כיצד ליצור חופש פיננסי אמיתי?

עבור רבים חופש פיננסי הוא היכולת לשמור על אורח חיים נוח תוך שמירה לעתיד ונותר מחוץ לחובות
עבור רבים חופש פיננסי הוא היכולת לשמור על אורח חיים נוח תוך שמירה לעתיד ונותר מחוץ לחובות.

עבור רבים חופש פיננסי הוא היכולת לשמור על אורח חיים נוח תוך שמירה לעתיד ונותר מחוץ לחובות. השגתו דורשת איפוק ותכנון קפדני. הגמול הוא יציבות ושקט נפשי, והיכולת לקחת הפסקה וליהנות כשרוצים ובסופו של דבר ליהנות מפרישה נוחה.

שיטה 1 מתוך 5: איחוד ההכנסות שלך

 1. 1
  גוון את ההכנסה שלך. אם יש לך כמה מקורות הכנסה, לא תסבול כלכלית כל כך כשאתה מאבד אחד מהם. כל עוד יש לך הכנסה מסוימת, יש לך יותר זמן לבוא להחליף את האבוד מבלי לדאוג לשלם את החשבונות שלך. כמה דרכים אפשריות לגוון הן:
 2. 2
  התחל עסק במשרה חלקית שתוכל לעשות בלילות ובסופי שבוע. אתה יכול לשקול להפוך תחביב לעסק.
 3. 3
  צור זרם הכנסה פסיבי על ידי הקמת בלוגים או אתרים המציעים מידע שימושי ונושאים מודעות המשלמות לך עמלה קטנה עבור כל מבקר הלוחץ על המודעה. אתה יכול גם למכור ספרים אלקטרוניים או מוצרי מידע אחרים בבלוג או באתר שלך.
 4. 4
  ללמד. אם יש לך תואר שני אתה יכול לקבל משרת פרופסור נלווה במכללה מקומית. לחלופין, תוכלו ללמד שיעורים מקוונים או בקהילה.
 5. 5
  צור קיטורים מרובים של הכנסה. למכור את הדברים הישנים שלך, ספרים, צעצועים, טכנולוגיה, כל דבר שאתה בעצם לא משתמש בו תוך שנה. השתמש בקרייגסליסט כדי למכור רהיטים ו / או לקנות דברים מוזלים. למד לחפש מבצעים ולמד גם לנהל משא ומתן.
 6. 6
  צמצם את ההכנסה החייבת שלך. אלא אם כן אתה מאמין שהממשלה יודעת להוציא את הכסף שלך בצורה הטובה ביותר, שמור יותר מזה לעצמך באופן חוקי. למד לאילו ניכויים אתה זכאי וודא לחקור אחרים שאתה יכול להיות זכאי להם באופן חוקי. לדוגמה, לפתוח רוט IRA אם אתה פוגש את גבולות התרומה הכנסה ו להשתתף שלך תוכנית 401k לניכוי מס המעסיק. למד את היתרונות של מיזוג של שני סוגי החשבונות הנדחים ומס החייבים במס.
 7. 7
  חסוך יותר מ -40 אחוז מההכנסה שלך וגדל אותה בעקביות בכל שנה. כאשר אתה מקבל גיוס מפקיד / משקיע אותו באופן אוטומטי בקרן אינדקס כמו קרן אינדקס שוק המניות של ואנגארד (VTSAX). הוא עוקב אחר כל 3000 חברות הנסחרות בארה"ב.
לא תסבול כלכלית כל כך כשאתה מאבד אחד מהם
אם יש לך כמה מקורות הכנסה, לא תסבול כלכלית כל כך כשאתה מאבד אחד מהם.

שיטה 2 מתוך 5: צבר את החסכונות שלך

 1. 1
  הקים קרן חירום. הפריש חלק מההכנסה שלך בכל חודש עד שיהיה לך יתרה ששווה להכנסה של 6 חודשים. אם אתה מאבד מקור הכנסה, אתה יכול לפצות על כך על ידי משיכה מקופת החירום שלך בזמן שאתה מוצא מקור הכנסה חדש. אתה יכול גם להשתמש בקרן החירום שלך להוצאות בלתי צפויות שאינן מכוסות בביטוח.
 2. 2
  נצל ריבית דריבית. שמור חלק מההכנסה שלך מדי חודש בחשבון שמשלם ריבית לא רק על מה שתרמת לחשבון, אלא על הריבית שאתה מרוויח. ריבית מורכבת מצטברת במהירות, ואתה עלול לגלות כי יתרת חשבונך גדולה מספיק כדי שתוכל להרשות לעצמך למשוך את הריבית כל חודש כמקור הכנסה.
 3. 3
  תרם מקסימום את התרומות לתוכנית הפרישה שלך. זה חשוב במיוחד אם המעסיק שלך תורם לכך. תרומות המעסיק שלך הן בעצם כסף בחינם עבורך, וכללי המס על תוכניות פרישה הופכים אותם למציאה כספית טובה.
ביטוח חיים נחוץ אך ורק אם יש לך אנשים שתלויים בהכנסותיך בכדי לעמוד בהוצאות המחיה שלהם
ביטוח חיים נחוץ אך ורק אם יש לך אנשים שתלויים בהכנסותיך בכדי לעמוד בהוצאות המחיה שלהם.

שיטה 3 מתוך 5: שלם את חובותיך

 1. 1
  היפטר מחובות כרטיסי אשראי. כשאתה קונה דברים באשראי אתה משלם עליהם הרבה יותר מאשר אם קנית אותם במזומן. צרכנים רבים נקלעים למעגל קסמים כאשר הם קונים באשראי, מכיוון שהתשלומים החודשיים לנושה אינם מאפשרים לשלם במזומן עבור רכישות עתידיות, ובסופו של דבר הם קונים באשראי שוב ושוב עד שהם לא יכולים להרשות לעצמם לבצע את החודש. תשלומים.
 2. 2
  צמצם את ההוצאות כדי שתוכל לבצע תשלומים גדולים יותר לנושים שלך. אתה יכול להסתדר בלי טלוויזיה בכבלים, להפסיק לאכול במסעדות או אפילו לעבור לגור אצל קרובי משפחה כדי שתוכל להקדיש יותר מהכנסותיך לתשלום הנושים שלך. ככל שהתשלומים שלך גדולים יותר, כך תשלם פחות בדמי המימון.
 3. 3
  קבל עבודה שנייה והקדש את משכורתך לתשלומי האשראי שלך.
 4. 4
  איחד את החוב שלך לחשבון שגובה את הריבית הנמוכה ביותר. אם אין לך מספיק מקום בחשבונך, תוכל להתקשר לנושה, להסביר שברצונך לאחד ולבקש אשראי נוסף. לרוב הנושים לא אכפת אם תשלם להם ריבית במקום המתחרים שלהם.
 5. 5
  בקש להסדיר את חובך. הנושים שלך עשויים להיות מוכנים לקבל הרבה פחות ממה שהצהרותיך מראות שאתה חייב בחשבונך. אם שילמתם על החוב זמן מה, חיובי המימון עשויים לפצות על ההפסד לכאורה מצד הנושה.
 6. 6
  המשך לקנות באשראי, אך וודא שאתה יכול להרשות לעצמך לשלם את היתרה במלואה בסוף החודש, לפני שהנושה יתחיל להוסיף חיובי מימון ליתרה שלך.

שיטה 4 מתוך 5: השקיע את כספך

 1. 1
  קנו בית שאתם יכולים להרשות לעצמכם. אתה לא צריך לבזבז יותר מ 25 אחוז מסך ההכנסה החודשית שלך בתשלומי משכנתא. בצע מקדמה משמעותית ובחר את המשכנתא ל -15 שנים. תוכלו לקנות בית צנוע יותר מכפי שהמלווה יאפשר, אך תוכלו להרשות לעצמכם לחסוך כסף.
 2. 2
  הקדישו זמן ללמוד קצת יותר על כספים. לאף אחד לא יהיה איכפת יותר מכספך מאשר ממך. עם זאת, קרא ספרים כמו אקסטרים לפנסיה מוקדמת, הכסף שלך או החיים שלך והמיליונר הסמוך. קרא בלוגים כמו Bogleheads, ZenHabits ומר שפם כסף.
וכללי המס על תוכניות פרישה הופכים אותם למציאה כספית טובה
תרומות המעסיק שלך הן בעצם כסף בחינם עבורך, וכללי המס על תוכניות פרישה הופכים אותם למציאה כספית טובה.

שיטה 5 מתוך 5: בטח את הנכסים שלך

 1. 1
  השקיעו בביטוח. שאל את סוכן הביטוח שלך כיצד תוכל להגן בצורה הטובה ביותר על הנכסים שלך מפני התרחשויות בלתי צפויות.
  • ביטוח אחריות מגן עליך מפני מישהו שעלול לתבוע אותך. אם יש פסק דין נגדך, בית המשפט לא ייקח את הבית שלך ואת החסכונות שהרווחת קשה כדי לשלם לאדם האחר.
  • ביטוח בריאות, ביטוח בעלי בתים וביטוחים משלימים מסייעים בתשלום הוצאות בלתי צפויות כגון תיקוני בית לאחר אסון טבע או טיפול רפואי ארוך טווח, כך שלא תצטרכו להשתמש בחסכונות שלכם. כל ימי החיסכון יכולים להתרוקן תוך מספר חודשים בלבד.
  • ביטוח חיים נחוץ אך ורק אם יש לך אנשים שתלויים בהכנסותיך בכדי לעמוד בהוצאות המחיה שלהם. עם זאת, קל וזול יותר לקנות ביטוח בזמן שאתה צעיר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להרוויח כסף בפנימייה?
 2. כיצד לפרסם ב- OfferUp באנדרואיד?
 3. איך לסחור ב- Poshmark באנדרואיד?
 4. איך להרוויח כסף באמצעות אינסטגרם?
 5. איך להפוך לשותף ביוטיוב?
 6. איך קופון קיצוני?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail