איך להתכונן למעבר מבית ההורים?

כדי להתכונן למעבר מבית הוריך, נסה לחסוך לפחות 370 € -800 למקרה חירום ברגע שאתה גר לבד. עליכם לתקצב גם את כל הוצאות המחיה שיהיו לכם, כמו שכר דירה, שירותים, אוכל, חשמל, אינטרנט ותחבורה. ואז, ברגע שחסך קצת כסף, התחל לחפש באינטרנט מקום מגורים ולקנות ציוד לבית, כמו כלים, מוצרי טיפוח, מצעים ורהיטים. כדי ללמוד כיצד להתכונן רגשית ליציאה מבית הורייך, גלול מטה!

כדי ללמוד כיצד להתכונן רגשית ליציאה מבית הורייך
כדי ללמוד כיצד להתכונן רגשית ליציאה מבית הורייך, גלול מטה!

המעבר מבית הורייך הוא צעד גדול ומסמן את המעבר שלך לעצמאות. זה חיוני שתהיה מוכן לטפל בצרכים שלך. יהיה עליכם לתקצב תקציב לכיסוי עלויות המעבר מבית הוריכם, כמו גם תוכנית פיננסית להוצאות המחיה החודשיות שלכם. תרצה לחשוב גם על ההסתגלות הרגשית שאתה עומד להתמודד איתה. לחיות לבד יכול להיות נהדר, אבל זה גם שינוי גדול. וודאו שאתם מוכנים היטב.

שיטה 1 מתוך 3: ניהול הכסף שלך

 1. 1
  למד על יוקר המחיה. כשאתה חי לבד, יהיו לך הרבה חשבונות. זה פשוט בלתי נמנע. לפני שתעבור, תרצה לחקור את עלותם של דברים רבים, כולל שכר דירה, שירותים, אוכל ותחבורה. ערוך רשימה של כל הדברים שאתה משתמש בחיי היומיום שלך (מים, חום, אינטרנט) ואז בדוק כמה הדברים האלה עולים בחודש בעיר שלך.
 2. 2
  קבעו את התקציב שלכם. תרצה להוריד תקציב סביר על הנייר. בנוסף לחישוב כמה תוציאו על יסודות חיוניים (שכר דירה, חום וכו '), דאגו להכניס גם את החומרים הלא חיוניים לתקציב שלכם. לדוגמא, בדקו כמה אתם מוציאים על בידור בכל חודש. אוהבים ללכת לקולנוע? גורם לזה.
  • וודא שאתה יודע כמה כסף אתה מרוויח בפועל. אם ההכנסה שלך משתנה מחודש לחודש, השתמש במספר נמוך יותר בעת יצירת התקציב שלך. אתה לא רוצה להיתפס.
  • אתה רוצה גם לקחת בחשבון עלויות תחבורה כדי להתנייד בשכונה החדשה שלך. נסו להבין כמה תוציאו על דלק ותחבורה ציבורית.
  • דאג לבנות תקציב כלשהו "כסף מהנה" לתקציב שלך. צריכה להיות הוצאה גמישה מעט. כולם צריכים לבזבז על פיצה אחרי יום רע בעבודה מדי פעם.
  • אל תפחד להתאים את התקציב שלך תוך כדי. המחירים ישתנו, וכך גם ההכנסות וסדרי העדיפויות שלך.
 3. 3
  קבע את האשראי שלך. האשראי שלך הוא חלק חשוב בעצמאותך הכלכלית. לפני שאתם חיים לבד, וודאו שלא רק שיש לכם אשראי, אלא שציון האשראי שלכם טוב. כדי להקים אשראי, כדאי לך לשקול לקבל כרטיס אשראי. חקר סוגים שונים ובחר אחד המתאים ביותר עבורך. תרצה להקפיד לשלם את חשבונך במועד בכל חודש.
  • אתה יכול לבקש מההורים לשים את שמך באחד מחשבונות הבית. לדוגמה, אם שמך מופיע בחשבון הכבלים, זה יכול לעזור בבסיס האשראי שלך.
 4. 4
  בנה כרית פיננסית. מה תעשה אם המכונית שלך תתקלקל? מה יקרה אם הבוס שלך יקצר את שעות העבודה שלך? למרבה הצער, הדברים האלה קורים. לכן חשוב להפריש כמה קרנות חירום. כאשר אתה יוצא לראשונה לבד, מטרתך צריכה להיות להפריש לפחות 370 € -600 € במקרה חירום.
 5. 5
  בצע ניסיון. לפני שתבצע את הצעד הגדול שלך, קח חודש או חודשיים כדי לתרגל את האחריות הכספית שנמצאת. הגדר את התקציב שלך ודבק בו. אתה יכול אפילו להרחיק לכת ולשלם שכר דירה להוריך, לקראת תשלום בעל הבית. אין זה סביר שההורים שלך יתנגדו!
המעבר מבית הורייך הוא צעד גדול ומסמן את המעבר שלך לעצמאות
המעבר מבית הורייך הוא צעד גדול ומסמן את המעבר שלך לעצמאות.

שיטה 2 מתוך 3: ארגון הלוגיסטיקה

 1. 1
  מצא מקום לגור בו. זה צריך להיות אחד העדיפויות הגדולות ביותר שלך בעת תכנון מהלך. כשמוצאים בית חדש, יש לקחת בחשבון הרבה גורמים. ראשית, בחר מיקום. האם אתה רוצה לגור ליד העבודה? קרוב למקום שבו אתה מתקשר? להבין מה חשוב לך. לאחר מכן בחר איזה סוג של בית מתאים לך. האם אתה איש דירה? או שאתה צריך בית?
  • בשלב זה תרצה להחליט אם אתה רוצה שותף לחדר או לא. אפשרות זו יכולה להיות נהדרת באמת לאנשים עם תקציב. אם יש לך חבר שזקוק גם למגורים, זה יכול להיות אידיאלי. אם אתה מוצא שותף לחדר אחר, דאג להשתמש בשכל הישר ולהיות בטוח.
  • אחת הדרכים למצוא שותף לחדר היא לשאול ולהשתמש בקשרים שלך. פרסם הודעה באתרי המדיה החברתית שלך ושלח דואר אלקטרוני לחבריך לעבודה ושאל אם הם מכירים מישהו שעשוי להיות מעוניין.
  • אתה יכול גם להשתמש באינטרנט כדי למצוא שותף לחדר. הקפד להשתמש באתר מכובד, והיה מאוד יסודי וספציפי בעת פרסום מה שאתה מחפש. הקפידו לפגוש מועמדים פוטנציאליים באופן אישי, במרחב הציבורי. קח איתך חבר מהימן כדי שתוכל לקבל את המשוב שלו.
 2. 2
  קנו ציוד. ההורים שלך כנראה סיפקו את כל מה שאתה צריך. כשאתה מתכונן למהלך שלך, דאג לחשוב על היסודות היומיומיים שתזדקק להם. בטח, תזדקק לרהיטים. אבל אל תשכח דברים כמו סבון, כוסות שתייה וציוד ניקוי. הכינו רשימה יסודית ופגעו בחנות!
  • הסתובבו בבית ההורים והכינו רשימה של פריטים חיוניים. אל תשכח לארוז / לרכוש דברים כמו נורות, בוכנה ופתח פחיות.
  • ערכו רשימה של פריטים שתצטרכו עבור כל חדר במקום החדש שלכם. זה יעזור לך להישאר מסודר.
  • אתה יכול לחסוך הרבה כסף כאשר אתה מתלבש במקום החדש שלך אם אתה בעל תושייה. שאל חברים ובני משפחה אם יש להם רהיטים, כלים וכו 'שאינם משתמשים בהם. Hand-me-downs נהדרים כשאתה מתחיל!
  • לך חסכן. חנויות יד שנייה וחנויות משלוחים הם מקומות נהדרים להצטייד במצרכים חיוניים למקום החדש שלך. כלי מטבח לרוב זולים במיוחד כאן.
 3. 3
  הגדר שירותים. ברגע שאתה מוצא מקום מגורים, שאל את בעל הבית שלך על אילו שירותים אתה אחראי. צרו קשר עם ספקים באזורכם והקימו חשבונות. תרצה לוודא שהמים, החשמל, הגז והחום שלך מוכנים ללכת יום לפני שתעבור לגור בפועל. לעתים קרובות אתה צריך להפקיד פיקדון אם אתה לקוח חדש - חשוב זאת בתקציב שלך.
  • שירות נוסף שתזדקק לו הוא הובלות והסעות לדברים שלך. אם יש לך הרבה חברים חזקים ואתה מכיר מישהו שאתה יכול להשאיל את המשאית שלו, דאג לבקש עזרה ותזמן את המעבר שלך בהתאם לתוכניות שלהם.
  • שכר מובילים. זה יכול להיות יקר, אבל זה גם יכול להקל על המעבר שלך. צרו קשר לפחות עם שתי חברות הובלה שונות באזורכם ובקשו הצעות מחיר. אתה גם רוצה לקרוא ביקורות של לקוחות באופן מקוון.
 4. 4
  חקור את האזור. הקדיש זמן להסתובב בשכונה החדשה שלך. וודא שאתה יודע את המיקום של חנות המכולת, בית המרקחת ותחנת הדלק הקרובים ביותר. קח קצת זמן להבין איפה הפארק הקרוב ביותר, וחקור את המסעדות בשכונה. בקש מחבר ללכת איתך לעשות זאת להרפתקה מהנה עוד יותר.
 5. 5
  שנה את הכתובת שלך. שלב זה באמת חשוב כשאתה מתכונן לעבור. יש הרבה עסקים וסוכנויות שצריכים לדעת היכן אתה נמצא על מנת לספק שירותים. התחנה הראשונה שלך צריכה להיות סניף הדואר, שם תוכל למלא טופס המאשר כי הדואר שלך יועבר לכתובתך החדשה. הקדיש זמן לחשוב על כל הארגונים האחרים שצריכים לדעת שעברת. ערוך רשימת ביקורת של מקומות להודיע עליהם, כולל:
  • בנק
  • מקום עבודה
  • משרד הרופא
  • בית ספר
  • חברות ביטוח
 6. 6
  קבל רישיון נהיגה חדש. אתה צריך תעודת זהות המשקפת את הכתובת החדשה שלך. דאג לכך לאחר ששינית את כתובתך באופן רשמי, שכן ייתכן שתזדקק להוכחת הכתובת החדשה שלך בכדי לבצע שינוי זה. רוב מכשירי ה- DMV יקבלו חשבון שירות על שמך, אך בדוק את הדרישות הספציפיות למדינתך.
כדי להתכונן למעבר מבית הוריך
כדי להתכונן למעבר מבית הוריך, נסה לחסוך לפחות 370 € -800 למקרה חירום ברגע שאתה גר לבד.

שיטה 3 מתוך 3: הכנה רגשית

 1. 1
  חשוב על רמת הנוחות שלך. אם אתה הולך לחיות לבד בפעם הראשונה, אתה עלול להיות קצת עצבני. זה נורמלי לחלוטין! לפני שתעבור, חשוב על מה שאתה צריך כדי להרגיש בטוח. האם זה יעזור אם אתה מכיר את שכניך? חקרת את דוחות הפשע בשכונה החדשה שלך? כל מה שאתה צריך כדי להרגיש בטוח, תגרום לזה לקרות. לא יעלה הרבה לשים מנעולים חדשים על הדלת שלך.
 2. 2
  הכינו תוכנית ביקור. זה יכול להיות קשה מבחינה רגשית להתרחק מההורים שלך בפעם הראשונה. שוחח איתם על התדירות שבה אתם מתכננים להתראות. האם בכל זאת תבוא בכל יום ראשון לארוחת ערב? או שתראה אותם רק בחגים? בדוק תוכנית המתאימה לכולכם. עריכת סידורים עתידיים יכולה לגרום לכם להרגיש בטוחים יותר כאשר יום המעבר אכן מגיע.
 3. 3
  לתקשר. עליכם לשוחח גם עם הוריכם על התפקיד החדש שלהם בחייכם. האם הם הולכים לעזור לך כלכלית? האם אתה עדיין תהיה חופשי לבוא ולכבס? הציבו גבולות מסוימים וודאו שהם נעימים לכולכם.
 4. 4
  יש מערכת תמיכה. מעבר יכול להרגיש כמו חוויה בודדה. לפני שתלך, ודא שיש לך מערכת תמיכה במקום. הזמן כמה חברים למסיבת פריקה ופיצה. או שתודיע לאמא שלך שתתקשר אליה כדי לספר לה לילה טוב. עשו כל מה שאתם צריכים כדי להרגיש בנוח ולהימנע מבדידות.
 5. 5
  חגגו את עצמאותכם. אל תשכח להתרגש! למרות שהמעבר יכול להיות מפחיד, נסה לחשוב על כל היתרונות הגדולים. תוכלו להאזין לאלבום המועדף עליכם שוב ושוב, ואף אחד לא יתלונן! (חוץ מאולי השכנים שלך - צפה בכרך) מתחשק לך לבלות את כל השבת בפיג'מה? אל תדאג, אין מישהו בסביבה שידע.
יהיה עליכם לתקצב תקציב לכיסוי עלויות המעבר מבית הוריכם
יהיה עליכם לתקצב תקציב לכיסוי עלויות המעבר מבית הוריכם, כמו גם תוכנית כספית להוצאות המחיה החודשיות שלכם.

טיפים

 • קרא ביקורות על הספקים החדשים שלך (טלפון, אינטרנט, כבלים) כדי שתוכל לבחור בחירות אחראיות.
 • שאל את בעל הבית החדש שלך הרבה שאלות על שכניך החדשים וכללי הבניין.
 • אף פעם לא מוקדם להתחיל לתכנן. טוב להתחיל לתכנן בהקדם האפשרי, אז אתה מוכן לכל מהמורות בכביש.

שאלות ותשובות

 • לכמה כסף עלי לחסוך כשאעבור לגור אם אני מתחיל לחסוך בגיל 16?
  מומלץ לחסוך 3 חודשים של הוצאות כהתחלה טובה. זה יאפשר פיקדונות כלשהם וכמה מגבלות יעלו גם כן. אבל תקציב, תקציב ותקציב.

תגובות (15)

 • taufderhar
  כמעט מתתי, זה הרבה מה לקחת אבל זה היה מועיל.
 • progers
  הכנה רגשית, שלב 2.
 • zprice
  מאמר זה כיסה כל פרט שדאגתי לגבי מעבר מבית הוריי. תודה לך, מדריך, על כל שלוש השיטות. הם באמת עזרו!
 • margaretedietri
  אני מתכנן לעבור לגור בתוך כמה חודשים, אז טיפים אלה בוודאי יועילו.
 • mack50
  מאמר זה עזר לבדידות.
 • pierre00
  תקשר זמן לראות את ההורים שלך וכיצד, או אם, הם יעזרו לך כלכלית.
 • howellcorkery
  ניהול הכסף שלי היה דבר שלא שקלתי, אז תודה שהזכרת לי וכתבת כיצד אוכל להסתדר.
 • rebecca97
  אתר זה עזר לי לדעת עוד דברים שלא ידעתי על מעבר דירה. אני לא אכחיש שאני קצת מפחד, אבל זה בסדר, אני מניח. אני מקווה שהכל ילך כשורה!
 • javon72
  עזר לארגן אותי יותר ליום הגדול!
 • lura30
  אני אעבור לגור בתוך השנה וחצי הקרובות בערך, מכיוון שאני עדיין לא מספיק מבוגר כדי לעבור. הבעיות עם אבא שלי גרמו לי להיות יותר מוכנות לעבור בהקדם האפשרי. זה נתן לי הרבה טיפים טובים שאני מתכנן להשתמש בהם ברגע שאעשה.
 • gabrielle83
  זה עוזר לי מאוד, כי אני רוצה לעבור לבד וגם לחיות לבד עם חופש ועצמאות. זה נהדר, אבל זה טרחה אם אתה צריך לשלם את החשבונות ולחשוב על קניות לצרכים היומיומיים שלך.
 • gleasonkellen
  נתן לי רעיון טוב מה לעשות.
 • darelisa
  מאמר זה גרם לי להבין כמה באמת הולך לבד וזה הולך להיות נהדר!
 • remingtonwisozk
  האמת, חשבתי לעבור דירה הרבה זמן בזכות אמא שלי. נשארתי בגלל אחותי התינוקת, אבל עכשיו כשהיא סוף סוף הולכת לקולג 'ועוברת במעונות. אני מכאן. אני פשוט מרגיש שזה הזמן שלי עכשיו.
 • jerald57
  אני חושב שזה היה מתווה מצוין כיצד לצאת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail