איך למצוא בתים פתוחים?

אם אתם מחפשים בתים פתוחים באופן מקומי
אם אתם מחפשים בתים פתוחים באופן מקומי, זה יכול להועיל להיעזר בסוכן נדל"ן או לחפש שלטים בחצרות של אנשים המציינים כי יהיה בית פתוח.

ביקור בבתים פתוחים הוא דרך שימושית להכיר בית חדש פוטנציאלי. אם אתם מחפשים בתים פתוחים באופן מקומי, זה יכול להועיל להיעזר בסוכן נדל"ן או לחפש שלטים בחצרות של אנשים המציינים כי יהיה בית פתוח. האינטרנט הוא גם כלי שימושי המאפשר לך לחפש בתים פתוחים באמצעות אתרי נדל"ן ומדיה חברתית.

שיטה 1 מתוך 2: חיפוש מקומי

 1. 1
  צרו קשר עם סוכן נדל"ן מקומי. מקומי סוכן הנדל"ן תוכל להגיד לך אם יש בתים פתוח קורים באזור שלך יכול להיות שאתם מכירים בחלק מהבתים. סוכן נדל"ן הוא משאב יקר ויכול לעזור לכם בכל תהליך ציד הבית.
  טיפ מומחה

  נסו להביא איתכם סוכן נדל"ן לבית הפתוח. תמיד תוכלו להופיע לבד לכל בית פתוח, אך סוכן נדל"ן יכול לספק את העצות הטובות ביותר.

 2. 2
  בדוק את הדואר שלך. לפעמים סוכני נדל"ן ישלחו עלונים או חוברות על בתים פתוחים או בתים שנמצאים בשוק כדי להגיע ליותר אנשים. בדוק בתיבת הדואר שלך אם יש בתים פתוחים בקרבת מקום שעליך לדעת עליהם.
 3. 3
  חפש שלטים בחצרות המציינים את תאריך ושעת הבתים הפתוחים. פשוט נסיעה בשכונות שאתה מעוניין בהן יכולה להוביל למציאת בית פתוח. חפש שלטים בחצרות עבור בתים פתוחים, בדרך כלל עם תאריך ושעה של הבית הפתוח, כמו גם כתובת ומידע נוסף.
 4. 4
  בקר במשרדי הנדל"ן המקומיים כדי לשאול על בתים פתוחים. אם אתה מעדיף לא להתחייב לסוכן נדל"ן, עצירה במשרד נדל"ן יכולה להיות מועילה גם כן. שאל אותם אם בקרוב יתקיימו בתים פתוחים. למשרדים תהיה גישה להרבה רישומים.
  • בצע חיפוש מקוון פשוט כדי למצוא משרדי נדל"ן בקרבתך.
  • אל תהסס לעצור ביותר ממשרד נדל"ן אחד למידע רב ביותר.
תמיד תוכלו להופיע לבד לכל בית פתוח
תמיד תוכלו להופיע לבד לכל בית פתוח, אך סוכן נדל"ן יכול לספק את העצות הטובות ביותר.

שיטה 2 מתוך 2: שימוש באינטרנט

 1. 1
  בצע חיפוש מקוון אחר בתים פתוחים בקרבתך. שימוש במנועי חיפוש הוא אחת הדרכים הקלות ביותר למצוא בית פתוח. פשוט הקלד "בתים פתוחים ליד..." עם מיקום החיפוש המיועד שלך, ובתים פתוחים צריכים להתחיל לצוץ בתוצאות.
 2. 2
  בדוק בקרייגסליסט אם יש בתים פתוחים באזור. קרייגסליסט הוא דרך פשוטה וחינמית לברר על כמה מהבתים הפתוחים הסמוכים. בקר בכתובת https://craigslist.org/about/sites כדי לבחור את המיקום שלך לפני שתקליד "בתים פתוחים" בכלי החיפוש.
 3. 3
  עיין באתרי נדל"ן. לגישה ישירה יותר, השתמש באתרי נדל"ן כגון https://realtor.com/ או https://zillow.com/. אתרים אלה יאפשרו לך להתאים אישית את החיפוש שלך, וכך יהיה לך קל יותר למצוא בית שמתאים לצרכים הספציפיים שלך.
  • ניתן לסנן את התוצאות לפי מיקום, מחיר, סוג נכס, מספר חדרי שינה וכו '.
 4. 4
  חפש בתים באמצעות אפליקציה. אם אתה מחפש בטלפון שלך, קיימות יישומים רבים שיעזרו לך למצוא בתים פתוחים. בדוק אפליקציות כגון החלקה על סף הבית, Homesnap או נדל"ן של Redfin שיעזרו לך להתאים בית פוטנציאלי.
  • באתרים כמו Zillow ו- Realtor.com יש גם אפליקציות שתוכלו להוריד לשימוש במכשיר הנייד שלכם.
 5. 5
  השתמש במדיה החברתית כדי למצוא אפשרויות בית אפשריות. אינסטגרם הפכה לכלי פופולרי למציאת בתים פתוחים. חפש ב- #openhouse ואז בעיר שלך כדי לגלות אילו בתים פתוחים מתרחשים בקרבתך.
  • אתה יכול גם לעקוב אחר חשבונות המדיה החברתית של סוכני נדל"ן שאתה אוהב, ולהביא מידע עדכני אודות בתים פתוחים פוטנציאליים ודרך קלה להתחבר אליהם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail