח שאתה חייב את החוב, ואתה משלם על החוב, שום דבר לא יהפוך את הגובה לשגעון יותר. הם רוצים להיות מסוגלים להמשיך להיות מסוגלים להוסיף ריבית, עמלות מאוחרות וקנסות לחשבונך. אם אתה משלם את החשבון, הם מאבדים את הסיכוי להרוויח יותר. אז עשו כל שביכולתכם כדי לשלם את החוב בהקדם האפשרי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לחסוך כסף במצרכים?
 2. איך לשלם את החשבונות שלך?
 3. כיצד לארגן את החשבונות שלך?
 4. איך מכניסים כלי עזר לשמך?
 5. כיצד להעביר חשבון חשמלי לדייר חדש?
 6. איך למכור משהו?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail