כיצד ניתן למנוע קורבן לפשע?

פרנויה ואובססיביות לגבי היותך קורבן לפשע עלולים לשתק
פרנויה ואובססיביות לגבי היותך קורבן לפשע עלולים לשתק, במיוחד אם בעבר היית קורבן לפשע.

פשע הוא מגיפה שמשתלטת במהירות על העולם. עם המיתון בכלכלת העולם; הונאה, שחיתות, גניבה, שקר ופשע אלים משתוללים. כאשר מבינים שאנשים פוגעים פוגעים באחרים, צריך להבין שהסיכויים להיות קורבן לפשע אינם עוד אפשרות גרידא, אלא מציאות. מטרת מאמר זה היא לייעץ לאנשים כיצד לסגור חלק מהפרצות בחייהם הפרטיים שעשויים לאפשר לעבריינים פוטנציאליים לחדור. אין כוונת מאמר זה לעורר פחד בקרב קוראיו, אלא הוא לשמש שיטת הישרדות מונעת מעשית.

צעדים

 1. 1
  שמרו על החיים בפרספקטיבה. אפשר לרומם דבר אחד (לעתים קרובות דבר לא חשוב) על פני מה שחשוב בחיים תוך זמן קצר. זה יכול להיות כסף, מערכת יחסים, נכס, עבודה או אדם. ערוך בדיקת עדיפות על בסיס קבוע כדי להבטיח שיש לך חיים בפרספקטיבה וששום דבר שאתה מעריך לא יצא מסונכרן ביחס לשאר החיים. זה יכול לסכן אותך להיות קורבן לפשע. עבריינים פוטנציאליים לעיתים קרובות לומדים את קורבנותיהם ורואים באזורים בהם הקורבן מושקע רגשית מאוד כחוליה חלשה אפשרית לחדירה.
  • תחשוב בצורה רציונאלית. להשתתפות בפשעים עשויים להיות רווחים לטווח הקצר, אך יש לה השלכות לטווח הארוך. כאשר אתה נמצא בציבור, התנהג בצורה הגיונית.
  • הימנע מכל סוג של התנהגות רעה, כגון גניבה, קידום אלימות בקמפוס או התחלת מהומות פוליטיות. התנהגויות כאלה יוסיפו פגמים ברשומתך אשר עשויים להשפיע עליך לרעה בעתיד.
 2. 2
  הגן על הפגיעות שלך. פגיעות מועילה מכיוון שהיא גורמת לך להיות מחובר ל"אנושיותך ". בחברה הנוכחית, הפגיעות צריכה להתנהל דרך מסננת של חוכמה לפני שהיא באה לידי ביטוי. הסיבות להצעה זו קשורות לנקודה שהוזכרה לעיל.
 3. 3
  בחרו בקפידה את החברה שאתם שומרים עליה. לרוע המזל, האדם התמים לכאורה ביותר יכול להתגלות כמרושע ביותר כאשר מתגרים בו. לכן זו לא שיטה חסרת מעצורים, אבל צריך לשמור על מעגל קטן יותר של חברים קרובים שאת פעולתם ואורח חייהם התבוננתם במגוון נסיבות בניגוד לחשיפה לקהילה גדולה של אנשים מבלי להחיל שיקול דעת טוב.
  עדיף למנוע פשע מאשר להפוך לקורבן שלו
  עדיף למנוע פשע מאשר להפוך לקורבן שלו.
 4. 4
  הימנע מכניסת זרים לביתך או למרחב מגורים סגור. קומונות וחיים של חברים הופכים במהרה לנחלת העבר. דירות רווקים מיועדות למי שמעדיף ללכת לבד ומשפחות אפילו מצמצמות במהירות את שטח המחיה שלהן. מושג חיים פשוט זה נתמך על ידי המעודדים מניעת פשע. הסיבה להציע זאת היא שאתה יכול בקלות להזמין פושע אכזרי לביתך או לרכושך מבלי להיות מודע לכך. אל תאסוף זרים ותזמין אותם לביתך. אל תלך הביתה בקלות עם זרים.
 5. 5
  הוצא קצת כסף נוסף על אבטחת הבית. זה תלוי באזור בו אתה גר. אזורים מסוימים נוטים יותר לפשע מאחרים ולכן יש להציב זאת בפרספקטיבה. ציית לדרישות האבטחה המינימליות של חברת הביטוח שלך. לחברות הביטוח יש מאגר גדול של הפסדים בכל אזור שעומדים לרשותם. חברות טובות יותר מציעות הצעות אבטחה ללקוחותיהן על סמך היסטוריית הפסדים הספציפית לאזור בו הם מתגוררים. אף על פי שהן אינן חסינות בפני שוטים, מומלץ להשתמש באמצעי זהירות מסיבה. נסו להתאים מעט יותר ביטחון מאשר לשכנים שלכם. הסיבה לכך היא שביתם עשוי להיראות אטרקטיבי יותר לגנב פוטנציאלי אופורטוניסטי או לשודד חמוש.
 6. 6
  היזהר עם חפצים מסוכנים בביתך. למרות שניתן לבצע רצח אכזרי עם פריט כמו ספייד גן, צריך להיות זהיר ואחראי בכל הנוגע לסביבת המגורים שלך. שמירת חפצים מסוכנים, כמו כלי ירייה נעולים בבטחה על פי החקיקה במדינתך כאשר אינם בשימוש.
 7. 7
  אל תהיה זהיר עם חפצי ערך. שמור חפצי ערך כמו תכשיטים יקרים במנעול ובמקום כאשר הם אינם בשימוש. אל תיכנס לשכונות מסוכנות כאשר יש לך חפצי ערך על האדם שלך. זה יהפוך אותך ליעד טוב יותר לפשע. נסו להשתלב עם אנשים אחרים, ואל תמשכו לעצמכם תשומת לב מיותרת.
 8. 8
  היו סקפטיים כלפי עוזרי הבית שלכם. יש מדינות המקדמות משרתות, עוזרות בית, זוגות וכו '. נסה להשתמש בסוכנות מכובדת כדי לאתר אנשים אלה. בדוק את האישורים וההפניות שלהם. גניבות רבות ושוד מזוין, שנחקר פעם, מצביעים היישר לעוזר הבית.
  לא רק שאתה צריך למנוע להיות קורבן
  לא רק שאתה צריך למנוע להיות קורבן, אלא גם למנוע את הגבול להיות הפושע.
 9. 9
  נצל את המשמר השכונתי. במדינות מסוימות יש שעוני שכונה או נוקטים בהגנה על קהילותיהן על ידי גידור רחובות מגורים מסוימים ומינוי שומר שיאייש נקודת כניסה לשער בום לאזורים אלה. כל הדברים הללו אינם חסינים בפני שוטים, אלא משמשים כמרתיעים. לעתים קרובות גנבים יעדיפו להטריד את הפרבר הסמוך שאין בו אי הנוחות הקטנה האלה.
 10. 10
  הימנע מהליכה לבד בלילה או באזורים שעלולים להיות לא בטוחים. במדינות מסוימות זה עדיין בטוח, אך ברובו זה נתפס כסיכון גבוה ויש לנקוט בזהירות ראויה. יש אלמנט של בטיחות במספרים. אם אתה חייב ללכת בלילה, עשה זאת עם כמה חברים או בני משפחה. זה יהפוך אותך למטרה פחותה.
 11. 11
  לשבור את השגרה ככל האפשר. חשד לפושעים צופה בשגרה באורח חייו של הקורבן הפוטנציאלי. ככל שיש להם יותר מידע על הקורבן, כן ייטב. נסו לא להגיע לבית או לצאת לעבודה בדיוק באותה שעה בכל יום. הכניסו שינויים מסוימים בלוח הזמנים שלכם, כמו למשל לקחת מסלול אחר לבית או לעבודה, או לעזוב בזמנים שונים.
 12. 12
  בנה מוניטין של שלמות. הקפידו לשמור על חייכם נקיים וטהורים בכל עת. חי מעל תוכחה. בדרך זו, אף אחד לא יוכל לסחוט אותך, להצליח לשחד אותך כדי להגן על מידע או להפנות כראוי אצבעות מאשימות כלפיך. שמרו על ליבכם ועל המוניטין שלכם.
 13. 13
  הימנע מחושות כוזבות של ביטחון. כניסה לאזורים צפופים לא בהכרח אומר שאתה חסין מפני גנבים ושודדים. גם כשיש מצלמות אבטחה ומרתיעים אחרים, תמיד יהיו אנשים שינצלו כל הזדמנות לגרום נזק. היו מודעים לסביבה בכל עת, גם במקומות מוכרים.
  כיצד אי אפשר לאפשר לזרים להיכנס לביתי או למרחב המגורים יכול להגן עליי מלהיות קורבן לפשע
  כיצד אי אפשר לאפשר לזרים להיכנס לביתי או למרחב המגורים יכול להגן עליי מלהיות קורבן לפשע?
 14. 14
  אל תפקיד בקלות את רכושך האישי לאחר. אל תשאיר את הנכסים שלך בביתו של אדם אם תוכל להימנע מכך. שמור את הצרכים שלך לעצמך ואל תציג אותם.
 15. 15
  היו מודעים להזדמנויות גניבה קטנות. היסודות כמו להחזיק בחוזקה את התיק שלך במקומות ציבוריים, להיות מודעים לכייסים פוטנציאליים, לא להבהב מזומנים ברבים או לא להשאיר את הטלפון הסלולרי או את התיק על מושב הרכב לידך או לעין ציבורית בזמן הנהיגה תמיד חלים.

טיפים

  1. אנו אחראים כל אחד לבחירות החיים שלנו. השינוי מתחיל בבית ובסביבה הקרובה שלך. ערכו הערכת אורח חיים ובצעו את השינויים הנדרשים בכדי להגן על עצמכם ועל משפחתכם ככל האפשר מפני סכנת הפשע.
  2. אל תהיה פחד או פרנואידי. פרנויה ואובססיביות לגבי היותך קורבן לפשע עלולים לשתק, במיוחד אם בעבר היית קורבן לפשע. אם היית קורבן לפשע, ודא שאתה משתתף בתחקיר או ייעוץ טראומה בכדי לעבור ביעילות מהנזק הנפשי והרגשי שנגרם לך על ידי האירוע מכיוון שהלחץ סביב האירוע עלול לחזור ל'נשוך 'אותך בשלב מאוחר יותר..

אזהרות

  1. המניעה עדיפה על תרופה. עדיף למנוע פשע מאשר להפוך לקורבן שלו.
  2. קרא מאמר 'כיצד להימנע מלהיות עבריין' לקבלת חוכמה נוספת בנושא זה. לא רק שאתה צריך למנוע להיות קורבן, אלא גם למנוע את הגבול להיות הפושע. זה יכול לקרות לכל אחד, במיוחד אם היית קורבן לפשע.

שאלות ותשובות

 • כיצד אי אפשר לאפשר לזרים להיכנס לביתי או למרחב המגורים יכול להגן עליי מלהיות קורבן לפשע?
  פחות סביר להם לגנוב חפצי ערך. רוב האנשים לא נושאים את כל רכושם היקר ביותר לכל מקום. אם הם יכולים להיכנס לביתך זה פרטי יותר וכל חפצי הערך שלך שם. הם נוטים פחות להיראות גונבים בפנים.
 • מדוע כל אחת מהפעולות עשויה להצליח?
  כולם עוזרים לך להימנע מפשעים על ידי ערנות או הגדרת חייך באופן שפשע יהיה נדיר יותר.
 • התפשטות האינטרנט הפכה למקור הזיהום לבני הנוער הבאים כיוון שיש להם גישה חופשית להיות באינטרנט ללא בדיקה באתרים שהם מבקרים בהם. כיצד אוכל לשלוט במדיום זה?
  תוכלו להפעיל בקרת הורים במכשירים המשמשים את ילדיכם. אבל אין לך שליטה באילו אתרים ילדים אחרים מבקרים.
 • כיצד אוכל להגן על הקהילה שלי מפני פשע?
  אתה באמת רק צריך להיות מודע. אם אתה רואה משהו חשוד, אמור משהו. לדוגמא, אם מישהו שאינך מזהה עוזב / מגיע לבית השכן מאוחר בלילה, ייתכן שתרצה לשאול אותו על כך רק כדי להבטיח שהוא מכיר את האדם. אם אתה רואה התנהגות חשודה כלשהי, דווח על כך לשכניך או למשטרה המקומית.
 • מה הם אמצעים שתלמידים יכולים לנקוט כדי להימנע מלהיות קורבנות לפשעים בדרך לבית הספר?
  תלמידים צריכים תמיד להיות דרך לתקשר עם הוריהם (כמו טלפון), במיוחד בזמן שהם נמצאים בציבור. התלמידים צריכים גם להיזהר מכל פעילות חשודה, כמו קבוצת אנשים שמצטופפת בפינה. התלמידים יכלו גם ללכת בקבוצות ולספק בטיחות זה לזה במקרה של התקפה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail