איך לקנות ולמכור בית במקביל?

תצטרך למכור את הבית שלך לפני שתקנה את הבית הבא שלך
בגלל זה, תצטרך למכור את הבית שלך לפני שתקנה את הבית הבא שלך.

מצאתם את בית החלומות שלכם, אך כעת עליכם למכור את ביתכם הנוכחי. למרבה הצער, כמעט בלתי אפשרי לסגור את שני הבתים באותו יום או חודש, כך שתצטרך להחליט מה לעשות קודם: למכור את הבית הנוכחי שלך או לקנות את הבית הבא שלך. רוב האנשים יצטרכו למכור קודם. הגן על עצמך על ידי שילוב מצבים רלוונטיים בחוזים שלך והתכונן למצוא מקום לינה בזמן שאתה ממתין לקנות את הבית החדש שלך.

חלק 1 מתוך 4: החלטה למכור או לקנות תחילה

 1. 1
  בדוק אם אתה זכאי למשכנתא שנייה. שוחח עם המלווה שלך על קבלת אישור מראש למשכנתא על הבית החדש שלך. המלווה שלך יבחן את הכספים שלך ויגיד לך אם אתה יכול לשאת משכנתא נוספת.
  • רוב הסיכויים הם שלא תהיו זכאים לקבל שתי משכנתאות בבת אחת מכיוון שהכספים שלכם לא מספיק חזקים. בגלל זה, תצטרך למכור את הבית שלך לפני שתקנה את הבית הבא שלך.
  • אם אתה יכול לשאת משכנתא שנייה, זה תלוי בך אם למכור קודם את הבית הנוכחי שלך או לקנות תחילה את הבית השני שלך. שוחח עם סוכן הנדל"ן שלך ונתח את השווקים.
 2. 2
  שכרו סוכן נדל"ן. הסוכן שלך יעזור לך להעריך אם אתה מוכר לשוק נדל"ן חם או קר. הסוכן יכול גם לנתח את השוק אליו אתם מתכננים לקנות. אתה יכול למצוא סוכן נדל"ן על ידי עיון בספר הטלפונים שלך או שיחה עם מישהו שקנה בית לאחרונה.
  • יתכן שתצטרך להשיג סוכן שני, במיוחד אם אתה קונה לעיר אחרת. אתה רוצה מישהו עם ידע עמוק על תנאי השוק המקומי.
 3. 3
  ניתוח השווקים. אינך יכול לפתח תוכנית משחק עד שתבין הן את השוק בו אתה גר והן את השוק שאתה מקווה לקנות אליו. שוחח עם הסוכן שלך אך גם עשה מחקר עצמאי. היכנס לאתרים כגון Zillow ו- Trulia. בדקו כמה זמן היו בתים בשוק ובאיזו תדירות היה צריך להוריד את המחיר לפני שנמכר הנכס.
  • בשוק חם, בתים לא צריכים להיות בשוק יותר מ -30 יום, והם צריכים להתקרב למחיר המבוקש שלהם.
  • בשוק קר יותר, בתים יכולים להישאר ללא מכירה במשך חודשים, גם כאשר המחיר מוזל.
אך רוב האנשים חייבים למכור את ביתם קודם לפני שהם יכולים לקנות את הבית השני
אולי כדאי לך להימנע מאופציה זו, אך רוב האנשים חייבים למכור את ביתם קודם לפני שהם יכולים לקנות את הבית השני.

חלק 2 מתוך 4: פיתוח האסטרטגיה שלך

 1. 1
  שלם פרמיה כאשר השווקים חמים. הדברים יכולים לנוע במהירות כאשר אתה קונה לשוק חם ומוכר לשוק חם בו זמנית. לא תתקשה למכור את הבית שלך, אך תצטרך לשלם דולר עליון כדי שלא תהיה חסר בית למשך זמן ממושך.
 2. 2
  המתן לקנות כשהשווקים קרים. כאשר אתה קונה לשוק קר, תהיה לך בחירת בתים. אתה יכול לבחור להיות בררן ותוקפני במחיר. עם זאת, יהיה קשה למכור את הבית שלך אלא אם כן אתה מוכן לקבל מחיר נמוך. אם אתה לא יכול לקבל משכנתא שנייה, אתה כנראה הכי טוב לחכות לקנות.
  • האיץ את מכירת הבית הנוכחי שלך על ידי תמחור הוגן. קבל הערכה כדי שלא תבקש יותר מדי.
 3. 3
  היו אגרסיביים כשאתם מוכרים לשוק חם וקונים לשוק קר. זה כנראה המצב הטוב ביותר. יהיה לכם בחירת בתים במחירים תחרותיים ותוכלו להוריד במהירות את הבית הנוכחי שלכם. ככל הנראה תזדקק לדיור זמני רק לזמן קצר מאוד.
 4. 4
  שב חזק אם מוכר לשוק קר וקונה לשוק חם. זה השילוב הגרוע ביותר שיש. אתה בהחלט תקוע עם מכירת הבית הנוכחי שלך תחילה אלא אם כן תוכל לקבל משכנתא שנייה. גם אז עליך לשקול אם ברצונך לשאת שתי משכנתאות לאורך זמן. יתכן שלא תוכל למכור את הבית שלך במשך מספר חודשים או יותר.
זה תלוי בך אם למכור קודם את הבית הנוכחי שלך או לקנות תחילה את הבית השני שלך
אם אתה יכול לשאת משכנתא שנייה, זה תלוי בך אם למכור קודם את הבית הנוכחי שלך או לקנות תחילה את הבית השני שלך.

חלק 3 מתוך 4: להגן על עצמך בסעיפי מגירה

 1. 1
  משא ומתן על מגירה שעל הבית שלך למכור קודם. אם אתה קונה לשוק נדל"ן לוהט, כלול מגירה בהסכם הרכישה והמכירה שלך כדי להגן עליך. מצב זה יקבע כי לא תרכוש את הבית החדש שלך אלא אם כן הבית הנוכחי שלך יימכר. אם מצב זה אינו מתקיים, אינך צריך לבצע את רכישת הבית.
  • תבין שמוכר יכול לדחות אותך. אם שוק הדיור שלהם חם, הם לא צריכים לחכות עד שתמכור את הבית שלך. הם עשויים לבקש ממך להסיר את המצב שלך או לדחות את ההצעה שלך לחלוטין. עם זאת, מצב זה יכול לעבוד אם אתה קונה לשוק קר.
  • כשמשתמשים במכירת הבית שלך כמקרה, ניתן לסגור את שני הנכסים באותו יום, כאשר סגירת הכנסות הלוואה אחת משמשת ישירות לתשלום הבית החדש. זה דורש תיאום מהמלווה כדי לוודא ששני התהליכים זורמים בו זמנית.
  • זה יכול להיות מסובך כאשר הקונה של הבית שאתה משאיר נרתע בגלל בעיות בדיקה ולכן עדיף לוודא שהבית ייבדק ובמצב טוב לפני הגשת הצעה עם מגבלת נכס.
 2. 2
  בקש מצב שהוא חייב לקנות תחילה את ביתך. אתה עלול לפחד למכור לפני שאתה קונה ולהישאר חסר בית. במצב זה, תוכלו לכלול מגירה שעליכם לסגור בביתכם הבא לפני מכירת הבית הנוכחי שלכם.
  • קונים פוטנציאליים רבים עשויים להתנגש מכך. בעיקרון, אתה מבקש מהם להעמיד את חייהם עד שתמצא את הבית הבא שלך.
  • עם זאת, מצב זה עשוי לעבוד אם אתה מוכר לשוק חם. מכיוון שהיצע הדיור מוגבל, הקונים עשויים לחוש שאין להם ברירה אלא לחכות לכם.
 3. 3
  כלול הפרשה להשכרה. אם אתה מוכר לשוק חם, ייתכן שלא תוכל לסגור בית חדש לפני שתמכור את הבית הנוכחי שלך. במצב זה תוכלו לכלול הוראת "השכרה". הוראה זו נותנת לך את הזכות להישאר בבית למשך 60-90 יום ולשלם שכר דירה לאחר מכירתך.
  • המלווים מחליטים על משך ההפרשה להשכרה. כל מה שארוך יותר מ -90 יום והנכס ייחשב כנכס להשקעה.
  • הקונים יחליטו כמה שכר דירה יגבה מכם, והם יתבססו על תשלום המשכנתא או על דמי השכירות בשוק המקומי.
 4. 4
  הוסף מגירה למשכנתא שלך. אתה בטח לא זכאי לשאת שתי משכנתאות בבת אחת. אם לא, המלווה שלך יוסיף מגירה למשכנתא שלך. תקבל גישה לכספי ההלוואות רק לאחר שתסגור את מכירת הבית הנוכחי שלך.
אז תסמכו עליו שימכרו בית בשוק קר (או יקנו את הבית הבא בבית חם)
הסוכן שלך הוא גם משא ומתן מנוסה, אז תסמכו עליו שימכרו בית בשוק קר (או יקנו את הבית הבא בבית חם).

חלק 4 מתוך 4: תכנון נכון

 1. 1
  היכונו לחוויה מלחיצה. קבל בהתחלה שמדובר בתהליך מלחיץ. זה מספיק מדאיג כדי למכור בית או לקנות בית. רוב הסיכויים שאתה לא יכול לתזמן הכל בדיוק כמו שצריך, ובגלל זה בנית מגבלות בחוזים שלך.
  • התמודד עם הלחץ באמצעות פעילות גופנית, אכילה טובה ושינה מספקת בלילה.
 2. 2
  השען על סוכן הנדל"ן שלך. זו תרבות עשה זאת בעצמך, ואנשים רבים רוצים לחסוך מעט כסף על ידי קיצוץ אנשי מקצוע. לא. נפגש מוקדם ולעתים קרובות עם סוכן הנדל"ן שלך, ותן להם להישאר בראש המועדים ודרישות הניירת. הסוכן שלך הוא גם משא ומתן מנוסה, אז תסמכו עליו שימכרו בית בשוק קר (או יקנו את הבית הבא בבית חם).
 3. 3
  חפש דיור זמני. אולי כדאי לך להימנע מאופציה זו, אך רוב האנשים חייבים למכור את ביתם קודם לפני שהם יכולים לקנות את הבית השני. קבל דיור גיבוי כדי להקל על הלחץ.
  • דבר עם המשפחה והחברים. האם יש להם מקום בו תוכלו להישאר? האם זה קרוב למדי לעבודה שלך?
  • יתכן שתזדקק לשני מקומות לינה. אחד ההורים יכול לשכור דירה קרוב לעבודה בזמן שהילדים וההורה השני עוברים לגור עם המשפחה במהלך הקיץ. נסו להיות גמישים.
  • חקרו גם אפשרויות אחסון. אתה כנראה לא יכול לקחת את כל הדברים שלך איתך למקלט הזמני שלך.
 4. 4
  תתכונן להיות בעל בית. אם אתה מצליח לקנות את הבית השני שלך לפני שאתה מוכר את הבית הראשון שלך, אתה יכול להשכיר את הבית שלך כדי להרוויח כסף. זו אולי האפשרות היחידה אם אתה מנסה למכור לשוק קר.
  • שוחח עם בעלי הדירות הנוכחיים כדי שתדע למה אתה נכנס. שאל כיצד הם מוצאים דיירים טובים, ובקש לראות מדגם מהסכם השכירות שלהם.
  • התייעץ גם עם עורך דין משכיר-דייר. עליך לעקוב אחר חוקים רבים כמשכיר, לכן תזדקק לייעוץ משפטי מומחה.
 5. 5
  תחסוך כסף. אם תחליט לשאת שתי משכנתאות בבת אחת, תזדקק לכסף כדי לשלם אותן. באופן דומה, אם אתה צריך לעבור למקלט זמני, אז תצטרך לשלם עבור זה. חסוך כסף רב ככל שתוכל להתחיל בהקדם האפשרי. במידת הצורך, עיכבו את תהליך קניית הבית עד שיהיה לכם מספיק כרית.
 6. 6
  קבל הלוואת גשר, במידת הצורך. נניח שאתה מחליט לקנות קודם. תזדקק להלוואה בכדי לבצע את המקדמה על הבית השני שלך. שאל קודם את החברים והמשפחה, והפוך את ההלוואה לרשמית על ידי ניסוח שטר חוב. עם זאת, יתכן שתצטרך לבקש מהמלווה שלך הלוואת גשר.
  • הלוואות גשר יקרות וקשות להשגה. בעיקרון, אתה צריך לשכנע את המלווה שלך שאתה יכול לשאת שתי משכנתאות ללא הגבלת זמן.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail