כיצד ליצור LLC עבור נכס להשכרה?

יידע אותם שאתה רוצה ליצור LLC לניהול נכס ההשכרה שלך
אם נכס השכירות שלך משועבד, התקשר למלווה שלך לפני שתתחיל בהקמת LLC שלך. יידע אותם שאתה רוצה ליצור LLC לניהול נכס ההשכרה שלך.

אם אתה הבעלים של נכס להשכרה בארה"ב, יצירת חברת LLC לניהול נכס זה יכולה להיות דרך טובה להגן על הנכסים האישיים שלך. חברת LLC מקלה עליך גם לשמור על הוצאות העסק שלך נפרדות מההוצאות האישיות שלך, מה שיכול להקל עליך בזמן המס. העברת נכס להשכרה ל- LLC יכולה להיות קשה, במיוחד אם יש לך משכנתא על הנכס. יתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין שיעזור לך להדריך אותך בתהליך.

חלק 1 מתוך 3: יצירת ה- llc שלך

 1. 1
  צרו קשר עם המלווה שלכם. אם נכס השכירות שלך משועבד, התקשר למלווה שלך לפני שתתחיל בהקמת LLC שלך. יידע אותם שאתה רוצה ליצור LLC לניהול נכס ההשכרה שלך.
  • למרות שה- LLC עדיין אתה מבחינה טכנית, זה ישות נפרדת. המלווים עשויים להימנע מלהעביר את המשכנתא לחברה החדשה שלך שהוקמה. יתכן שתצטרך לשלם עמלות להעברת המשכנתא, והם עשויים לגבות ממך ריבית גבוהה יותר.
  • בדוק את הסכם המשכנתא שלך לגבי סעיף "לפירעון במכירה". אף על פי שאין כסף מחליף ידיים ואתה עדיין הבעלים של הנכס, חברת המשכנתאות שלך עשויה לראות את העברת הבעלות כמכירה ולדרוש ממך לשלם את יתרת המשכנתא במלואה.
 2. 2
  התייעץ עם רו"ח או עו"ד. לפני שתיצור LLC, ודא שהעלויות לא יעלו על היתרונות. רואה חשבון או עו"ד יכולים לפקח על עסק ההשכרה שלכם ולתת לכם עצות אם יצירת LLC תהיה רעיון טוב בשבילכם.
  • בהתאם לבקיאותך עם מסמכים עסקיים ומשפטיים, ייתכן שתרצה גם שעורך דין יערוך עבורך את הניירת שלך ב- LLC ויעזור לך לרשום את העסק שלך. מרבית עורכי הדין גובים עבור שירות זה בין 750 € ל- 1490 €.
 3. 3
  בחר את שם העסק שלך. כאשר אתה יוצר LLC, תזדקק לשם ייחודי לעסק שלך שאינו משמש כבר עסק אחר במדינתך. תוכל למצוא ספריית שמות עסק באתר של מזכיר המדינה שלך כדי לוודא שהשם שבחרת הוא ייחודי.
  • השם שלך צריך להיות יצירתי ולבלוט, אבל אתה גם רוצה משהו שיזהה מספיק את סוג העסק שאתה עוסק בו. לדוגמה, אם שם המשפחה שלך הוא Sunshine, תוכל לנסות את "Sunshine Property Management, LLC."
  • אם שם העסק שלך מספיק ייחודי, ייתכן שתוכל לקבל את השם סימן מסחרי. סימן מסחרי של משרד הפטנטים והסימנים האמריקני (USPTO) מספק הגנה נוספת כך שלא ניתן להשתמש בשם העסק שלך בכל מקום אחר בארץ.
 4. 4
  נסח את מאמרי הארגון והסכם ההפעלה שלך. מסמכים אלה הם עמוד השדרה החוקי של חברת LLC שלך. מרבית המדינות אינן דורשות ממך להגיש מסמכים אלה למזכיר המדינה בעת רישום ה- LLC שלך. עם זאת, הם עדיין חיוניים מכיוון שהם מתווים את מבנה ה- LLC שלך ואופן קבלת ההחלטות.
  • אתה יכול גם לכלול הוראות בהסכם התפעול שלך המתארות את ההליך להוספת חברים חדשים או העברת נכס חדש ל- LLC בעתיד.
  • אמנם אתה לא בהכרח זקוק לעורך דין לעריכת מסמכים אלה, אך תוכל לשקול להעסיק מישהו אם יש לך מספר חברים ב- LLC שלך, או אם ה- LLC שלך ינהל מספר נכסים.
  • כלול את נכס השכירות שלך בהסכם התפעול שלך כנכס הוני. יהיה עליך לרשום את שווי השוק ההוגן של הנכס וכן את כל ההתחייבויות, כגון משכנתאות.
  כאשר אתה מעביר את נכס ההשכרה שלך משמך לשם LLC שלך
  כאשר אתה מעביר את נכס ההשכרה שלך משמך לשם LLC שלך, הוא עלול לעורר בדיקה.
 5. 5
  רשום את ה- LLC שלך עם מזכיר המדינה שלך. למזכיר המדינה של המדינה שלך יהיו טפסים שאתה יכול למלא כדי לרשום את ה- LLC שלך כדי שתוכל לנהל עסקים במדינה. מדינות מסוימות מאפשרות לך להשלים את התהליך באופן מקוון.
  • יהיה עליך לשלם דמי הגשה ראשוניים בעת רישום ה- LLC שלך. עמלות אלה משתנות מאוד בין המדינות, אך בדרך כלל הן כמה מאות דולרים. מדינות מסוימות דורשות ממך גם לשלם אגרות שנתיות כדי לשמור על הרישום שלך.
  • היכנס לאתר של שר החוץ של מדינתך כדי ללמוד עוד על תהליך מדינתך, או עצור ליד משרד מקומי ודבר עם מישהו מהצוות.
 6. 6
  השג מספר זיהוי מעסיק (EIN). מכיוון שה- LLC שלך הוא ישות נפרדת, תצטרך לקבל EIN ממס הכנסה כדי שתוכל לפתוח חשבונות בנק ולשלם מיסים ממלכתיים ופדרליים על הכנסות השכירות שלך.
  • אתה יכול להגיש בקשה ל- EIN עם מס הכנסה בקלות על ידי ביקור בכתובת https://sa.www4.irs.gov/modiein/individual/index.jsp. התהליך הוא בחינם ונמשך מספר דקות בלבד. ה- EIN שלך ייווצר באופן מיידי, אם כי ייקח קצת יותר זמן עד שהוא יופיע ברשומות ה- IRS.
 7. 7
  לפתוח חשבון בנק. ברגע שיש לך EIN, אתה יכול להגדיר חשבון בנק נפרד עבור נכס ההשכרה שלך. ייתכן שתרצה להקים מספר חשבונות כדי שתוכל לשמור על כספי התפעול שלך בנפרד מתשלומי שכר הדירה שלך.
  • בחלק מהבנקים עשויים להיות חבילות מיוחדות עבור בעלי הדירות ועסקים קטנים המנהלים נכסים להשכרה. פנה לבנק המקומי שלך למידע נוסף על האפשרויות שלך.

חלק 2 מתוך 3: העברת נכס ההשכרה שלך

 1. 1
  בדוק את חוזי השכירות שלך. אם אתה משתמש בטופס חכירה רגיל, הוא בדרך כלל כולל סעיף המאפשר להמשיך את החכירה לאחר העברת בעלות או ארגון מחדש של העסק שלך. בדוק את חוזי השכירות שלך כדי לוודא שהם יישארו בתוקף בבעלות חדשה.
  • הקפד לעדכן את טפסי החכירה שלך כך שהם יכללו את שם ה- LLC שלך ולא את שמך.
 2. 2
  הודיעו לדיירים שלכם. לאחר שהנכס להשכרה שלך יועבר לחברת LLC שלך, הדיירים שלך ישלמו דמי שכירות ל- LLC ולא לך באופן אישי. ספק להם את שם העסק הנכון ופרטי תשלום אחרים.
  • אם אתה משתמש בשירות מקוון כדי לקחת שכירות, עדכן את המידע בשירות זה כך שתשלומי השכירות יופקדו בחשבון LLC שלך ולא בחשבון הקודם שלך.
 3. 3
  עדכן את חשבון הפיקדון שלך. צרו קשר עם הבנק בו שמרתם פיקדונות אבטחה וגלו מה עליכם לעשות בכדי לשנות את השם בחשבון הפיקדון לשם ה- LLC שלכם.
  • לבנקים שונים יהיו נהלים שונים. בנקים מסוימים עשויים לדרוש ממך לסגור את החשבון הישן ולפתוח חשבון חדש.
  העברת נכס להשכרה ל- LLC יכולה להיות קשה
  העברת נכס להשכרה ל- LLC יכולה להיות קשה, במיוחד אם יש לך משכנתא על הנכס.
 4. 4
  חתמו על הסכם משכנתא חדש. אם יש לך משכנתא על נכס ההשכרה שלך, עליך להזין הסכם משכנתא חדש על שם חברת LLC שלך. התהליך לכך משתנה מאוד בין המלווים.
  • בדרך כלל תחתום על הסכם משכנתא חדש לחלוטין, אם כי ייתכן שהתהליך לא יהיה נרחב כמו לגבי המשכנתא הראשונית שלך.
  • מכיוון שה- LLC שלך הוא ישות חדשה ואין לו שום היסטוריית אשראי, המלווה שלך עשוי לדרוש ממך להצטרף למשכנתא בנפרד יחד עם LLC שלך. זה לא משפיע על מגבלות האחריות שיצרו חברת LLC, אך זה אומר שיש לך אחריות אישית לתשלום המשכנתא.
 5. 5
  עדכן את הביטוח שלך. אם יש לך ביטוח בעל דירה או ביטוח אחריות אחר על נכס ההשכרה שלך, יהיה עליך להעביר פוליסה זו ל- LLC שלך. חברות ביטוח מסוימות עשויות לדרוש ממך לסגור את הפוליסה הישנה ולפתוח פוליסה חדשה.
  • כאשר אתה מעביר את הביטוח שלך ל- LLC שלך, התעריפים שלך עשויים לעלות מכיוון שה- LLC שלך הוא ישות שהוקמה לאחרונה. לא תוכל להסתמך על היסטוריית הכספים והאשראי האישית שלך.
  • בנוסף לביטוח אחריות, אתה גם רוצה לבדוק את ביטוח הכותרת שלך כדי לוודא שה- LLC עדיין יהיה מכוסה.
 6. 6
  נסח שטר תביעת סיום. להפסיק העברות טענת מעשה מההשכרה שלך ממך באופן אישי בשם LLC שלך. מכיוון שהעברת נכס כזו נחשבת למכירה, ייתכן שתצטרך לשלם דמי העברה. יתכן שיש השלכות בארנונה מכיוון שההעברה עשויה לעורר שומת מס.
  • שטר התביעה להפסיק הוא סוג הפשט הפשוט ביותר, ופשוט מעביר כל ריבית שיש לך בנכס ממך כאדם פרטי ל- LLC שלך. אתה יכול למצוא טופסי שטר תביעה באופן מקוון. במשרד פקיד המחוז שלך עשויים להיות טפסים ריקים שבהם אתה יכול להשתמש.
 7. 7
  הגש את המעשה שלך בלשכת פקידת המחוז. לאחר שמילאתם וחתמתם על שטר התביעה שלכם, עליכם להגיש אותו לפקיד המעשה כדי להשלים את תהליך העברת הבעלות על הנכס מכם באופן אינדיבידואלי ל- LLC שלכם.
  • הכן עותק של המעשה לפני שתקליט אותו ושמור אותו ברשומות העסק שלך.
  • תחויב בתשלום להקלטת המעשה החדש, בדרך כלל פחות מ- 37 €

חלק 3 מתוך 3: קבלת אישורים ורישיונות

 1. 1
  פרסם "הודעת כוונה" במידת הצורך. כאשר אתה משנה בעלות על נכס, מדינות מסוימות דורשות ממך לפרסם הודעה בעיתון תועד כדי להתריע בפני הציבור על שינוי הבעלות. מדינות מסוימות דורשות גם הודעות דומות אם אתה משנה את מבנה הארגון של העסק.
  • משרד מזכיר המדינה שלך יוכל לומר לך אם המדינה דורשת פרסום של הודעה כלשהי בעת הגשת הטפסים שלך ליצירת LLC שלך.
 2. 2
  צרו קשר עם סוכנות הרגולציה המקומית לדיור. בכל עיר או מחוז יש רגולטור האוכף את קוד הדיור המקומי ותקנות הבנייה. יש לעדכן את כל האישורים או הרישיונות שקיבלת עבור נכס ההשכרה שלך עבור ה- LLC שלך.
  • בדרך כלל הדרך הקלה ביותר לוודא שאתה מציית לחוקים הממלכתיים והמקומיים היא להתקשר לסוכנות הדיור ולהסביר מה אתה עושה. הודע להם שאתה יוצר חברת LLC לניהול נכס ההשכרה שלך, וגלה מה עליך לעשות בכדי לעשות סדר ברשיונות שלך.
  • יתכן שתוכל לגלות כיצד להעביר את הרישיונות שלך ל- LLC שלך באתר הסוכנות.
  יצירת חברת LLC לניהול נכס זה יכולה להיות דרך טובה להגן על הנכסים האישיים שלך
  אם אתה הבעלים של נכס להשכרה בארה"ב, יצירת חברת LLC לניהול נכס זה יכולה להיות דרך טובה להגן על הנכסים האישיים שלך.
 3. 3
  קבל רישיון שכירות עבור ה- LLC שלך. ברוב הערים נדרשים בעלי רישיון שכירות. אם היה לך אחד כמשכיר יחיד, תצטרך להגיש בקשה לבקשה חדשה בשם LLC. התחל תהליך זה בהקדם האפשרי לאחר הקמת ה- LLC שלך כדי שתישאר בהתאם לתקנות המקומיות.
 4. 4
  השלם את כל הבדיקות הנדרשות. כאשר אתה מעביר את נכס ההשכרה שלך משמך לשם LLC שלך, הוא עלול לעורר בדיקה. רגולטורים מקומיים לדיור בודקים נכסים להשכרה לצורך התאמה בכל פעם שיש שינוי בבעלות.
  • אם יש לך חבר חד-פעמי, אתה עשוי להיות פטור מבדיקה נוספת.
 5. 5
  הגש בקשה לרישיונות עסק ממלכתיים ומקומיים. המדינה או העיר שלך עשויים לדרוש רישיונות עבור ה- LLC שלך לעסוק בפעילות מסחרית. בדרך כלל תוכלו לברר אילו רישיונות אתם זקוקים לביקור בסוכנות השירותים העסקיים בעירכם או במדינתכם.
  • אם בעבר פעלת כבעלים יחיד, ייתכן שלא היית זקוק לרישיון עסק. עם זאת, בדרך כלל נדרשים רישיונות עסק לכל חברות LLC.

טיפים

 • מאמר זה עוסק בהקמת חברת LLC לניהול נכס להשכרה בארה"ב. אם אתה גר או בבעלותך נכס להשכרה במדינה אחרת, התייעץ עם עורך דין עסקי או נדל"ן בקרבתך כדי לבחון את האפשרויות שלך לארגון העסק שלך.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך עושים שיווק נדל"ן?
 2. כיצד לפתוח תיווך בנדל"ן?
 3. איך בונים עסק נדל"ן?
 4. כיצד למצוא לקוחות נדל"ן?
 5. כיצד לפתוח זיכיון למאה 21?
 6. איך משווקים חברת נדל"ן?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail