כיצד להעביר מכשירי חשמל?

משימת העברת מכשירי החשמל הגדולים יכולה להיות מסובכת על ידי מסלול עמוס בכל מה שיכול להאט אותך
משימת העברת מכשירי החשמל הגדולים יכולה להיות מסובכת על ידי מסלול עמוס בכל מה שיכול להאט אותך.

בעת העברת מכשירים גדולים יש לנקוט באמצעי זהירות מסוימים. מכיוון שמוצרי החשמל גדולים ומסורבלים, הימנעות מנזק או מפציעה היא שיקול חשוב. כדי להזיז מכשירים בבטחה ולמנוע עיכובים או נסיגות, עקוב אחר הוראות אלה.

צעדים

 1. 1
  נקה דרך לדלת. משימת העברת מכשירי החשמל הגדולים יכולה להיות מסובכת על ידי מסלול עמוס בכל מה שיכול להאט אותך. זה בעייתי במיוחד כשעוברים למגורים חדשים. מכשירי חשמל אחרים, רהיטים או קופסאות שנמצאים בדרך עלולים לפגוע בבטיחותך ולשבש את לוח הזמנים שלך. קבע מסלול רחב מספיק בכדי להעביר את המכשיר בבטחה החוצה.
 2. 2
  קבעו את שיטת התחבורה. תכנן את סוג הרכב שתצטרך להזיז מכשירים. כישלון במדידת שטח המטען הפנימי של הרכב שלך עלול להפריע למהלך. התקשר לתעריפים על משאיות להשכרה או נגררים. מכיוון שרכבים גדולים יותר בדרך כלל עולים יותר, חשוב לקבוע את הגודל הדרוש לכם מראש.
 3. 3
  אבטח משאית ידנית. משאית יד, או מכונית, חיונית במניעת פגיעה בגב או במפרקים ובשרירים אחרים בעת העברת מכשירים גדולים. אם אתם שוכרים משאית הובלה, חברות רבות מספקות משאיות יד. וודאו שצמיגי הדולי מנופחים כראוי. היזהר כדי למנוע גירוד או גירוד של המכשיר, הקירות או הדלתות.
 4. 4
  הגן על עצמך מפציעות. אמצעי זהירות הם חלק חיוני בתנועה של חפצים מגושמים וכבדים. תכנן מראש להשתמש בציוד מגן מתאים, כולל מגפי פלדה עמידים להחליק וכפפות עור. הרם על ידי כיפוף הברכיים, במיוחד בעת הרמת מרפסת או על משאית או נגרר. אתה לא צריך לנסות להעביר מכשירי חשמל לבד.
  בעת העברת מכשירים גדולים יש לנקוט באמצעי זהירות מסוימים
  בעת העברת מכשירים גדולים יש לנקוט באמצעי זהירות מסוימים.
 5. 5
  הכן את המכשירים שיועברו. נתק את חוטי החשמל משקעי הקיר. לאחר כיבוי מפרצונים מים, להתיר ומסננים את צינורות המים מן מכונות כביסה ומקבלי קרח על מקררים. כדי למנוע סכנה מחנק או שריפה, יש לנקוט באמצעי זהירות נוספים כדי להבטיח שקווי הגז הטבעי יהיו סגורים לפני התנתקות מכל המכשירים המופעלים על ידי גז.
  • מנע מהמכשירים להחליק או להתהפך באמצעות רצועות מחגר או קשירה. השתמש בשמיכות בעת הובלת מכשירי חשמל כדי לשמור עליהם ללא שריטות במשטח.
 6. 6
  תכנן מסלול בטוח. תלוי בגודל הרכב, שקול לתכנן מסלול עם כמות הזרימה הנמוכה ביותר של התנועה. צירים ראשיים עשויים להיות עמוסים יותר, אך אם הזמן הוא קריטי, מסלול איטי יותר עשוי גם להיות יותר תמרורי עצירה ורחובות צרים יותר. חשוב גם על שכונות עם ילדים קטנים וחיות מחמד, מה שעלול להוות נושא בטיחותי במשאית גדולה.

אזהרות

 • אבטח חוטים, צינורות וצינורות לפני העברת המכשיר. מיתרי חשמל פגומים עלולים להוות סכנה אם נחשף חוט חשוף.
 • קווי גז מפוצלים או סדוקים עלולים לגרום לדליפה מסוכנת בעת הצמדתם מחדש. השליך והחלף צינורות גז או מים אם גילית דליפה לאחר הזזת המכשיר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail