איך לעזור לשים קץ לחסר בית?

צרו קשר עם נציגכם בממשלה ושאלו אותם מה הם עושים בכדי לסייע בהפסקת הומלסים
צרו קשר עם נציגכם בממשלה ושאלו אותם מה הם עושים בכדי לסייע בהפסקת הומלסים.

חוסר בית יכול להרגיש כמו בעיה מרתיעה, במיוחד כאשר האוכלוסייה גדלה ועלויות המחיה ממשיכות לעלות. עזרה לסיום חוסר הבית תבטיח שאף אחד לא צריך ללכת בלי מקום קבוע ויציב לחיות בו. תחזיר לארגונים חסרי בית והשתתף באירועים המתמקדים בסיום הומלסים. התמיכה בדבר שינויים במדיניות ובחוקים סביב מחסור בית והתייחסות לחסרי בית בכבוד יכולה גם לסייע בטיפול בנושא חשוב זה.

שיטה 1 מתוך 3: תמיכה בארגונים וקבוצות חסרי בית

 1. 1
  התנדב את זמנך למקלט מקומי לחסרי בית. התחל בקטן על ידי התנדבות שבועית או חודשית במקלט לחסרי בית באזורך. הירשם להתנדב להגיש אוכל לחסרי בית או ליצור חבילות טיפול לחסרי בית.
  • אתה עלול לאתגר את עצמך להתנדב במשך 2-4 שעות בשבוע או פעמיים בחודש. או שתקדיש זמן בחופשות לעבודה במקלט לחסרי בית.
  • גייס חברים או משפחה להתנדב איתך במקלט לחסרי בית.
 2. 2
  תרמו את כישוריכם לעמותה ללא מטרות רווח המתמקדת בחסרי בית. חפש קבוצות וארגונים ללא כוונת רווח שעובדים על יוזמות לסיום הומלסים באזור שלך. צרו איתם קשר והציעו לעזור להם בכל דרך שתוכלו. שימו מיומנויות שכבר יש לכם בשימוש טוב על ידי תרומתם לארגון.
  • לדוגמה, אם יש לך כישורי קידוד, אתה עשוי להציע לעדכן את אתר הארגון. או אם אתה אוהב לדבר עם אנשים, אתה יכול להציע לעבוד במוקד טלפוני או לעבור מדלת לדלת כדי לקדם את העמותה.
 3. 3
  תן תרומות כספיות לקבוצות וארגונים חסרי בית. תרומת כסף לארגונים חסרי בית יכולה לעשות דרך ארוכה לעזור בנושא זה. אתה יכול לתת סכום גדול פעם בשנה לתכנית ספציפית לחסרי בית או לארגון כולו. גם נתינה רגילה, בה אתה נותן כמות קטנה פעם בשבוע או פעם בחודש, יכולה לעזור.
  • תרמו לארגון חסרי בית כמתנה לחבר או לזכר מישהו קרוב אליכם.
  • תן תרומה לחג לארגון כדרך להחזיר.
  • גייס כסף עבור ארגונים אלה על ידי הקמת גיוס תרומות באופן מקוון עבורם או על ידי בקשה מאחרים לתרומות.
  תחזיר לארגונים חסרי בית והשתתף באירועים המתמקדים בסיום הומלסים
  תחזיר לארגונים חסרי בית והשתתף באירועים המתמקדים בסיום הומלסים.
 4. 4
  עבור לגיוס תרומות לארגונים חסרי בית. הראה את תמיכתך לסיום הומלסים על ידי השתתפות בגיוס תרומות ואירועים העוסקים בנושא. בדוק בלוח הקהילה המקומית שלך אירועים לגיוס כספים למקלט מקומי לחסרי בית או ירידה במרכז. בררו אם יש גיוס כספים באזורכם שתוכלו לתרום להם זמן או כסף.
  • תרמו פריט למכירה פומבית שקטה באירוע לחסרי בית. התמודד על פריטים שיעזרו לך לגייס כסף להנפקה.
  • הזמן חברים ובני משפחה לגיוס תרומות לטובת חסרי בית כדי שיוכלו להשתתף גם הם.
 5. 5
  השתתף בטיולי אוכל ובגדים לחסרי בית. תרמו בגדים או אוכל לנסיעה. מתנדב לאסוף אוכל ובגדים לנסיעה. קדם את כונן המזון והבגדים ברשתות החברתיות כדי לגרום לאחרים לתרום.
  • מעילים חמים, גרביים, צעיפים וכובעים הם כל האפשרויות הטובות לכונן בגדים. אוכל שאינו מתכלה כמו קופסאות שימורים, קרקרים וברים גרנולה הם תרומות אידיאליות לנסיעה אוכל.
  • רוב הקהילות יפעילו כונני מזון ובגדים שנתיים, במיוחד סביב חג המולד כשמזג האוויר קר וחסרי בית זקוקים לתמיכה נוספת. בדוק בלוח הקהילה שלך או במרכז הקהילתי שלך למידע על כונני מזון או בגדים קרובים.
  • בית הספר שלך או הכנסייה שלך עשויים גם להפעיל אוכל ובגדים עבור חסרי בית.

שיטה 2 מתוך 3: דגל במדיניות וחוקים של חסרי בית

 1. 1
  כתוב או התקשר לנציג הממשלה שלך לגבי סיום הומלסים. פתרונות רבים לטווח הארוך לחסרי בית מחייבים שינויים במדיניות ובחוקים הקיימים. צרו קשר עם נציגכם בממשלה ושאלו אותם מה הם עושים בכדי לסייע בהפסקת הומלסים. הזכרו להם שחוסר בית הוא נושא חשוב שבוחריו דואגים ורוצים לטפל בו.
  • חפש באינטרנט מידע ליצירת קשר עם נציג הממשלה שלך.
  • לדוגמה, תוכל לכתוב לראש העיר שלך או לפנות לסנאטור שלך. אתה יכול גם לפנות לחברי מועצת העיר כדי לברר כיצד הם מתכוונים לטפל בנושא.
 2. 2
  תמוך במועמדים פוליטיים שדואגים לסיום הומלסים. שים את זכותך להצביע לעבודה רק על ידי תמיכה במועמדים שדנים בסיום היעדר בית בפלטפורמות שלהם ובמהלך מסעות הפרסום שלהם. קדם אותם ברשתות החברתיות והתנדב לקמפיין שלהם. הצביעו בעבורם ביום הבחירות.
  • ספר לחברים ולמשפחה על מועמדים פוליטיים הדנים בסיום היעדר בית כדי שיוכלו להישאר מעודכנים ולהצביע.
  עזרה לסיום חוסר הבית תבטיח שאף אחד לא צריך ללכת בלי מקום קבוע ויציב לחיות בו
  עזרה לסיום חוסר הבית תבטיח שאף אחד לא צריך ללכת בלי מקום קבוע ויציב לחיות בו.
 3. 3
  ארגן צעדה או מחאה המתמקדת בתמיכה בחסרי בית. הודיעו לאחרים על נושא חשוב זה על ידי ארגון צעדה או מחאה שלווה המתמקדת בסיום הומלסים. הזמינו חברים, בני משפחה ועמיתים לצעדה. קדם את הצעדה או הפגנה ברשתות החברתיות כדי שאחרים יוכלו להשתתף.
  • הכינו שלטים המציינים את החשיבות של סיום הומלסים והביאו אותם לצעדה. השתמש במגפון במחאה כדי לנאום על הנושא. ערכו את הצעדה או הפגינו במרחב ציבורי, כמו מול בניין ממשלתי או בכיכר ציבורית.
 4. 4
  לעבוד לקריירה כפוליטיקאי, לוביסט או עובד ללא כוונת רווח. עשה טוב בלימודי החברה שלך ושיעורי היסטוריה בתיכון. הצטרף לצוות דיונים בבית ספר או למועדון דוברי קהל כדי להשתפר במיומנויות אלה. השתתף בשיעורים במדע המדינה, היסטוריה ופתרון סכסוכים באוניברסיטה. התערב בפוליטיקה מקומית ועמותות.
  • הגש מועמדות לתפקידים כלוביסט או עובד ללא כוונת רווח, כך שתוכל לעבוד כדי לסיים באופן פעיל את מחוסרי הבית ביום יום.
  • רוץ למשרד מקומי עם פלטפורמה המתמקדת בסיום הומלסים בקהילה שלך.

שיטה 3 מתוך 3: התייחסות לכבוד לחסרי בית

 1. 1
  הכיר את ההומלס בחיוך או בהנהון. במקום למהר לצידם מבלי להסתכל עליהם, צור קשר עין וחייך או מהנהן לעברם. שיידעו שאתה רואה אותם ותכיר בהם כאדם. זו דרך קטנה עבורך לגלות אמפתיה כלפיהם.
  • הימנע מלצעוק, לצעוק או ללעוג לחסר הבית, מכיוון שזה רק יגרום להם להרגיש מנוכרים יותר ולבד. התייחס אליהם כמו לחבר או בן משפחה, תוך שהוא מגלה להם אכפתיות וכבוד.
 2. 2
  נסה לפתוח בשיחה עם ההומלס. שאל אותם איך הם מסתדרים. גלה מאיפה הם. שמור על השיחה פתוחה וידידותית. שמור על קשר עין כשאתה מדבר איתם כדי שיידעו שאכפת לכם.
  • לדוגמה, אתה יכול לומר, "מה שלומך היום?" או "מאיפה אתה במקור?"
  • אם נראה כי חסר הבית מעוניין לענות על שאלותיך, אל תלחץ עליהם לענות. תן להם להחליט אם הם רוצים לעסוק איתך ברמה עמוקה יותר.
  התמיכה בדבר שינויים במדיניות ובחוקים סביב הומלסים וטיפול בכבוד לחסרי בית יכולה גם לסייע בטיפול בנושא חשוב זה
  התמיכה בדבר שינויים במדיניות ובחוקים סביב הומלסים וטיפול בכבוד לחסרי בית יכולה גם לסייע בטיפול בנושא חשוב זה.
 3. 3
  הציעו לקנות לחסר הבית ארוחה. אם יש לך זמן וכספים, הציע לתפוס לאדם כוס קפה או כריך ממקום כלשהו בקרבת מקום. השגת האדם לארוחה חמה עשויה להפוך את יומם ולעזור לו להרגיש פחות למטה לגבי מצבו.
  • הארוחה לא חייבת להיות מורכבת או יקרה. סביר להניח שהאדם יעריך כוס קפה או חטיף קטן.
 4. 4
  תן לחסר הבית חבילת טיפול. הכן חבילת טיפוח המכילה פריטים חשובים כמו גרביים, כפפות חמות, משחת שיניים, שפתון ומזון שאינו מתכלה כמו קרקרים או אגוזים. תן את חבילות הטיפול להומלסים באזור שלך, כך שיהיו להם אספקה שהם צריכים.
  • הרגלו לחלק חבילות טיפול להומלסים פעם בחודש או באופן קבוע בחודשי החורף.
 5. 5
  החליטו לתת לאדם כסף אם אתם מרגישים בנוח. מתן כסף להומלס הוא העדפה אישית ובאופן מלא תלוי בך. מסירת שינוי או כמה דולרים לחסר בית יכולה להיות הפגנת אמפתיה ולעזור להם בצורה מאוד ישירה.
  • אתה יכול להחליט לתת לאדם ארוחה, ולא כסף. או שאתה יכול לפעמים לתת לאדם כסף ולהציע לו אוכל בפעמים אחרות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail