כיצד להוזיל את עלות הסגירה בקניית בית?

למקדמה ולתשלומי המשכנתא בכל חודש מתווספת עלות גדולה נוספת שמגיעה לרכישת בית
למקדמה ולתשלומי המשכנתא בכל חודש מתווספת עלות גדולה נוספת שמגיעה לרכישת בית: עלויות סגירה.

קניית בית היא מאמץ יקר. חיסכון בתשלום מקדמי לוקח לרוב שנים פוטנציאליות של קונה בתים ובדרך כלל לוקח 30 שנה לשלם הלוואת דירה. למקדמה ולתשלומי המשכנתא בכל חודש מתווספת עלות גדולה נוספת שמגיעה לרכישת בית: עלויות סגירה.

ישנן מספר דרכים לצמצם את עלויות הסגירה בקניית בית
למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לצמצם את עלויות הסגירה בקניית בית.

עלויות סגירה הן העלויות הנלוות לרכישת בית. הם נובעים מחיובים של מלווה משכנתא, סוכן נדל"ן, חברת הביטוח שלך והממשלה המקומית שלך. עלויות סגירה אופייניות כוללות: ביטוח כותרת, אגרת שמאות, אגרת בדיקה, נקודות על המשכנתא, דוח אשראי, שכר טרחת עו"ד, מיסים ועוד. מדובר בחיובים שיש לשלם במזומן במועד הסגירה.

אתה יכול גם לנהל משא ומתן על מנת שהמוכר ישלם את כל עלויות הסגירה שלך או את חלקן
מלבד ניהול משא ומתן על מחיר הרכישה, אתה יכול גם לנהל משא ומתן על מנת שהמוכר ישלם את כל עלויות הסגירה שלך או את חלקן.

למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לצמצם את עלויות הסגירה בקניית בית. השימוש בעצות שלהלן וזכירתך כי באפשרותך לנהל משא ומתן על דרכך בחלק ניכר מתהליך הקנייה יסייע לך להבטיח כי אינך משלם יותר מדי עלויות סגירה.

שיטה 1 מתוך 4: משא ומתן עם המוכר

ניהול משא ומתן על מחיר קנייה לבית שתוכל להרשות לעצמך יעזור לך להפחית את עלויות הסגירה שלך
ניהול משא ומתן על מחיר קנייה לבית שתוכל להרשות לעצמך יעזור לך להפחית את עלויות הסגירה שלך, מכיוון שרבים מעלויות הסגירה קשורים למחיר הרכישה של הבית.

עלויות סגירה אופייניות הן בסביבות 2-5% ממחיר הרכישה של הבית. אז בבית של 74600 €, עלויות הסגירה יהיו בין 1490 € - 3730 € הוסיפו סכום זה למקדמה טיפוסית של 20%, או 14900 €, וקל להבין מדוע רוכש בית ירצה להגביל את עלויות הסגירה עד כמה שניתן.

 1. 1
  משא ומתן על מחיר הבית. קניית בית היא סדרת משא ומתן, שהראשון בה הוא מול המוכר. ניהול משא ומתן על מחיר קנייה לבית שתוכל להרשות לעצמך יעזור לך להפחית את עלויות הסגירה שלך, מכיוון שרבים מעלויות הסגירה קשורים למחיר הרכישה של הבית. זכור את עלויות הסגירה שלך כאשר אתה מסתפק במחיר קנייה סופי - אולי כמה אלפי דולרים לא נראים הרבה כשאתה רוכש בית של מאה אלף דולר, אבל זה עשוי להיות ההבדל בין עלויות סגירה הניתנות לניהול לסכום אתה לא יכול להרשות.
 2. 2
  משא ומתן מי משלם את עלויות הסגירה. מלבד ניהול משא ומתן על מחיר הרכישה, אתה יכול גם לנהל משא ומתן על מנת שהמוכר ישלם את כל עלויות הסגירה שלך או את חלקן. זה אולי נשמע מוזר, אך לעתים קרובות מוכר יהיה מוכן "לשלם" לקונה כדי לסיים את המכירה. מוכר שמשלם עלויות סגירה של הקונה פירושו שלקונה יש תמריץ רב יותר לסגור את העסקה על הבית, מה שמיטיב עם המוכר מכיוון שהוא מקבל תשלום במחיר הרכישה מוקדם יותר. שים לב, בכך שאתה מבקש מהמוכר לשלם את עלויות הסגירה שלך, אתה בעצם מוריד את מחיר הרכישה של הבית, אז זכור זאת בעת משא ומתן על מחיר הרכישה של הבית.

שיטה 2 מתוך 4: חפש מלווים

 1. 1
  מצא את הריבית הטובה ביותר ואת העמלות הנמוכות ביותר. נוהג סטנדרטי הוא שקונה יחפש את הריבית הטובה ביותר למשכנתא, אך למטרות עלויות סגירה חשוב גם לחפש את העמלות הנמוכות ביותר. המלווים גובים מספר עמלות בסגירה, אך הסכום שכל מלווה גובה עבור כל פריט יכול להשתנות.
 2. 2
  הקפד לבדוק את אומדן תום הלב לפני שתתחייב. בזמן שאתה כשיר להלוואת דירה (משכנתא), המלווה שלך נדרש לספק לך הערכת תום לב לעלויות הסגירה שלך. אומדן זה מכיל את העמלות שהמלווה יגבה ממך בסגירתך. השווה בין עמלות המלווה השונות ובחר את המלווה בעל התמהיל הנכון של ריבית נמוכה ועמלות נמוכות. לעתים קרובות אתה יכול לנהל משא ומתן על חלק מהעמלות שהמלווה יגבה, לכן הקפד לשאול את נציג המלווה שלך אם תוכל להשיג עסקה טובה יותר.

שיטה 3 מתוך 4: קבל הלוואה בריבית גבוהה יותר על ידי אי תשלום נקודות

נקודות בהלוואה הן אחת מעלויות הסגירה הגדולות ביותר. נקודות ההלוואה משולמות למלווה והן שוות ל- 1% מסך סכום ההלוואה. נקודות ידועות גם כעמלת מקור ההלוואה. במשכנתא של 74600 € נקודה אחת שווה 750 €

 1. 1
  בחר משכנתא ללא נקודה. המשמעות היא שלא תשלמו נקודות בסגירה, ולכן במשכנתא של 74600 € תוכלו לחסוך 750 € ומעלה. הפשרה עם משכנתא ללא נקודה היא בכך שהם מצמידים ריבית גבוהה יותר.
  • הדרך היחידה להחליט האם כדאי משכנתא ללא נקודה היא לעשות את המתמטיקה ולקבוע אם ריבית מעט גבוהה יותר במהלך ההלוואה שווה לחסוך כסף בתשלום נקודות.
  • ככלל, אם בכוונתכם להחזיק את הבית לפרק זמן קצר, משכנתא ללא נקודה עשויה להיות האופציה הטובה ביותר.

שיטה 4 מתוך 4: סגור בהמשך החודש

 1. 1
  קבעו את הסגירה שלכם עד כמה שיותר מאוחר בחודש. המלווים יגבו ריבית עבור החודש הנוכחי בסגירה, לכן קבעו את תאריך הסגירה שלכם למועד מאוחר ככל האפשר בכדי להבטיח שסכום זה יהיה נמוך. סגירה בתחילת החודש פירושה שתשלמו עבור חודש ריבית שלם, אך סגירה בסוף ממש פירושה שתשלמו רק ריבית קטנה של חודש.

טיפים

 • כאשר אתה מתחיל לחפש לקנות בית, כדאי לזכור את סכום הכסף שתצטרך שיהיה זמין בסגירה בנוסף למקדמה שלך. מחשבון עלות סגירה באינטרנט יכול לעזור לך לקבל תמונה מציאותית של כמות המזומנים תצטרך להיות על ידו כאשר אתה קרוב על הבית שלך.

שאלות ותשובות

 • אם אני משלם מזומן עבור בית, מה עלי לעשות כדי להשיג את הבית?
  השתמש בחברת נאמנות לטיפול בעסקה למטרות אבטחה: הם אלה שיעבירו את כספך למוכר וידאג שתקבל כותרת ברורה ואת המעשה.
 • כמה זמן לוקח לקנות בית לאחר המקדמה?
  זה באמת תלוי בחוזה ואם יש מקרים. זה יכול לקחת בין 20 ל -60 יום בממוצע. כשיש מלווה מעורב בו נדרש אישור הלוואה, זה לוקח יותר זמן.
 • מה אם אני לא לווה את הכסף לבית. כיצד נקבעים עלויות סגירה?
  לא תשלם דמי המלווה, אך עדיין תשלם עבור שכר טרחה אחר כגון בדיקות, עו"ד, ביטוח כותרות וכו '. בהתאם למיסים, תוכל ללכת משם ולשלם פחות מהמחיר המוסכם כי אינך נוטל מסים. עם זאת אתה תהיה אחראי לתשלום חשבונות המס בעצמך מגיע זמן המס.
 • האם יש צורך לשלם 20% פחות לרכישת בית?
  לא. יש היום מוצרי משכנתא שיורדים לירידה של 5, 3, או אפילו 0%. השאלה האמיתית היא לברר למי אתה עשוי להיות זכאי. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ליצור קשר עם מתווך משכנתאות מקומי שיוכל לעזור לך לקבוע את האפשרות הטובה ביותר עבורך.
 • מה ההשפעה של מקדמה של 20 עד 25 אחוז על עלויות הסגירה?
  לסכום המקדמה המוצעת יש השפעה קטנה מאוד אם בכלל על עלויות הסגירה. עלויות סגירה בדרך כלל אינן תלויות במקדמה והן חלות על כל סוג של הלוואה. חשוב על עלויות כמו שמאות, מיסים, סקר וכו '. עשויה להיות השפעה מסוימת על עמלות או מיסים, אך סביר להניח שהן לא יהיו משמעותיות. בקש מהמלווה שלך השוואות לכל מקרה.
 • אם לא התייחסתי לעלויות סגירה בהצעה המקורית שלי האם זה מאוחר מדי?
  זה לא בהכרח מאוחר מדי, אך קרוב לוודאי שיהיה קשה יותר לנהל משא ומתן בשלב זה.
שאלות ללא מענה
 • האם ישנן תוכניות המסייעות בסגירת עלות עבור רוכשי דירה בפעם הראשונה?
 • מהן העלויות הממוצעות של סגירת עורך דין בקניית בית?
 • מהן עלויות הסגירה לרכישת מכירה קצרה?
 • מהו ביטוח כותרת?

תגובות (8)

 • halvorsonherman
  אני חדש לגמרי בתהליך, והמדריך עזר לי בכל שלב בדרך!
 • clifton01
  אני עדיין לומד הרבה על קונה ומכירת בית. תודה על כל העצות המועילות האלה!
 • raegan39
  המאמר כולו עזר לי, מכיוון שלא ידעתי דבר על קניית בית!
 • ibarton
  סגירה של מידע מאוחר בחודש הייתה מועילה מאוד.
 • gwilson
  סגירה בסוף החודש והמוכר שמשלם עובדות בעלויות סגירה עזרו מאוד.
 • cjohnson
  מאמר מועיל מאוד. אני קונה בפעם הראשונה.
 • kirsten21
  אף על פי שהוא בן ארבעים, הנתונים עדיין מדויקים כיום.
 • hannahgray
  ההצעה לסגור במועד האחרון האפשרי בחודש הייתה מועילה ביותר!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail