איך לעזור לוותיקים חסרי בית?

תרומות כסף מאפשרות למקלטים ולארגוני צדקה לספק לוותיקים חסרי בית בגדים
תרומות כסף מאפשרות למקלטים ולארגוני צדקה לספק לוותיקים חסרי בית בגדים, אוכל וחפצים אישיים לאחר שנגמר להם הפריטים.

עזרה לוותיקים חסרי בית היא דרך נהדרת להראות את הערכתך לשירותם. אתה יכול לעזור לוותיקים חסרי בית בין אם אתה יחיד או ארגון. אם אתה אדם פרטי, תרום מזון, ביגוד או שירותים מקצועיים שלך לוותיקים. אם אתה ארגון, שותף עם VA לשכור ותיקים חסרי בית או לספק להם דיור בר השגה.

שיטה 1 מתוך 3: תרומה למקלטים

 1. 1
  מצא מקלט חסר בית בקרבתך. תוכל למצוא מקלטים מקומיים לחסרי בית על ידי ביקור באתר הקואליציה הלאומית לחיילים משוחררים בכתובת http://nchv.org, או באתר המחלקה לענייני ותיקים בכתובת https://va.gov. הזן את המיקוד שלך במנוע החיפוש. תופיע רשימה של מקלטים הממוקמים בקרבתך.
  • אתה יכול גם למצוא מקלטים בטלפון 1-800-VET-HELP.
 2. 2
  תרמו פריטי לבוש וטיפול אישי. תרום חולצות, מכנסיים, ז'קטים, סוודרים, צעיפים וחליפות נקיים ושלמים. פריטי טיפוח אישיים כמו משחת שיניים, מברשות שיניים, דאודורנט, שמפו, סבון ומוצרי היגיינה נשיים נדרשים תמיד גם במקלטים חסרי בית.
  • תרמו רק פריטי טיפול אישי חדשים, תחתונים, חולצות טריקו וגרביים.
  • מכיוון שוותיקים חסרי בית זקוקים ביותר לחפצים ולבגדים אישיים, מדובר בתרומות נהדרות.
 3. 3
  לתרום פריטי מזון שאינם ניתנים לצריכה. פריטי מזון שאינם ניתנים לצריכה כוללים שימורי מזון ומזונות ארוזים מראש ועליהם תאריך תפוגה ברור. תורמים מוצרים משומרים כמו ירקות, פירות, טונה ומרק. תורמים מזונות ארוזים מראש כמו מקרונים וגבינה, ראמן, ומזונות אחרים בארגז.
  • מכיוון שמקלטים צריכים לארגן את מזווה מחדש על בסיס יומיומי, תרומות מזון הן דרך נהדרת לתמוך במקלט לחסרי הבית שלכם.
  אתה יכול לעזור לוותיקים חסרי בית בין אם אתה יחיד או ארגון
  אתה יכול לעזור לוותיקים חסרי בית בין אם אתה יחיד או ארגון.
 4. 4
  תרום כסף אם אין לך אוכל או בגדים לתת. כתוב צ'ק או תרם תרומה כספית למקלט חסרי הבית שלך או לצדקה. תרומות כסף מאפשרות למקלטים ולעמותות לספק לוותיקים חסרי בית בגדים, אוכל וחפצים אישיים לאחר שנגמר להם הפריטים.

שיטה 2 מתוך 3: התנדב בשירותיך

 1. 1
  הציעו מקלט חסרי בית לשירותיכם. במקלטים חסרי בית יש מגוון של תפקידים בהתנדבות. עזור לחלק בגדים, אוכל ופריטים אישיים. אתה יכול גם לעזור בהכנת ארוחות במקלטים. התקשר למקלט חסר בית באזור מגוריך ושאל על הזדמנויות ההתנדבות שלהם.
  • אם יש לך מיומנות, כמו לכתוב או לצייר, בדוק אם אתה יכול להציע פעילויות או הדרכה בחינם במקלט.
 2. 2
  קדם את המקלט לחסרי בית שלך. עזור לתאם ולגייס כספים לנסיעה באמצעות פנייה לבתי ספר, קבוצות עסקיות וכנסיות לקבלת תרומות. אתה יכול גם לעזור בקידום המקלט לחסרי הבית שלך על ידי יצירה וחלוקת פליירים לאירועים שלהם.
  • התקשרו ושאלו מקלט באזורכם לגבי דרכים בהן תוכלו לעזור בקידומם בקהילה המקומית שלכם.
 3. 3
  התנדב באירועי עמידה. כדי לברר אודות אירועי Stand Down באזורך, בקר באתר הקואליציה הלאומית לוותיקי בית. האתר מכיל רשימה של Stand Downs שפועלים כיום במדינות שונות בארה"ב. התקשר לאיש הקשר של אותה תוכנית כדי לברר מידע נוסף על אירוע הקרוב.
  • אירועי Stand Down הם אירועים של יומיים עד שלושה המספקים לוותיקים חסרי בית מזון, ביגוד, שירותי בריאות, שירותי היגיינה אישית, הפניות לדיור ותעסוקה וייעוץ להטבות.
  אתה יכול גם לעזור בקידום המקלט לחסרי הבית שלך על ידי יצירה וחלוקת פליירים לאירועים שלהם
  אתה יכול גם לעזור בקידום המקלט לחסרי הבית שלך על ידי יצירה וחלוקת פליירים לאירועים שלהם.
 4. 4
  הפוך לחונך ותיקים חסרי בית. ותיקים רבים חסרי בית זקוקים לעזרה בלימוד כישורי חברה בסיסיים, חיים ותפקידים. צרו קשר עם מקלט חסרי בית או ארגון צדקה כדי לראות איזה סוג של תוכניות חונכות יש להם.
 5. 5
  ספק שירותי בריאות הנפש אם אתה יועץ. אם אתה מורשה איש מקצוע בתחום בריאות הנפש, אתה יכול להציע לוותיקים חסרי בית את שירותיך. מתנדב בבית חולים מקומי או במרכז רפואי. היכנס לאתר הקואליציה הלאומית לחיילים משוחררים כדי למצוא מרכזים רפואיים ובתי חולים בקרבת מקום.
 6. 6
  הצע שירותים משפטיים אם אתה עורך דין. ותיקים חסרי בית רבים זקוקים לעזרה בבקשת הטבות, תכניות דיור ותוכניות אחרות בהן הם זכאים. התנדב בשירותי המשפט שלך בחינם או בעלות נמוכה במקלט חסרי בית או צדקה באזור מגוריך.

שיטה 3 מתוך 3: שותפות עם ה- VA

 1. 1
  שכר ותיק אם אתה מעסיק. על מנת לעבור מחוסר בית, הוותיקים זקוקים למשרות. אם אתה מעסיק, אתה יכול לספק לוותיקים חסרי בית הכשרה בעבודה. אתה יכול גם לעבוד עם רכזי התעסוקה הקהילתיים של VA (CEC) כדי להתגייס, לראיין ולהעסיק ותיקים לעבודות כניסה ודרג בינוני.
  מכיוון שוותיקים חסרי בית זקוקים ביותר לחפצים ולבגדים אישיים
  מכיוון שוותיקים חסרי בית זקוקים ביותר לחפצים ולבגדים אישיים, מדובר בתרומות נהדרות.
 2. 2
  ספק דיור בר השגה אם אתה בעל בית. כבעל בית אתה יכול לפתח או להפריש אחוז מיחידות דיור לוותיקים בעלי הכנסה נמוכה. אתה יכול גם לשתף פעולה עם ה- VA על ידי הסכמה לקבל שוברי דיור ותכנון עירוני-ענייני ותיקים (HUD-VASH) כתשלום עבור שכר דירה.
  • בהתאם לעיר או למדינה שלך, ייתכן שתוכל לקבל הטבות מס בגין מתן דיור בר השגה לוותיקים חסרי בית.
 3. 3
  נהל כונן חברה אם אתה מנהל ארגון. צרו קשר עם מקלט ותיקי חסרי בית חסרי בית או צדקה. ספר להם שהחברה שלך תרצה לארגן נסיעה לאיסוף מוצרים לבית, ביגוד ומזון לוותיקים חסרי בית. המקלט או הצדקה יוכלו לספק לכם משאבים כמו אנשי קשר וחומרי קידום מכירות כדי להקל על הכונן.
  • כארגון, אירוח כוננים לוותיקים חסרי בית הוא דרך נהדרת להשיג סיקור תקשורתי חיובי כחברה אחראית חברתית.

שאלות ותשובות

 • היכן אוכל למצוא איפה לתרום בגדים לוותיקים חסרי בית?
  אתה תמיד יכול לנסות קרנות מקומיות המוקדשות לוותיקים. הרבה קרנות כמו לוחמים פצועים מקבלים תרומות בגדים לווטרינרים חסרי בית או פצועים. נסה ליצור קשר עם המקלט המקומי שלך לחסרי בית ולשאול אותם היכן תוכל לתרום בגדים לווטרינרים חסרי בית.

תגובות (3)

 • turcottebradley
  אני רק מתחיל בתהליך פתיחת מקלט לחסרי בית לוותיקים, ומצאתי מידע רב ומועיל בקריאת השאלות והתשובות הללו. במיוחד אני אוהב את הקישורים המוטבעים בטקסט. תודה גדולה למדריך.
 • elliott06
  אני תורם כל הזמן בגדים, אוכל ומצרכים ביתיים. זה משמח את ליבי כל כך ואני מרגיש שזה משנה. עלינו להמשיך לעזור אחד לשני, כי העולם נותן המון סיבובים.
 • gilliankris
  זה מאוד עזר לי, כי עכשיו אני יודע מה לארוז ואיך לארוז את זה. תודה רבה לך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לבדוק הפניה של בעל הבית?
 2. כיצד להודיע לדייר בכתב על עלייה?
 3. איך לשכור את הבית שלך?
 4. כיצד להתחשב בתקופות ללא שכר דירה?
 5. איך לכתוב מכתב אזהרה לדייר?
 6. איך קונים אופציית חכירה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail