כיצד לכתוב מודעת נדל"ן מסווגת?

כתוב מודעת נדל"ן מסווגת הכוללת מידע תיאורי
כתוב מודעת נדל"ן מסווגת הכוללת מידע תיאורי, שפה מושכת תשומת לב ופרטי קשר לבעלים או לסוכן.

מודעה מסווגת כתובה היטב המקדמת פיסת נדל"ן יכולה למשוך עניין מצד קונים או שוכרים פוטנציאליים. בין אם אתה מפרסם באינטרנט או בפרסום מודפס, אתה רוצה לכלול את השפה והמידע הנכונים כדי להניע אנשים לבקר בנכס שלך. סוכני נדל"ן, משקיעים ואלה שצדים בית או קרקע כלשהי הם לעתים קרובות הקהלים אליהם אתה כותב. כתוב מודעת נדל"ן מסווגת הכוללת מידע תיאורי, שפה מושכת תשומת לב ופרטי קשר לבעלים או לסוכן.

חלק 1 מתוך 3: תכנון המודעה שלך

 1. 1
  זהה את הקהל שלך. כמו כל צורות הפרסום, כתיבת מודעה מוצלחת של נדל"ן מצריכה הבנה מעמיקה של הקהל המיועד שלך. תרצה לעצב את המודעה שלך כך שתוכל להגיע לקונים או לשוכרים פוטנציאליים, כמו גם לסוכנים ולמתווכים שלהם, ולשכנע אותם ליצור איתך קשר. התחל על ידי זיהוי בדיוק מי ברצונך להגיב למודעה שלך. עבור נדל"ן זה יסתכם בקבוצת האנשים שמעוניינים ברכוש שלך ויכולים להרשות לעצמם זאת.
  • זה, בתורו, יהיה תלוי בסוג הנכס שאתה מוכר. לדוגמה, עבור נכס עירוני באזור מתפתח של העיר, אתה יכול להתמקד באנשי מקצוע צעירים.
  • אם הנכס יקר, יתמקד במיוחד במאמציך באנשי מקצוע צעירים עשירים.
  • ככל שתוכל להתמקד יותר בדמוגרפיה היעד שלך, כך תוכל בקלות לעצב את המודעה שלך כדי לפנות אליהם.
 2. 2
  בחר את הפרסום או האתר הטובים ביותר למטרתך. לאחר שתצמצם את קהל היעד שלך, תוכל להתחיל להבין באילו פרסומים או אתרים הם נוטים ביותר להשתמש. שתי האפשרויות הפופולריות ביותר עבור כל הקהל הן מודעות מסווגות בעיתונים ומודעות אינטרנט באתרים כמו קרייגסליסט, זילוב ואחרים. רוכשי דירות צעירים או שוכרים עשויים להיות נוטים יותר להסתכל באינטרנט, ואילו מבוגרים עשויים להיצמד לעיתון.
  • לקהל נישה, יתכן שיהיה לך מזל עם מודעות מגזינים. רק זכור כי המודעה שלך לא תוצג לפני הקוראים במשך 30 עד 60 יום לפחות ברוב המקרים.
  • עליכם לשקול גם עלונים מקומיים וכתבי עת, במיוחד אם יש בהם מדורים מסווגים גדולים.
 3. 3
  עיין בסעיף המסווג. טקטיקה שימושית נוספת בבחירת הפרסום הנכון ותכנון המודעה שלך היא עיון בסעיף המסווג של הפרסום. חפש איפה המתחרים שלך מפרסמים. אם אינך רואה אותם בקטע מסווג מסוים, יתכן שלא כדאי לפרסם את הפרסום. בכל מקרה, ודא שבפרסום יש קטע מסווג גדול, מכיוון שהדבר יכול להעיד על עניין הקוראים במודעות מסווגות.
  • צרו קשר עם הפרסום ובקשו ערכת מדיה בחינם. סביר להניח שתקבל עותק בחינם של הפרסום בו תוכל להשתמש למחקר, יחד עם נתוני מודעות ותמחור.
  • כשיש לך את הפרסום, עיין במודעות המסווגות שכבר שם. אילו מושכים את עיניך? מה יש בתמונות, בכותרת או במידע שמעניין אותך? ערוך רשימה של איכויות אלה כדי שתוכל להחיל אותן על המודעה שלך.
 4. 4
  מקם את המודעה שלך בקטגוריה הנכונה. בהתאם לפרסום או לאתר, יהיו מספר קטגוריות מסווגות. לדוגמה, יכולות להיות קטגוריות נפרדות להשכרה או בתים למכירה, או אולי ישנן קטגוריות נפרדות המבוססות על מיקום, מחיר או מדד אחר. בכל מקרה, הקפד לבחור את הקטגוריה המתאימה למודעה שלך. היה ספציפי ככל האפשר, כך שהמודעה שלך ממוקדת ישירות לקהל המיועד שלך.
 5. 5
  משלימים את המודעה בסוגים אחרים של פרסומות. מודעה מסווגת היא דרך נהדרת למשוך את תשומת ליבם של הקוראים, אך לעתים קרובות מודעות אלו קצרות מכדי להציג את הנכס. כדי לעזור בהגדלת ההצלחה של המודעה שלך, כלול קישור לאתר או לערוץ YouTube עם מידע נוסף על הנכס.
  • אתה יכול להשתמש במחולל אתרים בחינם כדי ליצור אתר עבור הנכס. פרסם תמונות של הבניין והרכוש וכן כל מידע נוסף שעשוי להכניס קונה פוטנציאלי.
  • באמצעות ערוץ YouTube תוכלו לפרסם מדריכי וידאו של הבית או לפרסם את התכונות הייחודיות שלו. אתה יכול להטמיע את הסרטונים האלה באתר שלך או לפרסם קישור למודעה המסווגת.
המודעה המסווגת שלך אמורה ליצור חשק לנדל"ן שאתה מפרסם
המודעה המסווגת שלך אמורה ליצור חשק לנדל"ן שאתה מפרסם.

חלק 2 מתוך 3: כתיבת מודעת נדל"ן מסווגת

 1. 1
  כתוב כותרת שתמשוך תשומת לב. הקהל שלך יראה מודעות רבות, אז אתה רוצה כותרת שתבלוט. השתמש במילים שימשכו את הקהל שלך. התמקדו בהכללת המידע החשוב ביותר לקונה פוטנציאלי. לדוגמה, אם יש לך בית יקר שאתה מוכר, כותרת טובה עשויה להיות "בית יוקרה בקהילה המגודרת". זה מצביע על טווח מחירים גבוה יותר ובלעדיות של קהילה מגודרת.
  • שקול לכלול גם מידע כגון שהנכס נכנס לעבודה מוכן או פתוח לצפייה היום. לחלופין, אתה יכול לכלול את מספר המיטות / האמבטיה כמספר פשוט, כגון 1.
  • אם אתה צופה שמיקומים סמוכים, כמו בתי ספר, אזור במרכז העיר או פארקים חשובים לקונים, כלול את זה בכותרת. לדוגמה, תוכל לשנות את הכותרת הקודמת ל"בית יוקרה, הליכה קצרה למרכז העיר ".
 2. 2
  הדגש את החלקים הטובים ביותר בבית או ברכוש. סביר להניח שתצטרך לשמור על המודעה שלך קצרה, אז הפוך כל מילה לספירה. ציין תכונות בונוס והטבות כגון מטבח מחודש, בריכה בחצר האחורית, רובע בית ספר טוב וצבע טרי. לאחר מכן, היו תיאורים ומכרו את התכונות הללו. לדוגמא, במקום לומר "בית עם 3 חדרי שינה עם חצר", נסו "3 חדרי שינה מרווחים על מגרש פינתי." במקום לומר רק "אח", אמור "אח במאורה נעימה."
  • אתה יכול גם לרכך את המכה של היבטים שליליים באמצעות ניסוח זהיר. לדוגמא, בית שזקוק לתיקונים מסוימים אינו "תיקון עליון", אלא "זקוק לאיזה TLC" או שהוא "איש מקצוע מיוחד".
  • כלול גם אלמנטים אדריכליים מיוחדים, מתקנים או נקודות עניין סמוכות.
 3. 3
  כלול היבטים מרכזיים של הנכס. הקוראים ירצו לדעת מיד אם הנכס עונה על צרכיהם. כלול מידע כללי כגון מספר חדרי השינה, מספר חדרי הרחצה והשטח המרובע. אם אינך בטוח לגבי השטח המרובע המדויק, השתמש במילים כמו "מרווח" או "נעים" כדי לתאר את גודל הנכס. והכי חשוב, זכרו תמיד לכלול את מחיר המחירון. ברוב המקרים, זה מה שהקונים הפוטנציאליים ירצו לראות קודם.
  • אתה אמור להיות מסוגל למצוא את השטח המרובע עבור הנכס שלך באתר השומה המחוזי. השטח המרובע של הבית והמגרש יופיע בנפרד.
 4. 4
  ספק קריאה לפעולה. אתה רוצה שהקוראים שלך יעשו משהו אחרי שהם יקראו את המודעה, אז ודא שאתה ברור מה זה. ספק תחושת דחיפות. לדוגמה, כתוב "לא יימשך זמן רב" כאשר אתה מפרסם מחיר טוב. הדפס פרטים על כל בתים פתוחים או ביקורים מתוזמנים. הזמינו אנשים לבקר בנכס על ידי השארת הכתובת וכן את התאריך והשעה שהם מוזמנים לראות אותה.
  • קריאה לפעולה עשויה להיות בצורה של משהו כמו "הירשם כאן לצפייה" או "התקשר עכשיו לקבלת תמחור היכרות."
 5. 5
  כלול פרטי קשר. זה יכול להיות שמו של הסוכן המוכר או המידע של מנהל הנכס. השאירו מספר טלפון אם אתם רוצים שאנשים יתקשרו אליכם או לסוכן שלכם. תוכלו להכניס את מספר המשרד או מספר הטלפון הסלולרי למודעה, או להגדיר מוקד מוקלט שאנשים יכולים להתקשר אליו לקבלת מידע נוסף. כלול כתובת דוא"ל או אתר אם אתה רוצה שאנשים יפנו אליך באופן אלקטרוני.
 6. 6
  ספק תמונות, אם אתה יכול. תמונות ישפרו את המודעה שלך. אם יש לך את התקציב לרכוש שטח נוסף של מודעות, נסה לכלול תמונה אחת או שתיים של החלק החיצוני והפנימי. לרוב הקונים מעוניינים ביותר בזריקה פשוטה של חזית הנכס, לכן וודאו כי המראה שלכם מקצועי. אם אין לך את המיומנות או את איכות המצלמה כדי להשיג סוג זה של תמונות, עלות שכירת צלם מקצועי עשויה להיות שווה את זה.
  • שקול להשתמש בסיור וירטואלי. זה מועיל כאשר המודעה המסווגת שלך מקוונת ומסוגלת לקשר לאתרים אחרים.
 7. 7
  כלול קישורים במודעות מקוונות. קישור למפות ולהוראות המתאימים כשאתה כותב מודעה מסווגת באינטרנט. אתה יכול וצריך גם לקשר לאתר שלך. משם תוכל לעקוב אחר תנועה ממודעה זו לאתר שלך באמצעות כלי כמו Google Analytics.
מודעה מסווגת כתובה היטב המקדמת פיסת נדל"ן יכולה למשוך עניין מצד קונים או שוכרים פוטנציאליים
מודעה מסווגת כתובה היטב המקדמת פיסת נדל"ן יכולה למשוך עניין מצד קונים או שוכרים פוטנציאליים.

חלק 3 מתוך 3: ליטוש המודעה שלך

 1. 1
  פנה לרגשות הקוראים שלך. המודעה המסווגת שלך אמורה ליצור חשק לנדל"ן שאתה מפרסם. השתמש במילים רגשיות, כולל "נופי, מפואר, מקסים, נוח ונעים." מילים אלה גורמות לקורא להרגיש משהו חיובי לגבי הנכס המתואר במודעה. הימנע ממילים מוגזמות וחסרות משמעות כמו נהדרות, נחמדות ונקיות. אלה לא יעשו דבר כדי ליצור תמונה של הנכס במוח הקוראים שלך.
  • ערעורי רגשות עשויים להיות קשורים למיקום. לדוגמה, אם אתה נמצא ליד החוף, כלול את המרחק אליו בדקות. זה יגרום לאנשים לדמיין את נסיעותיהם התכופות והמהירות לחוף ממקום האירוח הזה.
 2. 2
  הבטיחו לפתור את בעיות הקורא. לרוכשים פוטנציאליים מכל סוג יש בעיה שהם מאמינים שרכישה חדשה תפתור. עבור נדל"ן, זה יכול להיות המיקום הגרוע שלהם, שכר הדירה במחיר מופקע או האיכות המחורבנת של מקומות הלינה הנוכחיים שלהם. מבטיח לפתור את הבעיות הקונות הפוטנציאליות הללו במודעות שלך. לדוגמה, נסה משהו כמו: "מחפש דיור זול ליד מרכז העיר? אל תחפש עוד!". התמקדו כיצד המהלך יעזור לקונים הפוטנציאליים שלכם לנהל חיים טובים או קלים יותר.
 3. 3
  השתמש במילות מפתח רלוונטיות כאשר אתה רושם את המודעה שלך באופן מקוון. בין אם אתה משתמש באתר חינמי כגון קרייגסליסט, עיתון מקוון או שירות הרישוי המרובה (MLS), מילות מפתח חשובות להוביל תנועה למודעה שלך כאשר אנשים מחפשים באינטרנט. כלול מילות מפתח הקשורות לרישום שלך, שלדעתך הקונים יחפשו. אלה יכסה את אותם בסיסים כמו שרוב מידע הרישום שלך אמור להיות, כגון גודל הבית, מתאר איכות כמו יוקרה או סביר, ומתקנים בקרבת מקום.
 4. 4
  גזור את המודעה שלך לגודל. לאחר שכתבת את המודעה שלך, בדוק את ספירת המילים. גם אם אינך מוגבל לגודל מסוים, תצטרך למקד את מה שכתבת כדי שיהיה קל יותר לעיכול. גזור כל מילים או משפטים שאינם מוסיפים ערך למסר הכללי שלך. אם אפשר, קצר את הביטויים לחלקים הפשוטים ביותר שלהם. לדוגמא, במקום לכתוב "דירה זולה זו ממוקמת במרכז העיר," נסה " חסוך כסף! גר במרכז העיר!".
  • ניתן גם לקצר מילים במידת הצורך, כמו מיטה לחדר שינה או 1 ל -2 מיטות / 2 אמבטיות. רק וודא שהקיצורים שלך מובנים בקלות ונמצאים בשימוש נפוץ. הימנע משימוש בכל ז'רגון בתעשייה שהקורא הממוצע לא ידע.
כתיבת מודעה מוצלחת של נדל"ן מצריכה הבנה מעמיקה של הקהל המיועד שלך
כמו כל צורות הפרסום, כתיבת מודעה מוצלחת של נדל"ן מצריכה הבנה מעמיקה של הקהל המיועד שלך.

טיפים

 • זכור לקרוא הגהה על מה שכתבת. שגיאות כתיב, שגיאות הקלדה ושגיאות אחרות ייראו מרושלות ולא מקצועיות.
 • קבל עזרה מקצועית. השתמש בשירותיו של סוכן הנדל"ן, מנהל הנכסים שלך או קופירייטר בעת כתיבת המודעה.
 • עדכן את המודעה אם המחיר משתנה, אם הבית חוזה או אם הבית מוכר.
 • אל תגביל את עצמך רק למודעות מסווגות. נסה צורות אחרות של שיווק, כגון אתרים, לוחות מודעות ציבוריים או שלט בחצר שלך. אולי כדאי גם להזמין מתווך שיעזור לך למכור את הבית שלך.

שאלות ותשובות

 • איך עלי לתאר את הארץ?
  כאשר תיאר קרקעות אתה רוצה מדינה מה כמות אקרים יש לו ולייעד אותו לפי מטר 2או דונמים או שניהם. תאר את האדמה כמפלסית, או הררית, משופעת, לא סדירה או מרובעת או מלבנית, חלקה פינתית או לא, עם נוף או אל תגיד כלום אם אין נוף, שום דבר על אדמת הערך מלבד הבית כמו עצי פרי, או גידור, או דברים שנבנו עליו כמו פטיו מקורה. בין אם הוא מושקה וכיצד הוא מושקה, בין אם הוא מחובר למים וביוב או שמא יש בו מערכת ומערכת ספיגה, אם יש לו מאפיינים מיוחדים אחרים כמו נחל שעובר דרכו, בריכה או אם יש כאלה סכנות ידועות על האדמה אז צריך לחשוף אותה. יש לחשוף אותו אם הוא נמצא באזור שיטפונות ידוע. אם המוכר מחויב בביטוח שיטפון, יש לגלות זאת.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail