איך לצאת לפנסיה מוקדמת על ידי בניית הכנסה פסיבית?

זה יגיד לך כמה כסף אתה צריך להרוויח בשנה בהכנסה פסיבית
זה יגיד לך כמה כסף אתה צריך להרוויח בשנה בהכנסה פסיבית.

הכנסה שיורית, או פסיבית, היא הכנסה שנצברה מפעילות שאינך מעורב בה באופן פעיל. פיתוח זרמים של הכנסה שיורית יכול להפחית משמעותית את מספר השעות בשבוע שאתה צריך לעבוד. בעוד שייצור מקורות הכנסה שיורית כרוך בעבודה ותכנון רב בתחילת הדרך, בסופו של דבר, אתה עלול למצוא את עצמך עם מספיק זמן פנוי והכנסה כדי ליהנות מפרישה מוקדמת. ניתן לייצר הכנסה שיורית על ידי השקעה בשוק המניות, מכירת מידע או השקעה בנדל"ן.

שיטה 1 מתוך 4: יצירת תוכנית

 1. 1
  גלה במה אתה טוב. התבונן על נקודות החוזק שלך. יש אנשים שטובים בהשקעות, בעוד שאחרים עשויים להיות מאוימים מהשוק או חוששים מהסיכונים. אנשים אחרים הם אמנים או סופרים מוכשרים. ובכל זאת, לאחרים יש מיומנות או ידע שאנשים יהיו מוכנים לשלם עבורם. חשבו כיצד תוכלו לשלב בין תחומי העניין והמיומנויות שלכם בכדי להרוויח כסף.
  • לדוגמא, סופר יכול למכור ספרים, מוזיקאי יכול למכור שירים וחובב פיננסים יכול אולי לנקות בשוק.
  • אל תפחד לנסות שילוב של דברים. אינך צריך להיצמד לתחום התמחות אחד. לדוגמא, אתה עשוי להרוויח כמה הכנסות ממכירת ספרים אלקטרוניים, ואז להסתובב ולהשקיע חלק מהרווחים האלה.
 2. 2
  הגדר יעד פיננסי. קבעו את רמת ההכנסה בה אתם רוצים לחיות. חשבו איפה אתם רוצים לגור, אילו הוצאות מחיה יהיו לכם וכמה יעלה לחיות אורח חיים שיעשה אתכם מאושרים. זה יגיד לך כמה כסף אתה צריך להרוויח בשנה בהכנסה פסיבית. בהתאם לאופי של זרם ההכנסות הפסיבי שלך, ייתכן שתצטרך לעבוד מספר שעות מסוים בשבוע.
  • לדוגמה, אתה יכול להחליט שאתה צריך להרוויח 149,000 € לשנה בהכנסה שיורית כדי שתוכל לפרוש בגיל 40 ולחיות כמו שאתה רוצה. אם אתה כותב ומשקיע בכדי להרוויח הכנסה זו, ייתכן שתצטרך לעבוד כמה שעות בכל יום כדי לשמור על זרם ההכנסות שלך.
 3. 3
  להתחייב. בניית זרמים מהימנים של הכנסה שיורית דורשת משמעת ומחויבות. אתה צריך לשלוט בהוצאות ולחסוך כמה שיותר כסף כדי שיהיה לך ביצת קן כדי להתחיל. כמו כן, עליכם להבטיח לעצמכם שלא תוציאו את חסכונותיכם. השקעה של כמה שיותר מהחסכונות שלך ותקשה על הפירוק תעזור לך בכך. לבסוף, עליכם להקדיש זמן מדי יום, יותר בהתחלה מאשר בשנים מאוחרות יותר, לשמירה על קיימא של זרם ההכנסות.
היא הכנסה שנצברה מפעילות שאינך מעורב בה באופן פעיל
הכנסה שיורית, או פסיבית, היא הכנסה שנצברה מפעילות שאינך מעורב בה באופן פעיל.

שיטה 2 מתוך 4: השקעת כספך

 1. 1
  רכשו מניות דיבידנד. מניות דיבידנד הן מניות שבבעלותך בחברה. החברה משלמת לך את חלקך ברווח בדיבידנדים. חברות מסוימות משלמות סכום קבוע לתקופת חשבונאות, ורבות משלמות ברבעון או בשנה. ברגע שמשלמים לך את הדיבידנדים שלך, אתה יכול לפדות אותם או לבחור להשקיע אותם מחדש, מה שמאפשר לך להחזיק יותר מניות ולכן להרוויח יותר דיבידנדים.
  • דרך נפוצה לבחור במניות דיבידנד היא להשקיע בהן באמצעות קרנות נאמנות או קרנות סל.
  • אתה רוצה לחקור את החברות בהן אתה משקיע. רכשו מניות דיבידנד בעלות היסטוריה של תשלום תשואות גבוהות. אך שקול גם מגמות בשוק וחשוב על השקעה בחברות שעשויות לשלם תשואות גבוהות בעתיד.
 2. 2
  השתתף בהלוואות עמית לעמית (p2p). Peer to peer אמצעי הלוואות כסף להלוות ללווים אשר אינו מצריכות בדרך כלל עבור הלוואות מסורתיות. פלטפורמות ההלוואות הפופולריות של P2P כוללות את פרוספר ומועדון ההלוואות. פלטפורמות אלה משמשות כמתווך בינך לבין הלווה. הם וטרינרים ללווה כדי לוודא שהם לווים כסף מסיבות לגיטימיות. לאחר מכן, תוכלו לבחור את הלווים אליהם תרצו להלוות. אתה יכול לגדר את הסיכונים שלך על ידי הלוואת הלוואות קטנות ללווים רבים ושונים עם רקע אשראי שונה.
  • אצל פרוספר, הריבית שאתה יכול להרוויח נעה בין 5,48 אחוזים עבור הלוואות בסיכון נמוך ל -10,78 אחוזים עבור הלוואות בסיכון גבוה.
 3. 3
  רכוש ניירות ערך בעלי הכנסה קבועה. שקול לקנות סולמות תעודת פיקדון (CD) ו / או מגוון אג"ח קונצרניות או ממשלתיות. זה כרוך בקנייה של אגרות חוב או תקליטורים אשר יבשילו בשנים שונות בעתיד, אולי חלקן בעוד 5 או 10 שנים ואחרות בגיל 20 או 30. אסטרטגיה זו מגנה על הקרן שלך מכיוון שהסיכון מהתנודות בריבית מתפזר לאורך זמן..
  • סולם תקליטורים הוא אסטרטגיית השקעה בה אתה מחלק את הסכום שאתה רוצה להשקיע לסכומים שווים ואתה רוכש כמה תקליטורים עם תאריכי פירעון שונים. זה מספק לך הכנסה קבועה ככל שהתקליטור בוגר בתקופות שונות.
  • מועד הפירעון הוא המועד בו תשלומי הריבית נעצרים ותוחזר אליך הקרן בתוספת ריבית.
  • לדוגמה, אתה יכול לקבל תקליטורים שמתבגרים תוך 6 חודשים, שנה, שנתיים וכו '.
  • למידע נוסף על אגרות חוב, ראה כיצד להשקיע באג"ח.
 4. 4
  השקיע בקצבה. המטרה של קצבה היא לתת לעצמך זרם הכנסה אמין במהלך הפנסיה שלך. להקמת קצבה תוכלו לרכוש אותם מחברת ביטוח. ניתן לבצע תשלום סכום חד פעמי או סדרת תשלומים. ואז חברת הביטוח מחזירה לך תשלומים שוטפים שיכולים להתחיל מיד או בשלב כלשהו בעתיד.
  • הרווחים שלך על התרומות שלך (חלק הצמיחה של ההשקעה שלך) נדחים במס, כלומר אתה לא משלם על כך מס הכנסה עד שתקבל תשלומים במהלך הפרישה.
  • התרומות שלך עשויות להיות לפני מס גם אם הקצבה שלך היא IRA או 401 (k). עם זאת, תשלם קנס בגין נסיגה מקצבה מסוג זה לפני גיל 59,5.
  • אתה יכול לקבל תשלומים לפרק זמן קבוע, או שאתה יכול לבחור לקבל אותם עד מותך.
  • קצבאות קבועות מרוויחות ריבית צנועה. סכום ההוצאה שלך הוא סכום קבוע מובטח על בסיס היתרה בקצבה שלך.
  • קצבאות משתנות הן בסיכון גבוה יותר. התרומות שלך מושקעות בתמהיל של קרנות נאמנות, והתשלומים שלך מבוססים על ביצועי ההשקעה שלך.
  • קצבאות צמודות הן הכלאה של קצבאות קבועות ומשתנות. אתה מקבל תשלום מינימלי מובטח. אך חלק מההוצאות שלך קשור לביצועי השוק.
אתה עשוי להרוויח כמה הכנסות ממכירת ספרים אלקטרוניים
לדוגמא, אתה עשוי להרוויח כמה הכנסות ממכירת ספרים אלקטרוניים, ואז להסתובב ולהשקיע חלק מהרווחים האלה.

שיטה 3 מתוך 4: מכירת מידע

 1. 1
  כתוב ספר אלקטרוני. ניתן לכתוב ולפרסם ספר אלקטרוני במגוון פלטפורמות. עשה מחקר שוק כדי למצוא נושא שיימכר. עיין ברשימת רבי המכר של קינדל כדי לזהות מה אנשים קונים. קרא ביקורות וחפש פערים בשוק. אתה יכול לכתוב את הספר בעצמך, או לשכור סופר רפאים שיכתוב את הספר עבורך. השקיעו בגרפיקאי בכדי ליצור כריכה משכנעת לספרכם.
  • אתה יכול לשכור סופר רפאים מאתרים כמו Upwork ולשלם בין 0 € ל 0 € למילה.
  • השתמש באפליקציה כמו Scrivener כדי לעצב את המסמך שלך עבור קינדל ופלטפורמות אחרות.
  • בדוק אם יש פלגיאט עם אתר כמו Copyscape.
  • פלטפורמות פרסום פופולריות של ספרים אלקטרוניים כוללות את הוצאת Amazon Kindle Direct (KDP), Smashwords, BookBaby, Barnes and Noble's PubIt, Lulu, Booktango, iBooks Author ו- Scribd.
 2. 2
  למכור תמונות. אתה יכול להרוויח כסף מהתמונות הדיגיטליות שלך על ידי מכירתם באתרי מיקרוסטוק. אתרים אלה גובים מהלקוחות שימוש בתמונות ואז הם מעבירים לך חלק מהתשלום. התשלום האופייני לתמונה מתחיל ב 0,70 € עבור תמונות קטנות ועולה עבור תמונות גדולות יותר. אתרים פופולריים הם iStockphoto.com ו- Shutterstock.com.
  • בהתחלה אתה מבצע כ -15 אחוז מהמכירה, אך האחוז שאתה מרוויח עשוי לגדול עם הזמן וככל שאתה מוכר יותר תמונות. תכנן לבנות תיק מגוון של תמונות.
  • המפתח להצלחה הוא מכירת מספר רב של תמונות. אתה עושה כמות קטנה לכל תמונה. אך ככל שאתה מוכר יותר תמונות, הסכומים הזעירים האלה מתחילים להסתכם.
  • השקיעו במצלמת SLR דיגיטלית לתמונות חדות.
  • זכור שלא לכלול בתמונות שלך מותגים מוכרים. כמו כן, אם אתה משתמש באנשים, עליך להיות בעל שחרור חתום כדי להשתמש בתמונתם.
 3. 3
  צור קורס בנושא udemy. Udemy היא פלטפורמה המאפשרת לך ליצור קורס מקוון שתוכל למכור. מחירי הקורסים נעים בדרך כלל בין 35 € ל -150 € אורך הקורס יכול להיות קצר כמו 30 דקות או לרוץ בין שעתיים לשלוש. המדריך הממוצע מרוויח קורס של 5220 יורו. עם זאת, הסכום שאתה יכול להרוויח משתנה, וזה תלוי במידה רבה איך אתה משווק את הקורס. בעלי רשתות חברתיות גדולות עוקבים יכולים לשווק לקהל גדול ולכן יכולים לייצר הכנסה רבה יותר.
 4. 4
  מוסיקת רישיון. אם אתה יכול להלחין את המוזיקה שלך, אתה יכול לרשיון לה ולמכור אותה. הצעד הראשון הוא זכויות יוצרים על המוסיקה. זה נקרא זכויות יוצרים על השיר, המגן על הקומפוזיציה. אם המוסיקה הוקלטה, אז אתה זקוק גם לזכויות יוצרים ראשיות, המגנות על ההקלטה. רשום את זכויות היוצרים שלך בספריית הקונגרס, שעולה 26 € ברגע שיש לך זכויות יוצרים כדי להגן עליך מפני שימוש בלתי מורשה במוזיקה שלך, תוכל להמשיך בדרכים שונות לייצור כסף מהמוזיקה שלך.
  • תוכנית טלוויזיה עשויה להשתמש במוזיקה שלך לפרק. זה נקרא רישיון לסנכרון טלוויזיה. המפקח על המוסיקה של תוכנית הטלוויזיה יצטרך לשלם עבור השימוש בזכויות יוצרים על השיר ובזכויות היוצרים הראשיות. עבור כל אחד מהם ינוהל תשלום נפרד.
  • אמן ההקלטה עשויה לרכוש את המוסיקה שלך להקליט ולבצע אותה. זה נקרא רישיון מכני וזה נותן לאמן הרשאה להקליט ולהוציא את השיר שלך. הייתם מרוויחים תמלוגים על אלבומים או סינגלים שנמכרו.
  • למכור את המוסיקה שלך לספריית מוסיקה הפקתית. אלה אוספי מוסיקה אינסטרומנטלית המשמשים כמוסיקת רקע בטלוויזיה, בקולנוע, ברדיו, בסרטים תיעודיים או כמוזיקה המושמעת כאשר מישהו ממתין בהמתנה בטלפון.
  • אתה יכול להרוויח עמלות מיקרו-סנכרון כאשר מישהו משתמש במוזיקה שלך כדי לסנכרן לסרטון YouTube, משחק וידאו, טלוויזיה, פרסומות או סרט. ל- CD Baby תוכנית רישוי סינכרון בחינם.
ייתכן שתצטרך לעבוד מספר שעות מסוים בשבוע
בהתאם לאופי של זרם ההכנסות הפסיבי שלך, ייתכן שתצטרך לעבוד מספר שעות מסוים בשבוע.

שיטה 4 מתוך 4: השקעה בנדל"ן

 1. 1
  רכישת מניות בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT). REIT היא חברה המחזיקה ומפעילה נדל"ן מסחרי כגון בנייני דירות, קניונים, בנייני משרדים, מלונות ומחסנים. השקעה ב- REIT מאפשרת לך להרוויח חלק מההכנסות שמפיקים בניינים מסחריים אלה. אתה יכול לרכוש מניות ב REIT מסוכן מניות. כדי למנוע הונאה, היצמד למניות בבורסה, הרשומות בבורסה מרכזית ומוסדרת על ידי הרשות לניירות ערך (SEC).
 2. 2
  להיות בעל בית. רכשו נכסי השכרה שמניבים עבורכם הכנסות מדי חודש. אתה יכול לנהל את הנכסים בעצמך, או להשתמש בצוות נדל"ן כדי למלא משרות פנויות ולהעסיק מנהל נכס שיטפל בנכס. אתה יכול לרכוש עליונות תיקון, לשכור קבלן שיתקן אותם ואז למצוא דיירים. לחלופין, אתה יכול לרכוש נכסי סוהר שכבר תוקנו וכבר הושכרו.
 3. 3
  להלוות כסף פרטי למשקיעים אחרים. אתה יכול להלוות כסף למשקיעים אחרים הזקוקים להון לרכישת או תיקון נכס. אבטח את ההלוואה באמצעות שטר אמון. משמעות הדבר היא כי התואר החוקי של הנכס מועבר לנאמן, או לצד שלישי ניטרלי, המחזיק בנכס כבטוחה להלוואה. אתה יכול להרוויח עד 15 אחוז ריבית על הלוואות אלה.
 4. 4
  השקיעו בהלוואות או בשטרות. חברות משכנתא מוכרות שטרי משכנתא למשקיעים, בדרך כלל כניירות ערך מגובים משכנתא. הם יכולים להיות תווים ביצועים או לא ביצועים. הערות ביצוע הן אלה שעליהן הלווים משלמים. אם הלווה עומד מאחור בתשלומים הוא הופך להערה שאינה מתפקדת. אם אתה קונה שטרות שאינם מבצעים, אתה יכול בדרך כלל לרכוש את ההלוואה עבור חלק קטן מערכו המקורי. לאחר מכן, יש לך אפשרות להציע שינוי הלוואה, לאפשר מכירה קצרה, כלומר למכור את הנכס בפחות מחובות שעדיין חייבים עליו, או לעקל את ההלוואה. בכל אפשרות שתבחר, אתה עומד להרוויח כסף בגלל ההנחה שקיבלת ברכישת השטר.

שאלות ותשובות

 • האם ניתן היה לרכוש שטרות אלו?
  אתה יכול לקנות ניירות ערך המגובים במשכנתא דרך כל מתווך.
 • כיצד אוכל להשקיע במעט כסף או ללא כסף?
  אין השקעה שאינה דורשת כסף. ניתן להשקיע בקרן נאמנות עם פיקדון פתיחה ותרומות קטנות ומצטברות שיכולות להצטבר להשקעה גדולה לאורך זמן.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail