איך לפתוח עסק לצילום חיות מחמד?

כדי לפתוח עסק לצילום חיות מחמד, קנו מצלמת DSLR איכותית וציוד מפתח אחר כמו חצובות, רפלקטורים, תפאורות ותאורה. לאחר מכן, צלם תמונות של חיות המחמד שלך כדי ליצור תיק עבודות שלך שאותו תוכל להעלות באופן מקוון כדי למשוך לקוחות. לאחר מכן, בנה אתר וטיפח נוכחות ברשתות חברתיות כדי להוציא את שמך שם. אתה יכול גם לנסות לפרסם באירועים ידידותיים לחיות מחמד באזור שלך כדי לתפוס עסקים חדשים. לקבלת טיפים לאינטראקציה עם בעלי החיים במהלך צילומי צילום, המשך לקרוא!

אם ברצונכם להקים עסק לצילום חיות מחמד
אם ברצונכם להקים עסק לצילום חיות מחמד, התחילו בהקמת סטודיו וקבלת הציוד המתאים.

עסק לצילום חיות מחמד יכול להיות הופעה צדדית נהדרת או מיזם עסקי בפני עצמו. אם ברצונכם להקים עסק לצילום חיות מחמד, התחילו בהקמת סטודיו וקבלת הציוד המתאים. שווק את העסק שלך במקומות ידידותיים לחיות מחמד, כך שתוכל למצוא לקוחות. עבוד על יצירת עבודה באיכות גבוהה ותשמח את לקוחותיך להרחיב את העסק שלך לאורך השנים.

שיטה 1 מתוך 3: ביסוס היסודות

 1. 1
  השתתף בשיעורים בהתנהגות בעלי חיים. כאשר מצלמי חיות מחמד, ייתכן להתמודדות עם חיות כי הם עצבניים, פרוע, או ביישנים. שיעור התנהגות בעלי חיים יכול לעזור לך ללמוד מיומנויות שימושיות שחיוניות לקריירה כצלם בעלי חיים.
  • אתה יכול ללמוד שיעורים באופן מקוון או במכללה קהילתית מקומית. אתה יכול גם לבדוק אם עסקים כמו משרדי וטרינר ומקלטים לבעלי חיים מציעים שיעורים בנושא התנהגות בעלי חיים.
  • אם כיתה מחוץ לטווח המחירים שלך, נסה לרכוש ספרים בנושא התנהגות בעלי חיים כדי ללמד את עצמך קצת על הנושא.
 2. 2
  בדוק את סוג התמונות שתצלם. כאשר אתה מתחיל להקים את העסק שלך, חשוב לצמצם בדיוק את סוג השירותים שאתה מספק. החליטו אם אתם מספקים תמונות בסגנון דיוקן או צילומי חוץ וכל שירותים נוספים.
  • צמצום השירותים שאתה עומד לספק הוא לעתים קרובות עניין של קביעת היכולות שלך. אם אין לך חדר בבית עם תאורה מוצקה, למשל, אתה כנראה צריך לפרסם את עצמך כמי שמצלם תמונות של חיות מחמד בחוץ.
  • האם יש לך כישורים מיוחדים? אם כן, מצא דרך להשתמש בהם כדי לפתות לקוחות. לדוגמא, אם אתם מכירים הדפסה, הציעו להדפיס חולצות עם חיות מחמד של אנשים.
 3. 3
  השקיעו בציוד איכותי. תזדקק לציוד טכני, כולל מצלמה דיגיטלית, חצובות, מחזירי אור ועדשות שונות לסוגי צילומים שונים. אם אתה עובד בבית, תזדקק לתפאורה כדי לירות נגד, כמו גם לעמוד על רקע. יהיה עליך להשקיע גם באורות המיועדים לאולפני צילום אם אתה מתכנן לצלם בתוך הבית.
  • למצלמה, חפש מצלמת DSLR והשתמש בעדשת פריים עם פוקוס אוטומטי.
  • אם אינך יודע כיצד להשתמש במצלמה שלך או בציוד אחר, קרא בעיון את המדריכים לפני שתתחיל בעבודה. אתה יכול גם לצפות בהדרכות באינטרנט או לשקול ללמוד שיעור צילום.
 4. 4
  פנה מקום לעסק שלך. איפה אתה מתכנן לנהל עסקים? אם אתה יורה בתוך הבית, יהיה עליך לפנות חדר עם אור טוב כדי להיות הסטודיו שלך. גם אם אתה יורה בחוץ, אתה צריך שיהיה לך חדר בבית שלך כמשרד שלך. המשרד שלך יהיה המקום בו אתה פוגש לקוחות בכדי לעבור על המחירים והשירותים שלך.
  • אלא אם כן אתה כבר שוכר סטודיו או שטח חנות למטרות אחרות, עדיף להחזיק מעמד בשכירת שטח לעסק שלך. אתה אף פעם לא יודע כמה כסף תרוויח, והכי טוב לחכות עד שיהיה לך עסק קבוע להשקיע בשטח נוסף.
  עסק לצילום חיות מחמד יכול להיות הופעה צדדית נהדרת או מיזם עסקי בפני עצמו
  עסק לצילום חיות מחמד יכול להיות הופעה צדדית נהדרת או מיזם עסקי בפני עצמו.
 5. 5
  החליטו כמה לחייב. סקור את טווח המחירים לצילום מקצועי באזורך, כולל צלמי חיות מחמד אחרים. זה יעזור לך להשיג טווח מחוספס של הסכום שאנשים מוכנים לשלם עבור צילומים מקצועיים. אם אתה מתחיל, חיוב קצת פחות מהתחרות יכול לעזור.
  • בנוסף לחיובים בגין צילומים, חשוב על חיובים נוספים שעשויים להיות הוגנים. זה מבטיח שתרוויח. לדוגמה, אם אתה יורה בחוץ, בקש לקוחות להחזיר לך דלק אם הם רוצים תמונות שצולמו במקומות רחוקים.
 6. 6
  כתוב תוכנית עסקית. תוכנית עסקית היא מסמך המניח את הבסיס לעסק שלך. לעסקי צילום קטנים בניהול עצמי, לא תזדקק לתוכנית מקיפה. עם זאת, רצוי שיהיה לך מתאר גס של תוכנית עסקית להפניה אם תחליט להרחיב את העסק שלך בעתיד.
  • התוכנית שלך צריכה לכלול את התיאור, המשימה והיעדים של החברה שלך. חשוב על הפילוסופיה הכללית שעומדת מאחורי העסק שלך ועל סוג השוק שאתה מנסה להגיע אליו.
  • חשוב על האופן שבו העסק שלך בנוי. בדוק ארגון רופף לדברים כמו כסף, זמן ומשאבים.
 7. 7
  ראה רואה חשבון. אלא אם כן יש לך ניסיון רב בניהול פיננסי בעצמך, תצטרך לראות רואה חשבון לפני שתפתח עסק משלך. רואה חשבון יכול לעזור לך להאציל כספים ולחפש כל מימון או הלוואה שתזדקק להם.
  • יתכנו גם מסמכי מס שעליך למלא לפני תחילת העסק שלך. רואה חשבון יכול לעזור לך להעביר אותך בתהליך.

שיטה 2 מתוך 3: שיווק העסק שלך

 1. 1
  צרו אתר. מכיוון שצילום הוא מדיום חזותי, תזדקק לאתר שבו לקוחות פוטנציאליים יוכלו לראות את עבודתך. השתמש באתר, כגון WordPress, המאפשר לך לעצב ולהתאים אישית אתר משלך. לאחר מכן תוכלו לבחור תבנית אטרקטיבית ולמלא אותה במידע עליכם ועל העסק שלכם.
  • כדאי שיהיה לך קטע "אודות", שבו אתה מסביר מי אתה, כמה זמן היית בעסקי הצילום וכל הכישורים המיוחדים שיש לך.
  • עליך לכלול גם דברים כמו התעריפים, השעות ופרטי יצירת הקשר שלך.
  • האתר שלך עשוי להיות מעט דליל בהתחלה, מכיוון שלא יהיו לך דברים כמו עדויות של לקוחות, אך הוא אמור לצמוח עם הזמן.
 2. 2
  צלם כמה חיות מחמד משלך. תזדקק לתיק עבודות שתוכל להעלות באופן מקוון כדי למשוך לקוחות. לא רק שצילום תמונות של חיות מחמד משלך יכול לעזור להפגין את הכישורים שלך, זה ייתן לך קצת תרגול. קח חופן תמונות איכותיות של כל חיות המחמד שיש לך והעלה אותן לדפי המדיה החברתית ולאתר שלך.
  • אם אין לך חיות מחמד משלך, שאל חברים ובני משפחה אם אתה יכול לצלם את חיות המחמד שלהם לאתר שלך.
 3. 3
  פרסם באזור עם שוק איתן. הצבת עלונים וכרטיסים ברחבי עיר מגוריך יכולה לעזור לך להשיג לקוחות, אך רק אם אתה מכוון לאזור שבו יש שוק לעבודה שלך. חשוב על שכונות בהן אנשים נוטים להיות בעלי חיות מחמד רבות.
  • בנוסף לחיות מחמד, חפש אזורים עם עסקים כמו מעונות יום וספא. זה מצביע על כך שאנשים מוכנים להוציא כסף רב על מותרות עבור בעלי החיים שלהם.
  אתה לא מתכוון לעשות את זה בעסקי צילום חיות מחמד אם אתה לא באמת אוהב את מה שאתה עושה
  אתה לא מתכוון לעשות את זה בעסקי צילום חיות מחמד אם אתה לא באמת אוהב את מה שאתה עושה.
 4. 4
  התחל בקידום מקומי. חפש כתבי עת אזוריים או פרסומים על חיות מחמד ושירותים הקשורים לחיות מחמד. הוצא שטח מודעות בפרסומים אלה. רשום את העסק שלך בדפים הצהובים המקומיים. קח כמה מכרטיסי הביקור והעלונים שלך למשרדי הווטרינר המקומיים, מעונות יום כלבים, מכוני ספא לחיות מחמד ומפעלים אחרים ידידותיים לחיות מחמד.
  • ודא שזה בסדר להשאיר את העלון שלך בעסק קודם. יש עסקים שלא אוהבים אנשים שמעלים עלונים או משאירים חוברות במפעלים שלהם.
 5. 5
  פתח נוכחות ברשתות חברתיות. צור חשבונות מדיה חברתית שונים, כגון חשבון טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם, עבור העסק שלך. השתמש באילו כדי לקדם את המותג שלך ופרסם תוכן רלוונטי, כגון תמונות אחרונות מצילומי תמונות.
  • היו עקביים לגבי פרסום. ככל שתפרסם יותר, כך תקבל יותר לייקים ושיתופים וכתוצאה מכך המדיה החברתית גדולה יותר.
  • זכור את המותג שלך בעת פרסום. אם אתה מפרסם את עצמך כעסק מהנה ומשונה, למשל, פרסם תוכן מטופש, כמו ממים מצחיקים של בעלי חיים.
 6. 6
  פרסם באירועים ידידותיים לחיות מחמד. חפשו אירועים ידידותיים לחיות מחמד באזורכם, כמו אירועי אימוץ ופסטיבלים. נסה להקים דוכן באירועים אלה ולהיפגש ישירות עם לקוחות פוטנציאליים. חלוקת חוברות ושיחה עם בעלי חיות מחמד היא דרך שלא יסולא בפז לצמיחת העסק שלך.
 7. 7
  תרם את עבודתך לצדקה. כדי להשיג חשיפה, זה יכול לעזור לתרום כמה תמונות או לצלם בחינם. נסה לעשות צילום חינם למקלט לבעלי חיים מקומי, למשל. מקלט לבעלי חיים יעריך צילום מקצועי בחינם והוא ירחיב את תיק העבודות שלכם ויוציא את שמכם שם.

שיטה 3 מתוך 3: שמירה על העסק לאורך זמן

 1. 1
  הישאר סבלני ונלהב בעבודה עם בעלי חיים. אתה לא מתכוון לעשות את זה בעסקי צילום חיות מחמד אם אתה לא באמת אוהב את מה שאתה עושה. לאורך השנים בעסק שלך, הישאר נלהב. הזכר לעצמך את הדברים שאתה אוהב בחיות, אפילו ברגעים שבהם בעלי חיים מתסכלים.
  • לדוגמא, אם אתה עובד עם כלב ביישן, אמפת. אם הכלב הגיע מרקע פוגעני, זכרו זאת.
  • כמו כן, חיות מחמד אינן חיות כל עוד אנשים. הלקוחות שלך יקנו את התמונות שאתה מצלם של בעל חיים זה לאחר שהוא נעלם, אז עבוד קשה כדי להשיג כמה תמונות מוצלחות.
 2. 2
  שמור על לוח הזמנים שלך גמיש. אתה אף פעם לא יודע מתי לקוחות יהיו זמינים, ולכן שמירה על לוח זמנים גמיש יכולה לעזור לך לקבל יותר לקוחות. היו מוכנים לעשות צילומי הרגע האחרון. לקוחות עשויים לרצות תצלומים של חיה שתורדם, למשל, אז היו מוכנים להקדיש את אחר הצהריים בשבת לצילומי חירום.
  כדי לפתוח עסק לצילום חיות מחמד
  כדי לפתוח עסק לצילום חיות מחמד, קנו מצלמת DSLR איכותית וציוד מפתח אחרים כמו חצובות, רפלקטורים, תפאורות ותאורה.
 3. 3
  המשך לפתח את כישורי בעלי החיים שלך. עבודה עם בעלי חיים היא תהליך מתמשך, אז המשך בהשכלתך ככל שאתה מעורב יותר בעסק. השתתף בשיעורים נוספים באילוף והתנהגות של בעלי חיים ולמד מהחוויות שלך. אם יש שיעורי הסמכה שתוכלו להשתתף באילוף בעלי חיים, הירשמו אליהם. מערך מיומנויות רחב יותר יכול למשוך יותר לקוחות.
  • הרחב את החוויה שלך לעבודה עם סוגים שונים של בעלי חיים. פרסם בחנויות לחיות מחמד שמוכרות דברים כמו זוחלים או חנויות לציוד, כך שתוכל לעבוד עם סוסים או בעלי חיים.
 4. 4
  הרחיבו את מערך כישורי הצילום שלכם. בנוסף לבניית כישוריך בעבודה עם בעלי חיים, למד עוד על צילום תוך כדי בניית העסק שלך. השתתף בשיעורי צילום או השתמש בהדרכות מקוונות כדי ללמוד דברים כמו עריכה, תאורה ומיומנויות טכניות אחרות. ככל שתדעו יותר על צילום, כך הלקוחות שלכם יהיו מאושרים יותר בעבודה שלכם.
 5. 5
  העסיק עובדים אם יהיה צורך בכך. ככל שהעסק שלך גדל, אתה עלול לגלות שאתה לא יכול לעמוד בעצמך עם הכל. בעתיד יתכן שתצטרך להעסיק עובדים שיעזרו בדברים כמו הגדרה, תזמון ועריכה. שכר עובדים לפי הצורך בכדי לעמוד בדרישות הגוברות של העסק שלך.
  • אם אין לך ניסיון עסקי, התייעץ עם עורך דין או רואה חשבון שיעזור לך למלא את כל המסמכים הדרושים לשכירת עובדים.

טיפים

 • קח הפסקות כל 15 עד 20 דקות ותן לחיה קצת זמן להתרוצץ.

תגובות (1)

 • owentreutel
  זה היה קל מאוד להבנה, מאוד ברור ותמציתי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשנות את עצמך לחלוטין?
 2. איך לשנות את כל האישיות שלך?
 3. איך לשנות את עצמך?
 4. איך לשנות התנהגות?
 5. איך להפוך את עצמך לאדם חדש?
 6. איך ליצור אישיות אחרת?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail