איך להגיש בקשה להלוואת מיי?

האם אוכל לרכוש בית מודולרי וקרקע ולהגיש בקשה להלוואת פאני מיי
האם אוכל לרכוש בית מודולרי וקרקע ולהגיש בקשה להלוואת פאני מיי?

פאני מיי היא חברה פרטית שנוצרה לאחר השפל הגדול כדי לחזק את ההלוואות לבעלי בתים פוטנציאליים. פאני מיי לא מלווה כסף לצרכנים, אלא קונה משכנתאות מתאימות מהמלווים במה שמכונה השוק המשני. אינך יכול להגיש בקשה ישירות להלוואה של פאני מיי, אך על מנת לקבל הלוואה טובה, לרוב תצטרך להוכיח למלווים שלך שההשקעה שלהם תהיה מגובה על ידי פאני מיי.

חלק 1 מתוך 2: איסוף מידע

 1. 1
  בדוק את ציון האשראי שלך. בדרך כלל פאני מיי תעמיד הלוואות ללווים רק עם ציון אשראי של לפחות 620 על פי כל שלוש לשכות האשראי הגדולות. אם אתה מגלה שציון האשראי שלך נמוך מסף זה, עבוד על תשלום החוב שלך ועל ביצוע תשלומים בזמן כדי לשפר את ציון האשראי שלך.
  • אתה יכול לקבל את ציון האשראי שלך מדוח האשראי שלך. חשוב לבדוק באופן שוטף את דוח האשראי שלך ולבדוק אילו אירועים השפיעו לרעה על האשראי שלך. בדוק אתרי אינטרנט בחינם כגון אשראי קרמה כדי לקבל דוח.
  • אם אתה סבור כי כל אחד מהפריטים בדוח האשראי שלך הוא שגיאות, אסוף את כל המסמכים היחסיים וכתב מכתב המחלוקת על החיוב הן ללשכות האשראי והן לגורם שהשתתף בך באירוע (כגון מלווה או מנפיק כרטיס אשראי.).
 2. 2
  אמת את היסטוריית ההכנסה והתעסוקה שלך. הכנסה מוגדרת כהכנסה חייבת במס. כדי לאמת את ההכנסה שלך תצטרך לאסוף טפסים של מס הכנסה W-2 בשנתיים האחרונות. פאני מיי בדרך כלל דורשת הוכחה של לפחות שנתיים של עבודה עקבית, אם כי לא בהכרח אצל אותו מעסיק.
  • הכנסה מוגדרת כהכנסה חייבת בניכוי ניכויים. זה יכול להוות מכשול עבור עצמאיים או עובדים המסוגלים לתבוע ניכויים הקשורים לעסקים. רווחים שנוכו לא יחשבו להכנסות שלך.
  היכן אוכל להגיש בקשה להלוואת פאני מיי
  היכן אוכל להגיש בקשה להלוואת פאני מיי?
 3. 3
  חשב את ההתחייבויות שלך. בעת הגשת הבקשה תצטרך לחשוף את כל חובות האשראי שלך. אלה כוללים משכנתאות, חשבונות כרטיסי אשראי, הלוואות חתומות במשותף ומזונות ילדים. פאני מיי לא שמה לב לחובות שירות, ביטוח רכב או טיפול בילדים.

חלק 2 מתוך 2: זכאות להלוואה

 1. 1
  חשב את יחס החוב להכנסה (DTI). כדי לזכות בהלוואת משכנתא, עליך להיות מסוגל להוכיח כי הכנסותיך מכסות את כל תשלומי החוב החודשיים שלך, כולל תשלום המשכנתא החדש המוצע, במסגרת הנחיות ה- DTI כפי שנקבעו על ידי פאני מיי.
  • פאני מיי משתמשת בשני מדדים לחישוב יחס החוב להכנסה. הראשון הוא יחס ההכנסה בעלויות הדיור החודשיות, כולל ביטוח קרן, ריבית, מיסים ובעלי בתים, שאמור להיות סביב 28% או פחות. השנייה היא יחס ההכנסות לאותן הוצאות דיור בתוספת התחייבויות אחרות (כרטיסי אשראי, הלוואות חתומות במשותף ומזונות ילדים), שאמור להיות סביב 45% או פחות. יחסים מקובלים אכן משתנים עם הזמן.
 2. 2
  שפר במידת הצורך את יחס החוב שלך להכנסה. אם אתה מגלה שאתה לא עומד ביחס החוב להכנסה יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את המצב. בעיקרו של דבר, אתה יכול להפחית את התחייבויות החוב שלך או להגדיל את ההכנסה שלך.
  • אם אתה מבצע מקדמה גדולה יותר על הבית, אתה יכול להקטין את החוב שלך, ומאפשר לך לעמוד ביחס המזכה.
  • אמנם קשה להגדיל באופן מיידי את ההכנסה שלך, אך אולי לא כל כך קשה לגרום להכנסות שלך להראות גדולות יותר. אם תמצא חותם משותף על ההלוואה, הכנסותיהם ישוקלו גם ליחס.
  • אם אתה מגלה שאתה עדיין לא יכול לעמוד ביחס החוב להכנסה, אתה יכול לשאת ולתת מחדש עם המוכר במחיר נמוך יותר. זה יכול להיות קשה, אך אם בעל הבית היה מתקשה למכור את הבית, הם עשויים להסכים למחיר נמוך יותר.
  כמה חודשים של היסטוריית שכר אני זקוק להלוואת פאני מיי
  כמה חודשים של היסטוריית שכר אני זקוק להלוואת פאני מיי?
 3. 3
  לעמוד בהתחייבויות בעלי הבית. הלוואות פאני מיי מיועדות לבעלי בתים. אינך יכול להגיש מועמדות כתאגיד. הנכס חייב להיות בית משפחתי יחיד, ולא נכס עסקי. הבית גם לא יכול לעלות יותר מ 338000 € המגבלות יכולות להשתנות, לכן בדקו אם קיימים עדכונים בכתובת https://fanniemae.com/singlefamily/loan-limits.
  • יש כ- 100 מחוזות שבהם הוגבלה המגבלה להלוואת זכאות בגלל הוצאות דיור גבוהות. במקרים כאלה המגבלה עדיין תהיה לא יותר מ- 507000 €
  • הלוואה לבית העולה על 338000 € (או 507000 € במחוזות נבחרים) מכונה הלוואת ג'מבו. מכיוון שהן אינן זכאיות לגיבוי של פאני מיי, הלוואות אלו מסוכנות יותר עבור המלווה שלך, שבדרך כלל יאכוף דרישות מחמירות יותר. על הקונים להיות בעלי יחס חוב להכנסה מרבי של 45% וייתכן שהם יידרשו להחזיק עד 20% משווי ההלוואה במילואים.
 4. 4
  מצא מלווה. כשאתה מרגיש בטוח באופן סביר שאתה זכאי, מצא המלווה. כדאי לחנות בכל המוסדות המקומיים כדי לראות אילו תעריפים הם מציעים. אתרים רבים מאפשרים לך כעת לקבל חשבונאות מקיפה על התעריפים המקומיים. מצא בנק שיש לו היסטוריה של הלוואות בתנאים טובים.
  • זה שאתה לא זכאי להלוואת פאני מיי לא אומר שלא תוכל לקבל אשראי, זה רק ישפר את התנאים שלך.
 5. 5
  מלא את הבקשה למשכנתא אחידה למגורים, טופס מספר 1003. לאחר שמצאת מלווה הם יבקשו ממך למלא את מה שמכונה "1003". תתבקש לספק את כל המידע הנ"ל אודות הכנסות והוצאות.
  • ה- 1003 יכלול מידע לגבי איזה סוג נכס ההלוואה מיועדת (מגורים ראשוניים, מגורים משניים או נכסי השקעה); מידע אישי, כמו שם ומספר ביטוח לאומי; מידע פיננסי, כולל חשבונאות מקיפה על הכנסות, נכסים, חובות ומידע תעסוקתי. תוכלו לצפות בתצוגה מקדימה של הטופס באתר של פאני מיי.
  אינך יכול להגיש בקשה ישירות להלוואה של פאני מיי
  אינך יכול להגיש בקשה ישירות להלוואה של פאני מיי, אך על מנת לקבל הלוואה טובה, לרוב תצטרך להוכיח למלווים שלך שההשקעה שלהם תהיה מגובה על ידי פאני מיי.
 6. 6
  סקור את אומדן ההלוואה. ה- 1003 שלך לא יספיק לאישור המשכנתא שלך, אך הוא יאפשר למלווה לתת לך הערכה רשמית של תנאי ההלוואה. דוח זה, אשר אמור לכלול פרטים אודות שיעור הריבית וסכום ההלוואה המורשה הכולל, מכונה אומדן ההלוואה (לשעבר אומדן אמונה טובה או GFE). עיין בזה מקרוב כדי לקבוע אם התנאים נעימים.
  • אם אתה מוצא את המונחים לא נעימים, אתה יכול לנסות לגשת למלווה אחר.
  • לחלופין, תוכלו לעבוד על שיפור יחס החוב להכנסה באמצעות אחת מהאסטרטגיות המפורטות לעיל.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לקבל הלוואת פאני מיי עם פסק דין בגין חיוב מחזיר?
  יש לשלם את פסק הדין אלא אם הוא פג או הוכרז בפשיטת רגל פרק 7 ותקופת ההמתנה לפשיטת רגל פגה. לא תוכל לקבל הלוואה עם פסקי דין פתוחים כלשהם. פסקי הדין נותרים בדרך כלל פתוחים במשך 10 שנים לאחר הגשתם.
 • אם אני נכה, האם אוכל לקנות בית או לקבל הלוואת דירה?
  זה תלוי בנסיבות הכספיות שלך, אבל זה לא חוקי שמישהו ימנע ממך דיור או הלוואה על בסיס נכותך בלבד. צרו קשר עם נציג משכנתאות באזור מגוריכם והוא יוכל לענות על כל שאלה שיש לכם.
 • האם אוכל לרכוש בית משותף עם הלוואות FHA או פאני מיי?
  כן, אך דמי HOA ותנאים אחרים עשויים להקשות או להוסיף דרישות נוספות. לדוגמא, מתחם הדירות היפה למדי שנמצא כקילומטר מהאוקיינוס כולל דמי HOA של 370 € לחודש בנוסף לתשלום המשכנתא החודשי שלך שיכלול כבר מיסים, עמלות וריבית. זה הרבה כסף לאנשים ב- SSDI. אבל אם אתם נשואים או שיש לכם מלווה משותף, יהיו לכם אפשרויות אחרות. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לקחת השכלה של קונה בית מאחד הקישורים באתרי פרדי או פאני. לחקור ולקרוא.
 • אני מוגבל עם אשראי גרוע מאוד. האם יש דרך כלשהי לקנות בית?
  אתה באמת צריך לעבוד על האשראי שלך כדי לזכות בהלוואה ראויה.
 • מה אני יכול לעשות אם אמרו לי שאני מרוויח יותר מדי כסף כדי לקבל הלוואה?
  אין שום דבר שאתה באמת יכול לעשות, למרבה הצער. הייתי מציע לחפש אחר הצעות הלוואה אחרות.
 • כמה חודשים של היסטוריית שכר אני זקוק להלוואת פאני מיי?
  פאני מיי מבקשת חודש של תלושי שכר. עם זאת, היא מבקשת שנתיים של החזרי מס.
שאלות ללא מענה
 • היכן אוכל להגיש בקשה להלוואת פאני מיי?
 • האם פאני מיי זקוקה ליותר ממסגרת אשראי פתוחה אחת לאישור? יש לי הלוואת רכב, אבל אין לי חוב אחר.
 • האם אוכל לרכוש בית מודולרי וקרקע ולהגיש בקשה להלוואת פאני מיי?

תגובות (4)

 • glubowitz
  מצוין שלב אחר שלב. "פאני מיי לבובות.
 • elyse93
  זה נתן לנו את הפרטים, שלב אחר שלב, כיצד להשלים במדויק את בקשת הלוואת האחיד למגורים. זה גם גילה את ציון האשראי המינימלי שעל הלווה / ים להיות חייב בכדי להגיש בקשה להלוואת דירה.
 • gloriaeichmann
  אני מנסה לקנות בית. המתווך אמר שזה בית פאני מיי, ולא ידעתי מה זה אומר או איך זה משנה את התהליך. בזמן שחיכיתי שהמתווך שלי יתקשר אלי, הצלחתי להשיב לרוב השאלות שלי באתר זה. זה היה גדול!
 • graycolin
  לבקש בקשה לדיור להכנסה נמוכה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail